Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2015.02.16. 16:23:27
Magyarán nem mersz kockáztatni, mert nem akarsz épp lemaradni a címről. Mert akkor ugye se rang, se optimálisan elköltött erőforrás. Világos
Nincs ebben semmi gond, én is pont emiatt nem fogok sose indulni a címért, túl sokat kell feltenni mindent vagy semmit alapon. A megoldás nyilván nem az, hogy könnyítünk a téten, mert így is vannak épp elegen akik versenybe szállnak.
Dátum: 2015.02.16. 15:58:03
Szerintem ha változtattok, akkor csakis úgy, ha mindenkinek ugyanazok lesznek a feladatok. Nem baj, hogy nem véletlenszerű, abból óriási lázadás lenne, mert mindenki meg lenne róla győződve, hogy az övé a legnehezebb.
Dátum: 2015.02.16. 15:55:42
Idézet: Fsanyi82 - 2015.02.16. 15:47:14
egyedül amin bukhatom ha lesz kedvem egyáltalán rajt cél győzelem miatt versenybe szállni, hogy nincs tudás könyvem és az epik ütésén alkalmanként egy percet vesztek

30 percen szokott múlni az 1-2. hely?

de mint írtam ugy elmenni egy vizsgára , hogy fixen tudod az összes feladatot és a megoldást , nem teljesítmény

Ehhez azért hozzátenném, hogy rendszerint tudni a vizsgán a feladatokat, ezt hívják tételsornak, és rendszerint rendelkezésre is áll a megoldása, ezt hívják kidolgozott tételsornak. És mindezek ellenére 1-1 sikeres vizsga után én hajlamos voltam úgy érezni, hogy szép teljesítmény volt.
Dátum: 2015.02.16. 14:44:13
Idézet: Fsanyi82 - 2015.02.16. 14:11:05
meg mondjuk azok is eséllyel indulnának akik nem kapnak szabadságot , hogy reggel 10kor bekészítsenek két gépet meg vagy 6 egeret a minél gyorsabb kattingatáshoz

Hát nem tudom, ha egy futóversenyre nem jutok el, mert nem érek rá, akkor utána nem állok neki érvelgetni, hogy miért csak az nyerhetett, aki futott...
Mellesleg teljesen mindegy, hogy változnak-e a feladatok; mivel egy 3 hetes esemény összes feladatát csinálják meg a győztesek fél-1-2 nap alatt (világfüggő), ez mindenképpen sok egérkattintásba kerül.
Ki van írva hónapokkal előtte, hogy mikor lesz, aki akar tud tervezni. Aki meg még így se, mert az élet oly igazságtalan, hogy mégsem ér rá a játékos aznap, nos annak a szurkolás élménye még mindig ott van, és gyűjtheti az erőforrásokat a következőre, hogy azon nagyobb esélye legyen. El kell fogadni, nincs olyan időpont ami mindenkinek jó.
köztes jó megoldás lenne esetleg ha a piramis valóban piramis lenne , és egy nap egy sor lehetne teljesíteni max de összesen 21 nap lenne ugyanúgy felérni ez esetben a leggyorsabbak (sorok rész ideje számítana független attól mikor csinálod meg) valóban versenyeznének

Én most ebben azt látom, hogy sajnálod azoktól, akik beleadnak mindent, és megcsinálják 1 nap alatt. Úgy akarsz helyezést elérni, hogy kényelmesen 21 nap alatt akarod teljesíteni. Hát én erre azt mondom, hogy erre ne járjon semmi; a cím járjon annak, aki egész éjjel tolja a gyógyitalt/pp-t/csp-t. Egy nyertes van, aki versenybe akar szállni, az inkább a stratégiáját rakja össze, minthogy nyugdíjas tempóért kampányol.
Dátum: 2015.02.16. 10:34:01
Én aztán nem sajnálom senkitől a BU címet, ha képes a betartalékolt erőforrásait ezen az abszolút nem optimális eventen elkölteni. Az összes event közül ennek megnyeréséért kell messze a legtöbb áldozatot hozni.
Dátum: 2015.02.15. 15:50:49
Akkor ismét, lassabban hogy te is megértsd.

Tehát ne kérjen egy átöltözéshez 260as kereskedelmet,mert erre senki nem képes.

azt cáfoltam, hogy erre senki nem képes, nem azt hogy te.


Pontosan milyen alacsony-nem alacsony szintről vonsz kérdőre? Ilyenről nem beszéltem.
Dátum: 2015.02.15. 15:24:25
Idézet: Rosten - 2015.02.15. 11:24:32
Tehát ne kérjen egy átöltözéshez 260as kereskedelmet,mert erre senki nem képes.

170 (alap) +10 (feketepiaci tagság) + 60 (kryx lánc) + 20 (esszencia) = 260

Csak mert szeretem kijavítani mikor megint tévedsz, hátha egyszer elgondolkozol hogy a világ nem körülötted forog.

