Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mormord

Dátum: 2009.03.02. 22:00:41
Ó, korántsem biztosan. Ha beleolvasol a hibajelentések topikba, nem egy olyan esetet fogsz találni, hogy a levadászott LE-t nyomtalanul ellopta egí kicsi láthatatlan manó, ilyenkor valószinűleg a TP-t is magával viszi.

Idézet: Kyle - 2009.03.02. 21:22:57
AM. lenne egy ötletem: A vadázsat során is lehetne egy kis random nem csak a szörnyek máretét tekintve hanem hogy találok-e ellenfelet vagy nem és hogy leölöm-e a talált ellenfelet vagy nem.

Van abban is random, hogy leölöd-e, feltéve, hogy van csapdakészítés szakértelmed. Amúgy a végzeturak világuk csaknem teljhatalmú urai, úgyhogy egy szegény kis dög sosem fogja őket legyőzni (kivéve ha térkapuból jön, mert azok világot látott, tapasztalt állatok, nem egy esetben varázslattal és fegyverrel).
Dátum: 2009.03.02. 20:15:33
Vannak olyan tárgyak (fókuszkristályok és térkapusok), amik bénítást adnak. Három olyan ütést kell leadnod, ami bénítja az ellefeledet (-10 támadás). Ne kérdezd, hogy miért lett a küldetésben kábítás.
Dátum: 2009.03.01. 17:23:54
Ajánlom neked a "Felhasználói feltételek megsértése" topikot, ahova egyből azt is írd be, hogy melyik világról beszélsz. Ez ugyanis aligha tekinthető szövetségi háborúnak.
Dátum: 2009.03.01. 16:35:55
A számszerű beírásaidat a wikidottal összehasonlítva nagyjából ezt kapjuk: A gyémánt kapjon meg egy teljes hordabónuszt pluszban, a többi meg a felét (se). Annak az oka, hogy mindenki gyémántgyűlöletre fog rakni, aki nem gyémánt, elég prózai, ha a játék elején nem úgy gondolnák a játékosok, hogy ez a legjobb horda, akkor nem lenni ennyi gyémánt, és nem is lenne érdemes rápakolni. Ez kicsit olyan utólagos kiegyensúlyozás, bármelyik másik horda bizonyul az elején ennyire ütősnek, most megkapná a magáét.
Dátum: 2009.02.25. 19:51:09
Idézet: Subrunc - 2009.02.25. 19:26:59
Hello

Mikkor lesz valaki végzetúr mester vagy hogy lesz az?
kösz

A rang a hozzászólások számától függ. Jó lenne, ha a minőségétől is függne, de ilyesmire most a népszerűséget használják. (napocska, felhő, villám...) Amíg kevés hozzászólásod van majdnem mindegy mennyire tekint a program népszerűnek, de ha már sok, akkor már az átlag jobban közelíti a valóságot.
Dátum: 2009.02.23. 11:33:48
Mert az 1. szintű dögöd inkább akadályozza a 80-asat, mint segít neki. Másrészt nem akarták, hogy elszálljon a sebzésfelfogás.
Idézet: Izisz - 2009.02.21. 15:35:20
ok ezekkel kapcsolatban irtam nem is olyan reg .......
szerintem nem kell beengedni a jatekba -----( minusz, minusz, minusz, minusz ) IQ val rendelkezö egyeneket
Akkor számold meg légyszíves mégegyszer hány mínuszjelet írtál. Egyébként a négy mínusz az kiejti egymást, és plusz lesz a matematika szabályai szerint.
Idézet: Izisz - 2009.02.21. 15:35:20

mindegyik csak arra hajt, hogy a masik kerdeset leblamalja , de mikor kap egy kerdest , es törtenetesen abban ekezet hiba van ......vagy netalan betü hianyzik ....akkor azt mar nem tartja jo kerdesnek ......

