Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2015.09.15. 16:40:36
Felépült a kerítés. Ki mit gondol, lesz lázadás, fizikai ütközet a jelenleg két oldalán állók között?

De ez az interjú odabaszott, remélem azért ennél több van a kormány zsebében, mint amit itt tolmácsoltak felénk. Ilyen felkészültséggel, könyörgöm mondta volna inkább hogy nem ér rá interjút adni.
http://24.hu/belfold/2015/09/15/kovacs-zoltan-mostantol-nem-erdemes-szorakozni/
Dátum: 2015.09.15. 13:35:10
Idézet: Bachtass - 2015.09.15. 11:54:50
Landragór ostora

Típus: relikvia
Szint: 10
Az aktív csatlósod a harcból +10 TP-t kap.
A tárgy 2015.09.11-ig érvényes, utána eltűnik a karakterlapról.
Ár: 20 Őskő
Vásárlás

Ha megveszem akkor mi lesz? Működni fog vagy csak kidobok 20 követ?


Valószínűleg kidobsz 20 követ és mivel szándékos bug kihasználásnak számít, ha ezek után tápolsz belőle, egy szavad sem lehet ha némi bünti is jön érte.
Dátum: 2015.09.15. 07:43:00
Szerintem jó kompromisszum született, az 1500 helyett 2000 a max költés, viszont abban is, és a befizetésnél is jobbak a bónuszok mint talán eddig bármikor.
Dátum: 2015.09.14. 08:55:56
Idézet: Offsboy - 2015.09.14. 06:41:50
Befizetéskor magamnak jelölve:
Az a karakter már kapott ajándékot, kérjük, válassz más karaktert!
Jelezve ÜSZ-re, ha más is így járna; szerintem hamarosan javítva lesz.


Szia.

Elnézést a kellemetlenségért. Jeleztem a hibát a programozónak, perceken belül javitja és utána át tudod már venni az ajándékot.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
Dátum: 2015.09.14. 06:41:50
Befizetéskor magamnak jelölve:
Az a karakter már kapott ajándékot, kérjük, válassz más karaktert!
Jelezve ÜSZ-re, ha más is így járna; szerintem hamarosan javítva lesz.
Dátum: 2015.09.13. 15:47:54
Karácsonyi eseményből maradt még valakinek, és küldött.
Dátum: 2015.09.11. 15:31:52
Szerintem is. Akinek hó 14-én már nincs rá pénze, az ne is őskőre költse.
Dátum: 2015.09.11. 15:25:52
Az eddigi összes mini esemény portyázós feladat működött szövetségi bajnokságban. Ezt minden játékos tudja, aki csinálta őket. Ez a fajta tudás az, amivel játékvezetői oldalról is tisztában kellene lenni, hogy egyből tudjátok hova kell nyúlni a probléma/bug elhárításakor, a ticket megválaszolásakor. Ehelyett az, hogy "ez nem portya", jóhogy kiveri a biztosítékot egyeseknél;és azt a benyomást kelti, hogy nem ismeritek a saját játékotok, nem tudjátok mi hogy szokott működni. Ennek semmi köze a LE/TP-hez, és a játékosok közti interakció növeléséhez.

Valami miatt nem úgy működött a feladat számlálója, mint minden ilyen esetben szokott, de a ti részetekről meg az jön ide felénk hogy azt se tudjátok hogy szokott, meg azt se hogy hogy kéne működnie; és önigazolásként inkább beszüntetitek a szövetségi bajnokságban teljesíthetőséget, hogy az első adott válaszotok igaznak hasson.

Fel kéne vennetek valakit aki napi 8 órában jatszik a játékotokkal, és őt is megkérdezni ilyen kérdésekben.
Poénnak tűnik, de fogadok sokkal professzionáisabb problémakezelési rendszeretek lenne.
Dátum: 2015.09.11. 08:27:11
Idézet: Ariel - 2015.09.11. 08:15:45
Az inkompetens játékvezetés hülyeséget válaszol, és le sem ellenőrzi, hogy miért nem működik. Aztán ahelyett, hogy utánajárna a problémának, megváltoztatja a feladat szövegét, de közben még mindig működik szb-vel a küldi. Szomorú, hogy ilyen a hozzáállás, ennek nagyon nem így kellene működnie. A következő lépés az lesz, hogy nem fog működni a kábítós küldi sem, mert az szb nem portya. Ideje lenne beismerni, hogy a játékvezetésnek egy csomó dologról fogalma sincsen, és végre meg kellene tanulni a játékot, ahelyett, hogy a fals működési képzetekhez szabnák, hogy végül mégis igaza legyen a játékvezetőnek.

