Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Dátum: 2013.10.08. 08:54:32
Miután érdemi választ nem kaptunk arra, hogy a szügségtelen megkötések maradnak-e, úgy érzem, hogy a probléma szőnyeg alá söprése zajlik, hogy az esemény elindulása után lehessen azzal érvelni, hogy mostmár nem lehet ezen változtatni, majd a következő eseményre átgondoljuk.

Gondolkodtam rajta, hogy miután Ariel minden Miklós féle aggodalomra adott olyan alternatívát, ami 100%-osan lefedi azokat az általunk kifogásolt kötöttség nélkül, mi lehet az oka annak, hogy Miklós ragaszkodik az elképzeléséhez. Bár elsőre a makacsságban kerestem az okokat, mostanra megváltozott a véleményem, és úgy érzem, hogy az ok az, hogy ebben látja az üzleti sikeresség zálogát. Minden ilyen játékban a játékosokat folyamatos jelenlétre kell bírni, ez nyilvánvaló. Miklós döntésében ennek megnyilvánulását látom. Bár a magam részéről a kötöttséget sokkal nagyobb taszítóerőnek érzem, mint amennyi kockázatot az eseményeknél eddig bevett szabadon felhasználható pontok rendszere magában hordoz, azt azért be kell látnom, hogy nekem nincs egy sikeresen működő tartós jelenlétre épülő MMO játékom se, neki meg több is van.

Nos igen, végkonkluzióm most nincs. De a kötöttséget továbbra sem szeretném.
Dátum: 2013.10.07. 15:58:02
Az iranyitott vadaszat tudtommal nincs hatassal a lenyek meretere. Csak a szerencse.
Dátum: 2013.10.07. 14:07:23
Idézet: Miklós - 2013.10.07. 12:41:18
Igen, az összevont világ esemény valamennyire csökkenti a taktikázás lehetőségét, mondjuk ettől függetlenül aki nagyon akar, tud létrehozni közös fórumot, chatot, levlistát úgy, hogy megkeres más világon levő nagy szövetségeket.


Meg fogjuk probalni nyilvan, de nem fuzok hozza vermes remenyeket.

1.) Az esemény végén medálokat lehet majd kapni. Ezek a következő ugyanilyen esemény elejéig maradnak meg, és fokozattól függően plusz tulajdonságokat adnak. Az, hogy milyen medált kapsz, 2 dologtól függ, hány győzelmet értél el, és a csapatod hányadik lett.


Miert marad az a koncepcio, hogy az esemeny idotartama alatt ezek a feleves relikviak nem allnak rendelkezesre? Ott ahol kozben esik, ott ertheto, ahol a vegen lehet valasztani, ott kevesbe.

3.) Lesz top10 győzelem és elhasznált gyógyital, világonként. A top10 +horda trófeákat kap.


Ilyen gyogyitalos toplista van meg valamelyik esemeny alatt. Talan Kufar csata? Meg tudja mondani valaki, hogy hanyas szintu gyogyital az, ami mar elszamolodik ide?
Dátum: 2013.10.07. 14:02:58
Idézet: Miklós - 2013.10.07. 12:41:18
4.) A horda tófeák beválthatóak, lesz 2 permanens relikvia, és kérhető érte relikviakupon.


Jol ertem, hogy tetszoleges mennyisegu kupon vasarolhato, ennek csak a megszerzett Horda Trofea szab hatart? Akkor amit korabban irtal, hogy a maxos jutalom joval 1050 csata alatt elerheto nem allja meg a helyet, hiszen a tovabbi csatakkal tovabbi horda trofea kiszedheto.
Dátum: 2013.10.07. 07:02:29
Sose ertem Biri, hogy amikor nem infot ker valaki, hanem valami modositast, azt te miert utasithatod el a jatekvezetes neveben. Nem az volt a kerdes, hogy lesz-e, hanem hogy lehetne-e.
Dátum: 2013.10.05. 08:20:12
Idézet: Alendaar - 2013.10.05. 06:59:40
Szubplazma annyira nevetségesen sz@r, hogy egyetlen értelmes felhasználási lehetősége az eladás/platinára beváltás lenne!


Feltehetoen nagyon eros karid van, egy viszonylag suru zonaban. Akinek az egyik vagy a masik nem stimmel, annak a szubplazma komoly celpont mennyiseg novekedest jelent. Lehetne csinalni valami olyan megoldast, hogy a szubplazma tamadasra kapj valami bonuszt, ha rendes utotavon belul hasznalod, es akkor mindenkinek hasznos lenne.

