Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Dátum: 2014.03.13. 13:32:13
Az allatok oldal rendberakasa immar harom eve varat magara.
4 allatot harcolni hivok 4 kattintas.
4 allatot pihenni kuldok 4 kattintas.
10 allatot gyakorolni kulok 10 kattintas.
stb.
Ezek kulonosen annak tenyeben fajo tenyek, hogy az allatok oldal az egyik leglassabban betoltodo oldal.
Dátum: 2014.03.13. 13:22:28
Idézet: RoscoBorlo - 2014.03.13. 08:32:46
Lehet én értem félre de olyan érzésem támadt mintha egyesek azon munkálkodnának, hogy egy böngészős játékban ahol az eredményesség a megfelelő helyen adott számú kattintással érhető el, minimalizálódjon.
Vagyis a játékban ne kelljen játszani mert kényelmetlen.


Jol erted es rosszul. Igen ez volna a cel, de nem a jatek reszet hanem a jatekmentes reszet szeretnem megsporolni. Nem tudom peldaul ha 50-et akarsz novelni egy szakertelmen, vagy egy AF kepessegen, az milyen oromoket nyujt szamodra, hogy 50-et kell kattintanod egy helyett. Nekem semmilyet. Ez mar a mostani VIP-ben benne van.
Ugyanakkor sokminden nincs, ami hasonloan nem jelent elvezeti faktort.
Dátum: 2014.03.13. 13:19:20
Idézet: Maci - 2014.03.13. 08:22:30
Rosszul értelmezted Zoole. Azonnali idomításról van szó, tehát a minimum 7,5 percet SE kelljen kivárni.


Szerintem te erted felre. En egy szoval nem irtam sehol, hogy az idomitas azonnali lenne. Ugyanugy mukodne, mint eddig, csak elindulna magatol amint lehet, igy persze lehet, hogy mire lejar avadaszatod, az allat "keszen" is van.

Zolee: nekem akkora az idomitasom, hogy 1 kattintasbol idomitok, de nem hiszem, hogy ezt mindenkitol el kene varni, kivaltkepp arra valo tekintettel, hogy vannak, akik azert szereztek idomitos cuccokat, hogy alacsonyabb szakiszinttel is kenyelmesen idomithassanak.
Dátum: 2014.03.13. 13:13:56
Idézet: Birka - 2014.03.13. 07:30:06
A jelenlegi idomít N-szer sort már megoldja a VIP és ezzel együtt a cucc felvesz/leveszt is megoldhatod minimális LÉ-ből. (A VIP nem ad tápot, azaz minden olyna kérés, mely LÉ sporolást jelent nem VIP téma ha jól értettem.)

Azaz amint van VIP a következő marad a folyamatodból:
- vadaszat leallit
- allat idomit 1-szer 1 klikkből timer nélkül
- vadaszat ujraindit


En ugy ertelmeztem, hogy csak az utolso idomitas azonnali, az ami befejezi az allatot, es ott sem timer nelkuli (a kovetkezo idomitasra varni kell), hanem azonnal kesz az allat. Mint gyakorlasnal ahol elore kapod meg a TP-t. Rosszul?

A cucc valtas hogy megoldhato LE-bol? Felhuzom a szakit magasabbra? Mert ez gyakorlatilag a megszerzett bonusz ablakon kidobasa, a kis LE pedig konstans eletfogytig tarto hatassal bir a tovabbi szakifejlesztesekre.

Az általad vázolt autóidomítás ebből 2 klikket "spórolná" meg.


Vadaszat leallit 1.
Allat oldalra atmegy 2.
Oltozeket valt 3.
Idomit 4. (+N-1)
Oltozeket valt 5.
Vadaszat oldalra megy 6.
Vadaszatot indit 7.

Ha klikkben szamolunk. Az meg, hogy az egyikhez ott kell ulni a gep elott, a masikhoz meg nem szerintem meglehetosen osszehasonlithatatlan kulonbseg. Ha meg emlekszel, ezert lett bevezetve az autosajt es a vadaszat leallitas is, hogy ne kelljen a meg nalam is 75 percig tarto vadaszat alatt a gep elott kuksolni. (Minden gyorsitas nelkul 250 perc.)