Én is össze akartam így foglalni (ÜSZ-re, nekik, okulási céllal), de gondoltam ha ez így megtörténik akkor úgyse nagyon érdekli őket. Tök feleslegesen égeti magát a Beho az ilyenekkel.
Dátum: 2015.09.10. 21:47:01
Szarkazmus volt. Ami nem ellened szólt.
Dátum: 2015.09.10. 20:15:30
Ha elfogadja holnap reggel, akkor jeleznem kell ugye bug-ként, hogy miért fogadja el?
Dátum: 2015.09.10. 20:13:58
Jó, ne szítsd itt a feszkót, megmondta az ÜSZ, hogy nem fogadja el, mert nem portya. Még a feladat szövegét is átírták, úgyhogy ne gyere már itt azzal mintha neked elfogadná.

Dátum: 2015.09.10. 20:11:21
Kb 2 évvel ezelőttig volt rá lehetőség, az első őskőköltős akcióig.
Dátum: 2015.09.10. 14:16:28
Azért holnap majd megnézem, hogy működik-e SZB-n (mert én is úgy emlékszem hogy igen), és ha igen, akkor jelzem ÜSZ-re, hogy javítsák ki a szöveget "SZB-n néha működik néha nem" szövegre. Ha már nem ismerjük el hogy bugos, akkor legalább legyen vicces.
Dátum: 2015.09.10. 14:14:58
Az SZB csaták portyának számítanak, ez több ponton is meg van erősítve a játékon belül. Az eddigi csatáidnál "P"-vel jelöli mellette, a portyás küldetéseket értelemszerűen lehet rajtuk teljesíteni; Feladatok között a "nyerj egymás után X portyában" feladatot is teljesíteni lehet ezzel, satöbbi, satöbbi.... Sajnos sokszor könnyebb azt odatenni miért nem kéne hogy működjön (helytelen érvekkel alátámasztva), minthogy megnézni tényleg bug van-e.

Na, látom közben oda is került a leírásba, hogy SZB-n nem működik.
Dátum: 2015.09.10. 06:42:37
El kell jönni a következő VU talira, és venni kell egy inspirátort. Az gyógyír az összes mini eventre, asztrális kincs randomra és nem utolsó sorban a csatlós nevelés komoly támasza.
Illetve a havi ~700 küldetés lehetőségének kulcsa is.
Dátum: 2015.09.07. 13:38:27
Idézet: Miklós - 2015.09.07. 11:38:22
De akárhogy is, meg kell válogatni, kit engedünk be (vagy át), és az nem kifogás, hogy Németországba mennek úgyis, hadd menjenek.

Na arra azért kíváncsi vagyok, hogy
a) józan ész elvei alapján milyen kritériumok szerint;
b) és ezt milyen - az EU torkán lenyomató (és a világsajtó által elfogadható) formában tálalva -
gondolnád szétválogatni őket.
Aproró, világsajtó. Most komolyan, a BBC-t világszínvonalú tömegtájékoztató rendszernek éltem meg eddig, de ami a bicskei szituáció óta ott folyik, Blikk színvonalúra süllyesztette, komoly csalódás volt.
A New York Times már évek óta bírálja Orbánt, Vida Ildikó óta érzem komikusnak a magyarok politikai megítélését (legtöbbször nem alaptalanul, de mégis részrehajlóan), így nem tekinthetó autentikus forrásnak. Cáfoljon meg aki nem így gondolja.

Facebook.
Ja, már mindenkiből előjött vagy Gandhi vagy Hitler, ennek érdekes vége lesz. Amikor lesz. Mondjuk a gyerekeinknek, unokáinknak nem azért lesz szar, mert a részükre ültetett gyümölcsfák terméséből majd szírnek mondott pakisztániak főznek pálinkát, hanem, mert évek óta fos a gazdaság és keményen leszálló ágban is marad; 1,5 éve (anyázva, az addigi felháborító 360-hoz képest) 390ért vettem fontot angliai látogatásra, tavasszal 425-re emelkedett, amit ma 442-ért láttam. És ennek tök nincs köze a menekültekhez. A menekültkérdés most arra jó, hogy az egyes IQ szint alattiaknak megint van bűnbak, hogy nekünk miért szar most, vagy később.

