Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2014.10.26. 08:01:23
Közben utánakerestem, szerintem se hiba. Csak furcsa volt, hogy V1en ilyen mennyiségért jött vagy 50k, V2n meg csak ennyit ér, mert kisebbek a fák. Ez van.
Dátum: 2014.10.26. 07:13:10
Több, mint 400 milla volt a tudás fában, és ez jött érte:
Kaptatok 9267 energiatéglát
Nem kevés ez egy kicsit?
Dátum: 2014.10.25. 09:09:32
Jobb felül "segítség"/programhibát jelzek.
Dátum: 2014.10.24. 08:33:06
Okés, köszi mindenkinek a válaszokat, én is hasonlóképpen gondolom Gondolom munkaszünetileg úgysincs most ÜSZ.
Dátum: 2014.10.23. 17:05:29
Na azt akartam mondani, na.
Tehát platinára jön a mitril ha a kufárom 2.lesz és nekem van 450?
Dátum: 2014.10.23. 16:52:45
Most akkor ha a kufárom 2.lesz, akkor 450 csata után már jön a mitril cucc, ha van aranyam?
Dátum: 2014.10.23. 15:27:37
A szavazás eredménye nyilvános lesz? Nagyon érdekelne.
Dátum: 2014.10.23. 12:15:10
Akkor lehet gond a sok csatlós, ha valaki újabb karakter (pláne inspirációs világon) felér olyanok közé, akiknek már 1-2-3 évvel régebben fejlődnek a csatlósai. Na azokkal nem tud sehogy versenybe kerülni majd, erre valóban kellene valami megoldás alkalomadtán.
Dátum: 2014.10.23. 12:08:36
Azzal a különbséggel, hogy a nagymesterit nem tudod egyedül elérni, mert szövetségi összefogás és feltételek kellenek. A csatlósok fejlesztése pedig csak rajtad múlik.
Egyébként miért beszél mindenki úgy róla, hogy amint megjelenik egy új fétis, azonnal a +25-s bónuszáról megy a téma? Vagy csak nekem fél év felhúzni egyet 0->250ig?
Nem mondom, hogy ez később nem lesz probléma, de most még egy ideig biztosan nem az (1-2 év). Esetleg lehetne, hogy a tul bónusz csak bizonyos szinteken unlock-olódik, szintekre vetítve lehetne egy max tul bónusz ami érvényesül. Vagy fene tudja, lehet ezt már nerfként élnék meg egyesek.
Dátum: 2014.10.22. 19:47:47
Idézet: Iceman_96 - 2014.10.22. 19:36:05
A baj az hogy megállás nélkül jönnek ki a csatlósok és egyre több bónuszt lehet velük összeszedni a tulajdonságokra és borzasztóan megnövelik a végzeturak tulajdonságait

Ez így van, de még mindig nem látom miért baj ez.
Ha te 80% eséllyel találsz el engem közelharcban, és mindkettőnknek van +200 bónuszunk csatlósokból, ugyanúgy marad a 80%.
A tápnak örülnek sokan (csatlós +tul bónusz), de ugyanúgy fejlesztéskényszerré is válik ha nem akarsz lemaradni. Erre írtam, hogy mivel passzívan fejlődik a csatlós, nem nagyon van vele nyűg, nekem max a cserélgetéssel ha másik bónuszt akarok aktívnak.

szerk: őskőköltségre vetítve pedig: csatlóskristályra nem költök, csatlóseledel meg így is csak gyűlik (de honnan, mert abból se vettem?) hogy minden 20as állatot zabáltatok, pedig azok pörögnek rendesen.
Dátum: 2014.10.22. 15:20:45
Szerintem mostanában úgy 100an. De nehéz belőni, mert nem ismersz mindenkit, nincs senkire se írva, hogy VU vagy TF, ŐV esetleg csak HKK.
Valamint a nap folyamán elszórva jönnek az emberek, szerintem össz 100 ember lehet aki szinte egész nap ott van.
Dátum: 2014.10.22. 14:06:57
Idézet: Iceman_96 - 2014.10.22. 13:38:38
Szerintem már így is túl sok fétis van... Gondoljatok bele ha csak 10 csatlósunk lehetne már az +250 lenne minden tulajdonságra ha mind a 10 maxon van...


