Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Dátum: 2013.10.15. 15:17:56
Nyugi, ebbol egy csomot visszagyogyulsz, ha megvan a megfelelo szakid.
Dátum: 2013.10.15. 15:00:29
Idézet: Aderrick - 2013.10.15. 14:56:26
Gondoltam, hogy lesz, aki ezt javasolja, de ehhez 1000 elköltött AFP szükséges. Eleddig még 500-at sem sikerült összegyűjtenem 111. szintű létemre.


Reszvetem. Azt hiszem illene atnezni, hogy mik azok a cuccok, amiket nem esszeru, ha lemasol a klon. Kivegzes mellett ide sorolnam pl. a szivossag ovet, az uralkodo palcat, meg a mergezett karmot is.
Dátum: 2013.10.15. 14:54:17
Idézet: Nefrit - 2013.10.15. 14:48:28
Nekem sem tetszik ez az event. Túl erősek az ellenfelek. feladom. semmi értelme


Nem kell feladni. Miklos varja a visszajelzest. Ez is egy visszajelzes, amit majd figyelembe vesznek jol.
Dátum: 2013.10.15. 14:50:40
Idézet: Aderrick - 2013.10.15. 14:24:25
Még egy apróság. A kivégzést is másolják kedves klónjaink. Nekem pedig van olyan karakterem, aki maxról kivégzi magát. Fejlesszek egészséget?


Van az AF ahol a sajat es az ellenfel kivegzesenek kulonbseget nezi. Ezt javasolnam.
Dátum: 2013.10.15. 14:48:22
Smaragd hordatagok. Aki a nullanal nagyon teljesitmenyt szeretne betenni az eventbe, az kernem, hogy jelentkezzen itt:
Hordák harca: Smaragd
Regisztracio utan meg kene nyomni az [Apply to community] linket. Legyetek kedvesek mellekelni minimum egy karakternev, es vilag informaciot a jelentkezeshez.

Ha csak annyit tesztek, hogy a megbeszelt strategiat kiirjatok a szovetseg forumara mar sokkal beljebb vagyunk.
Dátum: 2013.10.15. 14:07:45
Idézet: Crimson - 2013.10.15. 14:06:51
Gondolom nincs sok pontod a másodlagosokon, meg ha a mérgező karmot is másolja ez a szutyok, akkor már érthetőbb, miért sebződtek a dögök 8 csata alatt olyan 23-25K-t:)


Egy budos pont nincs egyiken sem.
Dátum: 2013.10.15. 14:00:53
Idézet: Crimson - 2013.10.15. 13:52:25
Én kipróbáltam... győztem, kb. 24K-t sebeztem, 21K körül kaptam, az állataim 3000 körül sebződtek.


En mondjuk nem tudom hogy csinaltam, de nekem semmit nem sebzodtek az allataim.
Dátum: 2013.10.15. 13:28:32
Idézet: Miklós - 2013.10.15. 13:26:04
Kocos: a napi 65 pp-s lmitbe a vesztes csaták nem számítanak bele.

Ezzel kapcsolatban várjuk visszajelzéseiteket, tapasztalataitokat.

A háborús csomagról: itt egy döntési lehetőséget akartunk adni nektek, isten ments, hogy ezt mindenkinek minden nap meg kellene vennie!

Ha bármilyen tapasztalat van (valamilyen böngészőből nem működik valami) írjátok meg nekünk, igyekszünk sürgősen javítani. Minden esetleges problémáért elnézést kérünk, lehetőségeinkhez képest igyekeztünk ezt az új eseményt kitesztelni. Szívesen fogadunk módosítási javaslatokat is.


Rendre: + + - +
Dátum: 2013.10.15. 13:26:29
Idézet: Büyük - 2013.10.15. 12:42:19
Képzeld el a legrosszabb rémálmod,szorozd meg tízzel.Megvan?
Na olyanok.


Tiz Hoffman Rozsa? Deduuurva.
Dátum: 2013.10.15. 11:58:19
Tudjuk mennyi most a napi limit, honnantol vonja a 2 PP-t?
A napi limitbe a vesztes csatak is beleszamitanak?
Az 1100 gyoztes csata meglehetosen elerhetetlennek tunik napi 65-os limittel, ha az ember nem nyeri meg csatainak legalabb 80%-at.
Dátum: 2013.10.15. 10:55:46
Idézet: Meggy - 2013.10.15. 10:49:10
Ez jelenleg egy olyan event, ahol nem kell játszani, csak naponta megvenni a 2 ősköves csomagot, és kész.


