Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Idézet: Piciklon - 2009.06.20. 23:41:29
Amúgy helyes dolog, tessék csak a felhőkről olvasni, szépek


Egy felhofetisisztaval elek.
Idézet: Mimóza - 2009.06.20. 16:40:47
Ebben mi a rossz??Hihetetlen ,hogy 12 éves kisgyerekek értékelhetnek kérdéseket!
Hány évente van Magyarországon parlamenti választás?

4
5
3
2

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.


Nem vagyok 12 eves, a valasztasok kozott pedig nem szuksegszeruen van 4 ev. Sot.
Iden mar 2 parlamenti valasztas is volt, egy Pecsett, egy pedig Ferencvarosban. Ezt idokozi valasztasnak hivjuk.
De manapsag elegge napirenden van az elorehozott valasztas gondolata is ahhoz, hogy tudhassuk: bizony ilyen is van.
Tehat a 4 ev az akkor igaz csupan, ha nem jon kozbe semmi.
Idézet: Eyesis - 2009.06.20. 09:22:00
Melyik nem telefon?

iPhone
Palm Pre
N95
Yamaha Fazer


Az ilyen kerdesek alcsony szinvonaluk miatt soha nem mennek at, az indoklas nem igazan tud pontos lenni, mert olyan nincs, hogy szinvonaltalan, en magam a tul konnyut szoktam hasznalni.
Nem fertem forumhoz egy darabig, most tudtam lereagalni. Azt meg nem lattam akor, hogy Craslorggal megoldottatok, igy lehet, hogy igazad van es feleslegesen teptem a billentyuzetem.
Dátum: 2009.06.20. 07:01:18
Idézet: Ricardo - 2009.06.18. 16:34:03
Elbukni 20k-t, az tiszta 20k veszteség. Az egészséget fejleszteni sima nyereség, maximum kicsit előbb lesz 100, mint ahogyan azt egy karakter tervezte. Egyébként miért kellene a küldetésnek alternatíva? Igaz, hogy nem lehet 1 portyából 20k-t bukni V3-on, de apránként azért csak el lehet ...


Ennek megiteleset hagyjuk a V3-asokra. Birka allitotta, hogy egy csataban 40-50 LE-t bir bukni, es hogy igy 500 bukott csata mire megcsinalja a kuldit.
Idézet: Blozbang - 2009.06.18. 17:46:19
Off!
Kvízguruk, segítség kell!
1; Magyarországon védett állat a galamb?

Ne értsetek félre, állatbarát vagyok, csak 2 dög ideszokott az erkélyemre, és elegem van belőle, hogy kétnaponta telesz@rják a párkányt meg a bútorokat.

Off vége.


Dehogy vedett. Repulo patkany. Ugyanakkor allatot nem bantunk - es nem csak azert, mert torveny tiltja - javaslom ijeszd el oket valamivel.
Idézet: Piciklon - 2009.06.18. 13:45:57
Most egy kissé morcos vagyok...nem jókedvemből, de tettem fel egy kérdést (V2-n, küldi, eddig tudtam halasztani)

Hol használják a következő kifejezéseket: cirrus, stratocumulus, cumulonimbus?

meteorológia
teológia
geológia
biológia


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Árulja már el valaki szuperzseni, hogy a felhők típusai miért is speciális? Amikor azt még egy egyszerű lélek is tudja, hogy ha cirrusokat lát az égen, akkor 2-3 napon belül időváltozás jön. Vagy már megint az én nevelésem csúszott félre?

Jah és ennek örömére a következő kérdés a vadászaton az ombrográf mibenlétére vonatkozott...hát kösz.


Volt az indexen par napja egy cikk az uj felhotipusokrol, ott olvastam eletemben eloszor ezeket a felhoket. Nevesles ugyben egyikunk valoban a szovanyostol eltero palyan mozgott. En az anyatejjel a barany, gomoly meg esőfelhő szavakat szivtam magamba. Lehet, hogy a csaladomban egy főre jutó meteorológusok alacsony száma miatt.
Idézet: Padzi - 2009.06.18. 12:00:04
van fent egy-két analfabéta, megspékelve egy-két bunkóval,


Szep dolog az onkritika. Orulok, hogy ezeket nem nekem kellett leirnom.
Idézet: Ferrnando - 2009.06.15. 20:06:21
Melyik "ház" tagja Harry Potter a Roxfortban?
[...]
INKÁBB NE ÍRHASSANAK A JÁTÉKOSOK KVÍZT,HA ENNYIRE GÜGYÉK HOZZÁ.


Van olyan aki ert. Neked ott van a lemondok gomb.
Idézet: Padzi - 2009.06.14. 20:16:36
Az első teljesített küldetésért mennyi lélekenergiát kapsz?

50*
100
75
500

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ki volt ez az IQ fighter???


Sztem pont te, azert masoltad be.
Idézet: Cerberos - 2009.06.14. 11:57:04
Hogyan lehet az angol billentyűzeten a "@" karaktert bevinni a számítógépbe?

Alt Gr + v
Shift + 2
Alt + v
Ctrl + 6

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.


