Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2014.09.26. 19:09:37
Szerintem az kéne - hogy csatlakozzak az irrealitás mocsarában dögönyöző társaimhoz -, hogy a jövőre gondolva olyan feltételeket szabni a V6-ra, hogy egy esetleges világösszevonás ne fájjon nagyon senkinek később.
Szívből remélem, hogy lesz annyi karakter ezen a világon amennyiért megéri beüzemelni az új vasat, de amennyire emlékszem mikor a V6 ötlete jött fel sokkal nagyobb volt a hangja azonnal annak, hogy inkább világokat kellene összevonni.
Volt egy hasonló bátor kihívó pár napja nálunk, aki egy 200+ szintű tagunkon - aki ráadásul még láthatatlan is volt - kívánta kardiát élesíteni szubplazmával. 120k-s varival szenderítette jobb létre a szerencsétlen flótást. Kíváncsi lettem volna mi futott át a vakmerő újonc arcán mikor ezt meglátta.
Dátum: 2014.09.26. 08:34:18
Idézet: Tboyult - 2014.09.25. 15:37:49
óó.nem voltam egyértelmű,bocsi!
azt tudom hogy a következő fordulóra átvihető.az nem tiszta hogy a következő "kiírásra" megmarad-e avagy sem


ÜSZ szerint bajnokságok között sem nullázódik. A "kiríás" alatt nem tudom mit értesz.
Dátum: 2014.09.25. 14:54:27
Rá kellene kérdezni ÜSZ-en, remélem megmarad.

Illetve a fordulók között át lehet vinni, a bajnokságok között nem tudni hogy lesz ez.
Dátum: 2014.09.24. 16:45:22
A statisztikák oldalon a "támadás a körben" oszlop alapján lehet szűkíteni. A nem jó mezőn lévő %-ból következtethettek a támadások számára. Az összes rossz mezőkön lévő támadások százalékösszegéből lehet következtetni a rossz támadások összes számára. Megnézitek, aki ezeknél kevesebbet támadott, az védve van (attól még egy részét a melléütésnek csinálhatta, ez akkor jó stratégia, ha biztosan csak 1 ember nem tartja magát a stratégiához).
Dátum: 2014.09.23. 13:57:33
Kiégettnek nem lesz alternatív felhasználási módja, nem is szabad hogy legyen. Volt, el "kellett" venni, pofán vágta magát vele a vezetés, jött a jogos hőbörgés (én is nagyon szerettem hogy mindenre volt elég platinám). Inkább használja a többség macskaalomnak, minthogy valaki azért ne vegyen követ, mert nincs meg az annyi a duplázáshoz. Akinek magasabb a lopása mint így indokolt, az felejtse le és még a többi szaki is olcsóbb lesz.
Dátum: 2014.09.23. 10:49:41
Az ilyen kérdésekre az ÜSZ-et javaslom.

Mellesleg szerintem nem. Ha lenne, akkor egyenesednének a kaszák, hogy bezzeg aki már a héten vett követ, az megszívta.
Dátum: 2014.09.23. 09:55:53
Nem bánnám ha a mai napi ajánlatot korlátlanul lehetne venni.
Dátum: 2014.09.21. 08:18:55
Nem valószínű
Dátum: 2014.09.18. 21:43:35
Tényleg tök jó, hogy fel lettek rázva a napi teendők, meg minden, engem inkább a hosszabb távlatok gondolkodtatnak el. A soksok Le és táp amit begyűjtök, mire költsem el? A dolgok jelenlegi állása szerint erőt és taumaturgiát a büdös életbe nem fejleszthetek, ha nem akarom magam még jobban szétszivatni napi 40+ csatában, az összes portyapontom elhasználásakor, a szövetségi bajnokságban. Szerencsét, kritikusokat hiába fejlesztek, ezek a csaták megint csak ezektől sem lesznek könnyebbek, mivel ezeket is másolja, hozzáad valamennyit, és kezdődhet a csata. Mivel nincs SEMMILYEN profitja a karakterfejlesztésnek (erő és tau kimondottan káros), semmilyen jövőképet nem tudok elképzelni, ami sikerélményt adna. Mert az nem ad, hogy kapok 50k-t egy csatában UGYANAZÉRT a jutalomért, amit a szintemen lévő őskövet sosem látott karakter megúszik 10k sebzésből.
Dátum: 2014.09.18. 14:05:39
És/vagy nem 1. szintű cuccokban ácsorgunk mint a panaszos kolléga.
Dátum: 2014.09.18. 13:34:41
Idézet: Bachter - 2014.09.18. 13:24:11
A medálokat mikor kapjuk meg ??? még nem kaptam 1-et sem



Idézet: Offsboy - 2014.09.16. 13:42:28
A xenó egyén jutalmakat úgy kapjátok meg, ha beléptek a xenó oldalra.
Dátum: 2014.09.18. 11:16:28
Ez alapján szerintem lesz.

Szeptember 22-én hétfőtől ünnepli a Végzetúr 6. születésnapját. Az egy hétig tartó promóció alatt további események lesznek, a fentiek mellett további szőlő és szüreti kosár szerzésére is lesz lehetőség.


@Picok részére ment volna.
Dátum: 2014.09.17. 20:39:27
Akkor most megkavarodtam. A mini eventről vagy a szövetségi bajnokságról beszélsz

Szerk: összeraktam közben, a bajnokságra értetted hogy mini event.
Dátum: 2014.09.17. 13:23:49
Nem akartam ünneprontó lenni, de nekem is eszembe jutott azért.
Dátum: 2014.09.17. 12:36:54
A must mire való?
Dátum: 2014.09.17. 12:29:51
Jópofa.
Dátum: 2014.09.17. 11:32:09
Jutalom nélkül szerinted hányan csinálnák?
Dátum: 2014.09.17. 09:13:42
Idézet: Zoole - 2014.09.17. 08:20:33
Meg persze lehet növelni az erőforrások mennyiségét is, hogy követni tudja az igényeket, de ennek a vége meg az lesz, hogy már eventen kívüli időszakban is fél napokon keresztül kell nyomkorászni a VU-t, csak azért, hogy szintentartsa magát az ember.


Kényelmesen le lehet vinni a vadászat idejét 45 mp-re templomkristályból váltott végzet medálokkal (bronz végzetmedállal meg -10mp még erre darabonként), a pp-k elhasználása meg csak az elhasználni kívánt gyógyitalok számától/idejétől függ a portyafáradtság nélküli szövetségi bajnokságban.
Úgy érzem hogy ha a napi játékkal eltöltött időm X, akkor ha kétszer ennyi pp-t, csp-t kapnék, akkor X + 45 perc lenne, amiből 40-et gép előtt sem kell töltenem a vadászatok miatt. Effektíve 5 percet "venne el" pluszban a 2x ennyi erőforrás....szóval nem gondolom ezt olyan vészesnek, simán jöhetne plusz csp, pp (talán legjobb lenne italok formájában, hogy mindenki akkor használja el amelyik eseménynél akarja, de bárhogy is jó lenne).

Az meg, hogy csökken a játékosok száma és a PvP elem, az szar persze; de mivel embert teremteni nem tudnak, jobb híján a szövetségi bajnokság legalább segít a pp elhasználásban.
Dátum: 2014.09.16. 16:28:45
Igyál meg egy pálinkát, egy liter forró teát, és egyél pár gerezd fokhagymát, hogy legalább a mostanában terjengő torokfájós mizéria elől megmenekülj, így elkerülhetsz egy "na még ez is" megállapítást.