Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Dátum: 2009.03.17. 13:38:14
Idézet: Birka - 2009.03.10. 14:33:30
Morti, a kivégzés skillek különbsége számít, azaz BÁRKI kifejlesztheti, ezzel "védekezve" a másik kivégzés szakértelme ellen. Magas szinten mindenki kimaxolná hosszú távon, azaz így se úgy se számítana, míg alacsony szinten egy újabb taktikai elemmel bővülne a harci paletta, és egy jelenleg használhatatlan szakértelem értelmet nyerhetne végre. Természetesen a turbózhatóságot le kéne tiltani a reform kapcsán!


Nem igaz, tessek elolvasni a leirasat. A magasabb kivegzes szamit akkor ha mindketten tudnatok hasznalni.

Egyebkent a kivegzes nemreg kapott egy upgrade-et, miszerint ha kivegzed az ellenfeled, akkor a szaki fuggvenyeben tobb LE-t rabolsz. Ezutan is kell meg sztetek a harci upgrade bele?
Dátum: 2009.03.17. 13:33:51
Idézet: CaveMaN - 2009.03.17. 13:24:17
Kell 50 szavazat a +10/+10-re és meg is van oldva a gond.


Vagy jon Miklos es atvagja a gordiuszi csomot.
Dátum: 2009.03.17. 10:28:19
Idézet: Piciklon - 2009.03.17. 09:40:57
Megvalósítható. Pl. Az Erdő szíve nevű nyaklánccal vagy a Sheran ékköve nevű nyaklánccal, amik epikusból eshetnek.
Magyarán: meg kell érte dolgozni.

http://vegzetur.wikidot.com/kincs


Meg csak sem kell hozza, terkapubol 34-es szinttol lehet talalni atkozott froglok nyaklancot.
Idézet: Lord Heckman - 2009.03.17. 09:34:08
De most komolyan... ebben mi a rossz?

Melyik varázslat nincs a Végzetúrban?

Vérforralás
Méregfelhő
Mentális robbanás
Kamehameha


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.



Speciális?


Minden olyan kerdes, amit egy elso szintu teljesen kezdo az elso valaszadasa pillanataban nem tud megvalaszolni, az ezt az ertekelest kapja. Altalanos jotanacsom: ne egyel fel vegzeturas kvizkerdest!
Idézet: Ramun Tan - 2009.03.17. 09:26:44
Az mondjuk valóban ciki, ha egy jó kérdést jónak értékelek, mert normális, tudom is a választ, erre kiderül, hogy félre nyomta az illető a gombot, és nem a jó választ fogadja el a rendszer jónak... ezt nem is lehet kiszűrni értékeléskor


Elvileg ezek kiszuresere szolgal a 25%-os szabaly.
Idézet: Piciklon - 2009.03.17. 08:57:02
Személyszerint találkoztam már néhány verzióval. Tehát már szereplt indokkal is visszamehetett volna. Ezek szerint a speciális értékelésből jött össze előbb a kiértékelés szükséges szavazat.

Egyébként azt az egy pontot az emlékezetes 2004-es Amerikai nagydíjon szerezte, amikor a Michelin gumikat használó csapatok nem inultak el a futamon biztonsági okokra hivatkozva (mellesleg jogosan).

De ne várd el, hogy a játékosok nagy része (aki nem egy F1 rajongó) tudja a választ.


Nem akkor szerezte, abban az evben nem versenyzett. Raadasul ott minimum 3 pontot kapott volna, mert csak 6-an voltak.
De valoban Indianapolisban jott ossze a pont, mert eleg kiestek elole, es kivetelesen mindenkit meg tudott elozni, aki nem ert celba.
Idézet: Ramun Tan - 2009.03.17. 08:42:28
Legutoljára feltett kérdésed


Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Szerzett pontot Baumgarner Zsolt a Forma 1 ben?

igen
nem
igen, de elvették tőle később
nem is versenyzett a forma 1 ben


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

?


Az ertekeles iranyelvei szerint az F1 kerdesek csak extrem esetben elfogadhatoak.
De ennek sok baja van. Talan a legsulyosabb, hogy ha 4 valaszod van, akkor nem eldontendo kerdest kene feltenni. Mert ebbol szuletnek az ilyen borzaszto valaszok, mint nem is versenyzett a forma1-ben.
Idézet: Ramun Tan - 2009.03.17. 08:46:53
Ennyi erővel, ha valaki megkérdezi mennyi 1+1, akkor töröltessem, mert én nem vagyok matematikus?


Toroltesd legyszives, mert minden hataron tul primitiv kerdeseknek ez jar.
Idézet: Yasmina - 2009.03.17. 00:10:06
Azt gondoltam, hogy egyszerűt kérdezek, hátha azt jóra értékelik!
Nagyon ki van szolgáltatva az ember az értékelőnek!
Csak egy példa: megkérdeztem, hogy Milyen hosszú a Golden Gate híd? visszadobták érdektelen lexikális tudás miatt!
A minap találkoztam ezzel a kérdéssel olyan megfogalmazásban, hogy Körülbelül milyen hosszú a Golden Gate híd?)) így meg valakinek átment! Ez kicsit fura nem???

Annyi értelmetlen kérdés van, ami átmegy a rostán, számtalan helyesírási hibás kérdés is szerepel, és már találtam olyat is amire a megadott (megjelölt) válasz nem volt jó, ezeket valaki miért nem szanálja ki???


Ezeket mi (te) jelezzuk a kviz3 forumon es valaki kiszanalja.
Idézet: Craslorg - 2009.03.16. 18:33:01
Idézet: Xiphoid - 2009.03.16. 17:47:51
Legutoljára feltett kérdésed
Ki játsza Mátyás Tilda szerepét a Barátok közt c. sorozatban?

