Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Helion1988

Dátum: 2011.04.10. 19:45:15
Állat ép-je minél kisebb legyen az a jó(közel a 0-hoz).Entitással könnyen levihető.
Neked legyen másodlagos támadás (vagy varázslat) szakértelmed.
Az ellenfelednek minél kevesebb Vastag bőr szakértelme legyen.
Aszem röviden ennyi.
Dátum: 2011.04.10. 19:25:22
http://hu.wikipedia.org/wiki/B%C3%BCkk%C3%A1br%C3%A1nyi_%C5%91sf%C3%A1k

Itt is 7-8 millió év van.
Dátum: 2011.04.10. 16:13:43
Lekémleltelek:

Erő: 39 (+16)
Támadás: 42 (+20)
Védekezés: 51 (+30)
Egészség: 20 (+11)
IQ: 53 (+6)
Mágia: 24 (+3)
Taumaturgia: 45 (+4)
Szerencse: 37

Szint: 26
Sebzés: 22-86
Fókuszkristály: igazi jáde
Erő: +10
Támadás: +14
Egészség: +3
IQ: +3

Szint: 8
Fókuszkristály: izzó opál
Védekezés: +8
Egészség: +2
IQ: +3
Mágia: +3
Taumaturgia: +1

Szint: 27
Fókuszkristály: igazi tűzopál
Erő: +6
Támadás: +6
Védekezés: +22
Egészség: +6
Taumaturgia: +3
Elnyelés: +3
Varázslat elnyelés: +4

Nálam jól írja ki.
Dátum: 2011.04.10. 15:58:06
Leírtam a legális és a nem legális részét is. Mi ebben a ködösítés?
Dátum: 2011.04.10. 15:44:15
-Drug gombbal lefotózod amit szeretnél (ha alt+drug akkor csak azt az ablakot fotózza le amire épp rámentél)
- Paint (ez gondolom meglesz) be bemásolod (ctrl+v) utána mentés másként elmented valamilyen néven jpeg-be. (előtte ha valamit nem szeretnél közzé tenni a képen akkor leradírozod vagy átfested)
- ha túl nagy méretű a kép akkor vagy paintbe vagy http://www.kepmeretezo.hu/index.php?n=do itt átméretezed.
-feltöltöd egy képtároló honlapra pl.: http://kepfeltoltes.hu/ itt követed a lépéseket és a végén kapsz majd ott egy olyan kódot hogy fórumokhoz azt bemásolod ide és kész.

Remélem egyszerű és érthető.

szerk.: illetve ha nem akarod a képet beszúrna az oldalra akkor elég a linkje a képnek, ezt is megtalálod ott és akkor már csak a linket kell beszúrnod mi meg majd meglessük.
Dátum: 2011.04.10. 15:20:00
Az a legális hogy más világokon játszó játékos pl. a V1 játszó játékos csinál egy V3-as karaktert amivel csak épít.
Sőt az is legális ha ugyanez a játékos nem lvl 1-ről kezdi el a karaktert hanem egy régi megunt karaktert vesz át áthelyezéssel, és azzal épít tovább. Tehát ha továbbra is csak 1 karakterrel játszik világonként abban semmi multizás nincs. És ezeket hívjuk építő rabszolgának.

De ha 2 V3-as karaktere van amiből az egyikkel csak épít a másikkal meg normálisan játszik az multizás.
Dátum: 2011.04.10. 15:07:54
Én se tudok ilyen hajóról vagy hajótípusról hogy Snooker/sznúker.
És szerintem helyesírásilag se rossz, mivel ez ilyen átvet szakszó vagy minek nevezik.
Snooker=Sznúker
Byte=bájt
Mind a kettőnél általában az eredetit használják, de elfogadott a magyar neve is.(tehát nem helytelen)
Így a kérdés szerintem nem hibás.(NEM én írtam a kérdést)
Dátum: 2011.04.10. 14:41:37
druck gomb
Dátum: 2011.04.10. 11:06:37
Nem degeneráltak csak elolvasták a GY.I.K.-et.(Bár a lepontozás részét én se értem):