LGY szempontbol megnyugtathatlak, hogy 200-as szint folott mar majdnem minden ertelmes cucchoz kelleni fog. Sot nehanyhoz sisakszilank is.
Dátum: 2013.10.04. 20:25:02
Idézet: DarkLord14 - 2013.10.04. 19:32:31
Sziasztok még új vagyok ebben a játékban és a smaragd hordához tartozok azoknak mire kell tenni a státuszpontokat? Válaszotokat előre is köszi


Mi az a statuszpont?
Dátum: 2013.10.04. 17:18:48
Idézet: Offsboy - 2013.10.04. 17:09:15
Kóc, nem értem az érvelésed (mármint a célját). A xenónál is van max jutalom, mégis ha az megvan (kellő győzelem és építés), attól még a csaták végén eshet pp,csp ital, meg még nem is tudom most mi. Ez itt nekem ugyanolyannak tűnik.


Ha nincs max jutalom, akkor Miklos azon ervelese, hogy nem kell 1050-nel tobb csata, mert azzal megkapod a maxos jutalmat ertelmet veszti. Ha van maxos jutalom, akkor a toplistan osztott +HTR veszti ertelmet. Ezt a ellentmondast nem tudom feloldani.
Ha a plusz jutalom csak PP ital, vagy dukat, vagy relikviakupon vagy muttomenmi, azt is szeretne megszerezni az ember, tehat nincs ertelme az egyeni teljeseitmenyt 1050 folott azzal a felkialtassal korlatozni, hogy efolott ugyse kapsz jutalmat.
Emlekeim szeirnt se a kufarnal nincs bunti 1050 csata folott (pedig ott tenyleg van max jutalom). Se Landragornal nem kerul a pilontoltes tobb CSP-be egy ido utan, se a xenonal nincs szukseg arra, hogy az egyeni teljesitmenyt korlatozzuk. Utobbiaknal nincs max jutalom, lehet gyujtogetni barmeddig.
Vajon itt miert szukseges ez? Es hangsulyoznam, hogy most nem a horda korlatra vagyok kivancsi, bar azt is feleslegesnek erzem, az egyeni szempontbol sok vizet nem zavar. Az egyeni korlatot viszont teljesen indokolatlannak latom.
Dátum: 2013.10.04. 16:18:31
Idézet: Offsboy - 2013.10.04. 15:42:03
Ha tippelhetek; ezt úgy értette, hogy a maxos jutalom itt az állandó (fél éves?) relikeket jelentette; hogy ezen felül mennyi horda trófeát szerzel, váltasz be templomkristályra, akármire, az már más dolog. Viszont ha lesz időszakos relik, akkor az remélem a következő ilyen eventig fog tartani, nem jár le úgy hamrabb, mint jelenleg mindegyik másik.


A jutalmazas leirasaban nincs ilyen jellegu jutalomrol szo, csak arrol, hogy vasarolhatsz HTR-ert. Most vagy korlatos mennyiseget vasarolhatsz es akkor van max jutalom, vagy barmennyit es akkor nincs.
Azt teljesen ertelmetlennek tartom, hogy Miklos kiszur maganak egy halmazt, hogy ezt akarja mindenki megvenni, es elnevezi maxos jutalomnak.
Dátum: 2013.10.04. 16:15:53
Idézet: Birka - 2013.10.04. 15:54:14
Én vagyok UFO, hogy szerintem a krit varis küldetés 12-15 csatás teljesítményével nem éri meg?


Te vagy UFO.
Ha valaki nem tud 3 fajta kuldit porgetni nelkule, akkor megeri. Jobb 15 csatabol kihozni egy teljes jutalmat, mint 8-10-bol egy felezettet.
Dátum: 2013.10.04. 16:13:57
Idézet: Miklós - 2013.10.04. 13:52:00
Ez egy világok közötti esemény lesz, vagyis nem lesz külön térképe mindegyik világnak, minden világ hordája ugyanazon a térképen gyűjti a pontokat. A top10 listák viszont világonként külön lesznek. Erre az implementációra azért van szükség, mert néhány külföldi világon kevés aktív játékos van, ezért egy-egy adott nyelven jobb ha összevont az esemény, és nem tudunk külön kódot csinálni a magyar és a külföldi VU-ra.