Ekkor van N db beidomítatlan állatod


Ebbol a mondatbol az
ekkor
egy ismeretlen valtozo. E lehet a 3. vadaszat eppugy, mint a 100.

melyeket 1 klikkekkel be tudsz idomítani


Ezt tovabbra is kerdesesnek talalom, hogy 1 vagy tobb.

Azaz ha valaki küldizik és 1 azaz 1 állat helye marad autó sajthoz, akkor nem értem hol van az egész általad vázolt auto idomításban rejlő nettó haszon...


Nezd ha biciklizni tamad kedvem, akkor epp nincs szuksegem autora, de ezert meg nem adom el egybol a tragacsot, mert ha egy masik nap mondjuk elutaznek Pecsre, az biciklivel lehet, hogy tul sokaig tart.

Továbbra se vagyok Beholder alkalmazott és te is tudod, hogy Miklós azt tetet be a programba és úgy, ahogy ő gondolja.


Nem tudom.

A sok bedobott baromság közt ezek a "leszűrt, érdemi" ötletek, melyekre a fórum konszenzus után érdemes 1 összefoglaló postot írni és felhívni Miklós figyelmét rá...


Magyarul amit te nem hagysz jova az is bekerulhet, csak nagyon minimalis az esely.

Az auto gyógyítás is rengeteg valós döntést tud tartalmazni ezen még gondolkozom, hogy lehetne megvalósítani elméletben.


Lasd TF.
Dátum: 2014.03.13. 07:21:33
Idézet: Birka - 2014.03.13. 07:12:29
Lan, nem sajtolás, hanem idomítás...


Tenyleg nem latod az analogiat?
Dátum: 2014.03.13. 00:10:06
Idézet: Birka - 2014.03.12. 23:17:16
Koc, Fel se merült bennem, hogy te csak idomításig kérnéd a funkciót, mivel az megvalósul a VIP-el önmagában is, így értelmetlen...
Elfogsz valamit, majd mivel 1 klikkre beidomítódna, így timer nélkül lezajlik az idomítás.


Bocsanat akkor en figyeltem rosszul. En ugy ertelmeztem, hogy nem tortenik meg az idomitas automatikusan. Foleg nem tortenik meg tobb allatra, es az idomitas csak akkor fejezodik be, amikor az utolso kattintom ra. Ehhez a verziohoz kellett volna az a kiegeszites, amit en elgondoltam, ha leve beidomitodik elfogas utan egy kattintasra, akkor nekem nem sikerult megertenem.

- Ha egy állat idomításakor az állat idomítása befejeződik, akkor az idomítás rögtön teljesül, nem kell várni rá.

Azaz elindítod a vadászatot, és ha betelt az állathely, akkor felveszed az ékszert+turbózol ha kell, majd leklikkeled az összes lény idomítását. Ennek az időfaktora elhanyagolható egy kvíz töltögetéshez vagy egy portya célpont kereséshez képest.


Na varj. Itt pont azt irod, ahogy en is ertettem. Akkor lehet, hogy jol ertettem, es megsem tartalmazza ezt Miklos eredeti felvetese?
Kviz toltogetest elismerem, de senki sem mondta, hogy ahelyett, a portyanal meg pont te irtad, hogy nem kell keresgelni, a keresgelest meg szerintem pont nem lehet automatizalni. Vagy a keresgeles itt eufemizmus volt arra, hogy ellenorzod, hogy nalad alacsonyabb szintu?

Valojaban persze igy nez ki a folyamat:
- vadaszat leallit
- idomitos cucc felvesz
- allat idomit N-szer
- vadaszos cucc felvesz
- vadaszat ujraindit
(Vagy opcionalisan lehet az idomitas ideje alatt is vadaszni, az ugy nyilvan meg macerasabb.)


Az érdemi automatizálhatóság a következő lécsőben jön elő, ahol az általam felvázolt eseteket érdemes boncolgatni, de onnantól kezdve igen bonyinak tűnik nekem a megvalósíthatóság úgy, hogy "fehér" ember is könnyen be tudja állítani magának. Valamint a múltkori jelzéseket végiggondolva EZT már nem is támogatom, mivel kimeríti a "túlautomatizáltság" kérdéskörét nálam.

Pontosan ott nincs erdemi automatizalhatosag, mivel leirom ujra, hatha eljut: ott valos dontes van. Es a dontes az amit a jatekosnak kell meghoznia, nem az automatanak 26 elore beallitott parameter felhasznalasaval. Ezert erzed te is bonyinak.