Nekem még 2-t sem sikerült maxolnom, szóval nagyon messze még az a 250. De a körülöttem lévőknek is ugyanannyi esélye van csinálni, és mivel passzívan fejlődnek, még nyűg sincs vele. Mi ezzel a gond?
Dátum: 2014.10.22. 14:05:15
Olyan fétisekkel találkoznék szívesen, amik:
- tárgyakból eredő visszacsatolás ellen ad védelmet (jelenleg SEMMILYEN védelem nincs ezek ellen)
- és/vagy varázslatból elszenvedett visszacsatolást csökkenti kis mértékben

Vagy kényelmi jellegű bónuszokat adnak:
- (-1mp) vadászat ideje 10 szintenként
- +1 kronokompenzáció 80 szintenként, max 3
- +1 epikus specalizáció 80 szintenként, max 3
Ez az utolsó kettő akár lehetne 1 fétisben is, az értékek hasraütésszerűek.

Ezeken felül a fantáziaszegény, de "nyers táp" jellegű lehetőségek száma végtelen:
- bármelyik táp szakira, AF-re bónusz
- csp, pp regeneráció

Új fétisszerzési módokra tipp:
- bevezetésétől kezdve az x. indított epikus csatára kiesik, a landragór relikviákhoz hasonlóan az eltelt csatákkal növekvő esély mellett.
(Egyből meg is lenne az alacsony szintűeknek is a motiváció az epikus ütésre )
A metódus élhetne entitás csatára, megoldott kalandra, kihívásra, portyára, vadászatra, levadászott nagyobb szörnyre...bármire. Akár lehetne innentől folyamatosan ez az új fétisek forrása, mivel ezeket a tevékenységeket jobb esetben amúgy is csinálja a nép, így nem kellene mindig új és új rendszereket kitalálni.
Dátum: 2014.10.21. 15:57:13
Mindenesetre jó lenne, ha mihamarabb történne valami, mert jelenlegi állás szerint se több időt, se több őskövet nem kell fektetnem a karakterbe.

Ma, 15:54 Offsboy *Saeckuc* A csatát ellenfeled nyerte.
Ma, 15:53 Offsboy *Iarkaamudregu* Te nyerted a csatát. A jutalmad 12722 lélekenergia és 52 TP.
Ma, 15:53 Offsboy *Enipetr* Te nyerted a csatát. A jutalmad 12722 lélekenergia és 52 TP.
Ma, 15:53 Offsboy *Trayiwiiyoom* A csatát ellenfeled nyerte.
Ma, 15:53 Offsboy *Unkuskeudr* A csatát ellenfeled nyerte.
Dátum: 2014.10.21. 10:11:34
Gyengébb karit kellett volna átvenni.
Dátum: 2014.10.20. 16:13:52
És ha a mustot bekampányolnátok kufárhoz szinttől függő árban (2-3-4-5 gyógyital áráért, esetleg a "mustocska", ami 30-40%-ot gyógyít)?. Megoldódna a sokkattintás kérdése, és a programozó se kapna sok melót.
Dátum: 2014.10.19. 08:41:25
Idézet: Ariel - 2014.10.18. 20:16:47
Idézet: Offsboy - 2014.10.18. 09:30:28
Bár a magam részéről nem rajongok egy újabb LE temető szakiért.

Kíváncsi vagyok, ebben az évben mennyi LE-t költöttél szakikra, és mennyit tulajdonságokra. Gyanítom, hogy nem a "LE temető szakik" viszik el a bevételt...


Hogy nem rajongok érte, nem jelenti, hogy nem ez a megoldás. De igazából most arról beszélünk, hogy mindenkit legyengítünk PvP-ben, aztán végtelen LE ráköltésével igyekezzünk visszanyerni azt az állapotot, ami a bevezetés előtt volt. Szóval ilyen formában lehet jobb lenne, ha inkább megmaradna a működése szigorúan PvE-ben.
Dátum: 2014.10.18. 09:30:28
Idézet: Zoole - 2014.10.17. 21:29:37
A sok bohockodás helyett meg lehetne duplázni a gyógyitalok hatásfokát, és nem kéne itt bűvészkedni feleslegesen, ha valaki valamiért soknak találja az őt érő sebzést. Meg lehet növelni az egészségen is, nem utolsó sorban.

