Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hollaa

Oldal: 12
Dátum: 2009.11.21. 21:48:09
meg egy erdekes dolog.
az ember pszihesen erzekeny informaciokra a kulvilagbol.
csak egy pelda.
feled dobnak egy targyat figyelmeztetes nelkul,bizonyitottan tobb esetben kapod el,mintha szolnak elotte.
ez ugyanigy ervenyes mas informaciok kiertekelesere az agyunkban.
tehat hajlamossabb vagy bekapni valamit,ha azt omlesztik allandoan mindenhol.
lehet hogy ez nem tunik olyan kezzelfoghato dolognak,de igenis ez is hozzajarul hogy ki mit nyel be,es mennyire fogekony arra,amitol tart,vagy fel.
Dátum: 2009.11.20. 23:30:51
Tigris ur.
nem ugranek semmilyen komolyabb vitaba,de annyit mondhatok,hogy magyar letemre azt kell mondjam orulok hogy nem vagyok otthon...

vissza a temahoz.
a szervezetnek eselyt adni a sajat maga megvedesere hosszutavon igencsak fontos.
termeszetesen fontos az oltas is abban az esetben,ha nem mediahajhaszat van a hatterben,es mellekes informacioknak tekintik a fontos dolgokat,es azt mondanak amit akarnak.ez ugye ismeros?
az emberek sajnos a szenzaciora ugranak,es a tragediara.
namost ezt kell a medianak pumpalni.
Dátum: 2009.11.18. 22:35:07
teljesen egyetertek veled.ne szedjunk minden piszlicsare dologra tablettat.en sem teszem,es nem is tettem ezidaig.
sajnos ,annak a gyereknek akinek kiskoratol fogva adjak,annak nem biztos hogy szamit a kesobbiekben hogy probal e mentes maradni a tablettaktol.
emlekszem vicces,de homokot ettunk fuvel idezojelben gyerekkorunkban,aztan sosem voltunk betegek megsem.

azonban pl az elozo idezetemben emlitett termekek tenyleg jok!!
Dátum: 2009.11.18. 22:29:05
Nalunk itt Londonban egesz egyszeruen meg van oldva ez a dolog mar a kezdetek ota,hogy ne fertozz.
ha legkisebb sanda gyanud van,vagy tuneteket eszlelsz,egesz egyszeruen felhivod a megadott zold szamot,es kuldik neked a gyogyszert.a lenyeg hogy nem menj sehova.
kicsit furcsanak tunhet elso hallasra,de vegul is van ertelme.

masik dolog.
Londonban annyian laknak mint M.o.on aztan megsincs tele a sajto ezzel az egesz hisztivel,mar lefutott.
az elejen paraztak,meg par jelentes szolt rola,es igen hasonlo halalesetek elofrdulhatnak,de megsem hord senki a metron szajmaszkot,holott tuti hogy tobbmillios forgalom megy le a metroban mindossze 1 napon belul.
szoval igazan nem tudom...
en nem oltatom magam ez ellen,meg influenzas sem vagyok,max 5.evente egyszer megfazas vagy tokom tudja mi,az is max par nap.
mindennap fizikai es elmeleti munkat is vegzek,ez a legjobb karbantarto.
ezek mellett gyomolcs,napi rendszeresseggel,es ujabban nekialltam az anti oxidansnak,es SPirulina tengeri alga tabletta.
ennek az utobbi kettonek nezzetek utana,mindenkepp jot tesz!
Dátum: 2009.09.14. 02:39:06
ez nem rossz..
en is most estem neki V2on.
a mai nap ellottem vagy 40 Kt,ez 1300 Le betoltesre volt eleg,kiesett par gyogy,meg varazsital,+transzcend fokusz.

kb hasonlora feltornazhatom magam.szintem ugyanaz.
a magia elnyelo is kicsuszhatna,ugy teljesen okes lenne.
Dátum: 2009.09.12. 22:50:45
jah,nagy otlet volt a heti egy felejtes.
meg jo hogy a tobbivel is szivtam.nehogy mar ez maradjon ki.
szarok a kuldetesekre,meg a jatekra is mar oszinten szolva.inkabb epitek.ott legalabb nem szivatnak.
ugyis mindenki torol a V2on az 50.szint korul.
ez volt az utolso hogy oskovet is vettem.
remelem ezek eleg figyelmeztetesek a Mikloseknak.
komolyan nem ertem...nem lehet mas fejleszteseket kitalalni,hogy felporgessek a jatekot?
csak ugy hogy a magas szintuek torolnek?
meg a kuldetesek szivatasaval?
mert nem nehezitik azzal hogy varhatsz a kuldetes teljesitessel,hanem szivat.
neked semmi szereped a megoldasban,toled fuggetlen.
mert a felejtes szakit ezert nyomtam fel,mert amugy biztosan nem,de ez meg okes.
de ez az egy het ez vicc.
bravo!!!
Dátum: 2009.09.12. 11:33:43
ennel sokkal durvabbak is vannak pajti.
meg tudjak magyarazni valahogy mindig,ne aggodj.
500as TO kulonbsegre is van magyarazat.no problem
Dátum: 2009.09.12. 11:30:39
de jo,hogy a felejtest heti egyszer lehet hasznalni,nehogy vegre egy kuldetest hamarabb meg tudjak csinalni.
ujabb piros pont a Miklos!
koszi
Dátum: 2009.06.22. 21:16:20
eddig nagyon bejon nekem:)

