Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Dátum: 2009.12.06. 11:10:18
Idézet: Damage - 2009.12.06. 10:32:44
Azt hiszem ezzel az elmélettel érte el a fórum az abszolút negatív szintet.


Nem ertek egyet veled. Hasznosak az ilyen hozzaszolasok. Segit odafigyelni a problemakra.
(Mielott pontozol, kerlek gondold vegig, mit is mondok ezzel.)
Dátum: 2009.12.05. 19:24:10
Itt a link.
Dátum: 2009.12.05. 19:01:34
Idézet: Butchman - 2009.12.05. 18:04:32
Teljesen korrekt képlet. Megyek, gyorsan tolok is 100-150-et ezeken a szakikon, mert a gyenge epikusunk ellen most hónapokig nem kell fejlesztenem semmit. Csak egy dolog nem tiszta még számomra, hogy ha ezen "okos, értelmes és hasznos" szakértelmekre rakom a LE-t (mindhárom 30 közeli nekem), akkor hogy a búbánatos ...-ba fejlesszek 460-as IQ-t és a hasonló nyalánkságokat?
Miklós, próbáltál már játszani a saját játékoddal? Vagy a mi készülékünkben van a hiba?
Esetleg sorolj vissza 20 szintet, mert enélkül annyira hepi lesz az életem, hogy ...


Nyugi, Birka irta, hogy folyamatban van a magas szintu kepletek ujragondolasa. Amugy a 460-as IQ probaval csendben tessek orulni, nekem 517.
Dátum: 2009.12.05. 17:18:35
Idézet: Hlegba - 2009.12.03. 18:03:41
Leginkább az LV aki háborúzik(első lapos klánokra gondolok) még sűrűn. Legutóbb az Azúr Légió is kapitulált előttük. Persze lehet mondani, hogy azért mert harcban állnak a KH-val, de inkább azért mert hosszú harc lett volna és sok tp jött volna.


Biztos lehetsz benne, hogy nem ezert kapitulaltunk. A jelenlegi haborus rendszer sajnos a mi szovetsegunk eseteben a tagok zomet tehetetlen szemlelodo pozicioba szoritja. Igy nincs ertelme haboruzni. Raadasul amig hetkoznapi portyaban a szintenkenti 5% plusz vedelem teljesen jol mukodik, addig haboruban ez azt eredmenyezi, hogy a magasabb szintu tagoknak akkor sincs eselye ellenfelet talalni, ha van az uteszonajukban valaki 5-8 szinttel lentebbrol.

Ugy tudom elkepzelni a szituacio, hogy a Legio a nagy behemot, az LV pedig egy kis furge szunyog. Ha a Behemot elkezd csapkodni, hamar kiveri par fogat es szerez egy monoklit is. Plusz ettol a szunyog meg siman megcsipi. Ha hagyja, hogy a szunyog teleszivja magat alig erez valamit es a szunyog odebball. Persze utana meg viszket egy darabig.
Megeri igy csapkodni?
Dátum: 2009.12.05. 17:04:04
Idézet: McPaul - 2009.12.04. 19:34:15
En egyetlen dolgot szeretnek megtudni, hogyan is mukodik a kozelharcban a talalat?
Mikor talalom el az ellent, mikor nem, es milyen aranyban szol ebbe bele az aldott random?
Egesz egyszeruen nem tudom megmagyarazni, hogy talalja el tobbszor a 400as tamadas a 470es vedelmet, mig a 480as tamadas kevesebbszer a 480as vedelmet?


Hany csatas mintavetellel dolgoztal? 20 korul van ertelme elkezdeni szamolgatni. Egyebkent neki jot dobott a gep, neked rosszat.
Dátum: 2009.12.05. 16:26:15
Idézet: Darksol - 2009.12.01. 17:20:25
ui. egy relatíve életképes megoldás volt egyébként a problémátokra Beholderéknél, úgy hívták, hogy kategóriaőr (TF) - de ahhoz szerintem túl nagy a random, hogy itt, VU-n is működhessen


Itt hangsulyoznam, hogy a kategoriaor bevezetese es a szint szerinti olimpia megszuntetese volt a TF egyik nagy csodje. A top kategoriatol eltekintve lutri volt az egesz. A top kategoria utolso 20-30 helyezettjenek volt eselye, hogy elverzik a kategoriaor ellen es egy kategoriaval lejebb kerulve dobogora allhat. Ezt a rendszer olyan nagy ivben kene elkerulni, ahogy csak lehet.
Dátum: 2009.12.05. 16:23:04
Idézet: Jeriko - 2009.12.01. 17:00:53
Ráadásul egyre kevesebb karakter lesz, mert ha abbahagyja valaki, nem fog feljönni a helyére senki.

