Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mormord

Dátum: 2009.09.23. 20:42:54
Melyik a helyes sorrend (fentről lefelé bal oldalon) ?
Vadászat, Portyázás, Lélekkufár, Szövetség, Pihenés
Vadászat, Lélekkufár, Portyázás, Szövetség, Pihenés
Pihenés, Lélekkufár, Portyázás, Vadászat, Szövetség
Vadászat, Portyázás, Pihenés, Lélekkufár, Szövetség

Ó, jajj... Akinek csak erre futja
Dátum: 2009.09.16. 19:32:59
Sajnos azok se jók, ha ilyet látsz, megkönnyíted az adminok munkáját, ha jelzed a kvíz4 topikban pontosan kimásolva. Túlzásokba esni persze nem érdemes. Ha érdekel, és utánaolvasol, könnyen megtudhatod, hogy is kerültek be olyan kérdések, amelyeknek nem itt lenne a helyük.
Dátum: 2009.09.16. 10:15:21
Idézet: Adamek - 2009.09.16. 10:07:31
Sziasztok!

Ez hihetetlen, hogy mindig ide kell írnom!

Feltettem egy újabb kérdést-gondoltam hátha normálisan értékelik vagy nem egy újabb idióta csapathoz jut el pont akik éppen értékelhetik!

A kérdés:

A Világ 3.-on hamarabb kelt fel Zarknod, mint a Világ 2.őn?
Igen- ez a helye

Ez a kedvenc topikod? Egyrészt ezt inkább a "Nem fogadták el a kérdésemet - Miért?" című topikba kellett volna írnod, másrészt eldöntendő kérdés sose fog átmenni a rostán, mivel arra csak két lehetséges válasz van a négy helyett, harmadrészt tele van helyesírási hibákkal. ("Világ 3.-on"->"harmadik világon", "Világ 2.őn"->"második világon" és az egész olyan, mintha egy kijelentő mondat végére kérdőjelet tettél volna.) Amúgy szerintem érdektelenné is válik hónapokon belül. Kicsit arra a kérdésre emlékeztet, amely valahogy így szólt: "Melyik szövetség kapitulált a játékban először?"

EDIT: látom, közben javítottál a dolgon, így még elmondhatom azt is, hogy a "nem tudom" féle válaszlehetőségek eleve halálra vannak ítélve, a 20 másodperces válaszidő pedig azt jelenti, hogy megkapta egy kvízadmin és rosszul lett tőle.
Dátum: 2009.09.14. 23:50:32
Ilyenkor két kérdés merül fel bennem. Az első az alábbi: Hogyan kell "randomot" programozni szerinted? A másodikat pedig egyelőre nem mondanám el.
Dátum: 2009.09.12. 19:17:25
Az első szintű játékosnak is van fertőzése, csak nincsen tudatában. Zarknod viszont tudatában van.
Idézet: Sossego - 2009.09.08. 22:42:27
Azért gondoltam arra hogy nem igényel lexikális tudást mert már elég régóta sok helyen foglalkoztak a témával és lassan aktuálissá is fog válni(ha tényleg bejön)...


Lehet, hogy lexikális, de legalábbis szerepelt már:

Mikorra jósolták a maják a világ végét? 70.89%
Sárga tudtommal nem szerepel a filmben, de a narancssárgával együtt minden jedis játékban előfordul. Mindazonáltal szeretném, ha valaki azonosítaná Luke kardjának színét a Falconon az Új Reményben. A legpontosabb leírás eddig: "Hát olyan izé". Persze lehet, hogy csak abban a változatban ami nekem van meg.

Edit:
Amúgy a magam részéről jó párszor láttam az SW-t, szerintem sem kell tudni, milyen színű kardok szerepeltek benne. Mindenesetre most majd megnézem mégegyszer

Panna, kösz, ezt eddig nem tudtam (a nyáron egyáltalán nem voltam...)
Megjelölte dőlttel, hogy 4. Gondolom piros, kék, zöld, lila lenne a variáció.

