Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2016.11.25. 10:47:15
A helyzetemből adódóan, kiadás szempontjából nézem
Dátum: 2016.11.25. 09:50:29
A mégszegényebbeknek meg rakhattátok volna talis befizetés utánra...
Dátum: 2016.11.14. 13:54:58
" ma, 13:54Baraty
Hali!

Ok, kösz, az üthetőséget leállítottam, a térképet frissítem hamarosan. (most nem lesz olyan mint a múltkor, csak a térképet fogom legenerálni újra, de kis időbe beletelik) "
Dátum: 2016.11.14. 13:42:09
Engedve a rosszabbik énemnek, hivatalosan tiltakozom a Bregan Daerthe, illetve a tagjai által esetleg létrehozott bármely szövetség részvétele ellen, egyúttal pedig ünnepélyesen megnyitom a téli vadásszezont, és az ezzel egybekötött vadászversenyt, a nevezett szövetség tagjaira, kiégett köveikre, állataikra...stb.
Teszem mindezt a saját nevemben, a szövetségem tagjanak mindehhez nincs köze, ha csak másképp nem nyilatkoznak.
Dátum: 2016.11.14. 13:12:24
Írtam Baratynak.

Addig meg mehet az elvtelen tápolás, renitens pp.-égetés....
Dátum: 2016.11.14. 12:59:52
Köszi a Szövetség, és a Taktikus-aki ezúttal Spellatrix volt- nevében. Meredek volt a végjáték, de összejött

Két dolgot fűznék hozzá, az egyik nyilvánvaló : mivel a jelenlegi másodiknak semmi keresnivalója a Bajnokságban, sem a szabályok, sem pedig az etika szerint, a második hely a Hullaszagot illette volna.

A másik pedig, hogy nagy valószínűséggel bizonytalan ideig nem fogunk érdemben részt venni a Szövetségi Bajnokságban.
Hozz egy halommal, adok érte őrjöngés italát
-" a végzet vermében a csapdák ellen legyen hatásos a csapdaészlelés szakértelem"

Ezt támogatom, ha már úgyis ott az nyomorult szakértelem....

" a vadászatnál a napi 20. vadászat után legyen esély találni egyszintes, 4x4-es mini vermet, max 10 lépés lehetőséggel, 1 kincs 1 kvíz, 1 szörny, 1 démon és egy csapda random elhelyezéssel, aki amit megtalál a 10 lépésből, azt vitte. Ha újabb vadászatot indít, a verem eltűnik, mert nem érdekli "

Ez se rossz, de elég a randomból annyi, hogy taláhatsz, ha már találtál, nyugodtan túrhasd is fel.
Dátum: 2016.11.13. 00:09:56
Fene tudja...lehet úgy is nézni, hogy ez egy garázsprojectből kinőtt vérprofi valami, amitől elvárható, hogy vérprofi szolgáltatást nyújtson.
Az viszont csak úgy tud működni, hogy fizetsz, nem ha kedved,lóvéd van, nem.Mindig. Fizetsz és kussolsz, eszed amit eléd tesznek, ami az étlapon van.Ha nem fizetsz, nem játszol.Ha nem tetszik a játék, ha nem tetszik egy változás, akkor így jártál, mehetsz máshová. Cserébe balhézhatsz, ha valami gikszer van, visszakérheted a pénzed.

Vagy, nézhetjük úgy is, hogy még mindig egy (félig)garázsproject, nem kötelező fizetni érte, beleszólhatsz, alakíthatod,(ha nem is alapjaiban, és nem is mindig), akár úgy is, hogy nem rendszeresen fizető játékos vagy.Cserébe viszont be kell nyelned, hogy vannak bakik, hibák a rendszerben.

Mindenki eldöntheti, hogyan nézi a dolgot, és aszerint reagálhat.
Dátum: 2016.11.12. 19:00:03
Hát nézd..én nem vagyok informatikus, de úgy gondolom, hogy elég összetett kódja lehet ennek a játéknak, ami ráadásul messze nem statikus, hanem folyamatosan változik, és bővül. Nem csak új dolgok kerülnek be, hanem a már meglévők is változnak...szerintem már elérte azt a szintet, ahol dolgozni kezd a káoszelmélet. Nem tartom kizártnak, hogy pl. pont attól borult most meg az szb. script, mert elkezdte beírni, tesztelni a változtatást.
Én nem mondanám kóklernek azért, mert néha vannak helyrehozható hibák.Mondjuk én magamból indulok ki, én is szoktam hibázni, és mivel se én, se Baraty nem szívsebész, egyikünk hibáiba sem halnak bele emberek, nem megy tönkre az életük, ezért toleráns vagyok, mindenkivel szemben, aki nem helyrehozhatatlan hibát vét, és nem sunnyogja el.
Tizenöt perccel azután, hogy megírtam neki, megoldotta.Szerintem ez simán belefér.
Dátum: 2016.11.11. 13:47:55
v6 most már szerintem rendben.
Dátum: 2016.11.11. 13:14:04
Baraty dolgozik rajta, helyreteszi a pontokat

(Az egész újra lefutott, nem csak a térkép)
Dátum: 2016.11.11. 08:19:26
Totál igazad van, viszont a kiégett relikvia felhalmozása egy módszer arra, hogy a gyenge karakterek is tartalékolhassanak rabolhatatlan módon gyk. korlátlan mennyiségű LÉ.-t.Volt már néhányszor, hogy én is erre használtam Nyilván többet érne a dukát, de hát....szegény ember vízzel főz....
Dátum: 2016.11.10. 21:32:07
A tönkrement,kiégettekről beszél, azt macerásabb a kufárnál, mint a többit az AH.-ban. Viszont tényleg akadnak égetőbb dolgok is.
Dátum: 2016.11.08. 19:01:12
Hétvégére kiagyalok valamit, addig jöhetnek javaslatok.
Dátum: 2016.11.07. 21:55:42
Pedig jobb, mert eddig SEMMILYEN nem volt. Egyébként, igen, ez önmagában nesze semmi fogd, meg jól.
Dátum: 2016.11.07. 21:34:52
Lenne egy csendes, utálható,lepontozható ötletem. Oldjuk meg mi magunk.Azok a szövetségek, akiket irritál a Bregan Daerthe, és a hasonló "szövetségek". A következő Bajnokitól kezdve, egyszerűen ne harcoljunk velük.Aki megkapja ellenfélnek, ne fárassza magát stratégiával, tervekkel, lazuljon, tápoljon öregesen. Nerjen csak nyugodtan egy Bajnoki címet, vagy hármat, ötöt, olyat amiről tudni fogja ő is, hogy egy marék molylepkét sem ér.Mi pedig majd harcolunk azokban a körökben, ahol összesorsolnak minket, tisztességes harcban, tisztességes ellenfelekkel.
5 héten keresztül vezetjük az elért pontjainkat egy közös felületen, és a végén Bajnokot hirdetünk.
Dátum: 2016.11.07. 20:31:32
A eddigieknél jobb
Dátum: 2016.11.07. 19:24:09
Az előző hónapban túl kevés őskövet vettél.....

IF CASH# < 200 THEN GOTO " SZOPÓÁG "

Dátum: 2016.11.07. 19:15:45
Azért azt tudjátok ti is, én is, kinek hol a helye, a többi meg le van... Sosem lesz tisztességes a Bajnokság, ebbe már kezdek belenyugodni...

MOD.
Nocsak :

" - Ami még készül: a szövetségi bajnokságban ha valaki egy kör végén nem teljesíti a nevezési feltételt, az adott napra kevesebb pontot kap (várhatóan a jövő heti fordulótól már bekerül). "

Valami....