Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

És ha 2 év múlva újra alakul más tagokkal?
Dátum: 2015.03.23. 12:16:12
Tiszta sor, ez így egy teljesen korrekt válasz. Viszont tényleg ne kelljen már senkinek olyan választ kapni ÜSZ-ről minden előzetes figyelmeztetés nélkül, amiből az süt, hogy "elbuktad, és ez ellen semmit nem tehetsz, ÍGY JÁRTÁL". Pláne ha egy hónapok óta gyűjtögetett jutalomról beszélünk. Nem értem miért kell stresszelni ilyennel a játékosokat. Pláne hogy az én tapasztalatom az, hogy ha normális stílusban kérnek/jeleznek az emberek ÜSZ-re (mint ahogy Fecsu-nál is rendben volt), akkor azért megtaláljátok megoldást, még ha ez egy utólagos beírás is! De ezt elkerülni a ti érdeketek is. megint csak visszakanyarodtunk amit az évek óta szajkózunk, az előzetes tájékoztatás a ti legjobb fegyveretek az ilyen jellegű ÜSZ levelek megszüntetésére. Az igazán fontos (mint pl mit meddig lehet átvenni) infókat feltűnő helyre, színnel kitenni mindenki érdeke, a tiétek is, nemcsak a játékosoké.
Dátum: 2015.03.23. 11:03:41
Aztán nehogy addig arcoskodj vele hogy levonja manuálisan

Egyébként meg egyes jutalmakat nem tárolnak valóban, de landragór jutalmat pont tudom hogy igen, mert ismerek olyat aki a következő landargór előtt vette át a jutalmát. Persze ez változhat bármikor időközben, de csúnya is lett volna figyelmeztetés nélkül (talán még azzal is) sztornózni 3 hetes event jutalmát.
Szimplán valamiért eltűnt az egyéb menüből pár napja a link.
Dátum: 2015.03.22. 11:40:13
Hát illett volna már azért szintet lépni azóta
Dátum: 2015.03.22. 09:27:44
Talán igen, de úgyis kifutnak az emberek előbb utóbb a fejleszteni valóból, és ha már van aki most ott van, akkor egyre többen lesznek. Mindig jobb a megelőzésre költeni mint a gyógyszerre. Bár csak megemlítettem, érdemi dolgot nem nagyon várok, idén még nem történt szinte semmi újdonság/fejlesztés. A mini eventeket nem számolva, igazából az nem nyújt túl nagy változatosságot, mert tökmindegy hogy folyamatosan 1 állat befogásáig vagy 20 vadászatnyi TP-ig kell vadászni.
Remélem majd egyszer vissza fog állni a játékfejlesztés a régi kerékvágásba, mert ahhoz képest igencsak visszaestünk, hogy régebben Miklós fél-, évente rakott a fórumra 1 oldalas hsz-t az aktuális, jövőbeli fejlesztések állásáról.
-sóhaj-
És még Rosten is itt hagyott minket.
Dátum: 2015.03.21. 12:54:25
Most arra célzol, hogy ha azt akarom legyen hova tenni ezeket, akkor ne vegyek őskövet mikor akció van?
Amúgy mêg napi ajánlatból nem is veszek soha kupont.
Dátum: 2015.03.21. 11:59:46
Persze, vannak akiknek még van mire, de attól már vannak akiknek nincs mire (vagy nincs értelme). Kryx fókuszom is több van mint hiányzó kryx relikviám. És nem gyűjtögettem görcsösen, csak csináltam az eventeket, vettem a csomagokat.
Dátum: 2015.03.21. 07:37:26
Csak a link tűnt el, itt el tudod érni:
http://vilag2.vegzetur.hu/index.php?m=zarknod_ebredese
Dátum: 2015.03.20. 16:33:07
Főleg az energiatégla tetszik...
Amúgy tényleg jó, hogy ha úgy nézzük már vadászatra is esik a relikviakupon (persze karcsú drop-al), de még jobb lenne ha lehetne is mire költeni őket. Voltak december végén már relikviakupon további felhasználási ötletek Miklós részéről is, vajon azokkal mi történt így 3 hónap távlatából?
Dátum: 2015.03.20. 16:01:44
Ja, melyik a kakukktojás
Petőfi
Arany
Ezüst

