Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kovika

Oldal: 1
Dátum: 2011.05.30. 11:46:34
Így van, én is lemaradtam mert tegnap bugos volt, ez nem fair...
Dátum: 2011.05.29. 12:07:30
Jaja, én is ezt az üzenetet kaptam, gondolom holnap megjavítja Baraty

Gondolom, hosszabbítás is lesz...
Dátum: 2011.02.11. 11:19:53
Idézet: Birka - 2011.02.11. 10:43:43
Tiha erősen egészség függő a dolog. 400-as alap egészséggel 1 mágikus regennel átlagosan 35 bemenetelt tudok elnyomni egyhuzamban...

Nem viccből van bent az egészség növelését segítő küldi


Egészséget növelő küldi? 3-10 szinten? Valóban nem viccből van bent. Azért van, hogy tudja az alsós, hogy micsoda szar alak ő maga, neki ugyanis ez elérhetetlen.
A mágikus regeneráció is mindennapos az alsósok közt igaz....

Látod Birka, veled az a baj, hogy nincs arányérzéked.... Lett volna a díj szintfüggővé téve, ért volna fingot itt az alján, de a szörnyek ölhetők lehettek volna általunk is. Csupa lelkes híradást találtál volna, hogy 3. szintem megölt XY 600 xenót, dejó, és én sem szóltam volna semmit, mert megy a szekér és úgy éreztem volna, hogy része vagyok valaminek, tudok valamit tenni egy "nagy" ügyért.

Tudod Birka, most pedig úgy érzem, hogy én vagyok a senkiházi, és eccer csak jönnek a nagyok, és egy ujjal lenyomják a nekünk rendelt ellenfelet. Kurvára jót tesz ez a játékos moráljának....
Dátum: 2011.02.11. 11:10:09
Idézet: MinM - 2011.02.11. 10:04:03
Ha odelent ekkora optimalizátorok vannak, számolják már ki azt is, mennyi pluszt jelent akár 2% LE szívás is a nullához képest, mondjuk 15-20 szint távlatában...(kb. annyit, hogy bárkit takonyra ver, aki épp az event után regisztrál és utoléri a mezőnyt később).

Ne legyél ostoba, aki most regisztrál sosem fogja a mezőnyt utolérni. Akit utolér az vagy nem játszik, vagy pedig meghatározott cél miatt próbál nem feljebb lépni szintekben.

Idézet: MinM - 2011.02.11. 10:04:03
Már ne is haragudj, de a játék eleje nem arra lett kitalálva, hogy az ötvenedszerre újrakezdő tápocsibéknek is folyamatosan új kihívásokat állítson.
Volt a szerver indulása környékén kezdőknek bármilyen plusz a játékban? Nem. Az első pár szint arra van, hogy ismerkedjenek a játékkal azok, akiknek fogalmuk sincs még semmiről. Ehhez képest most van egy plusz lehetőségük, amivel szerezhetnek némi előnyt, hangsúlyozom, HOSSZÚ TÁVON. Ha csak a +2% lélekszívást hozod össze, már az is jelentős előny a nullához képest. Ha sok időt töltesz alacsony szinten, az a te dolgod, de azért el kellene gondolkodni azon, hogy 10. szintre nem fog összejönni a 3000/3000 TÖ/SZÖ, bármennyire is szeretnéd.
Bár neked címeztem a választ, de minden alacsonyszintű hőbörgő deszarazevent emberkének szól.
20. szint alatt LE-szívás? +X kereskedelem? Hol álmodhattunk mi anno ilyesmiről? Itt meg megy a sírás, hogy nem lesz 8%-om, csak 4. És? Az már szinte olyan, mintha nem is lenne, ugye?


Idézet: Birka - 2011.02.11. 10:26:33
Nekünk SEMMI ilyen lehetőségünk nem volt anno kis szinten, nemhogy +40 keri vagy +8% lészívás!

Ezek szerint Ti azt kérdezitek a kocsmában, hogy volt-e a múlthéten sör...

Legyen eszetek, elvileg a Behónak az lenne az ideális, hogyha folyamatosan lennének új indulók a játékban, ha az utánpótlás folyamatos lenne. Sőt ez nektek, az elején regisztráltaknak is jót tenne, mert a játék élő maradna. Folyamatosan rinyáltok, hogy haldoklik az eleje, nincsenek újak, sokan törölnek, miközben fikázzátok az utánpótlást, hogy nektek bezzeg milyen nehéz volt....
És ne becsüld alá a sikerélmény lelkesítő hatását, mert csak azok maradnak hosszútávon játékosok, akiknek jut sikerélmény, aki talál jó társaságot stb. Valahogy nektek mégsem érdeketek, hogy új játékosok csatlakozzanak.....

Azt kellene megértenetek, hogy a kezdőknek hiába mutattok csillogó medálokat amiket majd 30-40 szint múlva elérhet, mert addig neki még 1-2 évet kőkeményen unatkoznia kell. Ilyen közegben jön egy event, ami nemhogy lelkesítené, inkább elveszi a kedvét a játéktól. Ne várd, hogy örömmel csapkodjam a seggem a földhöz, hogy a 80. szinten többezer xenót mészárolnak/fő és ne várd, hogy elfogadjam azt, hogy nekem a napi 20 is szinte folyamatos jelenlétet kíván...
Dátum: 2011.02.11. 09:41:17
Szerintem meg nem volt olyan jó event
Okozott sebzésed: 18932
Támadások száma: 129
Győztes támadások: 113

Ennyit bírtam összeszedni 9. szinten egy nem gyenge karakterrel.

