Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2017.05.02. 13:30:13
** Kárhozat Verme FONTOS!!! **
A Kárhozat Verme berakásakor leírtuk, hogy Végzet Verme és Kárhozat Verme nem lesz ugyanabban a hónapban, mert a 2 esemény nem futhat egyszerre. A máj. 1. miatt sajnos ennek letiltása elmaradt, és nyilván már van aki elkezdte a Kárhozat Vermét. Ezért ez most marad így, máj. 9-ig lehet a Kárhozat Vermét csinálni, de addig próbáljátok is befejezni, mert ott lesz a vége, nem hónap végén, ameddig jutottál 9-ig, addig jutottál.
Dátum: 2017.04.29. 08:33:45
Relikviaforgácsból
Dátum: 2017.04.13. 15:38:13
Idézet: LanMaffia - 2017.04.13. 15:12:03
Nekem egy komplett felszerelés szett csere 3 állatnál kb. 150 őskőből megvan.

Ez szinte ingyen van! Ha azt nézzük, hogy a karakter erősségének vagy 1%-át is kiteszi egy ilyen upgrade, még a hülyének is megéri.
Ja, nem.

Egyre jobban úgy látom örülhetek, hogy nem követem ezt a csatlós dolgot, hamar eljutottunk oda, hogy milyen szerencsések lehetünk, hogy csak 150 őskő egy hangyafasznyi upgrade.
Dátum: 2017.04.06. 17:32:58
A válasz az lesz, hogy:
A katakomba az inkaktivitás pihenőhelye. Ha inaktív vagy, nem jár jutalom. Ha aktív vagy, ne katakombázz. Ennél többre számítani elég botorság.
Dátum: 2017.04.06. 10:18:01
Pedig elég egyértelmű, mert akkor csak egyszer vennéd meg, így meg többször fogod.
Dátum: 2017.04.06. 09:34:25
Kufárnál, alacsony szintű fókuszkristályok.
Köszi!
Idézet: Offsboy - 2017.01.07. 17:37:46
2017es célok:

- 2017. lépett szintű állat,
- legalább 1 db 3000es alap tulajdonság,
- V1 top sebzés összehozása, szerencsére itt bőven van ki után futni,
- rávenni Miklóst, hogy adjon az elöl járóknak új célokat, így pl. Ariel is visszatérhet, meg mondjuk én se hagyom abba.

Első 3 kész. A utolsó meg...
Dátum: 2017.03.29. 12:25:30
Véletlenszerű, simán előfordul hogy nincs.
Dátum: 2017.03.28. 16:27:06
Fókuszátorokkal kapcsolatban amit tisztázni kell, az összes +bónusz az alap értékeket növeli, nem a már meglévő bónuszokkal növelt értéket.

AF fókuszátor:
- vadászat 0,007 AF / csp, 50x = 0,35 AF / nap. Akinek van kisebb inspirátor, az még annyival többet számolhat.
- portyázás 0,002 / pp, 46x = 0,092 AF / nap. Akinek van szinguláris ismeretek, vagy valóságformázás esszencia ketyeg, annak annyival több.
Alapesetben, inspirátor nélkül, 30 pp-s beállításon az AF fókuszátor naponta 0,442 AF pontot ad.
Érdekesség: szinguláris ismeretekkel, valóságformázás esszenciával, és egy napi 70 csp-s inspirátorral ez az érték 0,942 Af naponta.
Erre jön a térkapu és kaland elhanyagolható AF értéke, szóval napi 0,5 AF-nél többel akkor sem kell számolni.

Esszencia fókuszátor:
Napi ~4.5 elfogott állat átlagosan (alap csp készletből), az esszencia fókuszátor max szinten +10% esszenciát ad. Ez napi fixen +0,45 esszenciát jelent az automatikus sajtolással is, illetve akkor is, ha gradulátummal sajtoltok. Inspirátorral megnövelendő egyénileg, ha van.

Valóságformázás fókuszátor:
Naponta +5 pp, azt mindenki ki tudja számolni ez mennyi LE, illetve ez ugye +majdnem egy kábítós küldi (5/7).

Vadászat fókuszátor:
Ha neked 10K LE 1 db vadászat, ami már a spektrális (+100%), kvíz és medálok (+22%), csatlós (+25%),
által megnövelt érték, a nyers vadászat LE-d ~4K LE. Ennek a fókuszátor által adott növekménye 400LE / csp, 20K LE / nap. Hozzáteszem, amikor 10K LE egy átlag vadászat egy karakternek, akkor ez a 20K LE/nap, amit a fókuszátor ad, megvan simán 2 pp-ből. Inspirátorral megnövelendő egyénileg, ha van.