Azaz 3 érdemi bővítési igény ment át jelenleg nálam a szűrőn a lekódolandó VIP funkciókhoz.:


Ez most pont ugy hangzott, mintha te lennel a szuro Miklos elott, aki elbiralja a jatekos otleteket, es o mar csak azzal kezd foglalkozni, amire te rabolintottal. Ez igy van? Ha nem akkor milyen szurod van neked, amin atmehetnek vagy elbukhatnak a javaslatok?

-A portya oldalon egy "xenó gomb". (Mely a portya karaktereknek rengeteg klikkelést spórol, ha hajlandóak áldozatot hozni érte.)


Ezt en ugyan cseppet sem ellenzem, de ez nem automatizalas temakor. Az automatizalas az lenne, ha ezt lehetne folyamatosan tamadni.

Van valami ami felett elsiklottam?


Igen, az automata gyogyitas.
%EP alatt gyogyital, vagy magikus regen (ha elerheto) automatikusan bekapcsol. Esemenyek soran amikor sok csatat viv zsinorban az ember, akkor nekem roppant hasznos lenne. Nem kizart, hogy masnak is.
Dátum: 2014.03.12. 23:50:45
Idézet: Kvnoemi - 2014.03.12. 21:09:05
Kóc és Birka: Már bocsika hogy beleszólok magasröptű vitátokba, de szeretnék egy apróságot megjegyezni. Van harmadik eshetőség. Előfordulhat, hogy elfogom az állatot de még nem akarom idomítani/sajtolni. A ti taktikátokba valószínűleg nem fér bele ilyen könnyelmű pihentetés, de biztosíthatlak titeket, hogy meg kell hagyni erre is a lehetőséget. Például templomban a sajtolj ki egy napon marhasok állatot. Erre lehet készülnie annak, akinek van rá használható állathelye. De ha csak utolsó helyre befogott állatról beszélünk, akkor még inkább. Ha annyit szeretnék, hogy elfogásig menjen a vadászat, akkor kézzel kell sajtolnom idomítás nélkül. A magamfajta nem túloptimalizált karaktereknél pedig még olyan szörnyűségszámba vehető helyzet is előfordul, hogy mikor elfogom az állatot még nem is tudom mit akarok vele később csinálni.


Teljesen jogos, igy akkor egyertelmu, ha esetleg lenne ilyen, akkor kene hozza kikapcsolhatosag is.
Dátum: 2014.03.12. 20:08:42
Idézet: Birka - 2014.03.12. 15:46:34
A vadászat "automatizálás" ennél sokkal komplikáltabb...
Nézzük a variációkat.:
-Elfogom, sajtolom (Ez az autósajt)
-Elfogom, idomítom, gradut adok neki, sajtolom
-Elfogom, idomítom, szintet léptetem, gradut adok neki, sajtolom
-Elfogom, idomítom, szintet léptetem, gradut adok neki, zabáltatom
-Elfogom, idomítom, törött felszerelést adok neki, szintet léptetem, gradut adok neki, sajtolom
-Elfogom, idomítom, törött felszerelést adok neki, szintet léptetem, gradut adok neki, zabáltatom

Kérdések:
-Mi van akkor, ha elfogy a törött felszerelés, gradu, csatlóseledel?
-Honnan fogja tudni milyen gradut akarok ráadni?
-Ha szintet léptetem, akkor megálljon-e ha a küldi gomb "bepirul", vagy csak csatlós növesztésnek tolom?
-A VIP-es Idomításhoz alap idomítás kelljen-e, vagy vegye figyelembe a legjobb ékszert is?
-Ha idomítási időn belül jön a következő idomítandó, akkor az ingyen legyen-e, vagy az is csp/ősköves beállítású-e?
-Mi van az egész automatizálással, ha vadászzsákmányozik valaki?

Ezen variációk mindegyikére checkbox listát akarsz a vadászat oldalra, vagy kapjon külön VIP vadászat fület?