Ez tovabb neheziti az amugy is kilatastalannak tuno strategiazast. Pedig ebbol az alapkoncepciobol szerintem egy nagyon jo esemenyt is ki lehetett volna hozni. Ehelyett igy az lesz, hogy betoljuk a napi 50 PP-t, igyekeszunk kihozni az ismetelhetoeket ugy, hogy pont egesz szamu jojjon ki, es a vegen megtekintjuk melyik horda nyert.
Dátum: 2013.10.04. 15:31:24
Idézet: Miklós - 2013.10.04. 13:08:25
A relikviák pontos leírása, ára legkésőbb az esemény indulásakor látható lesz.


Egy nagyon fontos kerdesemre nem kaptam valaszt. Azt irtad, hogy elerheto lesz a maxos nyeremeny. Ennek fenyeben a toplistara adott tovabbi horda trofea ertelmetlennek tunik. Errol tudnal tovabbi informaciot adni?
Dátum: 2013.10.04. 14:51:09
Idézet: Miklós - 2013.10.04. 12:19:43
A napi portyák nincsenek korlátozva, csak egy bizonyos mennyiségnél több egyre drágábba kerül,


Szerintem ezt hivjak korlatozasnak. Ez olyan mintha azt mondanad, hogy nem tilos a gyorshajtas, csak sokba kerul.

ez játékokban megszokott modell


Valoban. De egy rossz modell. Es ezek azok a jatekok, amiket a jatekosok otthagynak a kotottsegek miatt. A vegzetur messze folotte all ezeknek a jatekoknak, kar lenne elkezdeni butitani.

Az esemény természeténél fogva nem jó, ha a játékosok az összes csatát egyetlen napon zavarják le.


Te magad irtad le, hogy 1050 csatat lehet a napi 50 csata modszerrel lebonyolitani. 300 PP tarolhato. Hogyan tudnak egyetlen napon letolni a csatakat? Raadasul nem gyozom hangsulyozni, ha lenne is 1-2 ilyen elvetemult, egy csapat (horda vagy mittudomenmi) szempontjabol az altaluk vivott csatak szama elenyeszo, igy ezzel az utolso napon majd jol atforditom az eredmenyt koncepcio teljesen ellehetetlenul. Fantomok ellen harcolsz itt.

Géphez kötöttségről nincs szó, ez és minden ilyen játék is azokat díjazta, akik majdnem minden nap be tudnak lépni.


Ez igaz, csak nem mindegy a dijazas merteke. Termeszetesen, aki naponta 4-szer tud manaregent hasznalni, 7-szer pihenni, az elonyben lesz pl. EP-ben. Ezt par olcso gyogyitallal ki lehet valtani. Ugyanakkor ha a kapott LE felet, majd ketharmadat bukod el, egy ilyen hangsulyozom _szuksegtelen_ korlatozas miatt, az egy masik dimenzio.

Ez még ettől nem lesz kötöttség, beléphetsz reggel, este bármikor.


Amig csak belepni kell, addig nem. Ha portyazni kell 50-et, vagy esemeny csatazni vagy barmi akkor meg igen.

aki a múlt hónapban egyszer (majdnem) belépett



De persze minden eseményt próbálunk úgy csinálni, hogy konfigurálható legyen, akár le tudd tolni pár nap alatt is, de sajnos itt az esemény természete miatt nem lehet


Ez annyira nem igaz, hogy Ariel pontosan le is vezette, hogy mikent lehet ugyanezt a korlatozo hatast elerni az altalad szorgalmazott kotottseg nelkul. Meg is ismetlem, hiszen csupan 2 egyszeru korlatrol van szo:
Egyenileg ne menjen senki 1050 fole, csak akkor, ha vallalja, hogy PP-t bukik? 1050 osszcsata folott dupla, 1575 csata folott tripla PP-be kerul eventezni.
Csapat szinten ne lehessen nagyot modositani egy nap alatt? A csapat eredmenyebe minden nap az 50 folotti portyak fele, a 75 folottiek harmada szaimt bele.
Melyik korlatozas nem valosul meg ezzel abbol amit szeretnel?
Dátum: 2013.10.04. 10:25:30
Idézet: Offsboy - 2013.10.04. 09:47:26
megkockáztatom már akár az akció előtt x nappal is.


