Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shurenkan

Oldal: 1
Dátum: 2012.01.09. 07:15:05
A már korábban megszerzett több medálnál is érvényesülni fog? Tehát akinek már korábban több medálja volt, az ugyanúgy működni fog, mintha most szerezné?
Idézet: Miklós - 2011.11.29. 17:48:31

Ha valakinek elmúlik a prémium tagsága és a gép levágja a csp-t / pp-t, akkor ezt vissza lehessen kapni bizonyos őskő költségért.


Ez hasznos dolog lenne, visszamenőleg is működhetne, szerintem sokan vagyunk, akik buktak már csp-t, pp-t, és vissza "vásárolnánk" őskőért
Dátum: 2011.06.04. 17:26:12
Valaki tapasztalta már a bajnoki öv hasznát a viadalon? Mert én nem tudom működik-e eggyáltalán, vagy cak egy dísz a kar lapon (volt már olyan, hogy valami rosszul működött, vagy sehogy sem...)
Dátum: 2011.03.30. 08:56:43
Ez már benne van. A lélekkufárnál lehet venni
Dátum: 2011.03.22. 06:50:39
Idézet: Miklós - 2011.03.21. 14:19:39


Az esemény portyáért kapott LE-t SEMMI nem módosítja az ellenfél szintjén és az EH-n kívül, csak a gyémánt bónusz (mivel minden más horda bónusza is működik, a gyémántosoknak is adnunk kell valamit - de nem 30, hanem 5%-kot kapnak, normál csatáknál is a legtöbbnél a gyémánt bónusz nem tud bekattanni).



Kedves Miklós, alapvetően jónak tartom az eseményt, de amit felvázoltál problémát, az már régóta tapasztalható a játékban. Ezért ha Ti is tudtok az egyenlőtlen horda bónuszokról, akkor miért nem tesztek valamit ellene? Szerintem sokan tapasztalják, a problémát, s csak azért nem váltanak hordát, mert a szövetségükben akarnak maradni, s nincsen mindenkinek hűség záloga relikje.

Kérlek gondolkozzatok el a problémán, s találjatok rá valami megoldást, hogy minden hordának működjenek a bónuszai a játékban (legyen ez akármi) és ne legyen az egyik jelen eseten a gyémánt horda hátrányban. Előre is köszönöm, biztosa vagyok benne, hogy találtok rá megoldást.
Dátum: 2011.02.03. 05:58:34
Kicsit viccesre sikerült az ÉP regeneráció a javítás után, nem gondoljátok? Ismét egy foltozás a kiforrott, kitesztelt eventen
Dátum: 2011.02.02. 11:20:34
Köszi, bár én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy ezeket előre ki kellett volna tesztelni előre. Van aki bukott sok-sok gyógyitalt ezeken a hibákon, csak mert lelkesen akarta ütni.
Dátum: 2011.02.02. 05:44:51
Kicsit el lett méretezve szerintem a 400 győzelem, ugyanis mivel a kategóriánkban le lett már verve a dög, magasabb kategóriát kell ütni, amihez egyszerűen nincs elég ép.

Az állatsebzéses bug tapasztalható valóban, érdemes lett volna kitesztelni előtte az eseményt normálisan, nem ide oda foltozgatni menet közben. Főleg azért sem, mert az állat ájulásban is verseny folyik, aki most a bug miatt előnyre tett szert ezen a téren azt később ha javítják a hibát nem lehet majd utolérni... Így akik jókor voltak jó helyen előnyre tesznek szert a többiekhez képest.

Erre vajon mi a megoldásuk Miklóséknak?

Szóval szerintem nagyon össze-vissza tákolandó lett az esemény, ezt elkapkodták.
Dátum: 2010.12.31. 16:55:55
3 új (Örökkévalóság kieg.) kódot vennék. ajánlatokat várok sas.aikido@gmail.com, sas-aikido@hotmail.com Előre is köszönöm!
egyetértek.
Dátum: 2010.11.02. 14:07:58
A holnap az mit takar? Reggeltől, már bent lesz a játékban? Tudnál valami konkrét időpontot mondani, hánytól lesz aktív a játékban? Előre is köszi!
Dátum: 2010.10.29. 10:15:54
Az AF pontok csak 80. szinttől fognak gyűlni, vagy már korábban így gyűlnek, csak a szakértelmek elérhetőek 80. szinttől?
Dátum: 2010.10.14. 07:54:44
Szerintem nincs ezzel probléma, külön nem kell a portya - "pók" karikat kárpótolni a tp mennyisége miatt. Több dolog miatt is.

1. Önként vágott, vágtál bele a dologba, már az első csata után láttad, hogy mennyi tp-t kaptál.

2. Akik vadászatból fejlesztik a karakterüket, azok azta forrást használták fel a manapilonok felkeresésére amibeől a karakterüket fejlesztik, míg Te a számodra "felesleges" csp-ket dobtad be a dologba.

Ezért azt gondolom nem reális a kérdés, hogy a szerzett tp miatt kompenzáljanak.
Dátum: 2009.12.19. 13:09:49
Sziaszok,

én olyan problémát tapasztaltam, hogy tegnap amikor bedobtam 5 csp-t az aukciós házban 73 aranydukátom lett. Ma reggel amikor beléptem, s ismételten be akartam dobni az 5 csp-t már csak 65 volt, s a bedobás után 67 re változott. Tapasztalat valaki más is ehhez hasonló hibát? Kérem a játék karbantartóit, nézzenek utána a problémámnak. Előre is köszönöm!
Dátum: 2009.12.11. 10:24:18
Sziasztok,

én nekem az a véleményem, hogy a portya pontokat ne automatikusan kapják a karakterek, hanem vadászatok során lehessen találni portya pontokat (mint kiégett őskövet, s kalandot). Így MINDENKINEK kellene vadásznia, s újra elsődleges erőforrásként lépne elő a vadászat.
Dátum: 2009.04.06. 08:27:20
szerintem ez amiket Te felsoroltál, nem lehet probléma. Hiszen egy szövetség közösen dönti el, küld-e hadüzenetet, vagy sem. Ha lenne egy ilyen szabály, hogy nem lehet módosítani a tagságot, akkor a hadüzenet küldésekor ezzel is számolna a szövetség.

Ugyanis, az nem túl sportszerű, hogy amikor látják, hogy baj van, gyorsan kirúgják a karaktereket akiket idáig támadtak, s sokat veszítettek, majd csak az elérhetetlen karakterek maradnak bent, s emiatt veszít a kihívott szövetség.

Szerintem ezt a problémát orvosolni kellene, s nem azt venni egyből, hogy miért nem jó a felvetett ötlet, hanem belegondolni, van-e rá megfelelő megoldás.
Dátum: 2009.03.17. 06:47:56
A HUNmasTERS szövetség tagfelvételt hirdet a 2. világban!

Jelen pillanatban 1 helyünk van, de ha több jelentkező van, bővítjük az őrtornyot 3. szintre,, s így újabb 3 szabad helyünk lesz. Várjuk minden aktív, komoly játékos jelentkezését 4. szintől.

Esetleges kérdésekkel Aqvil - hoz forduljatok, vagy írjatok egy emailt a hunmasters@gmail.com - ra.
Oldal: 1