Myto fókuszátor:
Szerintem hagyjuk is, eleve őskövet kell költeni, hogy működjön, emiatt nem is lehet nagyon számszerűsíteni, hogy mindenkinek egyformán láttassuk a hatását.

ÉP fókuszátor:
Nem rossz, de konkrétan táp elől veszi el a helyet, így nem jöhet szóba. Akinek kell, növelje az egészségét akkorára, amit a napi dolgai megkövetelnek. Mondjuk abból az összegből, folyamatosan, amit 1 év alatt keres a normális fókuszátorok használatával.

-------------------

A valform a legerősebb, második helyre már nehezebb a választás. Az esszencia fókuszátor akkor megérős, ha nincs még 235. Egyébként AF. Persze ebben rengeteg változó van, tartalékok égetésénél nyilván az AF-et érdemes, a VF-eseknek meg ez az egész külön világ, de nem lehet minden változót megjeleníttetni, különben nem marad álátható a számolás. Inkább ez egy irányelv, a miheztartás végett, meg hogy tudjuk is mebnyi az a vadászat bónusz pl.
Dátum: 2017.03.27. 10:44:14
Nem tudom, nekem V6on elég szar karim van, de a valóságformázása 40es.
Grat!
Dátum: 2017.03.25. 13:40:14
Mondjuk ez saját döntés. Egyébként miden élősködik?

Az élősködő vagy parazita (régiesen: élősdi) egy másik faj, (a gazdafaj) egyedeinek testében vagy testfelszínén él, és annak testéből táplálkozik.
forrás: wikipédia


Mivel a szubplazmás csatától te nem leszel semmiben megcsonkítva, elvi szinten sem áll meg az élősködés.
Dátum: 2017.03.25. 12:12:35
Ha X darabnál kevesebb van (30?), vehetsz a kufárnál. Egyébként aki vadászik, annak van. Nekem úgy 4000 db, úgyhogy 3-400at biztos össze lehet szedni 7 havonta a kufárhoz.
Dátum: 2017.03.25. 05:17:41
Még nem neveztem, de egy elfekvő karival v6on a "véletlenszerű alacsonyabb szintű klónok" opcióra üres listát hoz ki. Ammeghogy? Pont erre lett kitalálva, hogy legalább szubplazmával végtelen sok ellenfél legyen.
Dátum: 2017.03.22. 16:17:15
Tesztlehetőség nem sok van benne, mert szimpla építést látni. A valform és az esszenciás jó, a többi meg semmit nem ér ezekhez képest. Ez így most nyilván összecsapott kicsit, de hátha jön valaki ambiciózusabb, aki úgy látja van értelme számokra váltani a fentieket, hogy azzal célba érjen a mondanivaló.
Dátum: 2017.03.21. 17:31:48
Tessék, akik hiányolták az IGAZI ünnepet

Március 20-án ünnepli 25. születésnapját a Beholder! Mától 1 héten keresztül minden Végzetúr és Végzetúrnő naponta egy tortát és 1 sorsjegyet kap.
Dátum: 2017.03.20. 13:34:25
Idézet: Bíborhold - 2017.03.20. 12:14:14
A játékosok eredményeit nem kellene degradálni olyan szavakkal mint a szemétdomb. A kis szintű karaktereknek kerül legtöbbe kerül a játék mert nem duplázz befizetéseknél esetleg pár száz őskövet szerez pluszba. Milyen inspiráció van a V1-2-3-n? Vadászat/TP? Akkor legyen mindenre és megyünk ahogy bírunk. Persze lassítás nélkül, nem úgy amint fent várnak ránk.

A szemétdomb, a szintkörnyezet, nem az eredmény, semmi inzultust nem szántam a lassan haladókhoz, 0-300ig rinya lenne, ha lenne kivel mérkőzni. Rég elfelejtette már ez a játék, hogy miről is szól igazából...
A TP-s dolgokra továbbra sem tudok mit mondani, mit tudom én hány hónap szinguláris ismeretekkel a hátam mögött. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányan tudják jelenleg mit kell csinálni ahhoz, hogy legyőzhetetlen karik legyenek, és ennek senmi köze a top lassításhoz és a vadászat TP-ez.
Dátum: 2017.03.20. 10:10:20
Többször beigazolódott, hogy az emberek inkább uralkodnak a kis szemétdombjukon, és nyerik a bajnokikat, amin nincs más induló, minthogy küzdeni kelljen egy erősebb karakterrel a nyakukon.
Dátum: 2017.03.19. 06:57:59
Próbáld a verem oldalon a CTRL+SHIFt+F5-öt, és a CTRL+R-et.
Telefonról, tabletről cache ürítést.