Az akcio elott 4-5 nappal most meg azt a valaszt kaptam ugyfelszolgalaton, hogy fogalmunk sincs mi lesz es mikor. Tehat ha elotte sikerulne piritani, az bizony komoly elorelepes lenne.
Dátum: 2013.10.04. 06:41:18
Lehet, hogy az akció első napján érdemes lenne bepirosítani az Őskövek gombot.
Dátum: 2013.10.03. 22:25:42
Idézet: Flerion - 2013.10.03. 18:40:41
Szerintem nagyon jó ötlet ez az ajándék ami az őskövek mellé jár, az viszont nem jó ötlet, hogy csak 2013. 10. 06-ig tart, mert sokan 8-án és 10-én kapnak fizetést


Hadd legyek kicsit rosszmaju. 2 hetig tartott az akcio. Ha valakinek fizu elott 15-18 nappal mar nincs penze, akkor sztem jobb ha nem vesz oskovet.
Es akkor azt meg sem emlitettem, hogy szeptember 12-13. korul mar tudtuk, hogy jon az akcio.

Modositas:
Hat ha ez a arrogans es lenezo, akkor elnezest kerek, nem annak szantam. Inkabb a kicsit tudatosabb penzugyi gazdalkodasra akartam sarkallani azt, akit ez erint, mert a baj barmikor beuthet, es nem mindegyik tud varni fizetesig (raadasul a zome sokkal fajsulyosabb, mint az osko vasarlas). Meg azt is gondolom, hogy ez nem elsosorban a fizetes mennyisegetol fugg.

Az idozitesenel szerintem figyelembe vettek a fizetesek jellemzo idopontjat, az idotartamat viszont valoszinuleg egy honapra ki kene huzni, hogy senkinek ne okozzon utkozest.
Dátum: 2013.10.03. 16:54:27
Idézet: Miklós - 2013.10.03. 12:31:34
Ezt is sokkaljátok? Azért ez mégiscsak hordák háborúja, elég fura lenne, ha csak a gyémántok bónusza nem működne.


Nem sokalljak, hanem mindenki atmegy gyemantba aki teheti. Az osszes tobbi horda bonusza csak arrol szol, hogy nyersz-e a csataban. Marpedig az ellenfelek ugy vannak belove, hogy ha nem vagy nagyon bena akkor nyersz. Ehhez kepest az 5% LE bonusz az elegge brutalisan szamottevonek hat.

Eseménypont gyűjtés időszak külön nem lesz. Alapvetően azért, mert nincs már időnk rá, hogy ezt megoldjuk. A csatákat úgysem az első nap kell mind lezavarnod (sőt!) bőven lesz idő közben vadászni, és lesz a csomagban vadászzsákmány amúgy is.


Vannak karakterek, akik nem akarnak egyszerre portyazni, meg vadaszni, mert valtogatnak EH es VF kozott. En ugy erzem, hogy ez a strategia elegge erosen vissza van mar fogva az AF kepessegek tiltasaval, kar tovabbi nerfet kiszabni rajuk, ez az, hogy nincs esemenypont gyujtogetes, az a szempontjukbol az.

Volt olyan javaslat, hogy ne a karakter hordájának a szine számitson, hanem a szövetségé. Ezt sajnos biztos nem tudjuk megoldani, az még menni fog, hogy a hordaváltást letiltjuk az esemény alatt, de a szövetségekből való ki- be ugrálást nem tilthatjuk le. (rubin vagyok egy zafir szöviben, és ha a zafirok állnak jobban, a vége felé átmegyek egy zafír szövibe, így dupla esélyem van maxos féléves medál díjra).


Hogy mesz at zafir szovibe (zafir szovibol???), ha nem tudsz hordat valtani. Ezt nem sikerult megertenem.

Kizárólagos hordakommunikáció: ez egy elvben jó ötlet, gyakorlatban nem lehet megvalósitani, személyazonosságot nem tudsz ellenőrizni, bárki tud csinálni egy 1. szintű karit a te hordádba, beregisztrál és olvassa a taktikát. Amit tenni lehet, hogy létrehoztok egy privát fórumot/chatet, és oda személy szerint meghivjátok az adott horda aktiv játékosait. Szóval ez az a rész, aminek a szervezését mi tudjuk átvállalni helyettetek, rátok van bízva.


Idaig mi is eljutottunk, a kizarolagos kommunikaciot elvetettuk, errol nagyon sokat beszeltunk, kerlek olvasd el, mert felmerultek hasznos gondolatok.