Mielőtt az jönne, hogy 19.szinten ez mennyire lehetetlen, jelzem azt cáfoltam, hogy erre senki nem képes, nem azt hogy te.
Dátum: 2015.02.14. 20:32:01
Volt az 1,5 óra is.
Dátum: 2015.02.14. 15:31:25
Első körben az is haladás lenne ha a - mindennapossá vált! - leállásokkal kapcsolatban nem csak játékosoktól lehetne látni a fórumon iromanyokat.
Dátum: 2015.02.14. 12:46:40
Veszem én a csomagot, meg kapom hozzá a kryx fókuszt is, de már 2vel több fókuszom van, mint amennyi reliket értelme van fejlesztenem. Szóval jöhetne lassan egy új fokozat, vagy valami.
Dátum: 2015.02.14. 06:55:53
Az vajon normális, hogy az 550es epiknek nincs egy állata sem? Emlékszem volt már téma többször is a sok állat kivédhetetlen több10K-s sebzése körönként, ez akkor valami új fejlesztés?
Dátum: 2015.02.13. 22:05:36
Az OK, de szabályzatba ütközik más játékot, illetve bármi mást reklámozni ami nem érinti a Beho-t. Nem is etikus a VU fórum népszerűségét felhasználni egy külsős dologhoz, és szabályellenes is. Azért.
Tudom, hogy nem akartál rosszat, de szerintem moderáld a hsz-ed, mert más biztosan megteszi ha te nem.
Dátum: 2015.02.13. 21:19:53
Ennek biztos itt a helye?
Dátum: 2015.02.13. 19:32:01
Volt már rá igény régebben is. Jelezd ÜSZ-re, fejlesztési javaslatnak. Úgyis az van rendszerint megvalósítva, amit elegen jeleznek.
Dátum: 2015.02.13. 00:52:27
Idézet: NEMESIS 13 - 2015.02.13. 00:24:34
Mód. 2: 169. szinttől kezdve a ködmaszkkal megszűnik ez a gond is.

Majd a 189. szintűtől újra előjön.
Dátum: 2015.02.12. 14:23:42
Az asszony nyaggat, hogy vigyem el valahova Valentin napon, majd feldobom neki, hogy lepjük meg magunkat inkább egy nagyobb őskő csomaggal.
Mondjuk ő nem játszik.
Dátum: 2015.02.12. 13:53:54
Drága teszt lesz..
Dátum: 2015.02.12. 13:43:53
NA MOST vesztettem el a fonalat.

* Miből lehet 2-t kivenni Alendaar? Mert most itt csak a 2%-os fk-ról van szó. Másból lehet 2 (ha a felemelkedés gyémántra gondolsz), vagy akár több is.
Dátum: 2015.02.12. 13:10:52
Idézet: Abcdefg - 2015.02.12. 11:32:00
Ez teljesen érthető álláspont, viszont én fordítva nézem a dolgot. Ha megvan a lehetőség kétszeri átvételre és megteszem, az az én szempontomból nem bug.

Onnantól, hogy van állásfoglalás arról, hogy csak egy lehet nálad, minden olyan eshetőség bug-nak minősül, amikor egynél több van nálad. És nem is fontos, hogy TE - ill. bármelyik játékos - hibás működésnek értékelje ezt. Ez nem a te dolgod, hanem a játékvezetésé. Értem én, hogy de mi van, ha nem tudsz róla. De erről most mondjuk már tudsz. Ha nem tudsz róla, akkor pedig illik megkérdezni az ilyen nagyobb kaliberű dolgokat, mert gondolom az világos, hogy nem fogják csak azért meghagyni a jogtalan tápot, mert nem tudtad hogy működik.

Bpetya, mindenkinél lehet gyakorlatilag végtelen számú csp,pp ital raktározva, szerintem simán lehetséges az ilyen bármelyik eseménynél.

De nem is értem ezt az egész feltevést, megmondta az ÜSZ, hogy nem lehet nálad 2. Ha ennek ellenére bárhogy produkálsz is 2-t, akkor még elkezdené bárki is verni az asztalt, hogy "akkor miért engedtétek megvenni"? Most nem csak erre az esetre gondolok, hanem akármire. Azért hogy ennek a sikerében bízz, ahhoz nagyon naivnak kell lenni.

*mod: Ja, és csak óvatosan azzal a szerencsés jelzővel, nem biztos hogy elég oda az idézőjel, hogy ne korbácsoljon intellektuális viszályt.
Dátum: 2015.02.12. 11:23:35
ÜSz-en rákérdeztem, kifejezetten mondták, hogy csak 1 lehet belőle, valószínűleg meg sem kapod a másodikat mikor megveszed a csomagot. Ez nekem azt jelenti, hogy ha kivennék még egyet, és ne'adjisten meg is kapnám, akkor bugot használok ki, és onnantól sumákolásnak tűnne, és jogosan kapnék szankciót ha lebukok. Az meg nem hiányzik, pontosan ezért kérdeztem rá én is.
Persze aki jóhiszeműség tudatában van (nem olvas fórumot, nem kérdez Üsz-t), azt kérdés mennyire korrekt megbüntetni ha esetleg mégis át tud venni 2-t és használja (mert ugye odaírva nincs, hogy csak egyet vegyél). Szóval én ezek miatt kérdezem meg mindig az ilyeneket, hogy később ott legyen az ÜSZ válasza hivatalos állásfoglalásnak, mert anélkül utólag nagyon nehéz bizonygatni, hogy nem vagyok csaló.

*elütés