Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Mi a rianás/riadás?
folyamtorkolat
a török tengerészet harmadik rangfokozata
a jégnek nagy mérvű és dörgés mellett végbemenő meghasadása (a Balatonon pl.)
harci készültségre való felhívás
Ucco: ideologia ide, ideologia oda ez a kerdes nem kvizkerdesnek valo, es a tarsadalmi feszultsegek egy gocpontjaba nyul bele, akarmelyik oldalrol is vizsgalod, ezert itt nincs helye.
Idézet: Kisgyerek - 2009.03.19. 09:59:19
MIÉRT NEM FOGADJÁK EL A KÉRDÉSEMET? KINEK A REGÉNYÉBŐL KÉSZÜLT AZ INDUL A BAKTERHÁZ CÍMŰ FILM?

KOLTAI RÓBERT
RIDEG SÁNDOR
ADY ENDRE
JÓKAI MÓR A VÁLASZ RIDEG SÁNDOR. SZERINTEM EZT MINDENKI TUDJA
Dátum: 2009.03.19. 11:53:51
Idézet: Simon - 2009.03.19. 11:31:49
Osszessegeben, igen, szerintem is jol sikerult.

En az 50 TP per szintet tovabbra is tul meredeknek tartom. Nagyon belassitja az allatok fejlodeset mar 30. szint kornyeken, ami szerintem azert tul korai. 25 TP / szint szerintem szerencsesebb lett volna.

A kennel idotartamanak allithatosaga nagyon kellett, ez kulonosen oromteli, hogy bekerult. Ugyanakkor, a +1% per szint kicsit vicces merteku. Ennel azert valami komolyabb kellene.


Sztem is kuzdelmes mar 30 korul a szintlepes, de nem banom, mert az uj rendszerben mar ott is eleg szep elnyeleseket kapsz. (60+)

A kennel 1%-a valoban vicces lett, remelem ez meg egy atgondolas utan modosulni fog. 3%-4% lenne realis.
Melyik mértékegységnek a legkisebb az abszolútértéke SI mértékrendszerben?
egy (római) tálentum arany
egy katasztrális hold
egy fertály óra
egy rőf posztó


10 pont. Le a kalappal!
Van egy olyan is, hogy melyik mesehosnek a legkisebb az aktiv szokincse.
Idézet: Zotya97 - 2009.03.18. 19:56:56
Köszönöm a gyors válaszod,ha javítom mehet ismét?


Termeszetesen.
Idézet: Zotya97 - 2009.03.18. 19:52:54
Azt írták,helyesírási hiba volt a kérdésemben.Ki tudja,mi volt az?

Melyik Nem Radnóti verse?

Járkálj csak halálraítélt!
Nem bírta hát...
Eröltetett menet
Mama


Erőltetett menet

A Nem kiemelese helyes, hogy ne kerulje el a figyelmet en megis inkabb a csupa nagybetus NEM verziot javasolnam.
Tovabb hegyezheted a kerdest, ha Radnotit megkereszteled. Lehetne mondjuk Miklos.
Idézet: Cecilly - 2009.03.18. 19:15:22
Nekem nem a lapátom kell Csak akkor legyen normális az értékelés!!! Mert így nincs sok értelme ha valakinek elfogadjátok valakinek meg nem... ez nem fair :S


Ezt vajon komolyan gondolod? Latukn egy kerdest es hasunkra utve elfogadjuk vagy sem? A kerdesek csak egy reszet ertekelik az itt hozzaszolok. Ok hidd el 98%-ban egysegesen itelik mega kerdeseket. A maradek 2% meg a szubjektum.
Idézet: LordTiburon - 2009.03.18. 17:53:52
Más indoklás. Hány olyan kérdéssel találkoztam, ami pl. csak szintlépéssel érhető el válaszként. Pl. Milyen színű az egyik pajzs? Hányadik szinten lehet állatod? Hogy lehet szerencse pontszmod? - Soroljam...


Orommel nyujtok at egy Bezzeg Bela emlekermet.
Teljesen jo kerdes sztem.
Idézet: Obelix - 2009.03.18. 17:54:17
Ki Budapest főpolgármestere ?

