Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Dátum: 2009.08.28. 20:15:05
Idézet: Morroch - 2009.08.28. 17:54:41
Gondolom valamivel nem vagyok tisztában kifejtenéd miért? Itt vagy PÜ-ben.


Galmuszk egy extrem jol fejlesztett karakter, aki amellett, hogy akkora az alapIQ-ja mint a tobbi elkarakternek, a jatek feltehetoen legmagasabb kritikus utesevel es tamadasaval is rendelkezik. Erdemeid es kepesegeid lebecsulese nelkul merem kijelenteni, hogy te nem fogod tudni utanacsinalni ezt a karakterfejlesztest. Mag mas se. Illetve inkabb azt mondanam, hogy nyilvan lesznek akik utana csinaljak, a legkomolyabb pokok, ha felernek erre a szintre, de nem sokan.
Szoval attol, mert egyvalakinek ez sikerul, sok mas embernek nem fog. Galmuszk nem meroszama a rendszernek.
Dátum: 2009.08.28. 20:05:15
Idézet: Holstein - 2009.08.28. 19:39:16
Az epikusos ötlet nekem nagyon tetszik ,de szerintem ugy lenne a jó ha mindenképpen több aranydukát lenne bemenni mint 10 ,h ha már megszerezheted a cuccokat akkor ne legyenek ingyen meg ,h ha elfogy a dukát mindenképpen várnod kell még lesz ujra elég ,h bemehess


Nioncsenek azok ingyen, le kell gyozni erte egy nagy budosszaju moncot.
A dukat ar is csak azert lett megemlitve, hogy ne termeljen plusz dukatot a rendszer. Nem azert hogy szivassuk magunkat.
Idézet: Ascaron - 2009.08.28. 18:08:42
Ki volt a Jó, a Rossz és a Csúf című filmeben a jó??

Eli Wallach
Clint Eastwood
Charles Bronson
Gojko Mitić

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
nevetséges!!! google és 5000oldalt dob ki! így ne tegyen fel senki se kérdést,mert mindet elutasítják! ki az a speciális réteg aki tudja erre a választ??mert szerintem fél ország látta..de mindegy


Egy mu reszleteibe kerdezel bele => spec.
Dátum: 2009.08.28. 17:53:19
Galmuszkra nem epitenek harcrendszert.
Dátum: 2009.08.28. 17:46:48
En rajottem, hogy mi itt mind azt hisszuk, hogy winnie rosszindulatu. Pedig dehogy. Szerepjatszik. O az elso akinek elmejet teljesen elboritotta a fertozes, es mar egy ideje edz a szerepre. Sztem mostanra egeszen jol beenekelte magat.
Dátum: 2009.08.28. 17:40:03
Idézet: Endyr - 2009.08.28. 09:27:08
Idézet: Tyberius06 - 2009.08.28. 02:11:28

ugyan kit károsít az ha valaki törlés előtt lefelejt mindent, aztán benyomja a szövijének. Mert ez aztán marha nagy előny....



Hat mondjuk az osszes rivalis szovetsegi tagot, mert hirtelen 2-3al nagyobb gyakter/vedofal/stb lesz naluk es megerosodnek a tobbiekhez kepest.


Es akkor nem emlitettuk, ha ezzel veszi el valaki a HT-t a masik szovitol.
Dátum: 2009.08.28. 17:12:12
Idézet: Birka - 2009.08.26. 09:39:37
-Kia, Daveoo stb... (Nem azért gyűjtöm szelektíven a szemetet, hogy utána beleüljek )


