Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kian

Oldal: 12
Dátum: 2011.02.10. 08:22:18
Köszi a tanácsot. Írok a címre, ha már olyan "szerencsés" voltam, hogy lassú időben megtaláltak. Ráadásul egyidejűleg az epikus támadásommal.
Dátum: 2011.02.09. 23:55:39
Köszi az ötleteket!
Kiegészítésül:
Frissítettem kb. 4 másodperccel a kibukkanás előtt. Folyamatosan a gép mellett ültem, hogy ne csússzak ki az 5 másodpercből. (lassú idő 1-es szint.) Ezért vannak a kétségeim.
Dátum: 2011.02.09. 23:19:37
A tapasztalatom szerint a lassú idő nem működik, vagy legalábbis nem értem.
"Lassú idő:

Ha életpontod 15%-ról 15% fölé nő, akár regenerációnak köszönhetően, akár azért, mert gyógyítasz magadon, szint x 5 másodpercig támadhatatlan leszel."

Esetemben 1 másodperc volt hátra az ájulásomból, amikor rákattintottam az epikusra. A betöltődéskor (kb.1 sec) azonnal nyomtam a támadást, ami meg is történt. Az ép-m 1000 és 2000 között volt a csata előtt a csata eredménye pedig: "Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.A csatában összesen 3397 sebzést okoztál, és 4071 sebzést kaptál."
Ekkor lepődtem meg, hogy közben beütöttek: "A csatában összesen 736 sebzést okoztál, és 3516 sebzést kaptál. ...
Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 360 életpontot."
Ha előbb levertek volna, akkor nem lett volna elég ép-m ahhoz, hogy megtámadjam az epikust és viszont. Tisztelettel kérem, hogy valaki magyarázza el nekem ezt.
Dátum: 2010.10.10. 22:17:03
Mit csinálnak azok akiknek ács a szakmálya?
*háztetőt
benzint
vizvezetéket
vasat

Helyesírás! (gy.k.: szakmája, vízvezetéket)
Dátum: 2009.08.09. 16:53:08
Milyen mértékegységet használnak a processzorok teljesítményének kifelyezésére?
megahertz (Mhz)
megabyte (MB)
másodperc (s)
gramm (g)

Helyesírási hiba a kérdésben.
Ráadásul a processzor órajele nem egyértelműen határozza meg a számítási teljesítményét. (Az elektromos teljesítményt sem ez határozza meg.)
Köszönöm! Valószínűleg azonos stratégiára épül, csak a tábla hiányában egy hálón játszható. Ebből a megközelítésből a dámához sem kell a sakktábla. Elég ott is egy rács. Valóban nem jó így a kérdés.
Milyen táblán? Légy oly kedves és áruld el! Még soha nem hallottam róla, hogy másféle táblán is játsszák. Ugyanis ez a sakktanítás egyik alapjátéka. Ami nyilván nem jelenti azt, hogy másféle táblán nem játszható, de valami infót adj róla kérlek!
Melyik játékhoz nincs szükség sakktáblára?

sakk
dáma
go
rókavadászat

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Kérem segítsetek, hogy mi itt a nem egyértelmű ill. rossz válasz!

"A sakktáblán más játékok is játszhatók, például az ún. francia sakk, a dáma, az Arimaa vagy a rókavadászat, amelynek célja a „róka”, azaz egy figura bekerítése."

http://hu.wikipedia.org/wiki/Sakk
Dátum: 2009.05.06. 13:03:35
A letöltések és a mozi.
Az fel sem merül egy filmkiadóban sem, hogy legyen családi, vagy csoportos jegy, amihez adnak egy kupont és később azt be lehetne váltani egy papírtokos dvd-re? Akkor valószínűleg többen elmennének megnézni, hiszen a látvány sokkal másabb, mint otthon. Ráadásul megkapnák a film, egy extráktól mentes változatát, amit nem kellene töltögetni.
Dátum: 2009.05.02. 20:53:10
Melyik heggység nem Európában található?
Pireneusok
Andok
Kárpátok
Alpok

A kérdés jó, a helyesírás nem. Legyetek szívesek a helyesírást javítani.
Dátum: 2009.05.02. 11:13:39
Ki volt minden idők legtöbb légigyőzelmet elért vadászpilótálya?
Adolf Galland
Kovács won Béla
Erich Hartmann
Günther Rall