az igazi az lenne,ha igy maradna a sebesseg,vadaszati idok,portya,stb.
az csinalna gyilkos tempot azt hiszem.total terror lenne
Dátum: 2009.05.21. 21:53:13
nem en:(
szepen beneztem...sorry

az allatbefogas azert meg ervenyes.30 vadaszat,megint semmi...
20as csapda.
Dátum: 2009.05.21. 20:36:52
ja,
karakterem Lili
38.szint.
koszi
Dátum: 2009.05.21. 20:36:23
elbuktam 1.5 Kt?
meg 2 kincspontot,akkor kernem jovairni,masreszrol az allatbefogas kalibraciot legyszi nezzetek at,ugyanis 150 vadaszatbol,2ot fogtam be,szintemhez kepest nagy szerencsevel,es 20as befogassal....
ez is napi 10 K kieses,ami nem keves...

koszontem!
Dátum: 2009.05.21. 20:34:37
mi van itt??

vettem 2 goblin nektart,hogy beleverjek az epikusba,es mindkettot megittam,figyeld az EPt!!!!!!

Megittad a varázsitalt, regeneráltál 442 VP-t.

az ALJAS CSŐCSELÉK szövetség tagja
Életpont: 337 / 2.308 ÉP
Varázspont: 1.175 / 2.436 VP
Tapasztalat: 1.427 / 6.684 TP
Életpontod alacsony, nem támadhatsz, és nem támadhatnak!
Legközelebb 03:38 idő múlva támadhatsz.
Dátum: 2009.05.07. 07:30:25
35.szint elnezest.
a 38.on V1en jo,minden okes.
Dátum: 2009.05.07. 07:17:10
38.szint
az qrvara nem okes sztem.

nagyobb allat elejtese 700 LE a legutolso allas szerint.
a szintemen mindenki elhuz,en meg nem tudok fejlodni,ilkletve a 23.on tobbet kaptam vadaszatert,spektralis 20al.
es ez nem vicc!
Dátum: 2009.05.07. 01:22:00
nagyon erdekes,hogy 77es spektralissal,es 74es szerencsevel miert is jon folyamatosan 450-700Le a vadaszatbol,orias,meg hatalmas,szinte semmi,az is max 1100 LE.
es ez mar hetek ota igy megy.
namost spaktral nelkul se jonne kevesebb.akkor miert is kultottem ennyit ra?illetve a V1en ugyanez a karakter 76os szerencsevel,es turbozatlan 68as spektralissal zsinorba kapja a 2000 nel tobb Let hozo hatalmasokat,meg 700-1000 kozott a normalt.
nahat ezert erdemes fejleszteni,koszonom szepen.
Dátum: 2009.04.13. 23:03:10
hogy lehet az hogy szeretnek regisztralni az 1es vilagba es barmilyen fantazianevet talalok ki azonositonak,mindenre azt irja ki,hogy ez mar egy karakterhez tartozik,ami termeszetesen lehetetlen.
egy ujabb csodalatos vivmany ez a 3napos levelezes blokkolasom utan!
Dátum: 2009.04.10. 20:59:53
udv
oldja fel valaki a Spamszuresemet a V2 a Lili nevu karakternel surgossen ha kerhetem!
dontetlenezem,es igy kommunikalok.ha valakinek van ezzel baja,szoljon,meg megnezheti a levelezesemet,de ne szivassatok mar legyszi!
kosz
Dátum: 2009.04.10. 20:56:56
udv
oldja fel valaki a Spamszuresemet a V2 a Lili nevu karakternel surgossen ha kerhetem!
dontetlenezem,es igy kommunikalok.ha valakinek van ezzel baja,szoljon,meg megnezheti a levelezesemet,de ne szivassatok mar legyszi!
kosz
Dátum: 2009.03.09. 17:01:49
gratula,biztosan mert nem ez a kuldetesed...
a fogj be 7 oriaslenynel ugyanez a helyzet...
bezzeg a nyerj 10 portyabol magasabb szintu ellenhez kell 45 perc mindossze
Oldal: 12