Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Dátum: 2009.04.29. 11:58:41
Idézet: Birka - 2009.04.29. 11:35:32
SOKKAL jobb volt a TF-es licit rendszere, ahol van "lekoppanási" idő!


Es/vagy autolicit.
Belovod mennyi dukatot szansz ra / mennyi van az autolicitbe, es az aktualis ar fole kinalsz eggyel.
Aztan ha nem vagy online a vegen, mit sem szamit, hiszen az autolicit elmegy amig beallitottad.
Dátum: 2009.04.29. 11:56:53
Idézet: Crimson - 2009.04.29. 11:40:52
Talán lehet azt mondani, hogy én elég sokat portyázok és állítom hogy nem erőforrás. Boldogan adnám a PP-im felét dukátokért:)


Ez nem jelenti, hogy nem eroforras.
Ez azt jelenti, hogy a dukat lenyegesen erosebb eroforras.
Dátum: 2009.04.29. 11:46:52
Idézet: Mortimer - 2009.04.29. 08:22:06
"Epikus ismételt megölése: Ez mire lenne jó?"

Arra, hogy nálunk például egyáltalán nem esett Zafír Csillag, míg más szövetségben kettő is hullott. Nekem például szükségem lenne rá. Ha hetente hármat leütnénk a 35. szintűt adóból akkor csak jönne néhány.


Es akkor talan a Rubin triaszt ne is emlitsuk, ami egyetlen tulpontnovelesnel 3600 LE-t segitene rajtam. Nonszensz tap.
Dátum: 2009.04.29. 11:30:25
Miklos irta, hogy nem eroforras. Nyilvan az.
En ugyanakkor nem tamogatom az atvaltast, mert a passziv karaktereknek es a top karaktereknek kedvez. Jatekelmenyt csokkent.
Dátum: 2009.04.29. 11:14:35
Idézet: Miklós - 2009.04.28. 11:33:00
A lélekenergia ár növekedéséről: a növelés fokozatos volt, furán nézett volna ki, ha egyik prémium tárgy ára még a szintjéhez képest N, a következőé már 2*N. A játék 1-2 legerősebb karaktere ezzel szerzett valamekkora előnyt, de ez még mindig kisebb gond, mintha további 10 szintig maradt volna minden, ahogy volt, és a tárgyak ára nem 30, hanem 40-45 őskő körül lesz 50-60. szint környékén.


En azt az athidalo megoldast javasoltam volna, hogy az osko koltseg csokkenjen ahogy az tortent is, es a LE koltseg viszont csak kesobb emelkedjen.
Idézet: Jana78 - 2009.04.28. 10:52:53
Hát ez az. Semmilyen választ nem kapok. 2x összegyűjtöttem a 100 helyes kvízválaszt és az új kérdéseim törlődnek és még mindig az ezek előtt feltett van utoljára feltüntetve. Se jó se rossz értékelés nem jön. Elküldöm nektek az új kérdést és már ugrik is a rendszer, hogy még mennyi kell, hogy újra kérdést feltehessek. Egyszerűen most már dühít.


Vagy elnezel valamit vagy ez bugnak tunik. Az esemenyek oldalt nezd meg, hogy ott nincs-e valami irva.
Dátum: 2009.04.28. 13:19:02
Ugy zarkoztassuk a kozepmezonyt, hogy az elen jarok nem fejlodhetnek tovabb?
Miert nem a vadaszatot akarod betiltani 55-os szint felett?

Amugy en nem hiszem, hogy 30+ szintu tagokkal rendelkezo szovik 20 taggal ne tudnak par heten belul felhuzni az akademia uj szintjeit, ha akarjak.
Dátum: 2009.04.28. 13:11:41
Idézet: CaveMaN - 2009.04.28. 12:14:53
Meg vannak, akik 1 hónappal előttem kezdtek játszani...