Minosegerzetben lehet, hogy nem a legjobb autot gyartjak, de nem art tudni, hogy a koreaiak nagyon szepen kapaszkodnak felfele a megbizhatosagi listaok. Beferkoztek a japanok koze az utobbi par evben.
Ar/ertek aranyban sztem nagyon jok (sokkal jobbak mint az Opel), bar kerdez persze, hogy kinek mi az ertek. Ja es a Kia 7 ev garanciat ad. Talan az se mind1. Megveszed 3 evesen es meg van ra 4 ev gari!
Dátum: 2009.08.28. 17:05:08
Idézet: Miklós - 2009.08.27. 22:05:14
Az 1-2 éves kiváló állapotban levő használt autón mindig elgondolkodik az ember, hogy ezt vajon miért adták el? Lopták? Esetleg 10 éves, csak visszatekerték a kilométerórát és szépen kifényezték? Persze erre mondják hogy autószerelő ismerőssel kell menni használt autót venni, már ha megteheted. De ha 6 éves autót veszel, azt tudod, hogy miért adták el, tudod, hogy mit kapsz a pénzedért. Az 1 éves, az mindig gyanús...


Hat a lopast, meg a nem megfelelo kort az eredetvizsgalat kizarja.
Amitol felni kell egy ilyen autonal (a garancia miatt a meghibasodasoktol talan kevesbe): az, hogy romma volt torve, es ujjaapitettek. Ha valaki nagyon megzuzza az autot, akkor a biztosito felmeri a kart es ha az az auto becsult ertekenek mittudomenhany szazalekat meghaladja, akkor GTK-ra veszik, es a roncsot eladjak. Aztan elelmes emberek a harmad aron vett roncsot masik harmadbol kipofozzak, es eladjak, hogy a harmadik harmad befolyjon hozzajuk. No ez az ami nem olyan mint egy uj. De az ilyet egy picit gyakorlott szemmel ki lehet szurni, az illesztesek nem stimmelnek soha tokeletesen.

Masreszt hasznalt autot ugy kell veni, hogy lehetoleg maganembertol, es megallapodni, hogy egy ismeros autoszerelo atnezi, hogy rendben van-e. De kereskedok kozott is van aki engedi ezt. Ez ugyan belekerul nemi penzbe, de egybol nem zsakbamacskat veszel. Igaz a hasznalt auto nem pukimentes, de lenyegesen olcsobb.
Dátum: 2009.08.28. 16:15:31
Idézet: Mortimer - 2009.08.28. 16:11:46
A topszövetségeket nem az epikus erőssége, hanem a kincseskamra korlátozza. Azáltal, hogy nagyon felerősítjük az epikust, csak kizárunk belőle embereket, de nem érjük el a célt, az epikusütés lassítását.


Ez nem teljesen igaz.
Dátum: 2009.08.28. 16:14:29
Idézet: Darah - 2009.08.28. 16:09:57
Magánepikust is, illetve visszatapsolhatóakat is?


Ha ilyesmit sugalltam, akkor felrebeszeltem. Termeszetesen mindkettot kivanatosnak tartom, amelyek egymastol fuggetlenul, vagy akar egyutt is megvalosulhatnak.
Dátum: 2009.08.28. 16:11:53
Idézet: Darah - 2009.08.28. 16:02:42

A koncepció az lenne, hogy magánakcióban újrakezdődne az elsőtől az összes epikus?


Persze.
Dátum: 2009.08.28. 16:09:48
Idézet: Darah - 2009.08.28. 15:52:52
A közös epikust még nehezebb lenne összehangolni, sorry, most én ütöm az enyém, bocsika, most én meg az enyémet...nem tartom jónak.


Sztem ez egy normalis szoviben nem okozhat gondot. Kiirjuk, hogy epikusveres szombat este 7-tol, es akkor szombat este 7-kor mindenki tudja, hogy kozos epikus van. A sajtjat meg ehhez idoziti.
Dátum: 2009.08.28. 16:07:26
Idézet: Darah - 2009.08.28. 15:44:49
Nekem jobban tetszene Miklós alapötlete, a klánszinten visszatapsolható epikus.