Az 5. szintű Xeno túl van méretezve, túl sokat sebez. Általában leverem, de egy menetben 4 csatánál többet nem nagyon bírok.
Szóval ne nagyon dícsérjétek az alsóháznak a sikerélményből kurvára kevés jut. Ott csak a "töltelék" nevelése folyhat. Ennyit tud a beholder produkáni
Dátum: 2011.02.03. 16:18:59
Azért, mert nem a te parancsszavaidra hallgat, és nem lojális hozzád...
Dátum: 2010.11.05. 15:42:21
Idézet: India - 2010.11.05. 15:04:34

Delilah: TÖ összeg 368,méregfelhő,vérfarkas agyar,17.szintű állat
Pattyingó: TÖ összeg 215,energiatüske,csiszolt vérfarkas agyar,1 szintű állat


Ez egy nagyon durva, biztosan programhiba, vagy Pattyingó felé lejt a talaj....
Idézet: Kocos - 2009.04.12. 21:55:45


Tovabba:
Ha rossz kerdest talalsz, akkor segitsd a kviz javitasat annyival, hogy jezled a Kviz 3 topikban.


Hát tudod kedves póni barátom (tegnap voltál a TV-ben, a Pata Csata filmben), írhat oda az ember amit akar, de a 3-as számrendszer 70-es kérdése még mindig bent van a játékban, ezért leszokik az ember a matekfeladványok jelzéséről, mert gyakorlatilag fölöslegesen koptatja a billentyűket
Na ez az igazán felháborító!

feltettem az alábbi kérdést két hete:
Mi Nem összetevője a Cuba Libre longdrink-nek?

Fehér rum
Cola
Lime
Vodka

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.



Ezt pedig ma kaptam:
Melyik koktél ez - 2 rész fehér rum, 5 rész kóla, 1/2 lime leve, jégkockák?
Cuba Libre
New Yorker
Florida Sunshine
Mojito
Dátum: 2009.04.02. 22:44:12
HA a=45 , b=75 és c=50 akkor (a+b)*c mennyi?
6050
5050
6000
4500


Matekpélda, törölni kellene
Dátum: 2009.04.02. 19:21:10
Melyik a Nickelback együttes legújabb albuma?
Silver Side Up
Dark horse
Curb
All The Right Reasons


Eléggé speciális, törölném
Dátum: 2009.03.28. 05:17:31
Melyik nem négyzetszám?
625
121
285
169

Matekpélda, törölném
Dátum: 2009.03.21. 23:27:45
Szeretnék javaslatot írni, de nem találom azt, hogy a javaslatok között hogyan nyithatok új topicot...
Dátum: 2009.03.21. 18:28:30
Hol élnek a pingvinek?
Az Antarktiszon
A Galapagos szigeteken
Az Arktiszon
A Tűzföldön


17 ma élő pingvinfaj ismeretes, a Déli-sarkon ÉS Dél-Amerika déli részén élnek, azaz a Tűzföldön is.
Hibás válaszok, javítandó vagy törlendő.
Dátum: 2009.03.21. 12:43:06
Milyen új épület jelent meg a végzetúr nevű játékban?
kristályhegy
a béke csarnoka
eleven épület
cifrapalota

mikor?




Mi az üvegházhatás?
La épólet építése.
Üvegházban megfelelő hömérséklet teremtése.
Üveg készítése.
Mérgező gázok miatt a levegő felmelegedik.

Egykissé pontatlan a helyes válasz, és sok a helyesírási hiba...
Dátum: 2009.03.19. 21:54:21
Az alábbiak közül ki játszott a Jóbarátok sorozatban főszerepet?
Christina Applegate
Jennifer Lopez
Denise Richards
Jennifer Anniston

nagyon speciális, szerintem törölhető


Pokerben melyik az öt legjobb lap amit ki lehet mutatni ?
Straight Flush
Royal Flush:D
Poker
Drill

megjelölt helyes válasz
Dátum: 2009.03.19. 20:15:02
Melyik nem Pokemon?
Raichu
Rikchu
Pikachu
Pichu

szerintem erősen spec kérdés, törölném
Dátum: 2009.03.19. 18:28:08
Matematikai kérdés, ráadásul hibás, mert nem jelölte meg, hogy melyik gyök kell :-) törölni kellene

Melyik szám gyöke prímszám?
25
64
16
36
Elvérzett, élt 5 napot... a gugliban 40 másodperc alatt kiderül, hogy melyik NEM egyszikű, melyiknek van színes virágja... lusta disznók.

Melyik NEM fűféle?

Kukorica
Indás ínfű*
Bambusz
Cirok

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!
Dátum: 2009.03.17. 21:22:41
Mi a 11-nek a négyzete?
11
101
111
121


Kéretik törölni mert számtanpélda :-(
Oldal: 1