Jó ez így ahogy fel van téve, mert így világos hogy mi szerint keresi a kérdés a kakukktojást. Különben lehetne akármelyik. A Varga az egyedüli ami nem S-el kezdődik, a Sütő egyedül 4 karakter, a Sándorban van egyedül hosszú Á...ésatöbbi. Így meg egyértelmű hogy arra gondol, hogy a Varga, Szabó, Sütő azok mesterségek, a Sándor meg nem.
Dátum: 2015.03.20. 08:49:32
De szép hasonlat! Valószínűleg amúgy erről lehet szó.
Dátum: 2015.03.20. 00:37:45
A mini event miatt kvízelnem kell megint, most látom mennyi a 0 színvonalú kérdés. Szomorú, de legalább minden 3. olyan, aminél ezerszer normálisabbak a "miért nem fogadták el a kérdésem" topicban szóban forgó - el nem fogadott - kérdések. Persze tudom, jön az ultimate érv, hogy attól hogy a másé szar még az enyém nem jó, de ez csak egy pontig igaz. Mivel ennyi tré kérdés van bent, ez önmagában lehúzza az adatbázis színvonalát, aztán lehet kergetni az utópiát, hogy elvileg minden kérdés mennyire ellenőrzött és a szabályokra ráfektetett sémán megy át mielőtt bekerül, csak épp nem így van. Pont elférne benne az én szar kérdésem is, a másik 30000 szar mellett. Szóval amíg a mai napig találkozok ilyen válaszlehetőségekkel (1. igen 2. nem 3. talán 4. igen,de csak ha...), addig ugyan ne dobják már vissza az ennél jóval magasabb színvonalú kérdéseket. Sokkal szívesebben látok akármennyire is speciális, lexiális, de legalább helyes(!) kérdést, normális válaszlehetőségekkel, nem veri ki a biztosítékot a helyesírás (hiánya), és még talán tanulok is belőle valamit (max nem érdekel a téma és abban a pillanatban elfelejtem ahogy továbbkattintok). Lényeg a lényeg, hogy rossz és rossz kérdés között is ég és föld a különbség. Nem akartam elindítani az újabb kvíz minőségét taglaló lavinát - és bár az adminok munkáját akaratlanul is véleményezem ezzel, bár biztosan óriási meló a cenzorálás - csak szimplán nem gondoltam hogy ennyire gáz a színvonal.
Dátum: 2015.03.19. 21:06:10
Ha csinálsz velük 1 portyát/kihívást/kalandot előtte, akkor megvan 2 állatból így is.
Dátum: 2015.03.19. 14:47:19
Tőlem kérdezed?
Szerintem jól látod amúgy.
Dátum: 2015.03.19. 08:40:31
A fétis nem visszaváltható?
Nem semmi..
Dátum: 2015.03.19. 00:39:15
Az érdekelne, hogy a fétist egy normál állatnak adva ad e +14TP?
Igen.

Illetve ha egynek odaadtam és meggondolom magam és egy másiknak akarom adni, van e mód anélkül, hogy elvesszen?
Ha új tárgyat adsz a régi állatra, vagy kisajtolod, akkor a fétis visszakerül a tárgyaid közé. Egy megszerzett fétis sehogy nem fog már elveszni.
Dátum: 2015.03.18. 16:28:22
Üdv,
Az irtóztató csomagot még mindig lehet kapni. Gondolom nem szándékos.
Offs

ma, 12:01István
Szia.

Köszi, töröltük.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető


Mondjuk még mindig ott van a napi rutinok oldalon. Szóval nem tudom lesz-e 500 miatyánk ha holnap is megveszem.
Dátum: 2015.03.18. 11:05:22
Szerintem keskeny az oldalfelbontásod.
Dátum: 2015.03.18. 09:02:58
Igen, de ettől még mi is megisszuk a levét, mert mi kapjuk meg a hasznos/szükséges fejlesztéseket később. És 1-2 tojáson nem hiszem hogy érdemes rugózni,pont emiatt.
Dátum: 2015.03.18. 08:52:18
Igen, de ha előző nap teljesítetted és nem vetted át csak következő nap, azt már gondolom túl nagy meló visszanézni. Így is több mint 1 napot vett el Baraty munkájából és az értelmes dolgoktól, ez elég nagy baj önmagában.