Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BlackSheep77HUN

Dátum: 2011.02.07. 15:56:09
Van egy olyan érzésem, hogy az építés nem az aktív játékosokhoz lett beállítva, hanem a regisztrált játékosokhoz. Így lehet az, hogy nem épülnek fel a csapdák ugyanis a passzív játékosok helyett is építeni kellene, de az 1600 fölé a toplistásokat leszámítva nem nagyon épít senki.

Egyet értek Birkával és korrigálásnak kezdetnek jó lenne, ha az 1600 feletti építés megnövelné a szövetség kútját. (Visszamenőlegesen is)
Dátum: 2011.02.06. 21:04:23
Szokj hozzá! Főleg, ha Birka hsz-ére írsz!
Dátum: 2011.02.06. 20:32:41
Birka ez érvényes a többi világra is!
Dátum: 2011.02.04. 14:52:09
Nem túl jó ötlet! Én pl. a csp-t nem használom! Illetve csak a levonásokra és esszencia készítésre. Most, hogy ha nincs meg a kellő csp-m vagyis az 50 csak mondjuk 45 a nullázás előtt akkor buktam a csp-t!

A másik gond ezekkel a javaslatokkal, hogy gyakorlatilag bevezetne egy támadási limitet is. Ha csak az esemény kezdetétől számított csp-t, pp-t, stb lehet használni akkor gyakorlatilag csak annyit tudsz elhasználni ami 1 nap termelődik. Ergó bekeről egy limit. Vagyis az esemény végére mindenki ugyan annyi csatával rendelkezne +/- 1 nap! Így a toplista is gyakorlatilag feleslegesé válna.

Az esemény kezdetétől számított erőforrás felhasználás szerintem nem jó ötlet. Több problémát generálna mit amit megold. A hullázás meg abszurd lenne.

Nincsen semmi gond a rákészüléssel és a tartalékolással. Hiszen előbb utóbb úgyis elfogy!
Dátum: 2011.02.04. 13:06:35
Idézet: Miklós - 2011.02.04. 12:10:14

- A xenó királynőknél az ÉP-t túl alacsonyra vettük és a regeneráció sem volt tökéletes. Ugyan rengetegf statisztikát gyűjtöttünk előtte egy hónapon át a játékosok sebző potenciáljáról, de ezt messze felülmúlta mindenki, ahogy nekiállt a felhalmozott csp-t pp-t elhasználni. Emiatt több xenó is hamar elpusztult, a játékosoknak magasabb szintre kellett ütni, és itt voltak a rendszernek hiányosságai, a magasabb szintű xenók relative erősek voltak, ez az, amit közben korrigáltunk. Illetve lehetséges, hogy nem ártana egy elméleti limit, napi X támadás után a játékos kaphatna valamekkora minuszt aznapra a xenóval szemben, hogy ne mindenki első nap akarja a 400 támadást leadni (és ezáltal a szervert is szétterhelni).


Ennek a problémának a kezelésére lenne egy javaslatom. Ne napi limitet vezessetek be és ne a karakterek kapjanak negatív bónuszt. Legalábbis ne a támadásaikra. Ez ugyanis erősen befolyásolná az ismételhető küldetéseket is.
Én inkább egy a portyához hasonló negatív százalékos levonást javasolnék a sebzésre. Konkrétan arra gondoltam, hogy egy karakter akár csp-t akár pp-t használva a portyának megfelelően tudna támadni (relikviákat is figyelembe véve) az alap eset 1 óra amit a kronokompenzáció módosíthat. Vagyis úgy működne mintha portyázna a karakter. De lenne e nagyon lényeges eltérés. A negatív módosítást nem a tulajdonságra kapja a karakter hanem a bevitt sebzésre. A csaták végén az össz sebzés nem változik. Vagyis ne legyenek vesztes csaták a csata végén az össze sebzés jelenik meg. Mondjuk a karakter bevisz egy 10ks sebzést -70%kos levonással. Ő a csata végin azt látja, hogy 10000 sebzést okoztál és x sebzést kaptál. Viszont a ténylegesen bevitt sebzés ami levonódik az csak 3k.

Vagy van egy másik javaslatom, hogy minden egyes sebzés után x százalékot visszaregeneráljon a xeno. Az entikhez hasonlóan. Itt jön képbe az építés is ugyanis a bépített csapda 10 százalékonként csökkenti a regenerálás mértékét 100%t elérve a visszaregenerálás nulla lenne vagy nagyon minimális 1-2%.

Mód:
Ja és a lényeg, hogy ezek már le vannak programozva más-más játékrészeknél. Minimális változtatással csak át kell ültetni a xenókra.
Dátum: 2010.12.23. 20:03:01
Kicsit nehéz a felfogásom az utóbbi időben!

Az alapján amit bemásoltál én azt értem, hogy 4 állatnál a térkapuban ez az alaphoz (szívás nélkül) + 40% LE-t ad (vagy éppen annyit amennyi az állat felszerelés). Vagyis ha a csata végén most azt írja ki, hogy 3000k-t nyertél akkor ez most 4200LE lesz?
Jól értem?
Dátum: 2010.11.30. 16:12:46
Köszönöm! Nem voltam biztos a törlésgombban.
Dátum: 2010.11.30. 15:45:32
Üdv.
A visszaváltható kristályt hogyan kell kivenni, ha szeretnék majd felszerelést cserélni?
Köszi!
Dátum: 2010.11.18. 10:47:26
Azt szeretném kérdezni, hogy normális-e az a jelenség, hogy kisajtolok egy 85. szintű állatomat gradulátummal vagy mivel és 5 db egyforma esszenciát adott. A szövi társamnál ugyan ez a jelenség volt. Nem egyet-egyet kéne kapnom mindegyikből?