Nagyon szép az, hogy ti magatok is boldogultok már egy-egy epikussal, őszinte tiszteletem,


Ne gondold, hogy ez nagy kivaltsag. 40-es szinten mar az elso epikust kapod a terkapuban. Itt mar teljesen realis leverni egyedul az elso epikust. Sztem te 48-50-es szint korul(?) siman levernel helybol vagy 5 epikust.
Dátum: 2009.08.28. 16:03:12
Idézet: Eliteninja - 2009.08.28. 14:24:08
És akárhányszor lehetne ütni? Meg kincset is ugyanúgy dobna? Mert akkor mindenki addig üti amíg meg nincs neki a szaki meg a tö olcsóbbító cucc


Kivanatos lenne, ha hosszu tavon mindenki meg tudna szerezni ezeket a targyakat, es az elterest az kepezne, hogy mikor szerzi meg, nem az, hogy lesz-e valaha, vagy nem.
Jo nyilvan aki eleg kitarto, annak lesz ilyenje, de a jelenlegi tempo mellett mire egy (gyorsan epikusozo!) szovi minden tagja megszerzi, addig tobb ev eltelik.
Dátum: 2009.08.28. 15:57:42
Idézet: Mortimer - 2009.08.28. 14:02:44
Csak éppen minek ölnénk meg a régit újra, amikor az újjal egyre erősebb relikviákhoz jutunk?


Ezt megmondom en neked.
Azert, mert sejted, hogy meg 2-ot meg tudsz olni, nagy aldozatok aran, aztan tartani kell egy het szunetet. Mert nem esik le.
Nyilvan mindenki elore fog rohanni amig bir. Aztan ha nem megy, akkor belassit, ismetel parat, amik a karik fejlodnek eleget, hgy a kov nehany is menjen.
Sztem kivalo lehetoseg.

Meg egy gondolat kozben az egyeni epikus oleshez. Kincstabla.
Minden epikusert kapsz 1 epikuspontot, es utana valaszthatsz.
+1 tul valamire 3 epikuspont
+1 szaki valamire 2 epikuspont
1 kvizmedal 10 epikuspont + 10 dukat
1 Bufa gyuru 15 epikuspont + 10 dukat
1 Rubin Triasz 40 epikuspont + 10 dukat
1 Zafir gyuru 10 epikuspont + 10 dukat
10 kristalypont 1 epikuspont
1 dukat 1 epikuspont
1 vegzetmedal 10 epikuspont
stb.
Nyilvan ez a tabla csak egy hasrautesszeru valami, de ki lehetne dolgozni egy ilyet.
Dátum: 2009.08.28. 15:41:12
Idézet: Nari77 - 2009.08.28. 13:49:34
Az hogy fele sebességgel regenerálsz bőven elég ahhoz, hogy bemenj. Főleg, ha manakonstruktálni, turbózni és portyázni is szeretnél! Meg te most komolyan akkora katasztrófának tartasz 2 CSP-t? Azt teljesen ingyen kapod! Ergó így a tárgy értéke is ingyen van!

Bajnokiért, kvízmedálért, gyűrűkért meg kell dolgozni!!! Így az AHs tárgynak van értéke!


EDIT: nem tudom ki pontoz le, de pontozás mellé vélemény is jár!


Zarjuk rovidre. Belementel abba, hogy a magiaelnyelo ingyen van, ami hulyeseg, mert nincs ingyen. A CSP a koltseg maga, a legfontosabb eroforras, de ha a CSP ingyen lenne, akkor napi 2 dukat is ingyen van, es innentol a manaelnyelo is ingyen van.

DE! Azt gondolom, hogy neked nem is ez a lenyegi mondanivalod, csak probalod 10 korommel vedeni az allaspontodat, ami meg az lenne, hogy a manaelnyelo gyenge. Igen. Gyenge elismerem, de te dontottel ugy, hogy megveszed. Ami viszont fontos: egy hangyanyit sem csokkent az erteke attol, hogy a magiaelnyelo forgalomba kerult, nem hiszem, hogy a kettovel az esetek erdemi szazalekaban tudnad 1-re csokkenteni a varisebzest. Marpedig ha a varisebzes nem csokken 1-re, akkor pont ugyanannyit sporolsz vele, mint elotte. Nincs okod hat panaszra.

