Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Dátum: 2009.08.12. 16:21:41
Idézet: Darksol - 2009.08.12. 15:30:48
Talán ÉN tudom jobban miről beszéltünk, tekintve, hogy ez egy Tyrantos felvetés, ami előtte a Tyrantos belső fórumon és Tyrantos skype-vonalon futott és amibe egyes outsiderek csak beleszólogatnak...

mod: az 50.-es hozzászólás pedig Khettyé, aki MÉG nem Tyrant-tag, bár (ha a játékvezetés támogatja a felvetésünket) könnyen azzá válhat...


Bocs igazad van. Termeszetesen ez a te topikod, ezert te tudod, hogy en es Khetty mirol irunk.
Idézet: Bátortalan - 2009.08.12. 08:46:14
Köszönöm szépen.
További jó játékot .


Az 1905 ma hangzott el a tv-ben.


Akkor az egyik forras hibas.
Feltehetoleg a TV, mert en tobb helyen utana neztem (1905-ot sehol nem emlitik), es igazabol a 10-es evekben meg viragkorzo volt, a Fesztival a mai, vagy ahhoz hasonlo formajaban 40 eve letezik.
Sajnos meg ha jo lett volna a valasz, a kerdes akkor sem lett volna elfogadhato: tipikus erdektelen lexikalis.
Idézet: Sandor93 - 2009.08.12. 15:26:12
Minek a mérésénél használják a radiánt?

A körív hosszának mérésénél
A hőmérséklet mérésénél
A hang erősségének mérésénél
A sebesség mérésénél

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Megmondana valaki hgoy ezt mier nem fogadjak el, lassan jobban jarok, ha elfogadom a 700 LE-t ahelyett hogy kerdest tegyek fel.


Sztem az zavarhatta az ertekelot, hogy a radian ugye a szogmeresnel hasznalatos. Igaz igy kozvetve a koriv meresehez lehet hasznalni. Ne tedd fel ujra, mar szerepel.
Idézet: Kyuzo - 2009.08.11. 18:38:19
Oké elfogadom a "címmel" kapcsolatos problémát, és a rővid Í betűs dolgot ebbe igazad van, de az hogy Meyer nem költő azt tudom, de na jó nem kötekszem, mert még tíltást kapok:D Bár a többi megjegyzésemet nem reagáltad le:D


Itt kotekedhetsz, azert nem jar tiltas, a kvizkerdesekben ne tedd, mert azert viszont jar. Kedvencem amikor a kerdes mogott zarojelben megjelenik, hogy nincs benne helyesirasi hiba.
Elso kerdesed: erdektelen lexikalis tudas, annak az eselye, hogz ezt valaki muveltsegi szinten tudja nulla. Lehet, hogy epp ma hallotta a radioban, de 3 nap mulva nem fogja tudni az is biztos.

Masodik kerdesed: A viragkarneval tortenete az 1910-es evekig nyulik vissza.

Torles: karakterkeped alatt, beallitasoknal.
Dátum: 2009.08.12. 07:14:47
Idézet: Darksol - 2009.08.08. 18:51:37
és a kérdés sem az, hogy 35-nél több ember jóban van-e, vagy jóban lehet-e.


Javaslom az 50-es hozzaszolas ismetelt elolvasasat. Mi errol beszeltunk.
Neked persze jogod van utana tok masra valaszolni, de ugyan ne vesd mar a szemunkre, ha mi elotte nem arrol beszeltunk, mint amire valaszolsz.
Dátum: 2009.08.11. 13:59:29
Kis kulonverseny a vilagok kozott, hogy ki vegez elsokent.
V3 V1 V2 most a sorend ha jol latom.
Dátum: 2009.08.10. 18:00:41
Idézet: winnie - 2009.08.10. 17:51:59
nem tudom, hogy van-e alvó, de olyan biztos van olyan top10-es manós, aki 2 hónapja is annyiadik szintű volt, mint most. (illetve eggyel alacsonyabb, hiszen a 250 CSP-t felhasználva szintet lépett.)