A Végzetúrban egy játékosnak egy világon egy karaktere lehet. A második, harmadik stb. világon is lehet egy-egy karaktered, de világonként csak egy.
Miért?
Erre a korlátozásra azért van szükség, mert a Végzetúr egy alapvetően ingyenes játék, elvben bárki megtehetné, hogy indít egy csomó karaktert, és egyedül irányít egy teljes szövetséget, vagy a "fő" karakterrel elszívja az összes többi lélekenergiáját, és ezáltal jogtalan előnyhöz jutna a többiekkel szemben.
Hogyan ellenőrzitek a szabály betartását?
A játék mindenfajta aktivitást regisztrál, és vannak algoritmusaink, amelyek ezeket az adatokat naponta kielemzik. Ha azt látjuk, hogy két karakter, amely ugyanarról a gépről, vagy azonos háztartásból játszik, vagy pedig általában hasonló időben aktívak, egymást támadják, vagy mindketten ugyanazokat a karaktereket támadják, vagy azonos szövetségben vannak, és az egyik jelentősen többet épített, mint a másik, akkor fennállhat a több karakterrel való játék (multizás esete). Ilyen esetben mérlegelés után a karaktereket átmenetileg, visszaesés esetén véglegesen zároljuk.
Mi van akkor, ha ketten ugyanarról a gépről játszunk?
Ezzel nincs semmi probléma, ha a fentieket betartjátok. Ne támadjátok egymást, ne támadjátok egyszerre ugyanazt, és ne lépjetek be ugyanabba a szövetségbe. Ha mégis mindketten azonos szövetségbe akartok tartozni, akkor nagyon ügyeljetek rá, hogy ne legyen egyikőtök építése többszöröse a másikénak, és ne mindig ugyanabban az időben lépjetek be. Ha egy gépről két prémium tag is játszik, akkor elhisszük, hogy mindkettő valós személyt takar, nem pedig egy második harmadik stb. ingyenes karakterrel akarja ugyanaz az ember meggyorsítani az építkezést. Tehát ha mindenképpen azonos gépről akartok játszani, azonos szövetségben, akkor javasoljuk a prémium tagság megváltását.
Dátum: 2011.04.10. 09:35:10
Idézet: Craslorg - 2011.04.10. 09:31:52
Izé... térkapuból van olyan tárgy egy bizonyos szint felett, ami nem fixen dukát?



epikus ultrakristály
Dátum: 2011.04.10. 09:25:01
Térkapura gondoltál szerintem. Nem hiszem, hogy hiba lenne, eladod Ah-ban dukátért. Másnak még lehet hogy kelhet 80 fölött is, és szerintem nincs külön leprogramozva hogy 0-ás fertőzésnél ne essen. Sajnos nem ez az egyetlen olyan tárgy a térkapuból ami fixen dukát.
Dátum: 2011.04.09. 17:39:42
Mi a Pannon hívószáma?
70
20
9271984789284
30

Szerintem csak simán törlés...
Dátum: 2011.04.09. 08:32:07
Jó pap, holtig .... ?
dolgozik
szeretkezik
imádkozik
tanul

Válaszok....
Dátum: 2011.04.08. 19:17:29
Malajziai Nagydíj, Kuala Lumpur
Futam végeredménye:
1. Vettel
2. Webber
3. Alonso
Leggyorsabb kör: Vettel
Edzéselső: Vettel
Legtöbb pontot szerző csapat: Red Bull
Fun tipp (+1 pontért):
Hány versenyző fog legalább 3-szor kimenni a boxba bármilyen okból?
5
Dátum: 2011.04.06. 19:11:36
V3

Ma, 14:20 A bajnoki viadal 30. kategóriájának győztese: Sy Web
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 29. kategóriájának győztese: Táncos Vozálk
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 28. kategóriájának győztese: Heparni
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 27. kategóriájának győztese: Dzskar El Khebir
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 26. kategóriájának győztese: Büyük
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 25. kategóriájának győztese: BUKÓ
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 24. kategóriájának győztese: Yasmina
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 23. kategóriájának győztese: Szeptimusz
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 22. kategóriájának győztese: Lord Modin
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 21. kategóriájának győztese: Mészáros
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 20. kategóriájának győztese: Revan
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 19. kategóriájának győztese: Havelock
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 18. kategóriájának győztese: Káosz
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 17. kategóriájának győztese: Haugruk
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 16. kategóriájának győztese: Garbash
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 15. kategóriájának győztese: Haraggal
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 14. kategóriájának győztese: Pörgönc
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 13. kategóriájának győztese: McMad
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 12. kategóriájának győztese: Lord Edmund Feketevipera
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 11. kategóriájának győztese: Bruce
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 10. kategóriájának győztese: Renegade Lord
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 9. kategóriájának győztese: Dark Knuth
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 8. kategóriájának győztese: Naha
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 7. kategóriájának győztese: Smaragdvámpír
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 6. kategóriájának győztese: Bence333
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 5. kategóriájának győztese: Lamakka
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 4. kategóriájának győztese: Blue Eye
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 3. kategóriájának győztese: Ryan de Croowe
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 2. kategóriájának győztese: Oculis
Ma, 14:20 A bajnoki viadal 1. kategóriájának győztese: Sytx
Pont ugyanezt akartam írni amit Prisma írt. Mi van ha csak arra van időm hogy konstizzak vagy csak a fórumot(szövi) akarom böngészni van-e valami fejlemény. És 3-4 napig csak ennyire van időm akkor bukjam a bónuszokat?
Tehát ha jól értem azt nézné a játék hogy mennyi időt vagyok bejelentkezve és ha ez az aktív idő túllép egy bizonyos mennyiségét akkor szintlépésnél nem kapok jutalmat?
Dátum: 2011.04.05. 12:21:02
Energiamester AF képesség:
Az energiahasznosított lélekenergiát is növelik a portya LE-t módosító tárgyaid. Szintenként a bónusz 7%-ka érvényesül.

