Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kimadaj

Oldal: 1
Köszönöm a hozzászólást, elég sok kérdést lehetne vitatni így. Egyszerűen belehet a Google-be ütni és már ki is adja a választ. Ha ennyire a magyarságra hivatkozzunk, hogy a magyar mit gondol pl. a folyóról, azaz mit ért "folyó" alatt, akkor legyenek a kérdések csak magyarsággal foglalkozók, és lehet rajta igazán vitatkozni, hogy jó a kérdés vagy nem.

Egyébként meg sok az 5 perc, ha mondjuk 30 másodperc lenne adva válaszra, akkor tényleg a tudásra menne a játék, így legalább utánna lehet nézni 5 perc alatt a neten, és már tanul is az ember.
Az alábbi épületek közül, melyik a legmagasabb?

Toronyház (Salgótarján)
Országház (Budapest)
Toronyház (Debrecen)
Mátyás-templom (Budapest)


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Ma nem az én napom van:( Ezzel sem értem mi a gond?! Volt már olyan kérdés a kvízben, hogy alig találtam rá a neten választ. Egyébként meg, pl. ha egy filmszínészre kérdeznek rá, az miért nem speciális kérdés? 40 évessen már tapasztaltam és talán tanultam is valamit az életben, életből de néha tényleg égnek áll a hajam, olyan kérdések vannak elfogadva!
Hol található a világ legrövidebb folyója?

Szerbia
USA Oregon állam
Finnország
Japán

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Pl. Harry Potterrel kapcsolatos kérdések miért nem azok?! Szerintem néha direkt nyomják a rosszértékelést, szórakozásból.
Melyik város van vonaton legtávolabb Budapesttől?

Szeged
Győr
Zalaegerszeg
Debrecen


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Most nem értem, érdektelen? vagy lexikális tudás kell hozzá?
Dátum: 2009.04.20. 16:46:37
Melyik város van vonaton legtávolabb Budapesttől?

Szeged
Győr
Zalaegerszeg
Debrecen


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Most nem értem, érdektelen? vagy lexikális tudás kell hozzá?
Oldal: 1