úgy tűnik, ő zarknoddal együtt ébredt:)


Nincs ezzel baj, ha utana nem alszik visza. Teljesen realis szenario, hogy valaki azert aktivalja magat ujra, mert "van mit csinalni".
Dátum: 2009.08.10. 17:59:29
Idézet: Mortimer - 2009.08.10. 17:50:00
Ilyen alapon a törlés előtt álló, magukat lebontott játékosok ne licitáljanak AH-ban, mint ezt számosan megtették. A HKK Végzetúr kiegészítője tele lesz olyan játékosokkal, akik nem is léteznek, mert már törölték magukat. Ilyen erővel ezeket ki sem szabadna adni, hiszen már megvétel után röviddel nem is vettek részt a játékban.


Hmmm. Nem hiszem, hogy logikus lenne osszehasonlitani egy jatekon kivuli bonuszt egy jatekon belulivel. A jatekon kivuli bonuszt még lehet elvezni azert, mert nem jatszol. En sem jatszom TF-en jo ideje, de ha keszulne a TF-es karakteremrol kartyalap, azt csoppet sem bannam.
Ha a kemgombot viszi el az aki 1 het mulva torol, akkor ara ugyanugy ervenyes ez az eszrevetel, csak az nem itt vag temaba. Meg az nem merult fel.
Ja nalunk volt olyan, aki tudta, hogy 2 het mulva torol, de azert lelicitalt egy epikus targyat. Kicsit az is ilyen.
Dátum: 2009.08.10. 17:44:56
Felmerult a gondolat, hogy vajon van-e alvo / inaktiv / atvett stb. kari azok kozott, akik most a top10-es listakon lebzselnek. En a magam reszerol ezt nem tudom, de azert arra megkernek mindenkit, hogyha a top10-es listara szeretne felkerulni (plane, ha mindkettore), ezt csak abban az esetben tegye, ha jatszani is fog a jovoben, mert az ugye nagyon nem korrekt, ha most elokerul egy alvo kari, mindenet beletolja a manozasba, majd miutan az esemenynek vege a jol megerdemelt jutalmaval elvonul ujra aludni. Ez kicsit olyan lenne, mintha az aktiv jatekosok elol horgaszna el a jutalmat.
Dátum: 2009.08.10. 09:57:22
Idézet: Aurri - 2009.08.09. 23:20:17
Olyan már volt.

Viszont hogy a kristálygömb 310-ért ment el az teljesen ledöbbentett. Én azért vettem meg a rejtőköpenyt 2 hete (kb ugyanennyiért), mert biztos voltam bene, hogy a gömbre esélyem sem lesz, mert elviszik vaslami brutál összegért (ha ezt tudom akkor most enyém a gömb). Szerintem a legerősebb taktikai relikviáról van szó(mely egy egész szövetséget és nem csak egy egyént tápol), ehhez képest a 310 dukát szvsz bagatel.


Meglepo modon azt varna az ember, hogy tetelsoronkent egy 15 dukattal nonek a licitek, de nem ez tortenik. Lehet, hogy kevesebben vesznek dukatot CSP-ert, mint az korabban varhato volt?
Sajnos soka nem ertik meg, hogy a kerdesek merceje nem ott van, ahol a bekerult kerdesek beka segge alatti szinvonala mutatja. Csak kifogastalan kerdesek kerulnek mar be. Vagy legalabis ez lenne a cel.
Dátum: 2009.08.10. 08:13:53
Idézet: Miklós - 2009.08.09. 23:28:41
Elnézést, egy darabig nem voltam gépközelben, de igyekeztem behozni a mulasztást, és végigolvastam az 53 oldalnyi hozzászólást. Örömmel látom, hogy a nagy többségnek tetszik a fejlesztés, a többieknél a fő problémát a bizonytalansági faktor okozza.

A bevezetőben már leirtam, hogy nem irjuk le előre, mi lesz a jutalom - az gyakorlatilag tönkretenné az egészet. Viszont a jutalmazás módjáról adok egy kis plusz infót, azt hiszem, ez sok embert meg fog nyugtatni.
- MINDENKI aki részt vesz az eseményben, jutalmazva lesz, erőfeszítéseinek arányában.


