Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kantos Kan

Oldal: 12
Dátum: 2009.03.27. 19:26:16
Értékelésre lett feltéve egy kérdés:

Mikor kezdődik a meteorológiai tavasz?

Elengedtem jó értékeléssel, de azonnal meg is bántam, mert hiába kelöltem be a március 1-jét, nem fogadta el, és jónak a március 31-t fogadta el!

Kérlek, töröljétek, mint hibás válaszú kérdést!!!
Dátum: 2009.03.23. 17:26:03
Mit lehet tenni, ha egy kari teljesen rám száll, és naponta 3-szor támad meg portyában! tegnap este 6-kor, ma reggel, és ma délután 3-kor.
Én csak játszani szeretnék, de mióta ezt csinálja velem a vadászatból származó LE-t gyakorlatilag neki termelem.
Könnyen elver, mert minden cucca előfizetéses, és úgy érzem, így nincs értelme játszanom.
Nem lehetne valami korlátot betenni a játékba, hogy pl. 24 óránként csak egszer lehet egyazon személyt támadni???
Dátum: 2009.03.22. 20:37:49
ki NEM volt a jackass tagja ?

Jony Knoxvill
Ryan Dunn
Bam Margera
Tony Hawk

És ez már jó kérdésnek elfogadott! Gratula a helyesíró bajnikoknak, akik átengedték!

Amúgy meg úgy érzem, vígan tudnék meghalni anélkül, hogy tudjam, mi az/ki az a jackass (maradok kisbetűvel)!
Dátum: 2009.03.20. 18:07:46
Megint egy bejelölt válaszú kérdés:

Hogy hívják Győzike lányait?

Beja és Teréz
Irén és Friderika
Gyöngyi és Karola
Evelyn és Virág:)

Az megint más lapra tartozik, hogy a Végzetúrnak NEM kellene lesüllyedni erre a színvonalra!
Dátum: 2009.03.19. 17:59:08
Ez a kérdés biztos nem került törlésre amiatt, hogy 75% nem tudta rá a helyes választ!

Mi Győr-Moson-Sopron megye székhelye?

Győr:)
Pest
Kaposvár
Dombóvár


De mivel olvastam, hogy az ilyeneket (ahol jelölve van a helyes válasz) írjuk be ide, így megteszem!
Dátum: 2009.03.19. 15:07:42
Ez a kérdés biztos nem került törlésre amiatt, hogy 75% nem tudta rá a helyes választ!

Mi Győr-Moson-Sopron megye székhelye?

Győr:)
Pest
Kaposvár
Dombóvár


De mivel olvastam, hogy az ilyeneket (ahol jelölve van a helyes válasz) írjuk be ide, így megteszem!
Az alább felsorolt állítások közül melyik NEM jellemzô a halogénelemekre?

Minden halmazállapotukban kétatomos molekulát alkotnak.
Nagy elektronvonzó képességük miatt erélyes redukálószerek.
Külsô elektronhéjukon 7 elektron van.
A periódusos rendszer VII. fôcsoportjába tartoznak.


A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!


8. általános iskolai kémia anyag!
Dátum: 2009.03.18. 10:22:47
Köszönöm a vígasztalást, de sajna nekem még nem anyag a nyolcadikos kémia, mivel 3. osztályos vagyok!

A kérdés az utókornak pedig megmaradt, hiszen édesapám egyik, általános iskolásoknak írt kvízkönyvéből van a kérdés!
Dátum: 2009.03.18. 10:20:09
A LE-t megkapjuk az ilyen módon kiesett kérdésekért?
Dátum: 2009.03.18. 09:00:33
Kicsit rosszul esett egy dolog, méghozzás az, hogy egyik kérdésemet rossznak minősítették méghozzá olyan indokkal, hogy "A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!"

A kérdés a következő volt:
Az alább felsorolt állítások közül melyik NEM jellemzô a halogénelemekre?

A négy válasz (amit most nem írok) pedig az általános iskola 8. osztályának szóló kémia tankönyvből lett kivéve.

Tehát, én vagyok a hibás, hogy az itt játszók nagy része nincs tisztában az általános iskolai kémiával, és ezért engem büntetnek! Éretm én, hogy kivették a kérdést, de legalább adják vissza a kérdésfeltétel jogát!

Sokszor olyan kérdések vannak bent a játékban, amit csak egy nagyon kis közösség tudhat, vagy olyanok, hogy hányadik szinten kapom majd meg az x vagy y tulajdonságot a Végzetúrban. Erre sem nagyobb eséllyel lehet válaszolni annak, aki először játszik itt, mint én.

Tehát a kérdésem és a válaszok teljesen jók voltak, szerintem nem volt benne helyesírási hiba sem, nem egy kis csoport által tudható téma volt, és mégis büntetést kaptam érte, azaz elvették a kérdésfeltevés jogát!

Kérem szépen az illetékeseket, hogy adják vissza a kérdésfeltevés jogát az ilyen és ebben a konkrét esetekben is!

Előre is köszönöm :
Kantos Kan (általános iskolai tanuló)
Oldal: 12