Szerintem a jatek tobbi reszet is ilyenne kene alakitani.
Dátum: 2013.10.15. 10:44:41
Nem ertem miert kellett ilyen csilivilire megcsinalni az esemenyt. Igy most Chrome alatt nem tudok kattintani, IE alatt tudok, de csata helyett egy pop-up ablakban kidob. FF alol megy egyedul. Nem lehetne egy olyan szogegyszeru feluletet adni hozza, ami minden browser alol mukodik?
Dátum: 2013.10.15. 10:37:18
Idézet: Offsboy - 2013.10.15. 10:09:14
Biztos én értek félre valamit, de ezek szerint napi 20 követ is elkölthetek az eventre? Nem "vérszem" effektus ez egy kicsit a BU napi 1 irtóztató csomagos őskő árához képest?


420 osko egy esemenyre valoban elegge durvanak hangzik.
Dátum: 2013.10.15. 10:33:24
Valaki el tudna mondani, hogyan lehet harcolni az eventben? Probaltam a terkepre kattintani, de semmi nem tortent.
Dátum: 2013.10.15. 10:00:47
Elmagyarazom maskepp: nincs mar olyan, hogy sztarolom. Olyan ez mint a trapez gatya, meg a YMCA. Szep volt, jo volt, kivezetesre kerult.
Kiveve persze, ha retro van. Akkor sztarolhatsz orrba-szajba.
Dátum: 2013.10.15. 07:12:46
Idézet: Offsboy - 2013.10.14. 18:55:57
Én azért annyira nem sztárolnám azt a tulajdonság bónuszt, ...


Hát igazi XXI. századi gondolkodóként nem is sztárolni kell már, hanem hypeolni.
Mert a sztárolni már túl magyar.
Dátum: 2013.10.13. 21:49:48
Aki smaragd hordaban szeretne szervezkedni, az keressen meg privatban. Aki nem szeretne szervezkedni, de a szovetsege (smaragd) tagjai fele tudna kommunikalni a strategiat, az is jelentkezzen.
Red Bull taktikai olló
Idézet: Kvnoemi - 2013.10.11. 22:28:57
Gondolom nem egyértelmű az értékelő szerint, hogy igazzá vagy hamissá kell tenni a kérdést. Pl: Hogy szól helyesen az állítás? Eratoszthenesz szitája egy...


Mit nevezunk Eratosztenesz szitajanak? Sokszor ertetlenul allok a mestersegesen 2 mondatra bontott kvizek elott.
Dátum: 2013.10.11. 16:17:36
Idézet: Miklós - 2013.10.11. 14:04:25
Kocos: ha nem lenne korlátozás, akkor a toplista egy előre lezsírozott érték lenne már az esemény kezdetén! Az nyert, akinek a legtöbb portyaitala van.


Mar itt tevedsz. Egyreszt a PP szerzes nem csupan a portyaitaloktol fugg (valosagformazas, PP beallitas), masreszt az italokat el is kell hasznalni, nem eleg felmuattni. Ez rogton kizarja azokat, akiknek ezetleg egy masik esemeny elonyosebb es oda tartogatjak az italt, de ez a kevesbe fontos. Inkabb az az erdekes, hogy nem tudhatod elore mennyi ital is kell a top10-es listara keruleshez. Vagy 50 eleg? Vagy inkabb 80 kell? Ki tudja? De ha most elhasznalod az 50-et, akkor a kovetkezore biztos nem lesz eleg, es ha most sem volt eleg, akkor ket szek kozott a pad ala. Ha meg tul sokat hasznalsz el, akkor lehet, hogy ket toplistara is felkerulhetnel ennyivel.
Masreszt a portyaitalokat nem a szel fujja ossze. Szerencsekereket kell porgetni, xenozni kell, napi ajanlatot kell venni, epikus kalandokat kell megoldani, templomot kell tolni.
Tehat ez az elore lejatszott dolog sem allja meg a helyet, masreszt ha ugy lenne is, ezt nem tombolan sorsoljak. Minden esemenyen az tud igazan eredmenyes lenni, aki rendesen felkeszul.