EDIT: miért indul a postom 8.35-tel?
Dátum: 2009.09.04. 11:43:24
Hány fok a különbség a víz forráspontja és a derékszög között?
90
4000
10
100

Mivel nem vagyok fizikus, csak egy kicsit zavart, hogy a két dolog nem azonos mértékegységben van, valamint a víz forráspontja nyomásfüggő. Viszont nem találtam a válaszok között a 373,15 K - 90 fok = 283,13 (?)-at. Celsiusban persze kijön a 10 (továbbra sem ismert mértékegységgel), szóval viccnek jó, de kérdésnek kicsit rossz.

Mikor volt Trianon?
1920.áprili 5.
1918.július 4.
1920.júnus 4.
1921. Augusztus 20.

Az elmúlt húsz vadászatban jópár Trianonos kérdést kaptam, mind közül ez volt talán a leggyengébb. Amellett, hogy a válaszok következetlenek, és helyesírásilag hibásak, a kérdés sincsen jól megfogalmazva. Legalábbis mifelénk nem azt tanították, hogy Trianon egy esemény volt, hanem azt, hogy Nagy Trianon-kastélyban írták alá a békeszerződést. Szerintem kicsit szebb lenne így kérdezni: "Mikor írták alá a trianoni békeszerződést?"
Dátum: 2009.06.29. 19:44:46
Ha viszont nem kezd el gyűjteni, akkor soha nem kerül sorra. Bár lehet, hogy ez fél, vagy egy év várakozási esetén már majdnem mindegy. Ugyanakkor néha bőszen váltogatom be a csp-ket, enélkül csak sokszor túlcsordulna. (Aki nem topos, még ezt is megengedheti magának )
Dátum: 2009.06.29. 15:33:42
Aki elkezdte "időben" gyűjteni a dukátokat, az előbb-utóbb elkölti, tehát a másodvonalas beéri. Ha meg nem költi el, akkor ott lehet a dukátja, de nem zavar senkit.
Dátum: 2009.06.29. 15:30:33
Tudsz-e első szinttől klánt alapítani (vagy csatlakozni)?
Nem, egyáltalán nem
Nem, második szinttől alapíthatsz/léphetsz klánba
A Végzetúrban nincs klán, szövetség van
Igen


Ki volt a 2004-es foci EB gólkirálya
Milan Baros
Francesco Totti
Pavel Nedved
Wayne Ronney

Hiányozni fog ez valakinek?
Dátum: 2009.06.29. 12:57:32
Kvízolimpia

Ki gyújtotta fel rómát?
Nomis Leinad
Nero
Toborzásgátló Vlagyimir
Éjfény

Tudtam, hogy erről is az Elit horda tehet! Még szerencse, hogy csak az R égett le r-é.

Melyik szigetcsoport "lóg ki" a többi közül?
Salamon-szigetek
Marshall-szigetek
Langerhans-szigetek
Seychelle-szigetek

Csak szerintem kakukktojás?

Mikor van az RTL Klub műsorában a híradó?
17 óra 30 perckor
19 órakor
18 óra 30 perckor
18 órakor

Izé.

A meganimált képek (azok amik mozognak) milyen formátumuak?
.jpeg
.jpg
.png
.GIF

Aki nem tudja, hogy mi a különbség a kiterjesztés és a formátum között, az ne írjon ilyen kérdést. Mellesleg szép nagy betűkkel megjelölte a helyes választ...

Melyik szereplő nyerte a hazai Megasztár műsor 2. évadát?
Tóth Gabriella
Torres Dániel
Palcsó Tamás
Molnár Ferenc Caramel

Szintén izé.

Kinek a rajzai segítették megalkotni az Alien kinézetét?
Paul Booth.
Senkinek, a filmesek fantáziája alapján született.
Pablo Picasso.
H.R.Giger.

Ha az a "Senkinek, " nem lenne ott, nem érezném ennyire "Nincs is ilyen" válasznak.

Mennyi nulla a nulladikon?
Értelmezhetetlen
-1
Nulla
1

Csak számomra van különbség az értelmezhetetlen és a nem értelmezzük között? Lehet.