Ez mar majdem elegseges informacio, de meg egy informacio lenne feltetlenul szukseges.
Jelenleg 2 erdemi mutatoba lehet eroforrast fektetni: a toltesek szamaba es mennyisegebe. Szeretnem, ha megerositened, hogy a jutalom mind a kettotol fuggeni fog, azaz nem hangzanak majd el a kovetkezo (vagy hasonlo, de ezekkel megegyezo tartalmu) mondatok az esemeny utan:

"Azzal, hogy volt minimalis toltes jeleztuk, hogy az ennel nagyobb merteku toltes csak a hordadnak jelent hasznot."

"A cel a pilon kiiktatasa volt, nem a manok leolese, azt, hogy ki hogyan - hany mano megolese aran - tolti meg a pilont, azt ratok biztuk, de a tortenet szempontjabol ennek jelentossege nincs."
Az indokas okat jol megadtad, de Jon nevet igy kell irni.

Modositok: teljesen diszlexias vagyok.
Idézet: Wolio - 2009.08.09. 00:05:39
üdv
lesz olyan kérdés, amit felteszek és elfogadnak?
vagy már annyira rühelltek, hogy inkább ne próbálkozzak...
mert már tényleg minden fajta rossz kifogást találtam...és nem érzem igazságosnak...
mind1
jó éjt


Amig jogod van kerdezni, addig a korabbi kerdeseid semmilyen szerepet nem jatszanak a biralatban.
Tanulmanyozd a wikipediat, hogy mikepp kerulheted el a leggyakoribb kerdesfeltevo hibakat.
Dátum: 2009.08.09. 02:08:51
7-rol leptel 8-ra?
Dátum: 2009.08.08. 13:01:05
Idézet: Mortimer - 2009.08.08. 11:58:28
MINDEN versenynek van nevezési díja, és minden verseny igényel valamilyen erőforrást a részt vevőktől. Ha nem kerülne LE-be, akkor csinálhatnánk egy olyan versenyt is, hogy ki tud 6 héten belül többször az egyéb menüpontban lévő "klikk" ikonra kattintani. (Megjegyzem, van ilyen verseny is...)

NEM KÖTELEZŐ részt venni, NE panaszkodjatok, hogy ez nektek milyen sok LE-be kerül! Ha ez szerinted sok, és tönkreteszi a karakteredet, akkor NE CSINÁLD!


Mortimer: majd ha a vegen kiderul, hogy a nyertes horda kap plusz 10% LE-t minden vadaszatra, akkor sztem fogjuk hallani a te hangodat is. Nem az a baj, hogy tonkreteszi a arit vagy sem, hanem az, hogy ezt nem lehet tudni!
Dátum: 2009.08.08. 09:58:19
Idézet: Darah - 2009.08.08. 09:41:31
Ezért kellett volna elmondani, ezt megelőzendő, mi lesz a nyeremény, és akkor mindenki eldönti, az megéri-e neki.


Meg Jeriko fejtette ki bolcsen, hogy a meglepetes jutalom mindig elegdetenseget szul. Meg a fertozes kapcsan. Teljesen egyetertek.
Dátum: 2009.08.08. 09:56:17
Idézet: Darah - 2009.08.08. 09:44:58
Sokan várták Zarknodot szerintem.
Nagyon sokan.
Ha itt megint látszatozás lesz, abból baj lesz, túl nagy a befektetés a játékosotól látszatjutalomhoz.
Ne legyen igazam, nem szeretnék varjaskodni.


Megyunk es megostromoljuk a beholder szekhazat?
Dátum: 2009.08.08. 09:50:30
Idézet: Darah - 2009.08.08. 09:41:31
Szerintem eddig is csak arról volt szó, mihez képest sok az a TP, ami Bonca szerint nem volt sok.
Hát a LE-hez iszonysok.


Neked nyilvan egyertelmu volt, de olvastam en olyanokat is, akik meggyozodessel allitottak, hogy most hogy begyorsul a szintlepesuk.