Elég nehéz megoldás, mert ha szűkítjük a kategóriákat, akkor meg még kevesebb ember jut egy kategóriába. 3 résztvevővel meg nem túl izgalmas egy bajnoki


4-gyel nagyon is az tud lenni. 4 alatt tudtommal meg nem volt kategoria.
Idézet: Edmondhun - 2009.12.05. 14:04:47
Az értékelők szerint ez érdektelen lexikális tudás.
Ez az ami sértő.


Sajnalom, ha ez serti a nemzeti ontudatodat, de szaraz szamszeru tenyadatot kerdeztel, ami mindig ebben az elbiralasban reszesul.
A masik teljesen jogos ertekeles a rossz valaszok lett volna, mert a tagado valaszt nem fogadjak el.
Dátum: 2009.12.05. 16:15:06
Idézet: Endyr - 2009.11.27. 13:57:22
71. szintű csapdaészlelés próba

nem sok ez egy kicsit?
(84es szint)

Modositas, a teljes kaland:
47. szintű mászás próba
71. szintű csapdaészlelés próba
40. szintű lopás próba


asszem ez kimeriti a tomor szopatas fogalomkoret


Teljesen barati (nem Baraty!), nekem mar 80 folotti probak jonnek a 3 kaland szakira.
Winnie: tajekoztatasul ennek a 3 szakinak a kuszobet nem szintatlaagbol szamolja a program.
Dátum: 2009.12.05. 11:01:14
Idézet: Ricardo - 2009.12.05. 08:45:04
Mivel mindenkit egyformán érint, ezért nem értem miért kellene meghosszabítani? Maximum elvadássza mindenki ma (szombaton) az összes csp-jét. (Lehet kamrázni meg rabolni ezerrel)


Szerintem egy het jutalmat nyertunk, nem 160 orat. Amugy se sok ez a jutalom, nem ertem miert NE lehetne meghosszabbitani. Mellesleg nyilvan lesz, aki pont emiatt a leallas miatt nem tudja elvadaszni a CSP-t, a vadaszat meg mindig nem prompt esemeny.
Dátum: 2009.12.05. 08:38:02
Vasarnap este szerver leallas lesz, tobb orat kihasitva az egy heti vadaszat "ajandekbol". Lehetne kerni, hogy legalabb ennyi oraval hosszabbitsatok meg az 5% bonuszt?
Idézet: Miklós - 2009.12.04. 15:44:54
amikor belépsz, idomítasz rajta egyet. lehet, hogy több napba telik, de előbb-utóbb meglesz...


Ja es kerdesem meg, hogy ugyanezt gyogyitasra hogyan adaptalod?
Idézet: Miklós - 2009.12.04. 15:44:54
ha csak ott nem, hogy valaki szeretne az idomítós ismételhetős küldiből naponta 5x teljesíthetőt csinálni.


Nincs idomitos ismetelheto kuldi, es az en verziomban ahogy leirtam egy idomitas siman eltartana egy napig.
(Pl. 80-as leny, 20-as idomitassal 1 nap). De felolem meg 2 nap is lehet a lenyeg azon van, hogy ne kelljen nyomkodni.
Es aki megteheti ugyis nyomkodni fog, mert meg mindig sokkal jobb. De aki nem akarja vagy tudja, annak lenne egy kerulout.
Idézet: Miklós - 2009.12.04. 15:44:54
Aki nem akarja az idomítást "több órán át nyomkodni", az növelje fel a szakértelmet - ez az egésznek a lényege. Felhúzod 20-asra, még ráturbózol 20-at, vannak tárgyak amik további bónuszt adnak idomításra, nem látom hol a probléma - ha csak ott nem, hogy valaki szeretne az idomítós ismételhetős küldiből naponta 5x teljesíthetőt csinálni. Mert ha csak arról van szó, hogy nagy ritkán be kell idomítanod az állatot, akkor annyi a dolgod, hogy mindig, amikor belépsz, idomítasz rajta egyet. lehet, hogy több napba telik, de előbb-utóbb meglesz...


Miklos egyet arulj el. Mi az uj targy celja?
Hianypotlas? Balanszirozas? Nyerstap?

