Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gort

Dátum: 2008.12.06. 00:37:57
Tévedsz. Már mindent elmondtam.
Dátum: 2008.12.06. 00:14:34
Például harccal. Minimum három tagotok van, akinek a legerősebb tagjaink sem tudnak ellenállni. Nem tudom, hogy ki van még a katakombában, de a támadási listánkat elnézve legalább tízen nincsenek bent, úgyhogy ne gyere azzal, hogy nincs célpont. A baj az, hogy sajnáljátok ránk a portyapontot, mert nem tudtok sok le-t rabolni tőlünk. Mi lenne, ha nem csak a sült galambot várnátok, hanem egy kicsit megdolgoznátok a győzelemért? Persze kényelmesebb a citadellát ránksütögetni, aztán meg csodálkozni, amikor nevén nevezem a dolgokat.
Könyörögve kérlek, olyat még viccből se mondj, hogy álljak át hozzátok, mert elfog a rosszullét.
Dátum: 2008.12.05. 23:24:04
Ez jól hangzik. Kár, hogy még sokára jutunk el oda.
Dátum: 2008.12.05. 23:14:33
Ha nyerni akartok, akkor miért nem harcoltok? Akár egy nap alatt is győzhettetek volna. De ti nem akartok harcolni, csak azt akarjátok, hogy önként tejeljünk nektek.
Dátum: 2008.12.05. 23:11:30
Mivel ebben a játékban bűnnek számít, ha valaki védekezik az erősebbek ellen, így valószínűtlen, hogy valaha is lesz olyan épület, ami a Citadella ellen véd.
Dátum: 2008.12.05. 21:30:44
Igen. Ti is én is gyöngébbre támadunk. (Bár én nem szövetségi szinten, de mindegy.) A különbség az, hogy ti pisztolyt szegeztek a gyöngébb homlokának, nehogy vissza üssön. Bátor, nagyon bátor.
Dátum: 2008.12.05. 21:06:56
Köszönöm A Tökéletes Gyémántnak, hogy bebizonyította, hogy igazam volt, amikor terrorszervezetnek tituláltam őket. A Hajnalpajzsra küldték a második pusztító csapást. Bár minimum ötször erősebbek mint mi, győzelmük biztos lenne terrortámadások nélkül is, de meg sem fordul a fejükben, hogy becsülettel is végig lehet vinni egy harcot. Csak megvetést és szánalmat tudok érezni irántuk.
Eskut Damerol Grán.
Dátum: 2008.12.04. 14:42:47
Javaslom, hogy az egész ország tartson három napos gyászt, amiért Edef egy kérdését törölték. Ennél nagyobb katasztrófa még a világtörténelemben nem történt.
Dátum: 2008.12.04. 13:57:13
Nos, lehet, hogy igazad van. Én 510 őskővel csináltam, és természetesnek vettem, hogy először levonják a 10-et. Ezek szerint tévedtem.
Dátum: 2008.12.04. 12:48:15
A tíz őskövet először le kell vonni, aztán számolni a többivel.
Dátum: 2008.12.03. 12:20:15
Igen. Ez egy játék. És egy játékban ugyebár nem lehetnek elvei az embernek. Egy játékban ugyebár az ember meg sem próbálhat küzdeni az elnyomás ellen.
Szerintem tévedsz. Minden játék a küzdelemről szól. A sakkban sem adod fel az első lépés után. Még akkor sem, ha Kaszparov ellen játszol. (Bocs, ha rosszul írtam le a nevét.)
Inkább leszek szövetség nélküli, vagy törlöm a karakteremet, semmint hogy azonnal kapituláljak, ha valaki hadat üzen.
Dátum: 2008.12.03. 11:43:25
Jobb állva meghalni, mint térdelve élni.
Dátum: 2008.12.03. 11:19:51
A Hajnalpajzs még soha nem üzent hadat senkinek. A Hajnalpajzs soha nem hódol be senkinek.
Legyőzhetnek minket, de kapitulációra nem bírhatnak rá. Ha nem tetszik, hogy meg kell dolgozniuk a győzelemért, akkor legközelebb ne jöjjenek. Persze eljátszhatják a bosszú angyalát, folyamatosan visszajárva hozzánk, de akkor jelentős bevételtől esnek el, másutt talán hamarabb győzhetnének.
10 000 le-t kell elköltenünk, hogy közömbösítsük a pusztító csapást. Nem örülünk neki, de beletörődünk, hisz ez is benne van a pakliban. Véleményem szerint még mindig tisztességesebb megtenni, mint fenyegetőzni, zsarolni vele.
14 embernek szóló levelet én nem tekintek magánlevelezésnek.
Dátum: 2008.12.03. 02:41:02
Nem örültünk neki, amikor ránk támadtak, de elfogadtuk. Ez benne van a pakliban. Ha használják a citadellát, hát használják. De a mód, ahogy fenyegetőznek vele, ahogy zsarolnak vele, az bizony csak arra a szervezetre emlékeztet, amelynek megnevezését te túl erősnek érzed. Sajnálom, ha ezzel megbántalak, de ez a véleményem.
Dátum: 2008.12.03. 01:57:43
Magánlevelezés? Magánlevelezésnek lehet-e nevezni azt az üzenetet, ami egy egész szövetségnek, 14 embernek szól? A terrorszervezet szó valóban komoly kijelentés egy játékban. De vajon az nem komoly kijelentés, hogy azt teszitek, amit mi mondunk, vagy jön a nagy bumm?
Dátum: 2008.12.03. 00:10:44
A Hajnalpajzs szövetségre rátámadt a top 1 szövetség, a Tökéletes Gyémánt. Aki megnézi a két szövetséget, az láthatja, hogy semmi esélyünk sincs ellenük, mi büszkeségből mégis az ellenállást választottuk. A háború közel két napja folyik. Jelenleg 46-48 az állás az ő javukra. Sajnos úgy tűnik, hogy megijedtek, hogy nem tudnak ellenünk gyorsan győzni, mert a következő levelet kaptuk tőlük:

Tisztelt Hajnalpajzs szövetség, Tisztelt Mortice (mint egyetlen elérhető, ám láthatatlan tag)!

Elismeréssel adózunk a bújócskában eddig elért kimagasló teljesítményetekért, de mi a szemtől szembe harcnak vagyunk hívei, ahogy azt Woodranger társatok is példamutatóan felvállalta.
Sajnálatos módon nem adtok arra lehetőséget, hogy bizonyítsuk harcbeli jártasságunkat, így jelen pillanatban éppen tanácsot tartunk arra nézve mitevők is legyünk.

Bár mi a személyes párbajoknak vagyunk hívei, sajnos a veletek vívott háborúban nincs más lehetőségünk, mint bevessük a pusztítás citadelláját, aminek használatától egyébként mindannyian tartózkodnánk.
Tanácsunk arra az elhatározásra jutott, hogy Woodranger derekas helytállásának köszönhetően, adunk nektek még egy esélyt. Amennyiben előbújtok a katakombákból, és felvállaljátok a küzdelmet, úgy a citadellától eltekintünk.
Holnap délelőttig kaptok gondolkodási időt.

Tisztelettel,

Tökéletes Gyémánt szövetség.


A válaszunk:

Tisztelt Tökéletes Gyémánt szövetség!

Eredeti terveink szerint minden harcképes tagunk mozgósításával harcoljuk végig ezt az egyenlőtlen háborút, a következményektől függetlenül. A hadüzenet kézhezvételekor tagjaink egyesével eldönthették, hogy felveszik a kilátástalan harcot vagy nem áldozzák fel magukat értelmetlenül. Az eredmény ismert.
Eszközeink tiszták voltak: a második nap derekán, mikor az állás dupla volt "ide", megkísérelhettük volna feljebb tornászni a győzelmek arányát, majd ha minden tagunk elbújt volna a harc elől, csak ki kellett volna várnunk a szükséges idő lejártát. Ilyen módszerekhez nem folyamodunk. Éppen ezért fogadtuk értetlenül azt az üzenetet, amelynek majdhogynem "zsarolás" szaga volt. Ezt a háborút ti kezdeményeztétek, így joggal várható el, hogy a lefolytatása során is alkalmazkodjatok a felmerülő változásokhoz. Ha valaki magára zárja az ajtót, próbáljátok feltörni. De ezt lehet fair eszközökkel is, nem pedig egy olyan fegyver bevetésével, amivel a mi szövetségünk nem rendelkezik.
Reméljük, józan belátásotok győz, és tisztességesen folytatjuk le ezt a szabályok által megengedett, de többesélyesnek egyáltalán nem nevezhető háborút. A harcot választó tagjaink továbbra is állnak a kihívás elé.

Tisztelettel

Hajnalpajzs szövetség

Még annyit fűznék hozzá, hogy a történtek után a Tökéletes Gyémánt nyugodtan hívhatja magát szövetség helyett terrorszervezetnek.
Dátum: 2008.12.01. 22:13:28
Entreri, könyörgöm áruld el, hogy mennyi lélekenergia volt nálad, hogy 1309-et el tudtak rabolni?!
Mire gyűjtöttél olyan sokat?
Dátum: 2008.11.30. 14:38:58
Én olvastam a sötételf trilógiát. Becsület szavamat adom, hogy Drizzt nem volt ellensége az embereknek. Az internet jó információ forrás, kivéve, ha téved, vagy félremagyarázzák.
Dátum: 2008.11.30. 13:53:51
Velem is megesett egy már többször jelzett hiba. Kvíz kérdésem jónak lett ítélve. Jó kérdésként szerepel a kérdéseim között. Írták, hogy átvehetem érte a jutalmat. Jutalom persze nincs sehol.
Egyébként az van kiírva, hogy 5 jó kérdésem van, de 6 kérdés van felsorolva. (A rosszakat ugyebár törlik.) Még ha nem is tudom bizonyítani, hogy nem kaptam jutalmat, már itt is látszik, hogy valami nem stimmel.
Dátum: 2008.11.26. 15:11:54
Unod a háborút? Békére vágysz? Szeretnél tagja lenni egy baráti társaságnak? Gyere a Hajnalpajzsba! Mi nem háborúzunk. Nem küldünk hadüzenetet. Ránk még csak egyszer támadtak, akkor is megvertük a támadót. Ha békésen szeretnél fejlődni, akkor köztünk a helyed. Csak akkor jelentkezz, ha legalább 10. szintű vagy. Ne feledd, Hajnalpajzs!