Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Dátum: 2008.10.01. 14:13:56
Melyik állat nincs benne Dél-Afrika híres nagyvad ötösében (big five)?

Kaffer bivaly
Leopárd
Rinocérosz
Viziló

A kérdés "Azonnal töröljétek" értékelést kapott!

Mivan?
Nyilvan nem mindenki jart mar Del-afrikaban, de ugyanakkor valoszinusitheto, hogy a tobseg otthonaban van ilyen alatos csatorna. A Big Five Del-Afrika ikonikus 5 nagyvada, az ottani kepeslapok kb. 75%-a ezeket abrazolja (altalaban egyutt), es aki egy az orszaggal foglalkozo termeszetfilmet is latott mar, annak talalkoznia kellett a kifejezessel.
Na miert kene ezt torolni?

Masik kerdesem 4 ismert hangszert sorol fel, amiben van 3 rezfuvos, meg egy fafuvos. Nem egy konnyu kerdes belatom, de megis altalanos muveltsegre utazik. 15% tudta, ezert a kerdest kizartatok. Van meg ket sztem fantaziatlan gyengebb kerdesem, azok maradhattak.

Amit szeretnek kihozni, az automatikus letiltasokat valaki kezzel nezze at, Mert - ha nem is pont ezek - ertekes kerdesek veszhetnek el. Nem feltetlenul kell uzemeltetonek lennie, biztos vagyok benne, hogy van par lexikalisabb tudasu jatekos (van egy aki peldaul Vagonal is 12 kerdest valaszolt meg anno jol), aki szivesen lektoralja a kerdeseket par oskoert cserebe.
Dátum: 2008.09.30. 15:23:25
Idézet: Zoli - 2008.09.30. 14:39:35
Idézet: Spiduola - 2008.09.30. 14:11:27
Eddig 7 kérdést tettem fel, és megkaptam értük a jó kérdés jutalmat. Most azt látom, hogy 6 jó és 1 rossz kérdést tettem fel. Be szoktam nézni a fórumra, és eddig nem volt panasz egyikre sem. Ez valami bug?


A kérdéseidet a játékosok elfogadták, ezért kaptál értük LE-t. Viszont van egy olyan szűrő, hogy ha egy kérdésre kevesebb mint 25 % jó válasz érkezik egy ideig, akkor a program átminősíti rossz kérdéssé, és kiveszi. Ettől a kapott LE-d még megmarad.


Attol, hogy az emberek butak nem a kerdes a rossz szerintem. Velem is ez tortent, es valoban beugratos a kerdesem, de sztem az altalanos muveltseg resze. Raadasul eleg egyszeru utana nezni.
Melyik hangszer fafuvos az alabbiak kozul? Kurt, Pozan, Szaxofon, Tuba
Dátum: 2008.09.30. 11:33:53
Eddigi kérdéseid értékelései: 3 jó, 1 rossz, 0 törölni.
Honnan tudhatom meg, hogy melyik kerdesem kapott rossz ertekelest?
Dátum: 2008.09.30. 08:07:48
A kerdesek szalonkepesseget ellenorzo rutin kiszurta amikor az egyik valaszom az lett volna, hogy "orrSZARvu". Kenytelen voltam rinoceroszra cselerni.
Dátum: 2008.09.30. 07:52:35
Talalkoztam egy olyan kerdessel, hogy a MU hany BL-t nyert. Javaslom torolni, mivel egyreszt nem egyertelmu, hogy a BEK ('68) gyozelem beleszamithato-e (leven a BEK a BL jogelodje a legtobb hivatalos forras beleszamolja), masreszt a 68-as gyozelemmel novelt szam is a lehetseges megoldasok kozott szerepel.