Mátyás Tilda
Szabó Erika
Mátyás Erika
Kiss Ramóna

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.


Nem azert irtam, hogy miert nem fogadtak el, nembaj, hogy nem, csak szerintem nem olyan gaz kerdes, talalkoztam erdektelenebbel is mar, mellesleg az ember akarva akaratlanul is hallja a tv-ben hogy ki jatszik ebben meg abban es ez a sorozat fomusoridoben van es az ember ha nem akarja is megnezi, persze ha nez tv- egyaltalan.

Nincs TV-m. Ha volna, se néznék Barátok Közt. Ha néznék se érdekelne, kié a szerep. Ha érdekelne, akkor is megesik, hogy 1 év múlva már másé lesz...


Ezt a nincs TV-m ervet felejtsuk mar el. Es ha lexikonod nem lenne?
Mondjuk ki kerek perec a BK sorozatnak annyi koze van az altalanos muveltseghez, mint lajharnak a futoversenyhez.
Idézet: Balor - 2009.03.15. 21:09:48
A "nem"-et figyelemfelkeltes celjabol irtam nagy betukkel. Arrol van szo, hogy nem merek semmi bonyodalmat csempeszni a kerdesekbe, mert valamilyen indokkal hobas kerdeskent jon vissza, vagy azza valik par nappal kesobb, mert 25% ala kerul a helyes valaszok aranya (alapveto foldrajzi kerdes pl.). Ez a kerdes harmadjara ment, meg sem fordult a fejemben, hogy ezzel valakinek az onerzetet sertem. Nem ez volt a szandekom.


A 25%-tol ne felj, az mindenkivel megesik. Velem pl. mar 11-szer.
Nem jar hatrannyal, hacsak nem esik ki igy minden kerdesed. Be kell probalkozni, sokszor 1-1 neheznek itelt kerdesre is meglepoen sok jo valasz erkezik. Ha neha-neha elverzik egy azt meg el kell tudni fogadni.
Idézet: Blozbang - 2009.03.15. 20:47:02
Azért hibás, mert:
1; NEM kellene kiabálni!
2; NEM kellene hülyének nézni a tisztelt válaszadókat!


Ha kivetelt keresunnk egy megadott (tehat nem kitalalando!) szabaly alol, ott a NEM lehet nagy, segitve ezzel a valaszadot, hogy elkerulje a felreolvasast. A kerdes sajnos tenyleg roppant gagyi.
Mire fel a tobbes szam az alairasodban?
Dátum: 2009.03.15. 19:59:14
Idézet: Simon - 2009.03.15. 13:11:15
Persze az is lehet, hogy kedves zafir barataink kitalaltak valami eszmeletlenul jo taktikat, amivel hirtelen megduplaztak/triplaztak a beveteluket az amugy adott uteme LE forrasok mellett, es ebbol forditottak hirtelenjeben az eroviszonyokon.


Itt azert add jegyezzem meg, hogy te az elmult 2-3 het alatt talan ha 10-et noveltel a tulajdonsagaidon. A szakikon meg 200-at. Nyilvanvalo, hogy a szakik harcban nem nyujtanak akkora elonyt, mint a tulok, tehat ha atranyban erzed magad pilanatnyilag annak oka az is lehet, hogy az elmult heteket nem harci iranyu fejlodesre forditottad. Es ehhez semmilyen zafineria nem kell.
Dátum: 2009.03.15. 19:54:42
Idézet: Seligen - 2009.03.15. 07:34:59
Vegyük kb az én esetemet:
A két tulajdonság 100-ról 115-re növelése: 170 515 *2 = 341 030 LE
A három szakértelem 30-30-30-al növelése 500-as szakértelemösszeg alapból kiindulva: 629 550 LE

Ehhez hozzájön még az ultraspec (maxon: 30%) és a transzplantáció (maxon: 25%)

Magasan Shiako nyert!


Aham ertem. Es a kovetkezo 15? Es az azutani? Vagy a 115 lesz a tulfejlesztes vege?
Maradjunk abban, hogy nagyon hamar kotelezo lesz mindet maxolni, es amikor azt irom, hogy nagyon, akkor ertsd ugy, hogy egy honapon belul. Es pontosan onnantol nem lenne az egesznek semmi ertelme.
A pont ott van, hogy a szaki tul eros a LE igenyhez kepest. Ezert is javasoltam, hogy 3 szintenkent adja a bonuszt, amivel sztem nagyjabol a helyere kerulnenek a dolgok, ami melle felvennem, hogy havonta valthasd a gyuloletet ingyen.
Az a vicces, hogy Miklos is egyetertett ezzel, sztem a gyemantok egy resze is elegedett lenne ezzel (pl. ha megnezzuk a szavazas mostani allasat, ami szerint minden marad), valoszinuleg a tobbiek is bele tudnanak torodni, csak amiatt, hogy a szavazasban mindenki szamara van jobb opcio, nyilvan ez nem johet ki gyoztesnek.
A Mezga Aladar valasz.
Dátum: 2009.03.15. 11:20:14
Az unnep alkalmabol kicsit aktualizaltam a targyakat wikiben: felkerult +10 szint.

Update: Koszi Khronos a hibajelzeseket. Javitva.
Dátum: 2009.03.15. 05:58:18
Dehogy. Szamolj utana.
Melyik golyós eszköz NEM számolásra való?
abakusz
szoroban
pacsinko
scsoti
Ez a en bunom, azert ertekeltem specnek, mert hosszas keresesel sem akadtam hasznalhato valaszra. Annyit talaltam, hogy kis-azsiabol szarmazik a fempenz. Ha egyertelmubb jo megoldast talalok elfogadom. Termeszetesen a tevedes jogat fenntartom.