Ott van a gond, Biri, hogy alapvetoen nem erted, hogy mit jelent a dontesi pont.
Az altalad vazolt verziok ket alapeset folyomanyai.
1/ Autosajtolok.
2/ Elfogom es idomitom.
A te ot eseted ott kulonbozik ebben, hogy az idomitas befejezodese utan dontesi pont kovetkezik az altalad vazolt lehetosegekkel, es problemakkal. Ezert nem automatizalnam ezt.
En csak annyit mondtam, hogy a masodik pont legyen automata, ami minden nem autosajtolos esetet lefed a te esetedben is. Utana, hogy mit csinalsz vele az legyen a te bajod.
LEHET ennel tobbet is automatizalni, de ez szerinted ez vezet a leggyorsabb úton az unalommal keveredett abbahagyásba. Es ahogy te is irod rengeteg problemat felvet. Ezen problemak egyike sem jelentkezik az altalam vazolt verzioban.
Dátum: 2014.03.12. 19:56:33
Idézet: Birka - 2014.03.12. 15:27:09
Ó, hogy te mindig kiragadsz valamit, és abban kapaszkodsz

A legcukibb az, hogy nemrég én kardoskodtam ezen automatizmus mellett, most meg szépen úgy forgattad, mintha ellene lennék...

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.6200#hsz6206


Elnezest kivanok, ha a Birka osszes teren talan mutatkozik nemi hianyossag muveltsegemben. Ugyanakkor en legtobbszor arra hagyatkozom amit leirsz. Es amit most leirtal, abbol egyertelmuen az jott le nekem, hogy igen, te ellene vagy. Ideznem mit irtal, hatha valakinel a Birka osszes pont ezen resze maradt le.

Lassan ott tartunk, hogy az igény: Belépek, átveszem a "botozás eredményét", elfejlesztem, majd jövök holnap... Na ez vezet a leggyorsabb úton az unalommal keveredett abbahagyásba szerintem!


Amennyiben ez tamogatolag hangzott el, akkor termeszetesen a hiba az en keszulekemben van.

Nyilvan azt is en ertettem felre, hogy egy automatikus idomitast (nem, nem sajtolast kedves Birka, hiszen az mar megvan valositva) te mar tulzott automatizalasnak erzel - vagy az automatikusan legjobb oltozet felhasznalasat fejlesztesekhez (az idomitast ebbol a szempontbol tekinthetjuk annak), de azt, hogy egyben letolj X portyat random ellenfel ellen azt nem? Vagy de, azt tartod alapvetoen tulzasnak, es mivel teged inkabb ez erdekelne, ezert ahelyett, hogy az en felvetesembe kotottel volna bele, inkabb a sajatodat hozod fel, mint ordogtol valo otlet? Megvallom itt kicsit elvesztettem a fonalat.

Szerintem lenyegesen elorebb lennenk erveid es velemenyed megismerese teren, ha kerek perec leirnad: az automata idomitas szerintem tonkreteszi a jatekot. Vagy: nem elfogadhato, hogy tobb idomitas induljon egyetlen kupacban ugy, hogy aranyosan tobb ideig tart.

Elolvastam kozben a hozzaszolasodat. Most meg kevesbe ertem, hogy akkor mi is a velemenyed. Megjegyzem ez szerintem viszonylag reteg fejlesztes lenne, mert en nem koltok keveset, de ilyen 1-so szintu sajtolasra (amibol kihagytad, hogy elkuldom a kennelbe 48 orara, es akkor rogton 3-8-as szintu, amiert tobb LE jar) nekem nem futja. De ez persze nem jelenti, hogy ellene vagyok. A jatekvezetes helyeben meg ingyen adnam, mert osko koltesre sarkall.
Dátum: 2014.03.12. 14:40:47
Idézet: Birka - 2014.03.12. 14:25:46
A játék szerintem nem is csak a Kóc jellegű egyetlen egy CSP-t sem szabad másra költeni, csak vadászatra játékosokról szól...


A jatek semmilyen tekintetben sem szol a Koc jellegu jatekosokrol, mivel nincsenek is Koc jellegu jatekosok. Csak en vagyok, masnak nincs ilyen karaktere. Ezert igyekszem fejlesztesi javallataim beterjesztesekor azokat a szempontokat figyelmen kivul hagyni, amelyek csak ram jellemzoek.

Viszont Birka jellegu jatekosok sincsenek, ha tetszik, ez tekintheted boknak is.

Idézet: Birka - 2014.03.12. 14:25:46
Állítom, hogy az autosajt helyett elfogok, beidomítok, küldizek, sajtolok játékos se lehet etalon...


En nem allitom, hogy minden jatekstilus lehetosegeit atlatom, de akkor kerlek ismertesd, hogy te milyen mas cellal szoktal nem autosajtolni egy allatot azon kivul hogy idomitani szeretned.