Azt hiszem ezt erdemes kiemelni, mint a csapnivaloan rossz kerdes mintapeldanyat.
Erdekes? Nem.
Muveltsegi? Nem.
Tudhatja barki? Nem.
Allatorvosi peldany.
Idézet: Rozmi - 2009.06.14. 11:52:33
Sziasztok!
Nagyon fel vagyok háborodva a kvízkérdések értékelésén! Talán nem 15 év alattiakkal kéne értékeltetni, mert a színvonal kb. arra mutat. A hatodik kérdésemet utasították el, és ezt már nem hagyom szó nélkül. Helyesírási hiba miatt! Aki ebben talál, azt megtapsolom:

Mi volt a trilobita?
tőrfarkú rák (ma is megtalálható pl.Ázsia partjainál)
sirály nagyságú szitakötő (karbonkorban élt)
Háromkaréjú ősrák (250 millió éve halt ki)
lábasfejű (az ordovícium időszakban élt)


Már megszoktam, hogy olyan kérdésekkel találkozom, hogy hány lába van a lónak? 1,2,3 vagy 4?
Ha értelmes kérdést teszek fel (mert eddig mindegyik értelmes volt), már előre tudom, hogy el lesz utasítva. A játék ezen része kritikán aluli, nevetséges, olyan, mintha ovisok játszanának. Ha valamit nem tudsz, nem kell rosszra értékelni, arra van a google.
Változtassatok az értékelési rendszeren, mert ez így nem igazságos. Az 1-es világon ugyanez megy.
Egyébként én már nagyon régóta nem is értékelek, mert nem adja meg a lehetőséget. Miért?
Köszi, hogy kiadhattam a mérgemet, további jó játékot.
Arkana


Az ertekelo vegtelen joindulatabol kaptal helyesirast, ha egy picit is szigorubb torlest kapsz, megjelolt valaszert.
Dátum: 2009.06.16. 22:53:40
Idézet: Ywgarrd - 2009.06.16. 14:32:52
Csak annyira gyártja korlátlanul a kreatív affinitás a lélekenergiát, mint a szinguláris ismeretek a tapasztalati pontot.


Hat ez nagyon nem igy van.
Dátum: 2009.06.16. 22:42:22
Idézet: Mortimer - 2009.06.16. 13:41:50
Szintben alattuk viszont cserébe sok ezret visznek a játékos karakterektől a 15% alatti betámadásokkal.


Erre van igeret, hogy megszunik. Remelem hamar sikerul megoldani, nem tunik nagy fejlesztesnek, de annal fontosabb.
Dátum: 2009.06.16. 18:30:03
Idézet: Ariel - 2009.06.16. 12:38:57
De a kreatív affinitást gatyába kellett rázni, mert így több millió LE-t lehetett termelni vele naponta, teljesen legálisan. LanMaffia a változtatások után is össze tudja rabolni azt a LE mennyiséget, amit más vadászatból szed össze. Azon hőbörögni, hogy már csak napi 100-200k-t tud valaki összerabolni nem tartom jogosnak.


Minden masban igazad van, de a kreativ korlat mst sem jo. A visszaelesre teljesen elegseges a visszaeles tiltasa. A kreativot pedig egeszen maskepp korlatoztam volna (nem a rabolt, hanem a termelt LE-t).
Dátum: 2009.06.16. 18:25:09
Idézet: winnie - 2009.06.16. 12:00:00
aki topkarakter, aki topszövetségben van, annak el kell fogadnia, tisztában kell lennie (annyira nem lehet naiv), hogy hiába minden több hétbe, hónapba kerülő fejlesztés, ha amint az bekerül a legjobbak 1-2 héten belül kivégzik.


Mar bocsi, de nem az ujak tehetnek rola, hogy jopar ujdonsag merteke nem megfeleloen lett belove. Es azt sem ertem miert kene ezt elogadni. Ha fizetek egy jatekert, akkor sztem evarhato, hogy az ugy legyen fejlesztve, hogy folyamatos kihivast jelentsen.
Persze van ellenpelda is. A mesteri epiteszet az utobbi idok legjobban eltalalt fejlesztese. Van benne taktika, van benne tap, van benne hatrany, es van benne kihivas. Raadasul miota bet vn es meg mindig nem vegezte ki senki.
Dátum: 2009.06.16. 18:19:05
Idézet: Ricardo - 2009.06.16. 10:02:32
Ez a csináljunk brutáltápot az új "használhatatlan" szakértelmekből mozgalom kicsit erős nekem. Nem szeretném azt látni a játékban, hogy egyik-napról a másikra se szó se beszéd bekerülnek a módosítások és mindenki szaladhat akadémia 15-öt, tanulás 60-at és új szakértelmeket húzni. Aki meg már megcsinálta az hirtelen előnybe kerül.

Bőven elég táp van már a játékban így is, az erőforrásokat alig lehet elkölteni. (Kíváncsi lennék 50. szint felett hány olyan karakter van, aki 0 pp, 0 csp, 0 térkapuponton áll.)


Ne haragudj de nevetsegesnek tartom az ervelesedet. Boven eleg ertelmes dolog van, mostmar kell nehany ertelmetlen is? Kinek jo az, hogy az uj szakik ertelmetlenek? Annak aki nem akarja fejleszteni?
Azon meg csodalkoznek, ha peldaul 56-os szaki ki lenne tolva 3 embernel tobbnek.
Dátum: 2009.06.16. 17:12:36
Idézet: CaveMaN - 2009.06.16. 13:55:58
Jöjjön a csizma!!!!!!


Marmint jojjon a csizma IS!

Es ne keverjuk ossze a ket dolgot.
Dátum: 2009.06.16. 17:07:34
Idézet: Sun13 - 2009.06.15. 20:35:02
Ennyi pénzért WoW-on játszhatna Sharpa vagy pár hetente vehetne egy társasjátékot, járhatna fociedzésre meg ilyenek (persze lehet ezt mind megteszi).


Mondandod tobbi reszevel egyetertek, de azerta VU lenyegesen jobb, mint a wow.
Dátum: 2009.06.16. 17:03:59
Idézet: Mortimer - 2009.06.16. 14:42:29
Tele van kiscicás profilokkal a VU, a csizma számukra létszükséglet!


Ugyan mar, kinel lattal olyat?