Zarszokent bar lefikaztam, hogy gyenge a targyad, azt hozzafuzom, hogy nem ertelmetlen (pedig van ilyen is boven aukcion), illetve hogy a karakterrel egyutt fejlodik, igy az ereje hosszu tavon nem fog lecsokenni/eltunni. Fogd fel ugy, hogy ha van 60-as varielnyelesed, es naponta 25 csatad (ami sztem nem is sok, 40-45 is siman lehet 15 PP-s modban), akkor az napi 750 EP-t sporol neked, ami azert nem is keves. Plusz nagy ritkan megfordithatja 1-1 csata kimenetelet (mondjuk 3%-ban).
Dátum: 2009.08.28. 15:33:22
Idézet: Miklós - 2009.08.28. 13:48:35
Idézet: Kocos - 2009.08.28. 11:29:22

Mit gondolsz egyeni epikusolesrol? Korabban felmerult otlet, hogy lehessen egyenileg megolni a regi epikusokat es bizonyos szamu gyozelem utan jarjon egy epikus targy is ertuk.


Ez az ötlet meg lett fúrva azzal, hogy sokan ezt aranydukát farmolásra használnák. Ha csak az aktuálisat lehet még 1-2 alkalommal újra megölni, az jobban szolgálná a célt.


Ugyesen kell beloni a szerezheto targyak mennyiseget. Ha peldaul havi 1 targyat lehet szerezni belole, akkor az napi 0,33 dukat.
Vagy mondok jobbat. Minden megszerzett targyert vonjon le 10 dukatot. Ha nem kell, eladom, es nullan vagyok, ha kell akkor 10 dukatert vettem egy hasznos cuccot. Nincs farmolas.
Ugy erzem, hogy ez egy NAGYON-NAGYON jo otlet. Kar lenne egy ilyen mondvacsinalt indokkal kidobni.
Hovatovabb ugy sejtem, hogy a leprogizasa sem lenne katasztrofalisan nehez, hiszen az alapok megvannak.
Dátum: 2009.08.28. 15:27:58
Idézet: Mortimer - 2009.08.28. 14:09:30
Lennt a CSPről teljesen másképp gondolkoznak.


Igaz es nem igaz.
Lennt a LE+TP maximalizalas helyett LE/TP maximalizalas van. Ennek jelen ismerteim szerint a manozas ugyanugy keresztbetesz, mert a TP-t osztja rendesen. A magiaelonyelo sehol nincs ingyen.
Es akkor meg nem szoltunk rola, hogy a manokat le is kell verni. Meg sebeznek. Meg ilyesmi.
Dátum: 2009.08.28. 14:06:11
Idézet: Ricardo - 2009.08.28. 13:39:33
Ha mindenki számára megszerezhetőek lesznek azok a képességek, amiket a relikviák tudnak biztosítani, akkor az aukció teljesen elértéktelenedik. Miközben ötletelünk azért maradjunk a realitás talaján.

Olyan tárgy lehetne szerintem, ami csökkenti az ellenfél lélekszívás képességét. Ha van bénítás és bénítás hárítás, akkor szerintem ez is belefér. Esetelg olyan is lehetne, ami vadászatonként -1, -2, stb tp-t adna. Ha már tápolás, akkor esetleg lehetne olyan, ami +1%-ot ad a csapdázásra és így max fölé is mehet (9%-ra), vagy 1-gyel megnöveli a befogható lények számát, talán -10, -20, -30, stb másodperc a vadászatból (bár ez lehet már ereklye szintű).


Jo otletek. Lelekszivas elharitasnak mindenkeppen sokkal erosebbnek kell lennie, mint a lelekszivasnak, mivel az elobbi csak a lelekszivok ellen er valamit, az utobbi mindenki ellen.
Dátum: 2009.08.28. 14:02:51
Mindenkepp megtartanek 1 szakertelem es egy tulajdonsag fejlesztos targyat hullamonkent. A Bunteto tipusu targyakat pedig mihamarabb szamuznem.