Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2014.10.17. 07:42:28
Ja, igaz, ultraimplant ad már tamadást, valóban, akkor viszont meg túl könnyen negálható a szaki hatása.

Brika, ne értsd félre, tudom, hogy te 15pp-n vagy az optimális le/tp miatt, de nem mindenkit érdekel ez, bizony vannak eretnekek akik 30on szeretnek inkább többet játszani, és még vadásznak is, úgyhogy megéri a szövetségi bajnokságot csinálni. Mikor a 4 állatod klónjával és örökölt erőddel jön ellened az SZB klón, akkor átgondolod a kocepciót, nosza, próbáld csak ki.
V1 top1-ét kérdeztem, aki erősen taumaturgiára épített build, hogy milyen varikat kap. Azt mondta 80k kritikus nélkül. Nem hiszem, hogy e célból növelte a taumaturgiáját.
Ezek a példák, ahol életmentő az új szakik megléte. Persze lehet szabályos karit nevelni, lehet 15pp-n játszani, de ha már ilyen jó karakterfejlesztési lehetőségek vannak, akkor nem szerencsés büntetni egyes módokat.
Persze ha továbbra sem tudod elképzelni, hogy bárkinek hasznos lesz az új szaki, akkor inkább csak örülj neki, hogy neked nincs ilyen problémád. Másnak attól még van.

Miklós: az erő/tau gyengítős szaki azt írtad hasonló mechanizmussal/hatásfokkal működne mint a fenevad reflex, ezek szerint elég magas szinten 40%ig csökkenne az örökölt erő/tau, vagy mennyi lenne a maximum érték?
Dátum: 2014.10.16. 19:06:25
Idézet: Birka - 2014.10.16. 18:06:34
Ha elolvasod, akkor ez a szakértelem CSAK a lépett szintből adódó bónuszt csökkenti. Azaz 50%+tárgy marad a találati esély, amennyiben az alapszintet is "karbantartod" AF-ből.


Efelett én is átsiklottam, csak a lépett szintből adódó bónuszt redukálja. Ez esetben nincs miről beszélni, mert adsz az állatnak egy +20-30 támadást adó tárgyat, és szinte teljesen ki van oltva a szaki hatása. Kicsit kényszerpálya, mert a +Le-s, tárgyak, valamint az ultraimplant értéktelenődik. Nem is biztos hogy ez így jó.
Dátum: 2014.10.16. 18:54:21
Idézet: Birka - 2014.10.16. 17:59:01

Ami nekem személy szerint hiányzik még:
-Zavaró, hogy egy 500-700-as szakértelem kifejlesztése nem kunszt, és magas szinten még kevesebb kihívás összehozni, míg egy 400 feletti állat szintlépés szinte csak kiképzéssel elképzelhető.

Egyetértek.

Mágikus gyengítés és fizikai gyengítés:
-Ki a fene fog rá LÉ-t költeni, ha csak 30pp-n és minden 10. csatában van probléma? Ráadásul Bajnokis relikviával 20 csatánkéntira csökkenthető ez a "probléma".

Pl én. Nem értem a logikádat, de ha tolsz mondjuk egy 1500as erőt, akkor rájössz miért van szükséged erre a szakértelemre. És nem a csaták 10%- ban, hanem 100.
Dátum: 2014.10.16. 18:45:29
Idézet: Buildermann - 2014.10.16. 17:52:59

Magikus/fizikai gyengites: ingyen adni olyan npc-k ellen is, ahol semmi koze nincs az ellenfelnek az ember sajat karakterehez, szerintem szinten hiba.


Elárulom, szinte minden npc értékei a sajátjaidból számolódnak. Ha nem így lenne, nem kapnék - nem túl mahas szinten - 4500-5000 körüli közelharci pofonokat kalandcsatában alkalmanként. Az epikus és az entitás az egyetlen aminek ereje csak a saját szintjétől függ, és független a saját erősségedtől. Kifejezetten igazságos adni egy lehetőséget az erősek/taumaturgiára épített karaktereknek, hogy ne magukat szívassák.
Dátum: 2014.10.16. 16:44:12
Még annyi jutott eszembe, hogy ha a fenevad reflex működik PvP-ben, akkor lehetne annyival színezni, hogy ne legyen látható kinek hányadik szintűek az állatai, plusz egy taktikázási faktor.
Dátum: 2014.10.16. 16:35:03
No igen, nem utolsó szempont. Mert ha klónozzák, akkor ugyanott vagyunk.
Dátum: 2014.10.16. 16:22:54
Idézet: Miklós - 2014.10.16. 15:52:49

1.) fenevad reflex. Az ellenfél állatai +1% támadást kapnak minden lépett szintjük után, a szakértelem ezt a bónuszt csökkenti.


