Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Idézet: Miklós - 2014.02.02. 09:29:55
Hétfőn beüzemelünk egy kis kompenzációt is!

Tehát duplán jó átaludni az ilyeneket.
Dátum: 2014.02.01. 11:51:46
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,21.340#hsz355
Dátum: 2014.01.31. 13:45:56
Tehát a 150-es karakter ugyanúgy fel fogja tudni venni a 300s nyakláncot némi AF-ért. Ne gondold, hogy ez bármit meg old így. Túlságosan laza egy pont után a szint*2 korlát.

Kocos: amiben alapvetően nincs igazad, hogy az, hogy ki melyik szövetségbe tartozik, nem feltétlenül mércéje annak, hogy ki mennyire jól / sokat / ügyesen játszik, és ennek függvényében mit érdemel. Minden játékban a tárgyak erősségét a játékos szintjéhez kell kötni valamennyire, különösen egy ilyen pvp játékban, különben elszabadul a pokol. Aki az Azúr Légióban van, még ezzel a korlátozással is messze sokkal erősebb, általa használható tárgyakat tud szerezni, mint aki egy kisebb szöviben van, szóval az előny nem vész el, csak nem lesz irreális és behozhatatlan.


Ezek után az érveid után azt hittem pedig, hogy érted a problémát. A probléma ugyanúgy előjön a későbbiekben, mert az általad is részletezett irreális és behozhatatlan előnyt pontosan most engedted meg!
(Nem, némi AF nem kompenzál semmit, annyi van belőle a templom miatt, hogy nagyon.)

Persze tök jó, hogy végül nem lett belőle nerf, így végül senki nem járt pórul.
Kivéve persze a játékosállomány 98%-át, akik sosem fognak - és nem azért mert nem elég jó csapatjátékosok - 130,150,170 szinttel magasabb tárgyakhoz jutni.
Dátum: 2014.01.30. 22:56:29
Idézet: Ariel - 2014.01.30. 22:43:45
halálcsillagként szétlőni az epikust,

Nekem ez kell. Fekete bőrfotelből, karfáján sörtartóval, a nagy piros gombot megnyomva.
Dátum: 2014.01.30. 22:23:12
Nem azért szereztem 200 téglát (majd ezért ~70K építési energiát).


szerk: megjavult valamiért
Dátum: 2014.01.30. 22:11:46
(A szövetség építési átlaga: 1)
Egyedül vagyok, az épület után nincs zárójeles szám.
Ki-belépés megvolt, továbbra sem működik
Dátum: 2014.01.30. 21:40:56
Egy nagyon blőd kérdésem lenne. V5-re felhúztam egy alap szövit, építési energiából kémgömbig, hogy tudjak kémkedni, de nem jelenik meg a kémkedés opció a szövetségi lapon. A kémgömb épületnél a "kémkedés" gombra kattintva egy teljesen üres lap jelenik meg. Tipp?
Inkább tedd félre, nagyon jó lesz az neked később...
Dátum: 2014.01.30. 14:23:33
Na hát ha AF-el fel lehet tolni szint x 2-ig, akkor meg aztán tényleg nem értem ezt az egészet, akkor a probléma már nem is probléma?
Dátum: 2014.01.30. 13:57:26
Mivel a téma csak közvetve érint, ezt az egy hsz-t tervezem az ügy kapcsán.
Első körben: Nagyon nem értek egyet a dolog hirtelenségével, bevezetés módjával, emberek játékát hibernáltátok az esszenciális tárgyaik elvételével. Ha engem is érintene, én is fel lennék háborodva ez biztos.
Második körben pedig a kevésbé népszerű rész:
Ha Af-el vissza lehet hozni majd szint x 2-ig az egyéni limitet, akkor kérdem én, mi értelme van itt a kedélyek borzolásának? Ugyanúgy el fog szállni az erősség, csak fél-1 év múlva, amikor a 300as tárgyakat ütik nagyok, és azokat aggatják a 150-es tagokra. Igazságos? Nem. Az AF ingyen van. A küdibónusz, tul-szaki-szerencse fejlesztés olcsóbbítás, visszacsatolás,ezek megfizethetetlen differenciák. A tul bónuszokról nem is beszélve, hogy már jelenleg is olyanokat adnak az ékszerek, mint egy prémiumos páncél vagy pajzs. Nincs ezzel gond, de ne gondoljuk már, hogy ezeket a tárgyakat 100-150 szinttel alacsonyabb karakterekre, azok környezetére szabták.
Javaslom maximálisan kárpótolni az érintetteket (magasabb szintű tárgyak beváltási lehetősége az épp még legmagasabb használható táblából tetszőlegesen). Az AF-es dolog meg olyan, hogy ha azt bevezetitek, akkor ugyanígy elő fog jönni a téma 1 év múlva (jogosan), amikor még nagyobb bónuszt adnak a magasabb tárgyak (megint csak a 150-es karakter, 300-as tárggyal a jó példa). Mit mondtok akkor a játékosállomány 95%-nak? Bocs, nálatok senki nem üti ki neked ezt a tárgyat, ezért így jártál?
Vagy javaslom az AF-et úgy maximalizálni, hogy a jelenlegi "legelszálltabb" különbség vonalánál húzzátok meg a határt, ha ezt 110 szint difi, akkor annyi, ha 120 szint difi, akkor annyi.
Így a jelenlegi tárgyak még épp használhatóak lesznek, és senki nem lesz meglincselve.

