Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Joneleth

Oldal: 1
Dátum: 2011.08.06. 18:30:26
Mi okozta a halálát a híres énekesnő Emy Winehousenak?

Ez a kérdés már csak azért is rossz, mert a válaszok sem a valóságot tükrözik. Elvileg Winehouse halálát nem drogok okozták, hanem a hirtelen alkoholmegvonás...
Ezt szerintem törölni kéne. (főleg, hogy tele van hibával a kérdés is)
Dátum: 2011.07.22. 07:22:46
Hát meg vagyok lőve, mert van ez, meg a döntetlenes (ami az én szintemen már kicsit nehéz). De ha később meg tesznek be új küldetéseket, akkor meg még jobban le leszek korlátozva, mert csak egy közül választhatok.
Meg aztán tök logikátlan, hogy nincs még kivéve. Most már hogy a féllábú nagyanyám műanyag lábujjába csináljam meg?
Dátum: 2011.07.12. 22:41:23
Gyerekek, nem kéne már kiszedni a Xenó anyakirálynős küldetést? Csak mert én ott vagyok meglőve, mert az esemény során más küldit csináltam.
Dátum: 2009.01.20. 17:44:57
Nem tudom, hogy valaki fejében megfordult -e de szerintem a harcrendszerrel is lehetne valamit kezdeni. Történetesen, hogy ne csak egyszer lehessen varázslatot használni. Mert ez így elég zavaró, én személy szerint az IQ, Mágia és Traumaturgia (ez utóbbi az előnyben részesített vagy milyen) képességeimet tolom, a szintemen elérhető legjobb varázslattal rendelkezem, és nagyon zavaró, hogy a csaták során csak egyszer lőhetem el a varázslatot. Minek fejleszteni akkor a mágiát, ha egyszerűen 90 VP (Tűzgolyó) elég egy csatára. Szerintem ezen lehetne változtatni.
Ha jól tudom a Smaragd horda ráadásul pont hogy "mágikus" népség, és mégis hátrányban vagyunk azokkal szemben, akik csak erőre meg támadásra gyúrnak. Ez így nem fair. Szerintem.

Esetleg lehetne olyan opció, hogy egy bizonyos IQ vagy Mágia szint után fegyver helyett varázslatot lehessen használni, mintegy másodlagos eszközként. Így lenne értelme a sok VP-nek és az IQ-Traumaturgia fejlesztésének.
Dátum: 2008.10.04. 19:04:19
Eddig én úgy csináltam, hogy az első-második szinten megvettem az elérhető legjobb (nem ősköves) felszerelést, és feltuningoltam a támadásom meg az erőt és a védekezést, a megvett tárgyakba pedig tettem fókuszkristályt (akkor már volt 6 őskövem) így a nálam gyengébbeket levertem.
Igaz, hogy smaragdosként már 2. szinten lehet varázslatot használni, de az nem fért bele a stratégiába.
Most 3. szinten elkezdtem csak mágiára gyúrni, IQ-Mágia-Tramaturgia tulajdonságokra költöttem a Lélekenergiát, meg némi védelemre, meg fókuszkövekre. Főleg vadászom, de néha portyázgatok is. Szóval a lényeg annyi, hogy mágusra gyúrok, akinek jó a mágiaelnyelése. (végtére is egy mágusnak fontos, hogy nehogy varázslat által pusztuljon meg) Egyébként meg alig várom, hogy állatot szelídíthessek.
Dátum: 2008.10.04. 17:16:19
Így nem lenne értelme annak, hogy valódi pénzért vásároljunk ősköveket. A nagyobb játékosok csak gyűjtögetnék a Lélekenergiát, aztán beváltanák őskövekre.
Dátum: 2008.10.04. 14:59:40
Idézet: Vidámhalál - 2008.10.03. 22:40:29
Elvileg van, csak még nem találtad meg
Többet nem mondatok sajnos.

Hát, megírhatnád PM-ben, mondjuk. Ha már így nyilvánosan nem mondhatod el.
Dátum: 2008.10.03. 17:45:38
Nem hiszem. Mint mondtam nem az egészet, hanem csak egy részét legalább biztonságban lehetne tudni. Ha nem is 50%-ot, azért mondjuk 20-30-at. Mert annak semmi értelme, hogy az embert leverik sorozatban, és kifosztják, mert arra várt, hogy összegyűljön annyi LE, hogy a szintjénél elérhető legjobb fegyvert-páncélt-varázslatot megvehesse.
Dátum: 2008.10.03. 15:30:06
Nem tudom, hogy valaki felvetette -e, de szerintem jó lenne, ha lenne valamiféle bank, vagy kincsesláda (végülis egy táborban lakunk), ahol biztonságba helyezhetjük a Lélekenergiánk egy részét. Persze nem az egészet, de legalább mondjuk olyan 50+60%-át. Vagy van, csak én nem találom sehol?
Oldal: 1