Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Solikka

Oldal: 1
Dátum: 2009.05.04. 23:10:27
A következő hibát véltem felfedezni. Nézzétek meg a helyes kvíz válaszokat és vessétek össze a kari szintjével!

Ellenfeled:
Antaryon - 2. szintű végzetúr
Ugrás a karakterlapjára
Eredmények és tettek
Győzelem: Vereség:
Rubin horda ellen 2 4
Zafír horda ellen 3 0
Gyémánt horda ellen 9 13
Összesen: 14 17
Legtöbb okozott sebzés: 22
Tulajdonságösszeg: 143
Szakértelemösszeg: 0
Teljesített küldetés: 0
Összes építés: 0
Zsákmányolt lélekenergia: 309
Elvesztett lélekenergia: 797
Helyes kvíz-válaszok: 318
Dátum: 2009.04.18. 18:44:47
Üdvözletem!

A szövetségi fórumban találtam egy hibát Nem olyan nagy dolog, de ha valaki töröl egy hozzászólást akkor is beleszámolja a témalistában kiírt hozzászólás számhoz!
Tudom, hogy általában ezek nem elfogadható lehetőségek de ha például ha csak annyi lett volna, hogy "Mi helyes válasz erre a kérdésre" Akkor a "bármi helyes" lett volna a jó megoldás, tehát nem értem ebben az esetben miért gond?
Hány betűből áll a legrövidebb helyes válasz erre a kérdésre?

Háromból.
Ötből.
Nincs helyes válasz erre a kérdésre.
Bármi helyes válasz erre a kérdésre.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Tudom hogy nem könnyű kérdés, de egyértelműen megválaszolható egy kis gondolkodással. Vagy a 2+2-nél bonyolultabbakat inkább fel se tegyek?
Amúgy segítek, aki esetleg nem értené: Azért az "ötből" a helyes válasz mert ez a legkisebb szám(betűvel leírva) amelyre teljesül hogy annyi betűből áll amennyit jelent. Gondoljatok bele, a "Háromból" szó 8 betűből áll, tehát bár helyes válasz lenne a kérdésre, mégsem az mert nem 3 betűből áll!

Attól, hogy luxus gondolkodni, nem kéne kitörölni a kérdést... Vélemény?

És ha van rá lehetőség kérem tegyék vissza a játékba...Köszönöm!
Erről mi a véleményetek? Szerintem nagyon ötletes. És a válasz is logikus ha belegondolunk!

Hány betűből áll a legrövidebb helyes válasz erre a kérdésre?

Háromból.
Ötből.
Nincs helyes válasz erre a kérdésre.
Bármi helyes válasz erre a kérdésre.
Dátum: 2009.04.10. 09:49:45
Bocs ez nem ide jött volna...de érdemes elgondolkozni
Dátum: 2009.04.10. 09:49:12
hmmm...
Ha a herceg Hófehérkével és Szörnyella de Frász dalmatákkal álmodik, akkor mi álmodik makkal?
Egy tölgyfa
A kondás
Egy dalmata
Az éhes disznó

Amúgy kicsit túlzásba viszitek...hogy mi speciális kérdés...szerintem Csokonai Vitéz Mihály születési dátumát nem tudják többen mint hogy hány évados a Csillagkapu....mindkettőt csak az a kis csoport tudja, akit érdekel, szóval vagy mindkettő vagy egyiksem maradjon szerintem... De inkáébb mindkettő mert akkor ezetleg utánanéz az ember ha nem tudja és ezzel is tanul valamit...
Nem tudom a a magyar költők életrajza miért lenne alapműveltség...Csak az tudja aki valami magyar tanár vagy hasolnó illetve aki nemrég tanulta...most komolyan mi ebben az alapműveltség?
Oldal: 1