Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Akkor hibás a wiki...
Amennyiben a szövetségnek még nincs 50. szintű dicsőség piramisa

A karakter minden vadászatért, portyáért és kihívásért kap 1 energiatéglát (de vehet a lélekkufárnál is).
Az energiatéglák éjfélkor építési energiára váltódnak az 50-es dicsőség piramissal rendelkező szövetségek napi építése és a karakterek által aznap termelt energiatéglák arányában. (Kiszámításkor az 50. szint alatti karakterek "csökkentett" aránnyal kapják az építési energiát.)
Az építési energia csak épületek építésére használható. Korlátlanul gyűjthető, de elvész szövetségből való kilépéskor és az 50. szintű dicsőség piramis felépültekkor.
Az építési energiából történő építés növeli a karakter építési mennyiségedet, de nem növeli a szerencséjét és a lélekkutat. (V5-ön növeli a szövetségi építés átlagot is.)

Legközelebb a megfelelő topicba írd a kérdésed, mondjuk a Kérdezz, felelek-be.
Dátum: 2015.01.14. 12:48:45
A szokásos :

A kvízolimpia jelenleg nem fut
Jelenleg zajlik a kvíz olimpia, és holnap éjfélkor véget ér.
Dátum: 2015.01.14. 12:46:35
Egy újabb csúfság :

Ki irta a CSALÁDIKÖRT ?


Sosem voltam nagyon kényes a szőrözés szintű helyesírási hibákra, de azért nálam is van egy határ...
Dátum: 2015.01.14. 12:15:46
A v6-is ugyanolyan hulla volt mint v5. Valami vésztartalék szerű módon, az oldal kb. felét betöltve majdnem működött...Nem annyira a kompezációs csomag a lényeg, hanem hogy miért történt? Régebben is volt néha gond egy-egy világgal, de az utóbbi pár hónapban már szinte mindennapossá vált. ilyen szintű dologra pedig, hogy gyk. egyetlen világot sem lehet elérni, nem is emlékszem, hogy előfordult volna...
Dátum: 2015.01.14. 12:05:44
Éjjel minden halott volt, az összes világ, és a fórum is...
Dátum: 2015.01.13. 21:45:26
Ne. Nem kell Lan...Nem akarok én lenni a hibás azért is, ha a végén majd a vadászat közben is veszít a szörnyek ellen...
Dátum: 2015.01.13. 21:15:52
Mielőtt elfajulna a dolog szeretném leszögezni : tisztelettel kértem


Miért is? Azért mert építem, építjük a szövinket és azért mert azok akik eljátsszák az összes pp-jüket rommá vernek mindenkit a környezetemben, naponta többször is természetesen, a támadásaik során full támadóerővel amortizálnak az észlények, ahelyett hogy felvennének egy villantót, némileg gyengébb fegyvert és netán beérnék ők is annyi portyával ami a feladathoz kell.



Ez neked és hasonszőrűeknek ezek szerint azt jelenzi hogy egy pipogya alak vagyok aki szipog, szuttyog meg mittomén miket csinál csak hogy ne bántsák


A langadór eventünk is megy a levesbe miattatok, mert szarrá vertek mindenkit.
,


Nem, nem kell összefosnod magad, csak ha szeretnéd.Mindössze arra gondoltam, szerintem igenis abba szűk rétegbe tartozom, aki igenis " játszik" ezzel a játékkal, ezért nem éreztem helytállónak az ezirányú vádjaidat.

Ennyi elég is lesz, mert tényleg szeretek vitatkozni, ha valakivel lehet, de aki rohamtempóban halad az anyázás felé, azzal nem érdemes...
Dátum: 2015.01.13. 20:01:16
Szerintem nézz körül előbb, kivel, és miről beszélsz, mielőtt vagdalkozol...
Mindenesetre meghajlok a hozzáértésed előtt, és lehajtott fejjel kullogok a sarokba, az elrontott karakteremmel....nem szégyellem belátni, hogy jobban értesz hozzá, csak azt, hogy ennek ellenére mégsem én sírok, hogy állandóan agyonütnek...nem is értem, mit képzelek magamról...
Azt hittem, én balga, a pp.-is egy erőforrás, amit jobb kihasználni, bármilyen gyenge hatásfokkal is, mint hagyni, hogy a semmibe hulljon....tévedtem.Azt hittem játszom, szervezkedek, levelezek, "él" a karakterem, de most már tudom, nem ez a játék, hanem a szipogás, amiért bántottak, és amiért nekem nem hagynak senki megverni valót....