Agyatlan módon tolja, mondjuk úgy, hogy első nap 10 órakor belenyomja a 300-at, amit megspórolt, utána vált 30 pp-s üzemmódra, amíg felmegy 300 pp-ig, és utána minden nap ellövi amit regenerált, utsó 3 napon pedig elhasználja az összes portyaitalt is meg a 300 pp-jét felforgatva a top10 listát és a verseny állását is. Így viszont taktikázni kell - teszem azt, beletolod a napi 65 portyát, mint még pár ember. Ezzel pont 11. vagy. Beletolsz még egyet, 2 pp-ért, hogy 10. legyél? Ha igen, mikor? A 3. napon? A 21.en? És ha mások is megteszik? Mennyit tolsz bele még? És mikor? Hol éri meg? És amúgy, megéri még 2 pp-ért is csatázni? Lehet, hogy igen? Itt már számolni, gondolkodni kell.


Ezt ugy hivjak, hogy dollararveres. Amikor a jatekos probalja kitalalni, hogy mi az a szivasmennyiseg amit meg be tud vallalni azert, hogy teljesitmenye elismeresre keruljon. Az emberek termeszetet ismerve az ilyen szituaciokbol nem lehet matematikailag elonyosen kijonni, megint eljutunk oda, hogy a siker erzesert LE-vel, kozvetve a karakter erejevel kell fizetni. Nem az lesz a legsikeresebb az esemenyen, aki a legugyesebben jatszik, hanem aki a legtobbet hajlando rontani a karakteren? Ez egyfajta oncsonkito verseny. Aligha tekinthetjuk ezt kivanatosnak.

A lándzsás/stratéga érdekes ötlet, szerintem ezzel még hosszú távon lehet kezdeni valamit. De ha én hardcore VU játékos lennék, csinálnék egy fórumot, meghívnám rá a szövetségek vezetőit, a stratégiát ott egyeztetnénk, és mindenki megmondaná ezt a szövetsége tagjainak (a kémkedést elkerülendő minden szövi vezetőt megkérnék, hogy csak az aktív, nem tegnap belépett kariknak írják meg pmben a stratégiát).


Mint mindig, most is tulbecsulod a jatekosok igenyet es kepesseget arra, hogy alapveto informaciokra figyelmet forditsanak. Raadasul ezt az egesz szovetseg vezetoje dolgot kizartad akkor, amikor azt mondtad, hogy technikailag nem megvalosithato, hogy a szovetseg szine szerint legyen beosztva a karik. (Pedig az.)
Nekem tokeletesen megfelelne az is, hogy minden szovetseg delegaljon egy fot, de az automatizmus szerintem kihagyhato a rendszerbol, mert ez biztositja azt, hogy a jatekosok jelentos resze nem fog fittyet hanyni az egeszre. (Es akkor meg azt nem is emlitettem, hogy aki amugy oda akarna figyelni, annak is egy resze elrontja. "Ja, a (3;1) mezore mentunk? Azt hittem (1;3)-ra, oda toltam be 500 csatat. Bocsi.")

Ha csak a nagyobb szövik aktív tagjai követik a taktikát, az valószínűleg elég lenne, a csaták túlnyomó többségét úgyis ők generálják.


Tegyunk fel, hogy ok adjak a csatak 75%-at. Nezzuk majd az event kozben, hogy hany helyen nem cserel gazdat a mezo tulajdonjoga, ha a csapat teljesitmenyet az adott mezon 75%-ra csokkentjuk. az en tippem az, hogy keves.

Maci: a térképtalálás szaki a kincstalálás esélyét cirka 33%-al növeli, tehát ugyanannyi csatából nem 3, hanem 4 kincset fogsz találni.


Amennyiben megvan a [szint/3] szakiszint?

Mod: megtalaltam a valaszt a szakertelem leirasaban, ami nemreg valtozhatott:
Ennek a szakértelemnek csak a Hordák Harca során van jelentősége. Ha a térképkeresésed legalább akkora, mint a szinted harmada (lefelé kerekítve), az esemény során a csaták végén gyógyulsz, és a kincstalálás esélye is megnő.


Ha veszel néhány háború csomagot, akkor viszont meglesz az 5-6 kupon is.


Apropo haboru csomag! Lesz benne portyaital? Csak mert ha igen az tovabb sulyosbitja a napi korlatot.