Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2016.06.22. 16:19:17
Melyik boltban???
Dátum: 2016.06.21. 20:04:28
Rájöttem közben
Dátum: 2016.06.21. 18:47:45
Nekem van, bár szerintem senkinek sem fog tetszeni. Tulajdonképpen azt szeretnétek, hogy megnyitjátok a beholderponthu-t,beléptek, lefut egy jólmegírt rutin, megnézitek a portyák, vadászatok, küldik, erendményeit, az átvett eventbigyókat, oszt'jónapot???

Lassan már ez lesz, mindent automatizálni akartok, ne kelljen kettőnél többet kattintani, ne kelljen számolgatni, ha optimális eredményt akarsz, egy szalmaszálat keresztbe tenni se, napi 1 perc online jelenléttel legyen meg minden, az optimális fejlődéshez szükséges dolog.
Van ilyen játék, cégen belül, akinek ez kell, ha megy még, az Ősök Városa.

Szerintem ennek a játéknak ugyanúgy része a számolgatás, optimalizálás, és igenis, legyél gyengébb, ha kevesebb időt áldozol rá, mint más, ha gyengébb vagy matekból, logikából, szövegértésből...
i
Van sok felesleges kör a játékban, indokolatlan kattintgatások, nem kell most majd ezekkel jönni, de azért ne akarjunk már mindent automatizálni.
Dátum: 2016.06.21. 10:10:37
Na ez ugyan mi?

mod:

Ja, látom, újabb bot.
Dátum: 2016.06.20. 21:52:38
Egyetlen egy emblémáról van szó...nem hiszem, hogy bármi ezen múlna. Mi van azokkal, akik egyszer sem tudják megcsinálni, mert túl kicsi szöviben vannak ?
Dátum: 2016.06.20. 21:25:38
Vagyis, oda-vissza ütve egymást két megfelelő lopású karakter, termelhetné a kiégett követ....pont mint a v3-s lészívással ugye.
Dátum: 2016.06.20. 20:58:12
Na, ebbe már nem tudok belekötni.

Viszont elvesztettem a fonalat, miről is szól a szabadságharc?

Mindenki duplázhassa a befizetéseit? Akkor felezzük meg az őskő árát, és ennyi.

Ne raboljak le mindenkit, akit megtámadok, csak akit le akarok rabolni? Erre jó megoldás amit javasolsz, csak még agyalni kell egy darabig, hátha másnak eszébe jut valami exploit róla. Ha nem, akkor lehetne ez a megoldás.
Dátum: 2016.06.20. 20:28:22
Háborús veterán
Támadj meg 10 ellenfelet a szövetségi bajnokságban!
Számláló: 10Hátra van: 2 nap, 3 óra, 32 perc
11
Átvetted


Délig volt.
Dátum: 2016.06.20. 17:47:53
Aha...sorry, akkor nem Lan ötlete volt, tiéd a pirospont.
Még annyival megtoldhatjuk, hogy max alatt, ha bekattan a lopás, nincs számolgatás...égigérő lopással elviszed amennyit a lopásod miatt tudsz, mindegy hogy mennyivel vagy 2000 alatt. Így továbbra is lehetne "fegyelmezni" aki megérdemli , de nem lehet gyorsan végigrabolni több embert.
Dátum: 2016.06.20. 17:38:21
Mi bonyolult van azon, hogy ha van legalább 2000 kiégetted, nem tudsz addig többet lopni, míg el nem használsz belőle? Minek gyűjtöd? Hogy legyen, vagy hogy használd valamire? Ha használod, lefogy előbb-utóbb 2000 alá, megint gyűjthetsz.Ha meg csak nézegeted, akkor elég amennyi van, nem?

Akkora értetlenkedő hisztit rendeztek, mint ha az oviban lennénk.
Dátum: 2016.06.20. 17:22:15
A független karik? Nem mindenki szövi tag. Miért legyenek hátrányban a kis szövik?

Van két elég jó megoldás eddig, illetve az egyik attól függ, mennyire is lesz olcsóbb, és könnyebb ládához jutni...
Dátum: 2016.06.20. 17:15:03
Mármint, a megbeszélt, elfogadott lehetséges max.felett, van jelenleg 3 ezred? Semmi. Nem tudsz újabbakat LOPNI, és ha elhasználtál annyit(gondolom azért gyűjtögetted, hogy használd valamire), hogy a max. alá kerülsz, megint lophatsz, míg el nem éred a maxot.

A LOPJ kiégett őskövet feladat/küldi/akármik meg kikerülnek a játékból.
Dátum: 2016.06.20. 16:55:21
De figyelj már: Van maxod. Kell szerezni valami miatt x-et. Elszórsz pontosan x-et, megszerzed az x-et, megint ugyanannyid lesz.
Hol a probléma?
Dátum: 2016.06.20. 15:56:02
Na, most akkor 2000-ből el kell mulatni hirtelen 10-20-at? Tényleg akkora probléma?
Dátum: 2016.06.20. 15:35:19
Neszesemmi fogdmegjól. Mire eléred a bizbaszónium fokot, ahol már értelme is lenne, réges-rég abbahagytad a játékot, az addig bevezetett újdonságok miatt....
Dátum: 2016.06.20. 12:44:28
Korrekt válasz, szerintem ebben ki lehet békülni :

" A 2000-es limit is oké lehet, de nem külön flaggel: megállapodunk a számban, és kész, ha valaki eléri ezt a limitet, attól kezdve a lopásokkal nem, vagy csak minimum követ fog vinni, amíg ez alá a szám alá nem esik."

