Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Idézet: Maci - 2013.11.22. 08:13:50
Nekem eszembe nem jutott másfél havonta csatlóst csinálni a monoton állatszettem darabjaiból. Azért annyira nem unom őket.


Viszont egyelore nem is ismerjuk a csatlosok tapjait. Ha egy allat 1500 elnyeles helyett ad +100 tult, akkor lehet, hogy el fogsz gondolkodni rajta.
Idézet: Birka - 2013.11.22. 07:15:24
Koc, te el bírod képzelni, hogy 10++ állat képével megnő a karakterlap kinézete, amit kb 1 éve csökkentettek le a LAG-ra hivatkozva?


Nezd. Ott van a karakterlapon 30-50 relikvia. Keppel! Szerintem 10 csatlos, ami mondjuk masfel ev mulva lesz elerheto leghamarabb ezen nem sokat valtoztatna, ugyanakkor lenyegesen fontosabb info, mint a sebkotozo keszlet, meg a felszereles berlet.
Szoval varj csak gondolkodom. Nem az van, hogy el tudom kepzelni, hogy igy lesz, inkabb az, hogy nem tudom mashogy elkepzelni.
Hozzateve, hogy a csatlosok kepe lenyegtelen, ellenben szamuk es tipusuk meg fontos, igy elegendo lenne egy osszefoglalast odabiggyeszteni.
Idézet: Birka - 2013.11.22. 00:26:43
Miklós írta ezeket az idézeteket:

A csatlós nem foglal helyet, teljesen külön oldalon lesz.

Azaz nem állatok lesznek, hanem mint a sajtolásból visszahívható lények kapnak maguknak egy külön oldalt.


Abbol, hogy nem az allatok oldalon lesznek, miert kovetkezik az, hogy nem fogjuk latni a karakterlapon? En latom a targyakat is. Meg a relikviakat is. Azok is tok kulon oldalon vannak az allatoktol.
Kerlek Birka elobb gondolkozz es utana okoskodj.
VAGY ha tudsz valamit, mert egy kismadar elcsicseregte neked, akkor ird oda melle batran, hogy van infod a dologrol, es nem csak hasrautsz.
Idézet: Birka - 2013.11.21. 18:04:13
Kikerülnek az állatok alól és tulbónuszt adnak. Azaz legjobb esetben is kémleléssel a megnövekedett tárgybónuszból lehet majd esetleg "sejteni" őket. Mondjuk még keményebb lutri lesz innentől kezdve a portyalista, mivel ott csak az alap tulösszeget látjuk....


?
Sőt.
???
Te ezeket honnan a fenéből tudod előre?
Dátum: 2013.11.21. 23:53:10
Idézet: Offsboy - 2013.11.21. 19:57:25
Kiváló, köszi a korrigálást! Kár mondjuk, hogy pont a mentális burokkal van párban (ez egyéni szoc problémám ) de szerintem a változatosságával ezen felül nincs gond.


Erdekes en pont dicsertem belso forumunkon a jatekvezetest, hogy kivettek ezt a gyurut leven csak ideiglenes elonyt ad, amit valoszinuleg sokan nem tudnak, igy egy komoly csalodastol lehet megkimelni a nyertest. Persze a 10% szerencset is gyengenek erzem, de az tudtommal nem nyaklanc volt, hanem mindig adta a 10%-os, es ugy azert nem rossz. De javitsatok, ha tevedek.

Nekem az aranytaller hianyzik, mert azt akartam venni.
Dátum: 2013.11.21. 23:50:41
Idézet: Viszok009 - 2013.11.21. 19:10:08
Jajj Miklós pedig nem bonyolult, a Trafikban is mutatni kell a személyit.


Majd Tulok, ha te rendezvenyt szervezel szerintem adj mindenkinek a kezebe rogton egy petardat. Biztos jo buli lesz, csak ne felejts el idoben tavozni, mielott felelossegre vonnak.

Mod: elgepeles javitva.
Dátum: 2013.11.21. 10:10:37
Idézet: Khal Drogo - 2013.11.21. 08:05:13

Jó a játék,tetszik,de nagyot ront rajta ez a gagyi párbaj....elveszi az ember kedvét rendesen,hogy olyantól is kikap akitől nagyon nem szabadna...


Neha a dothraki olyanoktol szenved vereseget, akiktol a legkevesbe varna.

udv,
Mirri Maz Duur

Idézet: Miklós - 2013.11.20. 23:49:54
A bili főleg akkor borul ha valaki 1 nap alatt bepörget 100 kiképzést...


Milyen jellegu problemat okoz ez?
Idézet: Offsboy - 2013.11.20. 19:38:09
Nekem is ez jutott eszembe. Ha az évek alatt felhalmozott templomkristályokat csatlóskristályokba töltöm egyszerre, akkor ugyanakkora hirtelen előnyhöz jutok, mintha kiképezném az állataim (és megenné a csatlós).