50/75/100 pp naponta és 15/30 pp-s beállítás. Nyilván alapértelmezésben mindenki 30 pp-s beállítással nyomulna, ha ebből nincs semmilyen hátránya, ami csak azt eredményezi, hogy akkor a határokat is ehhez lőjük be és mindenkinek többet kell grindelni ugyanannak a célnak az eléréséhez. Ha viszont megmarad ez, hogy az 51. csatától már 2 pp egy csata, akkor a 15 és 30 közötti különbség csökken. Ráadásul megcsináljuk azt, hogy a 30 pps ellenfelek tényleg erősebbek, és ott azért lesz esély veszíteni is, de legalábbis több ép-t sebződsz. Egyébként arról, hogy ki mekkora hátrányba kerül, 21 nap alatt 50 támadás az 1050 csata, ennél SOKKAL kevesebb elég lesz a maxos jutalomhoz. Tehát ezen csak a top10-es hajtás múlik. A top10-esek csak +horda trófeát kapnak, nem pedig egyedi medált. Szóval nem KELL napi 50et csatázni, bőven sokkal kevesebb is elég, ez az ajánlott maximum!


Van maxos jutalom? Korabban arrol volt szo, hogy horda trofea fog esni, es abbol lehet majd tapot venni. Azt mondod, hogy a horda trofeakat egy bizonyos mennyiseg folott nem lehet bevaltani? Akkor mi ertelme annak, hogy a top10 ilyet kap? Ha valakinek, nekik tuti, hogy meglesz a maximum, es akkor kapnak ajandekba szemetet?

Mindenesetre ennel rosszabb gondolatot, minthogy a napi portyakat korlatozod nem nagyon tudok elkepzelni. Gephez kotottseget okozol, a leheto legroszabb hatast ered el. Akarmi is a cel, azt biztosan meg lehet oldani jobban.
Akar azt, hogy ne lehessen ertelmesen csatazni egy mennyisegnel tobbet. Akar azt, hogy ne fejlodjenek az allatok. Akar azt, hogy ne lehessen utolso napon behuzni az esemnyt (ez egyebkent meddo felelem, hiszen a kapott PP-k karba vesznenek, ha valaki az utolso napig varna, ezert a tulnyomo tobseg nem fog varni, a kisebbseg meg nem tud erdemi hatast gyakorolni.
Ezt nyomatekosan kerem, hogy gondold at, mert pontosan azt a vonalat erosited a jatekban, amire a legtobben panaszkodnak. Szuletett mar itt epkezlab gondolat nem egy, szerintem ird le kerek perec mi a korlat celja, es mi mondunk olyat amivel ugyanugy megvalosithato, de nem okoz kotottseget.

Azzal sem latok semmilyen gondot, hogy ha mindenki 30 PP-n van, hiszen az NJK csatanak pont az az oriasi elonye, hogy nincs varakozasi ido. Igy el lehet kolteni 50 PP-t eppugy, mint 25 PP-t. De ha ez gond, akkor meg lehet tenni, hogy aki 30 PP-n van, azt egy hatas sebzi a csatat kovetoen szinttol fuggoen (tul mereszen tortel be az ellenseges vonalak koze, igy visszavonulaskor szamos oldavagast gyujtesz). Az erosebb ellenfeleket is meg lehet tenni, de azzal pont a taposok tapolodnak tovabb, hiszen nekik nem gond az eroseb ellenfel sem. A szintfuggo sebzodes azonos szivas mindenkinek.
Megjegyzem, hogy xenonal is lehet 15/30 PP modban nyomni, megsem mindenki valasztja a nagyobbat.

Lanmaffia: "Mi az a logikai útvonal, ami odáig vitt, hogy bármilyen módon büntetni kell azokat, akik pár nap alatt szeretnék elkölteni az erőforrásokat" Ezt írtam, ha erre lenne lehetőség, akkor mindenki az utolsó nap tolná lesz az összes csatát.


Ha ez lenne a gond (mint ahogy fentebb irtam 100%, hogy ilyen nem tortenne meg a valosagban akkor sem, ha semmifele korlat nem lenne), akkor erre tokeletes megoldast kinalna Ariel javaslata, hogy 50 PP folott minden masodik, 75 PP folott minden harmadik csata szamit az esemeny szempontjabol.

Vagy az a gond, hogy tul hamar el lehet erni a maxos jutalmat? Nem hinnem. Kufar csatanal sem jelentett ez semmilyen problemat.

