Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yeplis Majodonx

Oldal: 1
Dátum: 2015.04.02. 08:12:34
Ha szimulációban 13-7-re veszítek, akkor az azt jelenti, hogy van esélyem nyerni ellene portyát. Ez a valóságban még soha sem működöt.
Amúgy azt látom, hogy van 5-6 karakter akik mindig nyernek 20-30 medállal már utolérhetetlenek, ha pedig hátrányos lenne számukra a helyzet akkor szabályokat is rájuk lehet íri. A többi karakter csak töltelék, kellenek hogy a kinevezett bajnokok jól tudjanak szórakozni.
Nincs motiváció, ha előre le vannak osztva a lapok.
Dátum: 2015.04.02. 07:14:28
Sziasztok!
Kérdés:
A mai viadalon egy 87-es szintű karaktertől kaptam ki, én 98-as szintű vagyok.
Hogyan lehetünk egy bajnoki körben, nem is támadhatjuk egymást? Ez a bajnoki medál engem illet, kérem a hiba javítását.
Topp első vagyok rendszeresen, mégsem működik a random soha az én részemre (6x-os szorzóm van).
Köszönöm
Dátum: 2009.03.29. 12:25:59
Melyik nem Magyaroszági település?
Nagyatád
Barcs
Csurgó
Verőce

Már bocsika, de mindegyik Mo-i település.
Szerintetek Verőce nem az, de múlt héten még Pest megyéhez tartozott a Dunakanyarban.
Mostanában nem olvastam újságokat de remélem még nem változott a helyzet mert Vác felé kell mennem kedden.
Egyébként miután nem tudtam, hogy melyik jó válasz a rossz ezért elbuktam ezt a választ.
Dátum: 2009.03.27. 17:27:27
Hali
Kvízkérdésként feltettem egy logikai, de egyszerű kérdést. Erre ezt az üzenetet kaptam:
A legutóbbi kérdésed az "Azonnal töröljétek" értékelést kapta, ezért még 63:22:01 ideig nem írhatsz új kérdést. (ilyenkor a kérdés pontok sem nőnek)
Ezt egy kissé túlzásnak tartom, hiszen elég durva, specifikus kérdések tömkelege van engedélyezve.
Ha nem tetszik a Moderátornak akkor írok másikat, de ne büntessetek.
Olyan kérdéseket teszek fel amelyekre max 1 perc alatt meg lehet találni a választ a neten.
Szeretném tudni az indokot, hogy miért ez a Drákói szigor.
Köszi: Yeplis Majodonx
Oldal: 1