Pont ez lenne a lényeg mert van mondjuk két fele esszenciám és kéne a másik 3.
Dátum: 2010.11.18. 08:36:21
Ja-ja a random jól működik! 300 csp és 1 darab tárkép. Már most előre kérem, hogy a nyertes csapatot és tárgyat nerfeljék agyon és az eseménybe az eggyel jobb besorolást vigyék fel háromra és a határ pont az általam talált térképek száma -1 legyen. Ez így lesz igazságos. Lásd térkifordító ital! Ja és legyenek megvehetőek is az eseményben kapható tárgyak! És legyen rájuk valamilyen kizárós Af képesség is ami tök értéktelenné teszik a tárgyakat.

De ha esetleg a nyertes csapatba kerülnék vagy az eredetileg kiírt szabályok szerint is megkapnám a max tárgyat, mert hát a random mégis mellém állna, akkor a fenteket tekintsük semmisnek, sőt ha valaki ilyen hülyeséggel állna elő akkor azt azonnal pontozzuk le a sárga földig és négyeljük fel.

Mert persze mindez így igazságos, lásd térkifordító ital.
Dátum: 2010.11.14. 20:31:56
Én úgy gondolom, hogy nincs azzal semmi gond, hogy az aki VF-ezik kevesebb AF-pontot kap és hogy a kompenzációval sem éri el a 100%-ot! És én ezt azzal magyaráznám hogy a Spektrálissal az alaptól 100%-kal több LE szedhető ki egy vadászatból fele annyi Tp-ért.
Az egyik oldal több LE-t kap a másik meg több AF pontot.
Dátum: 2010.11.14. 20:18:16
Visszafordítanám a kérdésedet AF-pontból tudsz tulajdonságot növelni?
Dátum: 2010.11.14. 20:06:51
Már bocsánat, de egy szakértelemről és egy tevékenységről minden VF-es megfeledkezik. Mégpedig a Spektrálisról és Kvízből kapható 10% LE-ről.

Nézzük csak meg egy kicsit közelebbről a dolgot.

A VF- felezi a normál mennyiségű TP-t a Spektrális meg 100% és a kvíz 10% vagyis összesen 110%-kal nő az alap LE amit kaphatsz.

Az EH ezzel szemben nem ad ekkora bónuszt.

Mindenki csak a VF-t hasonlítja az EH-hoz, de közben megfeledkeztek egy 100% LE-t adó szakiról.
Az EH-nak ilyen kiegészítője nincsen. Ezt ne feledjétek. Tehát az EH még mindig hátrányban van a VF+Spektrális kombóval szemben. Mert a kép csak így teljes.

Vagyis a kevesebb AF-pontot amit kap egy VF-es bőven kompenzálja a 100% LE a Spektrálisból. Ja és az irányított vadászat +5% LE-jéről még nem is beszéltünk.
Dátum: 2010.11.12. 22:03:29
Idézet: Miklós - 2010.11.12. 09:32:08
és privátban kikérem játékosok véleményét is


Biztos, hogy megfelelő játékosok véleményét kéred ki?
Dátum: 2010.11.03. 21:23:57
Meg kell, hogy kövesselek olyan lassúra sikeredet a fejlesztés, hogy a térkifordító italt bőven ki lehet használni.
Dátum: 2010.11.03. 17:31:39
Mikós! A képességek listája idővel bővülni fog és ha igen akkor lesz-e benne több kizárásos választás?
Dátum: 2010.11.03. 16:09:55
Nézd meg még1x azokat a százalékokat! Azok bizony csak 3%ok és nem 5.
Dátum: 2010.11.03. 13:46:20
Az ár érték arány az nem elég meglepetés! A számolgatást meghagyom Birkának, mert az az ö szakterülete. De egy kicsit költséges mulatsága a Mágus és a Harc specializáció. 50 AF pontot áldozni vacak 15%-ra igencsak költséges és hosszú mulatság. Ha meg elaprózod és tényleg csak szintenként fejleszted 3%/10AF is sok(k) de még csak nem is veszed majd észre. a hatást.

Na nekem ez elég nagy meglepetés.

Két javaslatom lenne, vagy csökkentsük az árát és maradjon 15%a hatásfok növekedés, vagy növekedjen a hatásfok 3-ról 5%ra.
Dátum: 2010.11.01. 22:06:34
Igaz!
Viszont alacsony szinten még ki lehet egyenlíteni nyert/vesztett csaták arányát, úgy hogy ne érjen hátrány a sajtolásban.
Sőt egy tudatosan fejlesztett karakternél a tulajdonos hidd el figyelni fog arra, hogy mire maxos lesz a VF szakértelme addigra olyan vereség aránnyal fog rendelkezzen ami biztosítja neki a nyugodt láthatatlan vadászatot.
Dátum: 2010.11.01. 21:46:26
A sajtolás nerf és az AF bevezetése között elég kis idő telt el.
Én azt hittem, hogy még több idő van hátra az AF-ig ezért lett meg reformálva.
Így viszont nem értem.
A VF eleve kevesebb AF pontot kap. Aki láthatatlanul vadászik és sajtol még kevesebbet.
Így értelmetlen volt a reform. Hiszen, ha marad a megszokott módban a láthatatlan sajtolás akkor sem érte volna meg az AF pontok száma miatt.

De lehet, hogy rosszul látom a dolgot.