Rengeteg fajta stílus van a játékban, melyek mindegyike más és más játékelemeket tart fölösleges klikkelésnek!

Pontosan. Azokat a reszekre kell automatizaciot kinalni ami mindenkinek egyforman felesleges idotoltes. Bar jobban belegondolva felolem lehetne a portyara is automatizmus, csak priorizalni kell, hogy azt mondjuk hasznalna 1% jatekos, a masik fejlesztest 30% jatekos, akkor az elobb keruljon megvalositasra.

Az, hogy Kócosnak pont a portya "kihívás" még nem jelenti azt hogy másnak meg a vadászat nem az.

Nekem semmilyen kihivast nem jelent a portya, megint magadbol indulsz ki, hogy mindenki csak sajat szemszogebol vizsgalja a jatek lehetosegeit. En ugyanis nem portyazom. Kihivast szoktam tolni, pont ugyanugy, ahogy te portyazol. Vagyis lehet, hogy nem pont ugyanugy, mert en mindenkit "megtamadok" aki elerheto tavolsagban van, te meg ha jolertettem veletlenszeruen valogatsz.

Mindenesetre akarhogy is csavarjuk, a teny teny marad, hogy a portyanal kell valasztanod ellenfelet (meg akkor is, ha egy randomizert hasznalsz ehhez a donteshez), vadaszni meg csak egyfelekeppen tudsz eloindulni.

Ket dolgot remelek toled az erre adott valaszban: ramutatsz az altalam javasolt automatizalas hibaira, azaz kinek miert nem alkalmazhato (aztan en majd megkopkodom, hogy ez mennyire jellemzo a jatekosokra szerintem), illetve olyan valos otleteket automatizalasra, amit szivesen latnal te is a jatekban.
Dátum: 2014.03.12. 14:37:47
Idézet: Birka - 2014.03.12. 14:00:12
Koc, Jelenleg a portya számomra olyan...


Ismet a szokasos Birka hozzaallas: nekem ilgy mukodik nekem ez van. Kit erdekel? A jatekot nem rad fejlesztik - legalabbis elmeletben.
Dátum: 2014.03.12. 13:49:29
Idézet: Birka - 2014.03.12. 12:41:39
Érdekelne, hogy hol a határ a kozpontilag támogatott botozás és a logikusan gyorsítható tételek listája közt?
Lassan ott tartunk, hogy az igény: Belépek, átveszem a "botozás eredményét", elfejlesztem, majd jövök holnap... Na ez vezet a leggyorsabb úton az unalommal keveredett abbahagyásba szerintem!


A botozas szot emesztgettem egy darabig, mert az nalam elsosorban Ludas Matyi bajanak ellatas Dobrogi altal, majd vice versa harom izben.

Es nem egyatalan nem tartunk ott. Ilyen alapon kampanyolhatnal azert is, hogy a vadaszatot nehogy mar egyben 100-asaval lehessen inditani. Kelljen minden vadaszatert gombot nyomni. Izgalmas lenne? Persze nagyon. Miert nem? Mert nem tartalmaz dontest. Az egyetlen dontes amit meg kell hozni, hogy mikor alljon le a vadaszat, am ezt elore is meg tudod hozni.

Tehat a hatar az, hogy dontest kell-e kozben hozni vagy sem. Mutatok peldat.

Idézet: Birka - 2014.03.12. 12:41:39
Bár nekem is csípi az orrom, hogy a portya listában keresni kell az ellenfeleket, mennyivel jobb lenne, ha csak 1 gombot kellene nyomkodni, mely a pp-t átváltja és kiírja a csata eredményét (mint a vadászat italok összesítő).:


Portyazasnal peldaul el kell dontened, hogy kit tamadsz meg az aktualisan eppen utheto ellenfelek kozul.

A játék előtt eltölthető idő is egy erőforrás.


Igaz, de minel inkabb akarja egy jatek uzemeltetoje ezt kiaknazni annal kevesbe lesz sikeres a jatek. Ahhoz, hogy jatekosokat rovid tavon meg tudj ragadni, addikcios faktor kell (fejlodes elsosorban). Kozep tavra kozossegi elmeny, hosszu tavra pedig az, hogy a jatek egy egeszseges napi idolimittel jatszhato legyen.