Mert ugye az emberek arra panaszkodnak, hogy ott kell ulni a gep elott es nyomkodni. (Ki lehet kerulni, ha 100-as az idomitasom persze, de azert egy kenyelmi funkciohoz kepest az kicsit draga.) Ezt a problemat ez a targy nem oldja meg, nem enyhiti. Ha nem volt cel ennek a problemanak a kezelese, akkor tekintsd ugy, hogy nem szoltam, ha volt, es latszik, hogy igeny az lenne az ilyen iranyu modositasra, le merem irni, hogy pozitiv lenne a fogadtatasa, es nem szunne meg tole a jatek, akkor mindenkeppen ujra kell gondolni.
Az egyszeri nyomasos idomitas nem tap, ha cserebe 1-2 napot kell varnod, mig az allat elkeszul, es addig nem idomithatsz masikat. Ezt kerlek ertsd meg. Nem azt akarom, hogy bokok egyet es fel ora mulva ott az allat beidomitva (erre a 100-as idomitas megfelelo lenne), hanem azt,m hogy a folyamat soran amig az alat idomitas alatt van ne kelljen vegig a gep elott ulni. Es igen a 30-20-15 percenkent ra kell nezni pontosan azt jelenti, hogy nem tudok elszakjadni a geptol. Vagy lenyegesen lassabban tortenik meg.
Dátum: 2009.12.04. 13:46:47
Javaslom, hogy akik szivtak a visszaaallitassal, azok karpotlasul nyerjek meg a bajnokit.
En nem buktam.
Dátum: 2009.12.04. 13:27:04
Idézet: McGee - 2009.12.04. 00:46:41
Idézet: Trisha - 2009.12.03. 17:13:32
Csak az a bibi, hogy nekem perpill 3 olyan ismerősöm lett beteg, akik az oltás mellett döntöttek.
Az egyik már 10 napja antibiotikumot szed, mindhiába.

Az elég nagy baj, ha vírusra antibiotikumot szed, mert szart sem ér el vele, lévén hogy az csak bakteriális fertőzések ellen hat.


Nem a virusRA szedi, hanem mert virusfertozott. Az igy legyengult szervezet ugynis konnyu preda a bacilusoknak, peldaul a pneumococcusnak, amitol egy jofajta tudogyuszit kaphatsz. Ennek megelozesere szolgal az antibiotikumos kura.
Dátum: 2009.12.04. 13:11:40
Idézet: Baraty - 2009.12.04. 13:08:56
Sajnos egy emberi hiba (az enyém ) miatt használhatatlanná váltak a V1-es állatok adatai, ezért vissza kellett töltenem egy ma 10-órai backup-ot az állatokból. Ezért kellett leállítani a játékot, amíg ezt visszatöltöm. Mindenkitől elnézést kérek, a morált beállítottam hogy ne csökkenjen csak mostantól, de a 10 óta befogott állatokat sajnos nem áll módunkban visszaírni.
A játék hamarosan újraindul.


De akkor a 3 90-es szintu allatomat kisajtolhatom ujra ugye?
Idézet: Miklós - 2009.12.03. 21:49:44
Emberek... a topic címe: új lélekgyémántért vásárolható tárgyak... a KH kezd nem nagyon ide illeni.


Teljesen igaz. Terjunk vissza atargyhoz. Idomitos sebgyogyitos cuccot meg kene valtoztatni.
Idézet: Miklós - 2009.12.03. 21:49:44
McPaul, Kócosnak igaza van, magasabb szinten a tárgyak védekezés növekedése belassult, és van elég sok olyan tárgy, ami nagyon sok plusz támadást ad, próbálom támogatni, hogy minden stratégia életképes maradjon.


Lassan tamogatnatnad a vedekezest is. Most hasonlitgattam a 75-105 pajzsok kozott 2 vedelem plusz van, a 80-104 pancelok kozott 8 vedelem. Kozben a tamadas sszintbol fakadolag mintha nott volna egy 25-30-at.
Idézet: Kocos - 2009.12.03. 16:55:37
Idézet: Jeriko - 2009.12.03. 16:26:58
A jelenlegi rendszerben egyszerűen LEHETETLEN berakni úgy a KH-t alacsonyabb szintre, hogy ne okozzon brutális egyensúlytalanságot. A fenti "klónozásos" módszer alacsonyabb szinteken működésképtelen,


Nem ertek egyet, illetve nem latom, hogy melyik erved tamasztja ezt ala.


Nagyobb egyensulytalansagot jelentene, mint most, hogy van akinek jut belole es van akinek nem?

Miklos, amikor azt irod, hogy egyetertesz, az jelenti, hogy szerinted sem valos erv a terheles, amivel jottel par honapja es szerinted is ki kene terjeszteni? Csak mert Arpi ezeket is irta. Ha igen udvozlom az elhatarozast.