Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2014.04.09. 20:35:40
Mondjuk 100 darabból lehessen fõzni egy csatlóseledelt?Azért nem kevesebb, medt ugye mégiscsak ingyé' gyün.
Dátum: 2014.04.09. 08:09:45
Javasolni fogom a képviselőmnek, hogy foglalják bele egy alaptörvény módosításba, miszerint a paradicsom, a paprika, az uborka felmentést kapnak a rendszertani besorolásuk alól, ezentúl hivatalosan is zöldségnek minősülnek.
Dátum: 2014.04.09. 07:52:09
Nana...pálinkát gumicsizmából is lehet fõzni, csak legyen elég cukor.
Az meg 50 évvel ezelõtti tananyag szerint sem gyümölcs.

Szerintem a paradicsom se...
Dátum: 2014.04.08. 19:57:19
Látom, igazi hiánypótló topic lett...rátaláltam a piaci résre

Remélem az Illetékesek is benéznek majd néha
Dátum: 2014.04.08. 10:40:54
A mai termés...

Oké, hogy szubkulturális környezet, meg minden, de azért mégis...:

Mi a világ neve ahol a Harc és Varázslat szerepjáték játszódik?

Ynev
Mutáns régió
Másvilág
Északföldje

Az überkiller, ami hetekre kiverte a biztosítékot, a nyelvtannácik mennyországa :


Mi a közös nyelvtanilag az alábbi betűkben:b, p, m, v, f?

Ajakkerekítéssel képzettt magas magánhangzók
Ajakhangok
Foghangok
Széles ajaknyílással képzettt magas magánhangzók

( NEM én írtam hibásan, így szerepel eredetiben, de ez már csak hab a tortán...))

Kedves kérdésfeltevő, és kedves kvízadmin, azt szeretném megkérdezni, hogy a (...) nem, inkább nem kérdeznék semmit.
Dátum: 2014.04.08. 10:33:11
"...a szemtelen Jumurdzsák...."

(Kalandvetítés, avagy Az Egri Csillagok Háborúja , Holló Színház módra.. )
Dátum: 2014.04.07. 20:50:25
Szerintem mentsd le az oldalt, küldd el a képet az üfre, és ma már ne csinálj semmit.Nyilván van mentésük, visszaállítják majd.
Dátum: 2014.04.07. 20:38:08
Sorry, de én semmi ilyesmit nem tapasztaltam.Ha így van nyilván javítani fogják majd, és nem kell megtartanod a szinteket.
Dátum: 2014.04.07. 20:10:28
Biztos nagyon jó cucc, de ne igyál belõle többet...

Ha eddig sem ittál, akkor zárd be az oldalt, és az üfszolgra írj...
Dátum: 2014.04.07. 13:42:46
Úgy érzem, szükség van erre a topicra. Ide írhatja majd mindenki, ami leginkább a torkán akadt, bár nem mondható hibának.

Kezdeném a mai örömömmel. Indul a szerezz 7 fuxot...küldi. 14 térkapuból, összesen 1 esett, a 13.-ra.
Dátum: 2014.04.07. 11:08:00
Természetesen fogalmam sincs, mi az a Playboy, és hogy miért neveznek egy nőt démonnak, arról pedig végképp nem, hogy mindez miért adna okot az örömre
Dátum: 2014.04.07. 10:16:32
Nem a kérdés védelmében, csak hogy ne maradj tudatlan; valószínûleg nem Malena, hanem Henry Morgan a célszemély.
Dátum: 2014.04.06. 19:24:33
Figyelj. Ha ma reggel, morc kedvemben, átvágom az elsõ szembejövõ torkát, akkor jófej leszek, csak mert egy csomó sorozatgyilkos van, akik jóval több embert öltek meg??

Azért, mert van egy csomó, még hajmeresztõbb spec. kérdés,
attól még ez is spec. marad.
Dátum: 2014.04.03. 20:15:37
Ezt nem tudni....most komolyan
Nincs kedvem mgkeresni, de pont Miklós fejtegette nemrég, hogy ez nem jelent fixen minden eventre egy fétist...Bár fanyúl legyek ha bánnám
Persze ettõl még spórolhatsz, abból nagy baj nem lehet:)
Nem volt igéret MINDEN eventre...
Dátum: 2014.04.03. 13:51:23
Sziasztok!
Jelezni szeretném a következőt:
Mióta beindult a kufárok csatája, nem számolja a háborús csatákat.
Kufár-csatával és sima portyával is legyőztem már két különböző szövetségben lévő ellenfelemet is többször. Nem számolta bele...
Így bukta a csata, ha nem számolja.


Én azt hittem a fenti dologról beszélünk....
Dátum: 2014.04.03. 13:35:31
De szép is lenne..... Megvárnám, míg a kufárban összeszed pár százezer LÉ.-t, addig én is összekaparnék annyit a kufáron, azután adj neki "sima" portyával

Akkor már inkább számolja szépen a kufárcsatát is a háborúba.
Dátum: 2014.04.03. 13:18:30
Rátaláltam az első olyan kalandra, amit hajlandó voltam végigolvasni, mert lekötött a történet, és élvezetes, stílusos írásnak bizonyult, nem csak "kötelező" szövegnek a próbák mellé.
Egyúttal az első kaland is, amit értékeltem.10 pontra.Szeretnék gratulálni az elkövetőnek

A címe :

Kellemetlen meglepetés
Dátum: 2014.04.03. 12:46:33
Pénz beszél, a kutya ugat.Legalább nem távolodunk el túlságosan a valóságtól.
Én nem fizetek, és együtt tudok élni ezekkel a dolgokkal.Persze ehhez mérem a karaktereimmel kapcsolatos elvárásokat is.Nem akarok überkiller lenni, mert az csak fizetôsen megy.A játékélményt nem ehhez mérem, de beletörõdtem, hogy az egérkimélõ játékmód fizetõs kiváltság, ezért aljas módon, nem támogatott megoldásokkal próbálkozom...
Nem sajnálnám a kenyérre valót Miklóséktól, de annó egy ingyenes játékba kezdtem bele, és azt is szeretném folytatni.Ha ezért békákat kell nyelnem, hát legyen.


Ui. :

A zsákot támogatom ezerrel:)