Hányas szinten lehet hadüzenetet küldeni?
15
10
9
14

Már látom, a teljes szövetségünket zárolni fogják, mert úgy küldünk hadüzenetet, hogy nincs egyetlen 9-es karakterünk sem. Egyébként pedig a Hányasnál picit szebb a Hanyadik. Ez persze nem változtat azon, hogy tartalmilag rossz.
Dátum: 2009.06.29. 12:15:43
Ez kérlek szépen egy 90. szintű pajzs és egy 89. szintű fegyver Gondolom ezzel nem sok újat árultam el, de sebaj
Dátum: 2009.06.28. 19:36:25
Egy részét olvassák, de a nagy részét csak játékosok. Szerintem a Kvíz 3 topikon kívül nincs olyan topik, ahol mindig naprakészek az adminok, annyi hozzászólást termelnek a játékosok.
Dátum: 2009.06.28. 17:33:09
Idézet: ZAMOR - 2009.06.28. 17:27:16
Miért van az ha prémiumosként képet akarok váltani azt írja nem jó a jelszó!
Milyen jelszó kell ????

A beállítások menüpontban valahányszor módosítást végzel (pl új kép), akkor a "profil módosítása" gomb feletti mezőbe be kell írnod az aktuális jelszavadat.
Dátum: 2009.06.28. 16:37:10
Nagyon egyszerű, néhányak hobbija, hogy ha valami nem tetszik nekik valami, végigfutják az illető jópár hozzászólását és lepontozzák. A másik variáció, ami kevésbé valószínű, minden hozzászólásodban megsértettél valakit
Dátum: 2009.06.28. 14:13:49
Lehet pár kapcsolódó kérdésem?

Mi történik akkor, ha a zöldszemű mester nem szólal meg, de megmondjuk nekik, hogy csak barna, kék és zöld szemszín létezik? (Egyik esetben a mester is a szigeten van, a másik esetben a mestert eltűntetjük)
Mi történik akkor, ha a zöldszemű mester szerez egy piros szemű feleséget, nem mond semmit, de szintén megmondjuk ennek a 202 embernek, hogy csak barna, kék, zöld és piros szemszín létezik?
(Egyik kérdésnél sem mondjuk azt, hogy van köztük abból a színből)
EDIT: Mégiscsak meg kéne mondani nekik, hogy kék és barna szemű ember biztosan van a szigeten...

Aki még nem találta ki, vagy meg az alap kérdésre a megoldást, de gondolkodna ezeken (bár az alap kérdés sokkal szebb ), annak akár elküldhetem a gondolatmenetemet, ha kéri.
Dátum: 2009.06.28. 13:22:47
Hol él a kenguru ?
levegőben
szárazföldön
nincs is ilyen állat
vízben

Hm...

Hány kaszt van egy átlagos szerepjátékban?
Nem tudom.
24
7
3

Még hm-bb...

Ki a "Légy jó mindhalálig" című könyv főszereplője
Farkas Mihály
Fazekas Róbert
Nyilas Mihály
Nyilasi Tibor

Egy kérdőjel a végére, és máris mondatszerűbb. Szerintem idézőjelek sem kellenek.

Mi volt a foglalkozása Figarónak?
Ékszerész.
Bérkocsis.
Kottamásoló.
Borbély.

Melyik a világon a legtöbb nyelvre lefordított könyv?
A Biblia.
Stephen King: A ragyogás
Boleslaw Prus: A fáraó
Harry Potter könyvek.

Pontmánia?

Hogy hívják Garfield gazdiját ?
Jon Arbuckle
Yoda
Orlando Bloom
Johny Depp

Kérdőjel előtt felesleges a space.
Dátum: 2009.06.28. 01:33:50
Én azért bízom benne, hogy valamelyik ismertebb karakter tulajdonosa egyszercsak elordítja magát, hogy "Nanehogymá'! Inkább rátolok még két dukátot, csak ne Pistike11 legyen a kártyán!" Tudom, remélni mindent lehet