Kérdés a határ, hogy mikortól "botozás", meddig játék, honnantól nyűg a kattintgatás esetleg mi az értelmetlen bonyolítás és szerver terhelés, melyet amúgy is ki kellene javítani...


A kerdesre pedig a valasz: a dontesi helyzet meglete vagy hianya. Attol nem lesz erdekes egy jatek sem, ha agyatlanul 20-szor meg kell nyomnod egy gombot. Vagy 200-szor.
Dátum: 2014.03.12. 12:03:19
Idézet: Miklós - 2014.03.12. 09:53:37
A térkapuval kapcsolatban nem értek egyet, hogy az 1 CSP/.3 őskő gyorsítási költséget is el kéne törölni. Naponta 6 térkapu pontot kapsz, ez 1.8 őskő, ráadásul a csp sem erőforrás már a játékosok többsége számára.


Ilyen javaslat szerintem nem is hangzott el.

Várakozás nélkül újratámadod az epikust: ez sajnos nem lehetséges, így szinte bárki bármilyen epikust pik-pak le tudna ölni. Már a mostani elszállás is azért volt, mert le lehetett vinni 10 percről 5 percre az újratámadást. Van korlátlanul újratámadható epikusunk, ez az entitás.


Valojaban az epikus regeneracioja egy nem tul gyors 2 oras leveres alatt kevesebb mint 10%-ot toltodik, tehat nem szamottevo. Szavazhasson a szovetseg az azonnali tamadasrol, ugy, hogy csereben +15% EP-t kap minden epikus. (Es ugyanugy regeneral persze.)

Ugyanitt megjegyeznem, hogy nagyon kene egy automatikus gyogyitas funkcio is, kijelolt metodussal. Pl. 20% EP alatt megiszom az 1583-as gyogyitalt.

Nem kell törődni a kvízzel - szerintem ilyesmiről lehet szó, ha van rá igény. És igen, ez pont olyasmi, amit lehetne kötni vásárolt őskő mennyiséghez, vagy akár megválaszolt kvízkérdéshez.


Vagy feltett es elfogadott kerdeshez. Nem. Viccelek.
Dátum: 2014.03.12. 11:57:24
Idézet: Miklós - 2014.03.12. 09:53:37
A VIP funkciókban egyébként eredetileg lett volna egy olyan opció is, amit te leírsz, hogy a vadászat során elfogott állatokat automatikusan beidomítod, rárakod a gradulátumot, elküldöd idomítani, (esetleg meg is zabáltatod) és megkapod automatikusan érte a küldetésből járó jutalmat, de valaki azt mondta, ez már túlzott automatizálás. De ha úgy gondoljátok, ezt még mindig meg lehet valósítani.


Az a velemenyem, hogy minden olyan dolog automatizalasa, ami felesleges kattintgatassal jar (peldaul atoltozes!), de dontesi helyzetet NEM hordoz, az jo.
Jelemzoen ha egy allatot elfogok es nem sajtolom automatan, azt idomitani fogom. Ez csak akkor nem igaz, ha elfelejtettem beallitani az automata sajtolast. Mikor akarom beallitani? Ha max alatt vagyok eggyel. (Majdnem mindig.)

Tehat peldaul egy olyan folyamatot, hogy
1/ beallithatom, hogy hany allatig fogok el,
2/ az elfogott szornyeket az elfogas sorrendjeben automatikusan idomitom
3/ az idomitas egyetlen kattintas, de az ideje valtozik a szakertelem fuggvenyeben
4/ az idomitashoz a legjobb felszerelest hasznalom oltozetvaltas nelkul
Ezt abszolut kivanatosnak erzem. Mert nincs benne valos dontesi szituacio.

Kuldetesjutalmat a legnagyobb bonusszal vegyem at oltozes nelkul. Talan az atuomatikus atvetel itt nem jo, mert van vilag, ahol letezik a rablas, mint fogalom.

Tulfejlesztes es szakifejlesztes, a legnagyobb elerheto bonusszal tortenjen. Beallithato legyen, hogy automatikusan elhasznalok husegszilankot vagy esszenciat hoza.

Allatoknal szintlepes utan a kijelolt szakertelemre automatikusan rakjam ra a pontokat, amig lehet.