Egyik sem megoldás. A gyógyitaloknak %-os hatásfokúnak kell lennie, ezzel jutalmazva az egészség fejlesztését. Szerencsére ezt felismerték, mivel bekerült a must. Remélhetőleg minél több kerül majd játékba, ne'adjisten kufárhoz is bekerül majd mikor egyszer.
Alap egészségem több mint szintem 6x-osa, mégsem bírok 20-25 csatánál többet egy szuszra. És minél többet fejlesztek magamon, annál kevesebb csatára elég.

Idézet: Zoole - 2014.10.17. 21:29:37
Offs, és az nem eredmény? Ugyanúgy döglene az epikus, de nem csak néhány ember ölné, hanem többen részesedhetnének belőle, csapatmunkává válhatna ez is, nem csak 4-5 játékos/(nagyobb)szövi üthetné. Mire meg ismét húzós lesz az epi, addigra az 50-100-200. játékos 150-200-250. lesz jó esetben, és a kicsik is hozzánőnek a feladathoz addigra valamelyest.

Nem vagyok konkrétan ellene, csak nem értem a koncepciót. Eddig is ha valaki be akart szállni az epikusba, elkezdte lépni a szinteket és előbb utóbb odaért. Korlátlanul lehet visszahívni is, ami sikerélményt nyújthat a kisebbeknek.

Idézet: Ariel - 2014.10.17. 21:55:12
Idézet: Miklós - 2014.10.16. 15:52:49
1.) fenevad reflex.

Ezzel a szakival az a bajom, hogy mindössze annyit csinál, hogy a találati esélyt a fix 90%-ról 70%-ra csökkenti, és az embernek nincs hatása a saját állatainak találati esélyére. Simán meg lehetne csinálni ezt a szakit is úgy, mint a kritikus ütést és kritikus varit. Legalább lenne még egy szakértelem, amit hosszú távon is lenne értelme fejleszteni.

Érdekes ötlet, legalább lehetne védekezni ellene. Szerintem bevezetése után úgyis előjönne problémaként, és "kisírna" a nép valamilyen védekezési módon ellene. Bár a magam részéről nem rajongok egy újabb LE temető szakiért.

Idézet: Ariel - 2014.10.17. 21:55:12
Bármelyik tulajdonságot is fejlesztem, a klónom megkapja, ami jobb esetben annyit tesz, hogy nem romlik az esélyem ellene, rosszabb esetben a klón magasabb szintje miatt még szivatom is magam, ha fejlesztek. És ezen az új szakértelmek sem segítenek.

Na ja. Ez egészen odáig átfordult a helyzet, hogy konkrétan a prémiumos kábítós fegyverem le kellett cserélnem egy nem prémesre, ami nem ad semennyi bónuszt az erőre, taumaturgiára, mert ugyanakkora nyerési aránnyal (vagy inkább nagyobbal), kevesebb sebződésből megúszom a csatát.
Az új szakik bevezetáse mellett jó lenne ha a klón örökölt értékei nem függnének a zárójeles bónuszaimtól, hogy legalább felszerelésből/csatlósból lehessen olyan előnyre szert tenni, amit nem másol a klón. Persze lehet már túl sokat kérek..
Szerintem lázadni ráértek akkor, ha kéritek emellett az ÜSZ-től az ajándékok beírását, és elhajtanak. Addig felesleges.
Dátum: 2014.10.17. 20:09:39
A hozzászólás nagy igazságokat tartalmaz, ehhez a részéhez viszont kiegészítenék.

Idézet: Zoole - 2014.10.17. 18:10:16
Úgyis minden nap kiüti mindegyik szövetség a maga epikusát, de nagyon nem mindegy, hogy ezt a gép előtt ülve szenvedésként éli meg, folyton a mágikus regen/pihenés/gyógyitalok rekeszeivel töltve, vagy elviselhető, ne adja ég, élvezhető kihívásként.

Ha gyengítve lenne az epikus, akkor azt érnénk el, hogy most az alacsonyabb szintűeknek is élvezhető lenne az epikus mostantól 50-100-200 szintig, aztán ugyanígy előjönne a probléma.