Tenyleg, mikor indultal? Lattam, hogy 4700 korul vagy, de az mennyi volt idoben? Erdeklodok kedveert, aki meg kesobb kezedett, tippre ugy 2 hettel, az nem mas, mint Galmuszk. Riszpekt.
Nalunk is van egy ilyen nagy felzarkozo. O meg csak 47-es. Aki viszont ot is nagysagrenddel veri a felzarkozas utemeben az Yworl. 9000+ regisztracios szam. Az minimum 6 hetes hatrany, es mar 48-as szintu.

Ha huznank egy regisztracio ideje, karakter szintje gorbet, akkor ezek az emberek latvanyosan kiemelkednenek belole.

Update: raneztem Yworl karlapjara, nov 3-an indult, az 40 nap hatrany, egesz jol tippeltem a 6 hettel.
Dátum: 2009.04.28. 10:32:24
Idézet: Bolsevik - 2009.04.28. 08:13:38
Ezzel szemben titeket senki nem kényszerített fegyverrel arra hogy ilyen szinten előrerohanjatok. Viszont, fogalmazzunk úgy hogy "megdolgoztatok" azért az előnyért, hogy titeket senki nem fog 6 szintről csapkodni, csak hát sajnos ezzel együtt jár az is, hogy egyre kevesebben fogják vállalni azt a dicső feladatot hogy -6 szintről növeljék az állataitok morálját. A pásztor/juhász/akárki is megdolgozik azért a rengeteg húsért/bőrért/akármiért ha levágja az összes állatát, igaz hogy utána munkanélküli lesz, de ez legyen az ő dolga. Nektek is ott van a szövetségbontás, visszafogott fejlődés teljesen reális alternatívája, de ez nektek sem tetszik. Viszont erről szintúgy nem Miklós tehet.


Leirhatom ujra, ez a hatuluto, aki a szintben elorerohanast valasztotta, az ezt vallalta. Nincs ezzel gond.

Az a helyzet hogy akinek minimális esze van (illetve nem dédelget olyan álmokat hogy mostantól inkább ő ütne titeket 6 szintről) az nem óhajt "felzárkózni" hozzátok, mert ehhez ugye túl kell élni azt az időszakot amíg rommá veritek, aztán ha sikerül nekik, akkor élhetik a topok vidám életét, ami miatt ti is panaszkodtok. Esetleg ők is élvezhetnék az egyesített hordagyűlöleteteket. Most őszintén, ha a TGY tényleg ritkulni fog, akkor mit fogtok csinálni? Alattatok is egyre kevesebben lesznek, ti pedig a Hordával karöltve, egymással szövetségben építkezhettek majd vígan, vagy mit tudom én. Hogy Zaccmestertől idézzek, dugjál egyedül


Teljesen igy van. Ez az en gondom, majd en megoldom.

De oké, te nem kéred hogy tágítsák az ütőtávot, helyette legyen mondjuk NPC horda.


En konkretan NPC hordat sem kertem, am mivel szamomra elonyos, es ugy latom, hogy masnak sem hatranyos, ezert nyilvan tamogatom.
Igazsag szerint azert nem kertem, mert ugy gondoltam, hogy nem fogja Miklos elfogadni az otletet, pont az egyuk meg amit foztunk, meg mert ugye neki nem erdeke, hogy a szintben elore rohanast tamogassa. De Miklos empatiksabb mint gondoltam.

Oké. Ha lesz egy ilyen kristály horda, akkor elkölthetitek a PP-t, nő az állatok morálja, és talán egy kevés fix LÉt is kaptok. Jó, nem tudhatom, lehet hogy ez így önmagában kielégít majd benneteket, de én azt gyanítom hogy ha az így megszerzett előnyt (az eddig állapotokhoz képest) utána nem valós játékosokon fogjátok tesztelgetni, akkor semmi értelme nincs az egésznek, mert akkor ez ugyanúgy megmarad tamagocsizásnak mint a térkapu és az epikus.


Ott a bajnoki. De nekem az epikus elleni gyuras is tetszik, nem vagyom feltetlen arra, hogy harci potencialban gyozzek le masokat.

Vagy ezt rosszul látom? (Mielőtt félreértene valaki, az NPC hordát tök jó ötletnek tartom, csak nem értem hogy ez mennyiben oldja majd meg a topok problémáját)


Az enyemet megoldja.