Es persze lehetne folytatni a sort.
Dátum: 2014.03.11. 10:54:03
Nekem is megjott, ezzel pont 150 medalnal tartok.
Gondolom az Alvariel + bajnoki medalokkal van aki lenyegesen elorebb jar ennel. Van pl. 200 folott valaki?
Dátum: 2014.03.11. 10:50:59
Idézet: LanMaffia - 2014.03.11. 10:30:36
Nekem ez a VIP funkció nagyon sok időt spórol majd meg, szóval igencsak megérős.


Ha jol ertem ez a VIP tagsag mar nem is VIP tagsag lenne, hanem egy kenyelmi csomag.
Mi lenne, ha lenne valoban VIP tagsag?

Felmerult, hogy a terkapu koltsege milyen magasra rughat, ugyanakkor varni szinte senki nem akar. Ennek mintajara lehetne par dolgot atalanydijassa tenni. Akar az eredeti posztban felvazolthoz hasonlatos heti aron.

VIP tagsaggal ingyenesse valna:
- terkapu gyorsitas
- tudatturbo gyorsitas
- allat gyakorlatozasanak megszakitasa
VIP tagsaggal fele koltsegu lenne:
- specializacio valtasa
- szimulacio
- lelekkut kisutese
- hordavaltas
- szerencsekerek forgatas
5 oskovel csokkenne minden:
- feladat dekretum ara
- VT dekretum ara
- BU dekretum ara

Fentiekert egyben a heti 15 osko pl. elfogadhato arnak tunik. Tovabbi otleteket szivesen latnek hozza.
Dátum: 2014.03.10. 14:52:27
Idézet: McMad - 2014.03.06. 12:57:20
Miért?
1. kis és közepes szintűek támogatására visszahívás is van,


Ezert.

En ezt a mostani hard korlatot is ertelmetlennek tartom, mert ugy velem - ahogy kifejtettem mar, hogy top szovetseghez tartozni tobb aldozattal jar, ezert ha ott nagyobb epik cucchoz lehet hozza jutni, az szerintem korrekt. Arrol nem is beszelve, hogy aki ezt nem akarja felvallalni, az elott meg mindig nyitva all az ut, hogy entitasbol szedje ki.

Mindenesetre az, hogy jelenleg ez a szabalyozas el, illetve az, hogy szeretnenk, a tagjaink a szabalyok adta kereteken belul egyforman profitaljanak a szovetsegi tagsagbol arra kenyszerit minket, hogy az alacsonyabb szintu tagjainknak hivjunk vissza epikusokat.

Nalunk ez ugy tortenik, hogy olyan suruseggel hivunk vissza epikust, hogy azok aranya a normalis epikusokhoz megegyezzen a top targyathordani nem tudok aranyaval a tobbiekhez kepest.
Dátum: 2014.03.10. 13:55:30
Ugy velem a terkapunal arra gondolt, hogy orankent lehet bemenni. Ezt mindenfele gyorsitassal lehet lenyomni jelenleg 4 percre, aki ennel surubben akar bemenni az vagy oskovel, vagy CSP-vel fizet.
Van igazsaga abban, hogy ez napi atlag 1,7 oskovet fogyaszt, nem szamolva a stimulatorokat. Ez heti 12 oskore rug, tehat egesz jelentos kiadas annak, akinek nincs ilyesmire folosleges CSP-je.
Dátum: 2014.03.10. 13:35:38
Idézet: Bumburnyak - 2014.03.10. 09:31:29
Koc: A kábításhoz annyit ,h ha közben feltöltődött a csapda akkor már nem éled fel.


Igen, pontosan ezt mondtam en is.
Dátum: 2014.03.10. 09:31:03
Idézet: Maci - 2014.03.10. 09:07:19
A korábbi xenokra úgy emlékszem, hogy javában éldegéltek a végéig, majd egyszer csak legyengítették őket, hogy tényleg kimúljanak.


Megszepultek az emlekek. MIndig 2-3 nappal korabban ert veget, csak eddig jellemzobb volt, hogy mondjuk 4 nappal a vege elott minden csapda feltoltodik, aztan 1-2 napra ra elpusztulnak a kiralynok. Most volt olyan amelyik elkabult mikozben meg volt csapdaja, de mielott feltapaszkodhatott volna, a csapda felepult. Ettol persze meg ki kene vegezni, hiszen a csapda pont ezt teszi lehetove, de erre ugy latom nem volt felkeszitve a program.