Az eredeti felvetés az volt, hogy a Tolvajok Hercege, nem szivesen lopja szét az összes ellenfelét, ha épp nem kell neki kiégett. Erre tökéletes megoldás, valamint a védelme is megmarad, és ha valaki kihúzza nála a gyufát, bármikor megdorgálhatja, csak beszór pár kiégettet valahová...

Ha jól emlékszem Lan ötlete volt, pirospont neki.
Dátum: 2016.06.17. 21:59:30
Ha rendes akarsz lenni, nem veszed fel a lopós bizsut, nem kell lemondani a kedvenc fuxokról....csak ha direkt szemétkedni akarsz...Persze akkor meg már szemétkedjünk rendesen, szíjjuk a lét is...
További probléma, hogy a nagy lopás egyben nagy védelem is a lopástól, ha jó fej vagyok, és nem hordom állandóan a lopós fuxokat, akkor engem rabolnak le, mint a rongyot.

MOD.

Azt hiszem, ez a lopós ékszer javaslat is csúful elgáncsolta saját magát...mégsem használható ötlet, talán sem...

Ha valakinek annyi agya, és kreativitása van, hogy összehozta, és magyar viszonylatban komoly sikerre vitte, a TF.-et, a HKK-t, hogy csak a legendásabb dolgokat említsem, akkor mi a valószínűbb:

-Nem érti ezt a problémát ?

-Nem akarja érteni ezt a problémát ?

Azért mégsem akarok részrehajló lenni, senkinek nem szorítottak pisztolyt a homlokához, hogy növelje a sztratoszféráig a lopását,saját döntése volt, ilyen vagy olyan okokból.
Most emiatt, ha portyára indul, a rokonait és családtagjait érthetetlen csuklásrohamok gyötrik....Van rá jelenleg megoldás a játékban? Van.
Hogy erősen deficites megoldás, az igaz.De megoldás.

Nem biztos, hogy teljesen fair dolog most Miklósra mutogatni, hogy csak azért raboltalak le, mert ő nem akar kényelmes, és olcsó megoldást programozni nekem.
Dátum: 2016.06.17. 21:28:45
Azért talán mégse teljesen. 1000-2x400 , az 200(nem kellett lefelejteni), de ha mégis lopnál, felveszed a két cuccot, 200+2x200 az 600.

Persze minden attól függ, mennyi mibe kerül ez, és mennyire akarok "jófejkedni".


Viszont semmivel sem egyszerűbb, mint egy "lopás ki" kapcsoló. Az a gyanúm, hogy nem egyeznek az érdekek, azért nem akar normális megoldás születni.

Ha 50 Killer Lajos elhatározza, hogy a talin maxot fizet be, amit majd dupláz kiégettel, de a tali előtti este Gané Béla, merő rosszindulatból lerabolja mind az 50-t, az emszercénégyzet lopásával, az 50-ból lesz 30, aki így is befizeti a maxot? Lesz. Mennyi ingyen követ kellett adni nekik?
Semennyit. Megveszik majd a hiányzó mennyiséget, amivel kihúzhatják a következő taliig? A 30-ból 15 biztos.
Dátum: 2016.06.17. 20:52:21
Mostanra sikerült értelmeznem a következőt is:

"
A "lopás" kikapcsolásra esetleg el tudnék képzelni egy olyan megoldást, aminek az eredményeképpen nem kéne mindenféle flaget beállítani.
Pl. "tolvajgyűrű" és "tolvajnyaklánc" kufárnál megvásárolható tárgyak, mindegyik ad +200-200 lopást, megvásárlásukhoz min. 1000-es lopás kell, és megvásárlásukkor csökken a lopás szakértelmed 400-400-zal. Tehát így fel kéne áldoznod vmennyi lopást (aka "felejtés") de cserébe részben kikapcsolhatóvá tudnád tenni (de azért marad elég, hogy védekezni tudj). Nem kellenek új flagek, egyszerűen csak lesz egy "lopás" öltözeted."

Ha nem őskőért kell megvenni, talán használható ötlet, báááár...:

Ugyanúgy lehet terrorizálni bárkit, hogy "vigyázz, ha ez meg az nem úgy lesz, akkor felveszem a lopós cuccot, és szétszivatlak.
Dátum: 2016.06.17. 19:29:45
Hihetetlen....

" - Ha ezt kikapcsolhatóvá tesszük, akkor jön még a kivégzés, a másodlagos támadások meg ki tudja mi minden.
- Ha ez (meg a többi) képesség kikapcsolható lesz, akkor az szíthatja a játékosok közti gyűlölködést, ellentéteket "tudom, hogy kikapcsolhattad volna, de mégsem tetted. direkt szivatsz engem, te #%*?"
- Ha minden portya előtt lesz kismillió flag amit ki-be kell kapcsolni, jön a következő fejlesztés, "1 gombos flagsor-elmentés" és hasonló ultrakomplikációk. "


Nem köttetem be a vizet a házamba, mert akkor lesz csapom.Ha lesz csapom, akarok majd mosdót.Ha lesz mosdóm, akarok majd fürdőkádat.Ha lest fürdőkádam teleengedem vízzel és belefekszek.Ha belefekszek elalszok.Ha elaludtam, felriadok, beütöm a fejem a kád szélébe, elájulok, és belefulladok.

" - Ugyanúgy lehet terrorizálni bárkit, hogy "vigyázz, ha ez meg az nem úgy lesz, akkor bekapcsolom ellened a lopást, és szétszivatlak"

Most ugyanúgy lehet terrorizálni bárkit, hogy vigyázz, ha ez meg az nem úgy lesz, akkor szétszivatlak, 2000 a lopásom.