További jó játékot neked.
Dátum: 2015.01.13. 18:10:07
Mely ország kapta a legtöbb területet a Tianon-i béke során?


Ez azért igen csúnya...
Dátum: 2015.01.13. 17:30:15
Mindenki másképp csinálja, kicsi testvér...Nem látom be, miért kellene a csak a fétisért indított( tehát mindegy mi van vele, csak legyen mielőbb 50. szintű) karakterek gazdáinak játékélményét fontosabbnak tartanom, mint a saját, hosszú távra szánt karakterem érdekeit.

Mint mindenki más, te is megtehetted volna, hogy az első pillanattól kezdve odafigyelsz a karakteredre, normálisan fejleszted, akkor most te is azok között lehetnél, akikre morogsz éppen.Persze nyilván kényelmesebb volt legyinteni, hogy lesz....om, úgyis csak a fétis köll. Nem, nem fogom megvárni, míg meglesz a fétisetek, mert utána inaktívak lesztek, mi értelme lenne ütni titeket? Igen, rohadt egy alak vagyok, és a lehető legtöbbet akarom, mielőtt a szerver 90%-a halott lesz.
Dátum: 2015.01.13. 08:59:28
Maradjunk annyiban, hogy a vallási fanatikusokkal van a gond, meg akik a saját céljaik érdekében hergelik őket. Önmagában, mint vallás, az iszlám sem rosszabb, mint bármelyik másik......

Nyissatok ennek hitvita topicot, itt meg fejezzük be az offolást.
Dátum: 2015.01.11. 11:39:40
Még nem hangzott el hivatalosan a top lassítás,kicsit korai volt az a törlés szerintem....
Dátum: 2015.01.11. 11:20:55
Iszonyat táp Landi alatt a szövibajnoki,ha bírsz a klónokkal...jóhogy azt akar mindenki.....
Dátum: 2015.01.11. 10:47:57
Én nem hiszem el ezt a lassítást. Biri, ezt Miklós mondta konkrétan, vagy csak te gondoltad, hogy így lesz? Totál felesleges egyelőre, a karakterek kétharmada úgyis befejezi 50, szintnél, majd utána kiderül kell-e toplassítás. Másrészt pedig igen, valóban konkrétan aljas, és tisztességtelen húzás azokkal szemben, akik csak a fétis miatt vannak itt. Egyáltalán nem látom, hogy annyira szét lenne csúszva a mezőny, ráadásul a Landi végére bőven lesz szintlépés mindenkinél, aki játszik...a fétisezők a tp.-miatt, a hosszútávúak a táp miatt tolják ezerrel...a top alatt 15-20 szinttel lévők pedig valószínüleg " eldobott" karakterek, akikkel nem játszik senki, csak lusták voltak törolni. Kinek, miért akkor a toplassítás egyelőre?
Dátum: 2015.01.11. 10:31:26
Melyik sorozat alapszik helytelen történelmi tényen?

II. világháború, Japán, Arizona csatahajó, Pearl Harbor, győztes antant hatalmak
Tatárjárás, Mongólia, muhi csata, győztes támadó erő
I. világháború, Osztrák-Magyar monarchia, trianoni békeszerződés, győztes központi hatalmak
Napóleoni háborúk, Franciaország, waterlooi csata, győztes koalíciós erők



Valaki magyarázza el, mi a kérdés ??
Dátum: 2015.01.11. 09:46:07
Mit jelent a pszichológia nyelvén a retardáció?

idegrendszeri betegség
visszafordítható
kutyámajom
Visszaesés

De ez miez a válaszlehetőség? Ezt nem értem...
Dátum: 2015.01.10. 14:14:52
Igen, minden fázisban eshet az előző fázisok cucca is, ha még nincs meg...
Dátum: 2015.01.09. 09:44:48
Nálam mûxik a ríd is.... Pont azt idézted be, ahol írtam, hogy landi alatt tuti meglesz a hiányzó pár ember, csak optimista vagyok, és azt várom, hogy ennek ellenére sem indul az Ah.

A szövibajnoki feltételei mióta adottak??? Elindult? Volt gagyi kifogás?
Dátum: 2015.01.09. 09:12:14
Köszi...igazåból költõi kérdés volt...Landis csizmája mindenkinek van már hónapok óta, aki kicsit is foglalkozott kalandokkal.Annyira kell kis szinten a lgy. mint kopasznak a hajzselé.

Aukciós ház legyen már végre....Landi alatt sokan lépnek sok szintet, kiváncsian várom a következõ kifogást, ami miatt nem indul az aukciós ház....