Vagy sokkal nagyobbhoz. Vagy sokkal kisebbhez. Ez kicsit lutri.
Idézet: Miklós - 2013.11.20. 19:00:08
A kiképzésről - sajnos ezzel nagyon sok probléma van, és az evolúció után ezek csak sokasodnának. Elég nehéz úgy tervezni valamit, hogy egyik játékos 20 szintet tud léptetni az állatain 1 hét alatt, a másik meg 100-at. Nem szeretek semmilyen már meglevő featurét eltávolítani, de nagyon úgy néz ki, hogy ennek mennie kell


Es milyen problemak vannak vele? Elnezest, hogy nem latom at onalloan, de sose vettem kikepzest a heti 100 szint leptetes meg mindig megvan az allataimnak.
Ez izgalmasan hangzik, ugyanakkor szeretnek rakerdezni, hogy a sok-sok eve huzott-halasztott fejlesztes, az allatok oldal hasznalhatova tetele mikor fog megvalosulni?
Egészen röviden Texasból
Dátum: 2013.11.15. 13:39:56
Elvileg ha beall a menetrend, akkor minden feleves cucc pont a kovetkezo esemeny elejen tunik el, ami jol szamithatova teszi a dolgot. Most sajnos volt csuszas.
Dátum: 2013.11.13. 12:47:19
Idézet: Maci - 2013.11.13. 11:31:01
Ne egészség, és mágia legyen, legyen választható.


Erdekes dilemma ez. Regen az volt, hogy mindened egyforman fejlodott, ami hatrany, cserebe kicsit jobban, mint Landi nelkul. Most a hatranyt szeretnenk kiiktatni, mivel az elony a szintek emelkedesevel valahogy csokkenni latszik. De Miert pont a magia es az egeszseg ne fejlodjon? Mert annak aki felvetette, hovatovabb a jatekosok tobbsegenek ez a ketto felesleges? Hol igazsagos ez azokkal, akik meg pont ezt szeretnek fejleszteni? Nyilvan sehol.

Mi lenne, ha minden tult szabadon lehetne kapcsolgatni ki-be? Nyilvan nem jo, mert akkor teljesen megszunne a hatrany, mikozben elony azert tagadhatatlanul marad.

En azt javaslom, mindenki pontosan 1 tulajdonsagot jelolhessen aki, amire nem kap plusz pontokat az esemeny vegeztevel. Igy a dolog kelloen rugalmas marad, megmarad a hatrany resze, ugyanakkor kicsit taktikazni is lehet vele, ha mondjuk valaki azt mondja, hogy inkabb fejlodjon a 100-as magiam, mint a 800-as vedelmem, hiszen a magia alig eszik LE-t, de a vedelmet sem akarom igazan fejleszteni.
Dátum: 2013.11.08. 09:29:08
Idézet: Bpetya75 - 2013.11.07. 14:24:20
Dikó szerint az már rég elavult, az állatok sebzésének semmi köze a karakter sebzéséhez. Mit tudtok erről?


Szerintem Diko avult el.
Dátum: 2013.11.07. 15:08:41
Idézet: McMad - 2013.11.07. 14:47:33
Idézet: Kocos - 2013.11.07. 07:26:47
...- A csapat eredmenye adhatna kis bonuszos medalt, amit gyujtogetni lehet. A fo jutalom, ami az esemenyert jar, fel eves, de izgalmasabb mint par plusz tulajdonsag, megadott teljesitmenyszint folott mindenkinek jarna. Lasd xeno esemeny jutalmak. Lehetne otletelni....

A hatás nélküli Xenómedálra gondolsz?

Az a masodik mondatra vonatkozik termeszetesen

A fo jutalom, ami az esemenyert jar, fel eves, de izgalmasabb mint par plusz tulajdonsag, megadott teljesitmenyszint folott mindenkinek jarna. Lasd xeno esemeny jutalmak.

A medal is adjon valami aprosagot. Pl. Kronokompenzacio altal befolyasolt varakozasi idok csokkennek 1-2-3-4 masodperccel. Gyujthetoen persze.

Idézet: McMad - 2013.11.07. 14:47:33
Igazából az lenne a legtuttifrankóbb, ha 1szerűen Eventmedálnak neveznénk és így nem növekedne a medálmennyiség


Ez annyira nem lenne tutifranko, hogy ez egyenesen borzaszto lenne. Sok-sok medalt szeretnek. Karacsonyfa effekt.
Dátum: 2013.11.07. 13:50:23
A jelenlegi atlagpontszam: 2,65
Dátum: 2013.11.07. 13:47:15
A magam reszerol a napi portyakorlat oda vezetett, hogy jellemzoen este 11-kor, amikor mar legszivesebben mentem volna aludni, odaultem a gep ele, es leutaltam azt a par portyat meg kuldit. Kifejezetten rossz erzessel ultem le jatszani tobbszor, a karaktereim kozul az egyiket abba is hagytam vegleg.
Emiatt ugy ereztem igazsagosnak, ha az event pontszamat a jelen kivitelezes mellett 2-esre rontom.
Dátum: 2013.11.07. 13:41:36
Idézet: Birka - 2013.11.07. 10:52:30
-Karakter csapat beosztása a szövetsége színe szerint, ha szövi tag. (Sajnos e miatt maradnia kell a napi csata limitnek...)


Nem, szerencsere nem kell maradnia.
Dátum: 2013.11.07. 13:32:11
Idézet: Little Richie - 2013.11.07. 08:41:31
- A pontszámítási rendszer legyen kicsit dinamikusabb, mert a mostaniban egyre kevesebbet ér egy-egy portya. (Ez nincs is összhangban azzal, hogy mindennap ugyanannyit támadhatok)


Mindegyik pontod teljesen jo, de ehhez hozzafuznivalom is akad.
Ezt szerintem tovabbra is csuszo ablakkal lehetne a legjobban megoldani, azaz ugy, hogy az n+1.-dik naptol kezdve mindig csak az utolso n nap (n=3,5,7?) csatai szamitsanak a mezok elosztasaban. Igy ugyan az elso n nap csokken a csatak hatasa, de onnantol allando marad.