Vegul kihangsulyoznam:
KONYORGOM a kotottseget szuntessuk meg valahogy! Ez lenne a legfontosabb. Meg azt se banom, ha nem engeditek ertelmes modon felhasznalni az osszes PP-t, csak ne kelljen mar minden nap fixen odaulni csepelni az ellent, mert annal illuziorombolobb dolog nincs.
Dátum: 2013.10.02. 17:59:22
Idézet: McMad - 2013.10.02. 12:29:09
Kieg.: Persze ez bizonyosan kevésbé lenne népszerű, mert "fizetni" kell érte...


Ha a kenyelemert fizetni kell (es nem oskovet, hanem jatekbeli eroforrast) az azt vonja maga utan, hogy pont a legtaposabbak nem fognak elni vele, pont azok akiknek a legtobb dologra kell figyelni, es ezert a leginkabb raszorulnak a gyorsitasra.
Dátum: 2013.10.02. 17:57:52
Idézet: LanMaffia - 2013.10.02. 00:35:11
Lassan eljutok arra a kritikus pontra, amikor a játék már kényelmetlen, mint sem élvezetes. Igazából hazudtam, mert már régóta kényelmetlen. Ennek oka leginkább az, hogy nagyon-nagyon sok idő kell hozzá, de úgy tényleg sok. A napi 40+ PP és CSP elköltése már egyetlen nap is sok, ha viszont felhalmozódik még rosszabb. Javasolnék egy olyan tervet, ami a közeljövőben a szükséges játékidő csökkentését irányozza el leginkább.
Hasonlóra gondolok:

Relikvia
A vadászat mestere
Minden nap első belépésedkor kapsz egyet ebből:
Kisebb vadászzsákmány


Erdemes lenne ugy megoldani a jatek kenyelmesebbe, gyorsabba tetelet, hogy az ne a tapbol vegyen el. En konnyen vagyok, vadaszatom 45 masodpercen, es idovel megtehetem azt is, hogy letolom 35 vagy 25 masodpercre. De ezt azert tehetem meg, mert amig mas a templomkristalybol "ertelmes" dolgot vesz, addig nekem siman jo a vegzet medal, illetve ugyanez forgacsnal. Jo lenne ha a vadaszat gyorsito cuccok mindenfele helyekrol potyognanak. Nem a tap helyett, hanem mellett.
Jarhatna a templom vegen, szintlepeskor a tudas fabol, esemenyekbol. Es mielott megro valaki, nem vegzet medalra gondolok, hanem pusztan vadaszatgyorsito cuccra.

Mi kell meg a gyorsabb jatekhoz?
Kronokompenzacio!

Legyen jutalom ez is. Banomisen honnan, de ne a tap helyett, amivel a kronot tovabbi 2 szinttel lhet novelni, tudas konyvvel 2 perces kiporgest elerve.

Aztan legyen ujabb cucc ami a buntimentes portyak szamat hivatott novelni.

Noveljuk a szuplazmak szamat (celpont boost). Akinek most nem eri meg szubplazmat hasznalni, annal talaljuk ki, hogy hogyan erheti meg megis.

Toroljuk el azt a szabalyt, hogy 5 percen belul nem lehet 2szer ugyanazt a karit tamadni.

No es ami regota megerett: ha a jatekban 3+ kattintas menne egy helyre, azt lehessen egy kattintassal helyettesiteni. Pl. szerencsekerek 15 masodpercet porog 3-szor. Legyen egy gomb, amivel egyszerre forgatom ki a harmat. Tulajdonsagokat es szakikat ne egyesevel kelljen novelni. Kihivast es portyat lehessen egyszerre tobbet inditani (pipa 4 kari ele, csata indul, es sorrendben lefut a negy csata, egy oldalon jelenik meg, osszesitve kibonthatoan.
Es akkor az allatok oldalt meg nem is emlitettem. Rengeteg lehetoseg van a jatek ergonomiajat javitani, ami mind a jatekido, mind a szerverterheles oldalan hozna a konyhara.
Dátum: 2013.10.02. 16:36:44
Idézet: McMad - 2013.10.02. 12:16:39
Nálunk azér' szankcionálva van az "antiszociális" viselkedés ("tojok a környezetemre - azt csinálok, amit akarok és élvezem a szövibónuszokat").
Jó esetben elég a dolgok elmagyarázása, illetve "problémás" esetben... :-X -> ritka a Hirdető figyelmen kívül hagyás nálunk, az is jobbára időhiány miatti. :S :-X


Igen abbol amit irtam ez az az eset, amikor megvalogathatod a tarsaidat.