Buszok.
Munkám során elég sok menekülttel találkozok, többnyire kulturáltan hagyják ott maguk után a buszt, persze büdös van, de ez ellen nincs mit tenni. Az utolsóra rászólsz, hogy szedje össze a szemetet, ennyi. Nyilván ha tele van velük a hócipőm, azt az 50ből 1 esetet fogom harsogni, amikor valaki odaszarik a székek közé. Mindenesetre a fociszurkolókról igen hamar elült a hírverés, pedig nem gyenge garázdaság volt amit leműveltek. Ja, hogy ők magyarok? Az más.

Viselkedés.
megdobálták a rendőröket az étellel, amit a segítőkész emberek adtak nekik
Voltam kint én is a Keletinél pár napja, vittem ki 2 zsák ruhát, úgyis költözés előtt vagyok, legalább ezeket se kell bedobozolni...
Valamilyen caritas szolgálat hozott le egy doboz banánt, hát tényleg jó volt nézni, ahogy a kis 6-8 éves - minden lyukon beférő gyerekek - mikor kezükbe akadt egy 10-15 banánból álló csokor, teli vigyorral szaladt, hogy az már az övé, úgy szorítva, mint egy amerikai focista a labdát. Persze a segélyszervezetes hölgy kiakadt, meg kiabált a kisgyerekkel (aki nem vett róla nagyon tudomást, csak szaladt); bár nem tudom mire számított, hogy levisz 10.000 ember közé 200 db banánt, majd nyilván egyes sorba állnak. Mellesleg mikor továbbmentem pont láttam, hogy a kisgyerek odaadta a zsákmányt a családfőnek, aki igazságosan elosztotta a banánt, és voltak rá elegen;szóval ha nagyon radikális akarnék lenni azt mondanám volna mit tanulnia egyes kulturált európainak....szóval a MÁV-os ismerősöd is biztos látott ilyet, de ki mit akar meglátni, arra fogékony, azt mondja tovább.
A bevándorlók több, mint 95%-a vallási vagy egyéb meggyőződésből nem eszik valamit (arab vagy pastu) ; ami nekünk európainak természetes kaja, "közelebb" keleten a sertést, "távolabb" a marhát; plusz sok a vegetáriánus. Elég ha egy vonatról pár olyan vérmérsékletű mint a mi kedves fociszurkolóink, máris kész a felvilágosulatlan általánosítás; szóval ezzel is óvatosan bánnék.

Megoldás?
Semmiképpen nem az, hogy felszállítjuk őket a Keletiben, hogy irány Bécs, majd Bicske lesz belőle. Ennek azért erősen holocaust látszata van. Merkel ugyebár "hívta őket", az EU-s szabályok meg nem engedik, hogy a menekültügyi eljárás lefolytatásáig bárhova lehessen menni. Hát legegyszerűbben talán a bürokráciát lehet legyőzni. A legyártott papírok mennyiségét minimalizálni, eljárásokat egyszerűsíteni. Ha az ujjlenyomat megvan, minden megvan, a többi mind felesleges - kis túlzással. Pár órás - várakozással együtt - ügyintézés után lehetne vinni őket a hegyeshalmi határhoz, aki oda akar menni, menjen. A több100-1000 fős tömegeknek nem állja útját az sógor hatóság sem. Jó a menekültnek, mert oda akar menni, jó a magyarnak, mert nem a keletinél pecózik a menekült duzzogva. Aztán szóljon arról a világsajtó, hogy az osztrák hogy kezeli őket, duplán jó a magyarnak.
Dátum: 2015.09.07. 12:51:39
Valószínűleg egy mini esemény feladata sem fog változni hacsak valami nagyon új dolog be nem kerül időközben, de még akkor is valószínűbb, hogy maradnak ezek (ld. szerencsekerék hónapokkal ezelőtt ígért, de elmaradt reformja), így érdemes készülni.
Dátum: 2015.09.07. 12:43:09
Hátha legalább 1 "épptegnap vettem" arctól megmenekül a fórum. Szóval türelem.


Üdv,
érdeklődnék van-e kilátásban mostanában befizetési akció?
Köszi,
Offs
--------------------
ma, 11:38István
Szia.

Lesz hamatosan, a pontos időpontot időben ki fogjuk irni a fórumra és hirben is.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
Dátum: 2015.09.04. 14:01:52
Korai lesz még a szüret, savanyú lesz az a bor ha megerjed egyáltalán ilyen éretlen szőlővel, inkább ez ellen kellene tennie valamit a játvezetésnek!