Tarlós István
Demján Sándor
Demszky Gábor
Orbán Viktor

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

hát ki az a gyökér szellemi zokni aki szerint ez nem értelmezhető ?
tele a hócipőm az egésszel....


Az altalad felsorolt jelzok hiven tukrozi azon hozzaszolas irojat, amire valaszolok. No nem azert amiert te szeretted volna, osztani, csak stilusa miatt.
A kerdesed pedig jelenideju, ezert hibas. A kerdesfelteves es a valaszadas jelenideje ugyanis nem esik egybe.
Idézet: Zimek - 2009.03.18. 17:05:53
Í - ok
ha azt írom, h könyvét, ezzel (szerintem) azt sugallom h kiállt a piacra és eladta őket egyesével, ő maga. Vagy nem?


Nem mert a birtoklo nem az iro hanem minden idok. Elnezest, de nem tudom a pontos nyelvtani szakszavakat.
Lehetne azokbol is par jo kerdest kiirni.
Melyik befejezett melleknevi igenev az alabiak kozul?
mondani
mondano
mondott
mondo

Elvileg tudni kene, es tanulnank is belole jol.
Dátum: 2009.03.18. 18:54:30
Idézet: krishy - 2009.03.18. 16:46:41
Összekaptatok a tornyon?


Jaja, mar marjuk egymas torkat. Hisz ismersz...
Dátum: 2009.03.18. 18:53:28
Idézet: Jeriko - 2009.03.18. 17:24:45
Idézet: Kocos - 2009.03.18. 14:43:46
En egy kicsit attol felek, hogyha tenyleg lesz szovetsegi hordavaltas akkor az EH az AL es a TGY is ugyanarra akar majd valtani. De akkor megszunik kozottuk minden interakcio es unalomba fullad a jatek. Valahogy meg kene oldani, hogy a tamadhatosag nem valtozzon csak a gyulolet es a bonuszok.


Erre nagyon egyszerű megoldás létezik: amikor a TGY zafírra vált, ti átmentek gyémántnak. Se szeri se száma, a hozzászólásoknak (jópár éppen Azúr tagok részéről), hogy milyen tápos a gyémánt horda, hát majd ott lesz a lehetőség, hogy éljenek vele és megmutassák.


Nem lett volna talalobb, ha egy olyan ember hozzaszolasara adod ezt a valaszt, aki allitott ilyet?
Dátum: 2009.03.18. 16:03:51
Idézet: CaveMaN - 2009.03.18. 15:22:10
? Van már tamagocsi világ? Melyik az?


A 3-as.
Dátum: 2009.03.18. 16:02:56
Idézet: krishy - 2009.03.18. 15:27:36
Idézet: Kocos - 2009.03.18. 14:43:46
En egy kicsit attol felek, hogyha tenyleg lesz szovetsegi hordavaltas akkor az EH az AL es a TGY is ugyanarra akar majd valtani.
Várom a percet amikor könyörögni fogtok, hogy maradjunk gyémántok!


Azert azt erzed gondolom, hogy az neked sem lenne piros betus unnep amikor az AL es az EH is kikerul az utesi lehetosegeid kozul. Ugy raadasul, hogy utana minden lehetosegen osztoznod kell veluk.
Idézet: Doktordikhed - 2009.03.18. 15:39:43
"Az oldalon található minden írott és képi anyag a Beholder Kft. jogtulajdona, felhasználásuk csak az ő engedélyükkel lehetséges."

Azért elég hivatalos.


Ha' me' nem? Hat nem!
Dátum: 2009.03.18. 14:43:46
En egy kicsit attol felek, hogyha tenyleg lesz szovetsegi hordavaltas akkor az EH az AL es a TGY is ugyanarra akar majd valtani. De akkor megszunik kozottuk minden interakcio es unalomba fullad a jatek. Valahogy meg kene oldani, hogy a tamadhatosag nem valtozzon csak a gyulolet es a bonuszok.

Az se lenne rossz otlet, ha a fertozes letudasa utan lehetne sajat hordat is tamadni.
Egyebkent rakerestem: http://awardsdatabase.oscars.org/ampas_awards/DisplayMain.jsp? curTime=1237383709202

Ez sztem eleg hiteles forras, es latszik, hogy ezek bizony a 2008-as dijak.