Leírása alapján nem teljesen tiszta, ez PvP-ben is működik? Ha igen, nem fogja megborítani a varázslat-közelharc balanszot? A kiesett állatsebzés eltolhatja a dolgot a varázslat felé.

Ha csak NPC ellen működik, akkor persze semmi.
Dátum: 2014.10.16. 16:18:09
10!

Tényleg annyi, hogy ha már úgyis foglalkoztok vele, akkor mindenképp jó ötlet a többi NPC-re is alkalmazni, de ez már csak hab a tortán.
Annyi rám ragadt már fórum topic olvasgatása során, hogy nagyjából tudom a válaszokat, de majd nálam profibbak kifejtik azt is hogy miért.
1. kérdésed: bármilyen kérdés, amiben az egyik lehetőség eleve negálja a kérdés feltevését automatikusan rossz értékelést kap.
2. kérdésed: szerepelhet már bármelyik kérdés az adatbázisban, ez vis major, nem te tehetsz róla. Lecsekkolni nem lehet 100% biztonsággal előtte.
3. kérdésed: Az Aukciós ház 24. szinttől elérhető, így az a speciális réteg, aki 24. szint felett van. Ha végzeturas kérdést teszel fel, akkor olyat, ami regisztráció után azonnal elérhető. Bár kötve hiszem, hogy lenne még szabad kérdés ebben a témában.

kieg: nagy fába vágod a fejszéd, ha kérdések feltevésére adod a fejed, javaslom jól gondold meg.
Dátum: 2014.10.13. 21:37:27
Az lenne a jó, ha ki lehetne kapcsolni a másodlagost. Poénból én is rántanék vagy 500at rajta, aztán hadd fejlessze csak mindenki a vastag bűrt. De így marad 1es, mert akinek amúgy se áll túl jól a karija, azt nem akarok még ezzel is sokkolni. Pedig jó kis színt vinne ez is a karakterfejlesztésbe.
Dátum: 2014.10.12. 20:09:29
Gondolom a felső vagy te. Sk-t adsz, vagy mi ez a sok minusz?

Harci statok alapján 70% eséllyel betalál, az azért sok. (A támadáshoz hozzáadódik a támadó szintje.) Taumaturgiája olyan mint a tiéd, tehát ha bejön a 10%, akkor akkorát lő mint te, hiába az iq előnyöd. A harcoló állatok szintje tud még nem tö-beli látványos különbséget eredményezni az elnyelés mértéke miatt, de így első blikkre azt mondanám, hogy úgy minden 4-5. csatát papírformaszerűen hozza ellened. Ha felhozná a szerencséjét rendesen a tiéd fölé, 60-40re saccolnám az arányt. Az ő javára..
Dátum: 2014.10.12. 19:59:37
Akkor én is beszállok a versenybe.
95 db Kútgerjesztő
Dátum: 2014.10.12. 13:50:26
Gondolom folyamatosan kenneleződnek, és ha kapja a templomkristályt akkor azal is tolja őket, és majd egyszerre lesz sok csatlósa. Birkánál - aki jobban fél a vadászat TP-től mint én 14 évesen a halőrtől - ez működhet, mivel gondolom nincs szüksége vadászat miatt a helyekre. Tippre.
Dátum: 2014.10.11. 22:48:31
Aug. 8.
Dátum: 2014.10.11. 14:19:43
Te amúgy miért is játszol egy játékkal amiben mások megbántalmazhatják a dédelgetett karaktered?
Javaslom a pasziánszt, esetleg borsófejtést, de inkább diótörést, annak úgyis szezonja van.
Dátum: 2014.10.11. 07:54:14
Mennyi a szerencsekülönbségetek?
Dátum: 2014.10.10. 16:17:51


Talira jössz még azért?
Dátum: 2014.10.09. 20:55:29
Idézet: Lújzi04 - 2014.10.09. 13:57:58
Egy szövetségnek hogyan és miért éri meg birtokolni a hatalom tornyát? Ha az összes tagja katakombákban van.


Mivel senki nem építi, felváltva rombolódik, így kaphatja meg egy rég inaktív szövi is.
Dátum: 2014.10.09. 11:24:05
Idézet: IceCold - 2014.10.09. 09:17:45
Eddig is úgy volt, hogy akkor is levon eseménypontot, ha valaki megtámad a kufár csatában?

Igen, eddig is így volt, még az elején bevezették, hogy ne lehessen jó LE/TP-vel tömni senkit aki nem vadászik meg érte.
Dátum: 2014.10.09. 11:22:45
Így van, spórolni akartam a szavakkal, de mivel a második hsz-t kell írnom a témában, nem úsztam meg.

Rosco: a hűségbónuszban kapott LE-d az amennyi a kamrába termeltél, a Yaksee által jelzett időintervallum-különbség mellett.