Ezzel szemben, Miklós konkrétan leírta egy helyütt hogy a visszafogott fejlődést pont azért hozta be, hogy aki amiatt panaszkodik hogy nincs kit ütnie annak mégis legyen valamilyen lehetősége.


Igen, hat ez ugye azert kicsit visszas erv, hiszen, ki garantalja, hogy a celpontom nem kezd ugyanugy visszafogott fejlodni, es akkor ugyanugy nem latom, mint eddig, csak mindketten lassan lepunk szintet. Masreszt nyilvan aki elorement szintben azert tette ezt, mert szeretne elol lenni szintben, nem azert, mert utana a megszerzett elonyrol szivesen lemond.


Jó, én akkor elkezdek földet művelni és állatot tartani, aztán egy hirtelen ötlettől vezérelve felgyújtom az összes földemet, levágom az összes állatot, éhségsztrájkba kezdek, majd panaszkodni kezdek amiatt hogy éhes vagyok, és követelem hogy a kormány sürgősen csináljon valamit, mert ez így nem állapot...


Hol koveteltem en, hogy a kormany csinaljon valamit? Azt koveteltem, hogy a kormany ne gyujtsa fel a foldemet. Ennyi .

Ja, és ami azt illeti hogy biztos az a bajom hogy a top ezzel jól járna: ez tévedés, ugyanis a szintkülönbség okán a toppal soha nem fogok semmilyen interakcióba kerülni, és eszem ágában nincs "felzárkózni" hozzátok


Ez csak egy keseru kiszolas volt.
Bar - es ezt kerlek ne vonatkoztasd magadra - a jatekosok zomenek nincs szuksege konfrontaciora ahhoz, hogy utalja a topot.
Idézet: Awenhai - 2009.04.28. 08:42:18
A tömény tiltás tehát nem jó, de mint mondtam: már nem egy hasonló kérdés akad.


Nem a konkret kerdest vedtem, sot az alkoholos kerdesek java nem tul izgalmas, inkabb csak azert alltam ki, hogy amiben alkohol van az ne legyen automatikusan elutasitva.
Idézet: Awenhai - 2009.04.28. 08:52:23
Szervusztok!

Talán, ha valaki hiszti helyett olvas is az idejövők közül. :-D

Ha helyesen válaszolsz egy kvízkérdésre hány százalékkal kapsz több lélekenergiát ?

10%-al
50%-al
100%-al
semmivel

Vesszőhiba, és ragozási hiba (%-kal a helyes), illetve jószívű voltam, és helyesírással dobtam vissza, az utolsó választ nem ártana javítani.


Illetve hat nyilvan szerepelt mar.

Melyik állat egyben egy számítógép tartozék neve is?

macska
egér

varánusz

Helyesírást kapott, számítógép-tartozék helyesebb… bár gyanús, hogy szerepelt is.


Megerositem, szerepelt.
Idézet: Awenhai - 2009.04.28. 08:42:18
Kócos: Lehet, hogy az egyik válaszod túl messzire csúszott az értékelő szerint. (Nincs benne a mancsom.) Én első tippre a fűszert vélném túl távolinak, de a bábjáték is esélyes lehet.


Marionett és majoranna. Sztem egyik sincs messze a majolikatol. Nyilvan nem jelentesben, hanem hangzasban.
Idézet: Borsalino - 2009.04.28. 07:09:54
"Melyik területet nevezték az ókorban úgy hogy:Hercules oszlopai?" ezt nem fogadtátok el mert állitolag helyesirási hiba van benne.Hol? A kérdés ugyanigy volt leirva az IPM elmebajnokság oldalon.Ott nem kötöttek bele.


úgy vessző hogy: szóköz Hercules (de inkabb Herkules)
Idézet: Zamzara - 2009.04.28. 06:25:46
A kérdésre eddig 1 jó és 7 rossz válasz érkezett.
Legutóbbi kérdésed kiértékelés alatt van, addig nem tudsz újabb kérdést feltenni!

Na erre varrjatok gombot, jött úgy egy jó válasz hogy nincs értékelve, én meg pont ezt raktam küldibe,
ez
egy
BUG??? Vagy mi???