* Portya módosító tárgyaidba beletartoznak az állat felszerelések is!
* Ezen szakértelem független a tárgyakból kapható +lé maximumtól, azaz minden esetben az összes tárgy energiahasznosított értéke érvényesül!
Birka: ok elfogadom az érveidet (bár nagyon nem értek mindegyikkel egyet de legyen)
8 kiégett/15 kisebb a kettő összesen átlagban 250-300 vadászatból van meg --->300 csp
15-60 krit ez meg max 30-35 ből--> 35 csp. Hol itt az egyensúly vadászat és portya között?

Miklós:
Szerintem Birka öltette miszerint járjon AF a 0LE-s portyához inkább a VF-eseket segítené és nem az EH-sokat. (Legalábbis nekem ez jött le belőle).
Idézet: Helion1988 - 2011.03.31. 13:10:16
Azt kellene véleményem szerint megoldani, hogy ugyanúgy megérje vadászni és portyázni is.Közel hasonló le/tp aránnyal vagy legalábbis nem büntetve azt ha egy EH-s vadászik (büntetés alatt itt tp tömést értek).
Az AF pontok sajnos eleve nem teszik lehetővé hogy mind két alap forrást (pp,csp) megfelelően kihasználjuk, mivel nem lehet egyszerre használni az EH-t és a VF-t vagy legalább váltogatni 60 fölött, így egy választás elé vannak állítva a játékosok.
Szerintem az egyik megoldás lenne (és egyszerű megoldás) ha az EH nem függne a VF-től és mindkettőt lehetne egyszerre használni, vagy 60 fölött váltogatni olyan módon hogy az AF pontok ne nullázódjanak, csak ne legyenek érvényesek.
Így még mindig messze lenne a vadászat le/tp szintje a portya le/tp-hez képest, de ezen még lehetne segíteni megfelelő vadászós ismételhető küldetésekkel, pl válaszolj helyesen 100 kérdésre, vagy sajtolj lélekenergiát 3 lényből.


Idézet: Helion1988 - 2011.04.04. 18:22:14
Olyan hihetetlenül egyszerűen meglehetne oldani ezt a problémát szerintem...
Továbbra sem értem, miért jó az hogy 60 fölött nem lehet büntetlenül EH és VF között váltani, és mindezt úgy hogy kerek perec ki lett jelentve: "ha valaki nem használja valamelyik alap forrását az a saját döntése..."
Hát szerintem nem az, mivel mindenki erős karaktert szeretne, így az egyikre specializálódik hogy minél jobb LE/tp arányt hozzon ki, így a másik erőforrást valószínűleg egyáltalán nem használja mivel így borzalmas LE/tp arányt produkálna pl Eh-soknak a vadászat vagy pl v3-on a rengeteg 0LÉ-és portya.

Szerintem a játék előnyére válna ha lehetne váltani mert:
-Többen használnák fel minden forrásukat--->gyorsabb szint lépés.
-Megérné nem csak azokat támadni (most VF-esként) akiknél van LE hanem akiknél nincs-->több használható célpont (kevesebb karakter játéka lenne "ellehetetlenítve")
-Ilyen eventeknél amikor mind két erőforrást használni kell ez nem lenne ekkora probléma
-lenne mire elkölteni az LGY-t így a kalandok még nagyobb jelentőségűek lennének (ezt arra alapozom hogy az egyik szövitársam írta nem rég hogy van közel 40k Lgy-je és nem tudja mire költeni)

Tudom ezt már többször leírtam, de egyszer se kaptam rá olyan választ hogy miért lenne ez hülyeség...


Összességében ezzel a 2 hsz-el azt szerettem volna mondani hogy ha mind2 alapforrást megfelelően kilehetne használni akkor valamennyire meggyorsulna a szintlépés.
És hogy ezt meglehessen tenni véleményem szerint ezekhez kellenének fejlesztések:
- EH/VF váltás könnyeben büntetés nélkül
- Közel azonos LE/tp arány vadászat és portya között
- megfelelő vadászós küldik
- esetleg napi több erőforrás (több csp/pp naponta)
- esetleg minden játékosnak lehetne egy klónja így több célpont lenne és kevesebb játékos játéka lenne "ellehetetlenítve" a sok támadással


Bár ezek mellet az is járható út hogy valahogyan közkedvelté tenni a tp-t (Az AF egy jó ötlet volt ez ügyben de sajnos kevés)

És emellett még mindig van sajnos számos probléma: háború, magasról jövő támadások,célpont hiány.