Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Idézet: Miklós - 2015.03.26. 19:08:47
Sajna több infót most nem fogok tudni adni Ha befejeztük a programozást és tesztelést, utána dőlni fog az infó

Szeretnék visszacsatolni a témában a 2. post-odra. Gondolom mondhatjuk hogy befejeződtek amikre utaltál.
Feltételezem befejeződik, és megkapod újra a követ. Arra való talán, hogy ha úgyis végeztél, akkor vennél majd egy újat legközelebbre, és ezt egyből ott meg is teheted, nem kell plusz 4 kattintásért keresned a kufárnál. Pozitív!
Ja, megvan.
Hát tényleg rámentetek erre a felfedezés dologra.
Egy kis infó azért csepeghetne, legalább az eddig feltett kérdésekből. Persze jó buli felfedezni, de 500as szakit 40 milláért kifejleszteni, majd rájönni, hogy nem működik szövetségi bajnoksággal, csak rendes portyával, az priceless.
Kövezzetek meg, de ha nem tudom mit kapok miért, akkor nincs döntési alap, hogy "mit és milyen megosztásban fejlesztesz, hogy profitál abból legjobban a karaktered" Na honnan idéztem?
Csak én nem találom a szóban forgó hírt?
Ez csak gondolom Tharr haragja, hogy hülyeségre akarsz pp-t használni.
Megérkeztek a játékba a mytokronitok! Ez alkalomból átveheted az alábbi ajándékcsomagot (az ajándékok egy része csak 50. szinttől jelenik meg).

2 asztrális kő, 10 asztrális kincs, 3 Csatlóskristály, 3 Energiakoncentrátum
Tippre: lesz.
80as tanulás szaki:

mytokronit észlelés:

A mytokronit észlelés segít a vörös és narancs mytokronitok észlelésében. Portyázáskor van észlelés szint * 0.2% esély, ahányas az észlelésed, hogy vörös mytokronitot találsz (de csak ha van vörös mytokronit detektorod). Ha pedig elküldesz egy állatot gyakorolni, minden 2 óra gyakorlás után van észlelés szint * 0,04% esély, hogy találsz egy narancs mytokronitot (de csak ha van narancs mytokronit detektorod).
-----------------------

Szövetségi bajnokságban találok majd?
Mytokronit robbanás:

Kalandok során van esély, hogy fehér mytokronitot találsz. Az esély 20%*mytokronit robbanás szintje. Pl. 11-es szinten mindig fogsz találni 2 fehér mytokronitot és 20% eséllyel még egyet. Epikus kalandokban a szintenkénti esély nem 20, hanem 25%

Előfeltétel: 65. szint

Max. szint: 28

Költség: 5 / 10 / 15 / 20 / 25 / 30 / 35 / 40 / 45 / 50 / 55 / 60 / 65 / 70 / 75 / 80 / 85 / 90 / 95 / 100 / 105 / 110 / 115 / 120 / 125 / 130 / 135 / 140

-------------------

Jó persze, tudom várhatnék legalább holnapig az aggodalmaskodással, de mégsem teszem. Ha jól látom most lehet 2000AF-et elkölteni a fehér mytoizé találására, ami csak arra lesz jó, hogy a következő portyaellenfelemre jól rárobbanjak? Ennek kétféle kimenetele lehet:
a) AF nyelő fejlesztés, aminek semmi értelme ennyi szintet adni/kifejleszteni,
b) megéri nagyon fejleszteni, mert akkora boost-ot tol a karakterek erejéhez, hogy ezzel alávágtok az erős karaktereknek.
Mindenesetre kíváncsian várom.
Dátum: 2015.04.09. 21:39:27
Igen, ez hónapok óta így van amennyire én láttam. Csak nem érdekelt annyira a V6, hogy jelezzem is
Dátum: 2015.04.09. 18:15:12
Köszi!
Dátum: 2015.04.09. 16:53:43
Az ájult állat kategóriában mindegyik ájulás számít, vagy csak ami xenó csatában térdel le?
Dátum: 2015.04.09. 12:43:23
2 napja 88 ládából nem volt kupon, szóval ez elvette volna a vásárlási kedvem amúgy is.
Dátum: 2015.04.09. 11:43:55
Mondjuk az érdekes, hogy a ládát még mindig lehet venni a kufárnál, de találni már nem lehet és a vett ládából kinyert hímes tojást se lehet beváltani. A lényeg hogy a vásárlás rész működik!
Hm. Értem. Mondjuk nem is lesegetni akarom. Arra már külön nem hiszem hogy gyűjtök, majd magától összejön úgyis.
Köszi!

Közben megvan az 5mp-es vadászat is. Következő cêl: 1mp.
Még nincs, még kell nekik egy kis boost mielőtt felemelkednének.
Idézet: Offsboy - 2015.01.29. 15:46:39
No akkor egy kis célkitűzés 2015-re:
2) 1000 teljesített küldetés 1 nap alatt.

Hallgattam Arielre és optimalizáltam, így 455 db lett az elmúlt 24 órában. Persze ebben volt ~8 óra alvás, szóval BU-ra már nem lennék jó.
Dátum: 2015.04.07. 21:06:53
Szeretnék gratulálni az 1 perces oldalletöltésekhez.
Szándékosan nem írtam, hogy őskőért, mert igazából akármiért, LE-ért sem buli, hogy bármit vegyek ami nem tudom mire jó.