Szerk: az utólag félkövérré tett részt látom az igazi megoldásnak.
Dátum: 2014.01.30. 07:55:34
Én örülök, hogy ki lehetett lobbizni, hogy az öltözet nem kavarja be a portyaablakban a TÖ-t, nekem ez volt a célom, a többivel többé kevésbé meg tudok barátkozni.
Úgyis tudom kivel hányadán állok erősségben, eddig se a TÖ alapján döntöttem, hogy megtámadom-e, ezután sem így fogok.
Dátum: 2014.01.30. 07:22:30
Engem nem érint a dolog, de ahogy összeraktam a képet, már rég úgy gondolták, hogy él ez a korlátozás, és csak most derült fény rá, hogy nem.
Dátum: 2014.01.30. 07:10:26
Idézet: Maci - 2014.01.30. 01:16:15
A karakterek TÖ-je is változott a portyalistában, azonban nem zárójeles értékkel, hanem egy az egyben hozzászámol valamit (?). Nem a csatlós bónuszt, valami egészen mást. A megnézett karakternek 300-al több TÖ-je van a portyalistában, a csatlósa viszont valami 5-öt ad talán.

A bajnoki medálok és HH bónuszát is hozzáadja a portyalistában, de számolgattuk mi is, sokaknak még így sem jön ki.
Dátum: 2014.01.29. 20:12:37
Annyiban mindenképp kívánatos lenne ezen alakítani, hogy akinek tul/szaki/szerencse/küldetés kedvezményes tárgya van, az ne bukja el a lehetőségét. Pláne, hogy a BU amúgy is eladatja a régebbi epikus dolgainkat. Még ha nem is érint sokakat, az azért nem elvárható, hogy kedvezményes gyűrű nélkül fejlesszenek a népek.
Tipp: egy napi ajánlatos egyszeri epikus kincsesláda hirtelen tűzoltásnak nem volna rossz, legalább egy tul/szakis gyűrű kivétele miatt.
Dátum: 2014.01.29. 18:37:01
Egyre jobb ötletek vannak, támogatom
Ilyenre amúgy esély sincs, ne reménykedj. Gondolj csak bele, valaki vadászik, leütöd 15% alá, lejár a vadászata, és már gyógyíthatod is az újabb ütéshez amikor itt az ideje.
Van aki azért marad 15% alatt, mert nem szeretné ha kamráznák, követ lopnának tőle, állatokat sebeznének. Javaslatod sajnos nem illik a játék profiljába.
Dátum: 2014.01.29. 16:12:00
Érdekes ötlet, de a LE-ből építésre most is megvan a lehetőség. A kutat nem lehet már kiépíteni értelmes alternatívába. Pedig nem túl magas a mérce.
Dátum: 2014.01.29. 09:40:34
Az HT-ban elnyomott szövetségek egyik tagjaként erősítem az indítványt.
No a HT nem sok mindenkit érdekel nálunk sem, de nonszensz, hogy nincs mit építeni egy szövetségben.
Először nekem is hasonló volt a reakcióm magamban, de aztán elgondolkodtam rajta. Igazából az emberek nem cserélgetik az állataikat, mondhatni összesen minden állatra (+csatlósra, ha akarod) 1x kell kiválasztani egy tetszetős képet. Annyit meg megér a fejlesztés, hogy kifizessek összesen 20 őskövet.
A VT meg teljesen értelmetlenül elszippant 2x5 követ pl. manaitalra időnként. Ha így nézed már nem is olyan drága az állatkép csere.
Dátum: 2014.01.28. 19:40:43
Idézet: LanMaffia - 2014.01.28. 19:02:12
A "vagy" azt jelenti, hogy elég az egyik. Szóval ezek szerint itt spec. minden rendben


Nem jól gondolod bátyja, az egy logikai ÉS kéne hogy legyen ez alapján

2014. Jan. 08. 11:01
Miklós
Szia,
Pont az, ami a szavazásban van: 2x szorzó, és max. +90-est lehet használni. (Tehát a 240-es tárgyakat a 120-as karik NEM tudják használni).

További jó játékot,
Miklós
Dátum: 2014.01.28. 16:54:30
Idézet: Bpetya75 - 2014.01.28. 16:48:11
"Egy karakter csak olyan epikus tárgyat készíthet be, amelynek a szintje max. kétszerese az övének VAGY max. 90 szinttel nagyobb (A két feltétel bármelyike kizáró ok lehet!)."

Ha ennek kell lennie, akkor biztos bugos. Esetleg csak az újonnan szerzett tárgyakra él? V1 tele van +95-100as viselt tárgyakkal.