Szerintem speciális. Ami viszont nem speciális az a kérdés helyesírása.
Dátum: 2009.04.22. 17:44:56
Lehet, hogy a szabályok szerint döntetlen, de figyelembe kellene venni az inaktivitást. Amennyiben tényleg inaktívak, abban az esetben jogosnak tűnik a győzelem megadása. Amennyiben megoldható, akkor ezt is lehetne figyelni és automatikus kapituláció feltételeként betenni.
Dátum: 2009.04.21. 21:59:57
Szövetségi háborúknál a sokféle szint miatt vannak akik láthatatlanul, kazamatában "élvezik" végig a háborút. Nem lehetne kitalálni valamit Pl. LE-vel és portyaponttal tölthető katapult, LE-vel és portyaponttal megidézett gólem, vagy valami ami számukra is lehetővé tenné, hogy bekapcsolódjanak a harcba? Arról már nem is beszélve, hogy a nagyobb szövetségnek a hátrányai így csökkenthetőek lennének.
Köszi a segítséget! Átgondolva a kérdést, én rontottam el. Szerencsésebb lett volna alapegység helyett mértékegységet írnom a kérdésben.
Köszi!
Igazad van! Mértékegység helyett véletlenül alapegységet írtam a kérdésbe.
Üdvözlet!
A "Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?" fórumban nem kaptam választ arra, hogy miért nem fogadták el a kérdésem. Ez azt jelenti, hogy jogos a reklamációm? Visszakapom a kérdés lehetőségét, vagy bekerül a kérdésem az adatbázisba? Esetleg egész egyszerűen, csak tépem a szám a fórumban, mert úgysem történik semmi?
A kérdés:
Az SI-rendszer szerint a kilogramm minek az alapegysége?

súly
tömeg
térfogat
gyorsulás

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Dátum: 2009.04.16. 10:09:40
Melyik csatorna nem magyar?

m1
RTL klub
TV5
COOL

Célszerűbb lett volna azt kérdezni ebben az esetben, hogy : Melyik csatorna nem sugároz magyar nyelven?
Ugyanis jelen esetben a Cool TV is lehetne megoldás.

http://hu.wikipedia.org/wiki/Cool_TV

"A csatornát mind Magyarországon, mind Romániában bejegyezték. 2006-ban a csatornán sugárzott Hungarikum című rajzfilmet övező botrányok és feljelentések hatására, a várható büntetés elől a televízió Erdélybe tette át székhelyét, azóta műsorát (papíron) onnan sugározza."
Pontosan a kilogramm az alapegység és nem a gramm! Ez az egyetlen kivétel!

"A kilogramm az egyetlen SI alapegység, amelyik előtagot tartalmaz; a megfelelő előtag nélküli egység a gramm. Ennek történelmi okai vannak. 1790-ben a francia nemzetgyűlés megbízta az ország legnevesebb tudósait egy új mértékegységrendszer kidolgozásával. Ez volt a decimális mértékegységrendszer, az SI előfutára. Ebben a tömeg alapmértékegysége a grave volt, ami 1 dm³ fagyponton lévő víz tömegével egyezett meg (azaz nagyjából azonos volt a későbbi kilogrammal). További mértékegységek pedig a tonne (1000 grave) és a gramme (1/1000 grave)."

http://hu.wikipedia.org/wiki/Kilogramm
Az SI-rendszer szerint a kilogramm minek az alapegysége?

súly
tömeg
térfogat
gyorsulás

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

A Nemzetközi Mértékegység-rendszer alapegysége! Általános iskola, fizika óra. Míg a súly, (gondolom ezzel volt a problémája az értékelőnek) származtatott : Tömeg*gravitációs gyorsulás
Dátum: 2009.04.14. 21:44:14
Melyik együttes irta a híres dalt a berlini falról?
Pink Floyd *
Rolling Stones
Police
Dire Straits

A Pink Floydnak nincs ilyen dala!
A Pink Floyd "The Wall" című albuma sem a berlini falról szól!
A kérdés feltevője tudja egyáltalán, hogy az album miről szól? Nyilván nem. Valószínűleg az "zavarhatta meg", hogy a berlini falnál is koncerteztek ezzel az albummal.
Oldal: 12