A kerdesed ket modon kerulhet kirtekelesre:
a/ egy kvizadmin megkapja, es kiertekeli
b/ X db jatekos kiertekeli egyforma modon

Te most a b/ pontban vagy benne, csak meg nincs meg az X.
Idézet: Strapa - 2009.04.27. 19:47:22
De nem mindenki 4-es szintű.
Csomó olyan kérdéssel találkoztam amineka válasza is rossz mert googleba kikeresem és kijön a jó válasz erre megjelölöm és nem az. Előbb meg ilyen kérdéssel talákoztam:
Kivel találkozol a 7. fejezetben?
Darakinnak
Senkivel
Horda társaddal
meg nem tudom kivel
És honnan tudjam kivel talákozok ha még nem is vagyok 8-as szintű?


Koszonom! Koszonom! Koszonom!
Hat ezert nem kell vegzeturas kerdezt feltenni.
Vegre valaki nem azon hoborog, hogy miert nem fogadtak el a spec vegzeturas kerdeset, hanem azon, hogy miert van bent spec vegzeturas kerdes.
Pontosan ezert nem engedunk at egy vegzeturas kerdest sem.
Idézet: Jana78 - 2009.04.27. 19:05:21
Folyamatosan a második kérdést teszem fel és még elutasítást sem kapok egyszerűen eldobjátok és annyit sem írtok, hogy rossz vagy valami. Na erre mit válaszoltok?


Mit ertesz az alatt, hogy folyamatosan a masodikat teszed fel?
Mi a kerdes? Mik a valaszok. Milyen ertekelest kaptal?
Kivetelesen kerdezek:

Mi lehet a majolika?

cserépedény
bábművészet
fűszer
társasjáték


Hol a hiba? Rossz, vagy nem ertelmezheto valasszal jott vissza.
Estleg itt is lehet nezni:
http://www.magyarhelyesiras.hu/
Dátum: 2009.04.28. 06:13:49
Idézet: Darah - 2009.04.27. 19:15:05
Hát lehet, hogy te nem találsz, de mint Arielnek már írtam, lefelé szélesedik a piramis, és akkor most szerinted lejjebbi szinteken egy kapcsolóval azt lehetne eldönteni, hogy tápolok-e fölöttem boldog-boldogtalant a napi LÉ-bevételemmel a kínzókamrában, avagy laposkúszok tovább a játékban?


Azert ugye a boldog boldogtalan csak az aki le is tud verni. Ez nyilvan nem igaz mindenkire aki folotted van.
Masreszt kerdezs meg Mortimert, hogy meg lehet-e valositani, hogy folyton kamrazzak, es megse termel senkinek. Meg lehet 1 nap laposkouszas (raadasul eleg regggeltol a vadaszat vegeig laposkuszni), 3 nap EP, portya, vigassag, epikus, terkapu stb.
Node ha ez nem megy, akkor sincs nagy gond, a boldog boldogtalan 1%-ot kap a termelesedbol. Te meg masebol kapsz 1%-ot, ott vagy ahol a part szakad.
Dátum: 2009.04.28. 05:44:45
Idézet: Mortimer - 2009.04.27. 19:12:48
Alapvetően hibának tartanék behozni egy PvP játékba egy álcsatát. Szimulációra ott van az ősköves verzió, csatában pedig igenis történjenek események, legyen kihatással a karakter életpontjára, varázspontjára, állatára, az egész fejlődésére.

Ilyen erővel rakjunk be a játékba egy gombot, amit ha megnyomok, 1-el csökken a portyapontjaim száma, kapok 20 TP-t, az állataim morálja pedig nő eggyel. Nyomogathatná a top napestig, mert kb. ugyanakkora kihívás, mint "nem valódiból" leverni egy hat szinttel alattad lévőt. Ez aztán játék


A tamado veszit EP-t, VP, sebzodik az allata, es senki nem garantalja, hogy nyer. Az o oldalan a csata teljesen igazi. No meg persze LE-t is rabolhat, ha nagyon ugyes. Vagy legalabb lelekszivhat.