Idézet: "Kvíz szabályzat"
Kérjük, ügyelj a helyesírásra, és használj magyar ékezetes betűket! Ha olyan kérdést kell értékelned, amelyben súlyos helyesírási hiba van, válaszd a Rossz kérdést.

Sajnálom, ez itt a szabály.
Idézet: Izisz - 2009.02.21. 15:35:20
ezert en nem fogom abbahagyni a jatekot mert van 1 par marha aki azt sem tudja, hogy mennyi az 1x1 ( a gyengebbek kedveert 1 x 1 ) .........

Gondoltál már arra, hogy tudja, csak nem tartja érdemesnek a kérdést arra, hogy bennmaradjon? Ha a színvonal miatt nevezel baromnak valakit, lehetőleg ne azt vesd a szemére, hogy az 1x1-et nem engedi át.
Idézet: Izisz - 2009.02.21. 15:35:20
mindenesetre eleg nagy barmok azok akik beengedik az ilyen szinvonalas jatekba az ovodasokat is ......
sajnos van belölük egy par ...........
Aki ismer, most ideképzeli mit mondanék erre, ha nem akarnám, hogy a stílusodat hozzám is kapcsolják.
Dátum: 2009.02.21. 14:26:28
Idézet: Qwyxy - 2009.02.21. 14:22:34
Kesz vagyok. Agyam most allt le teljesen...

Hány LE-be kerül egy állat egyszeri idomítása?
400
500
1000
200

Lehet tippelni a helyes megoldasra!

Aki ilyet kérdez, annak biztos nincs meg még a 4-es idomítása, ezért a 200-ra tippelek
Ha a nóta- és történelmi ismeretem nem csal, az oroszok a saját tankjukat vitték el. Bár nem tudom, mi volt helyes válasznak megadva. "Elvitték az oroszok a tankot/benne volt a kombinált fogó" Amúgy a nóta korántsem közismert, és felettébb trágár ahhoz, hogy a kvízben ne szerepeljen.

Edit: "Hát"-tal nem kezdek mondatot...
Idézet: Lanmandragoran - 2009.02.20. 14:03:41
Légyszíves ne vezesd félre az érdeklődőt. Több helyen többen kiemelték már, köztük Miklós és Hatsepsut is, hogy a tagadó kérdésben a NEM-et célszerű csupa nagy betűvel írni, mert különben az ember hajlamos átsiklani felette, főleg egy olimpián, ahol 20 másodperc van egy kérdésre.

Ezt sajnos nem olvastam tőle, de ezentl akkor én is így teszek.

Idézet: Lanmandragoran - 2009.02.20. 14:03:41

Ami a hatványos kérdést illeti, nem találkoztam vele, de ha nem az volt bejelölve helyes válasznak, hogy Minden szám 0. hatványa... "1, kivétel a nulla, mert azon nem értelmezhető." akkor nincs helyes válasz a kérdésedre, így rossz kérdés.

Sajnos informatikusból vagyok, mifelénk nem szeretik az ilyen kivételeket, de megnéztem, a wikiben is az a definició van, amit mondtál. Bocsánat a helytelen információszolgáltatásért.
Dátum: 2009.02.20. 14:33:43
mikulás,mikulás....

vén mikulás
nagy hasú mikulás
fehér szakállú mikulás
öreg mikulás

Lemaradtam valamiről? Ha igen, akkor is helyesírás...
Legalább megismer több véleményt Aztán dönt. Ahogy mi is Ne vonulj ki a témából.
Én kicsit úgy vagyok vele, hogy aki figyelmetlenségből rontja el, az megérdemli. Nem valószínű, hogy emiatt kerül 25% alá. Az első kérdésedet amúgy szükségtelen volt "egészítsd ki" formára írni, azt pedig az előbb elfelejtettem írni, hogy a matematika is olyan témakör, mint a foci, forma1 és még pár hasonló, megvannak a maga ellenségei. Igaz talán kevesebben, mint a többinél. A fő baj vele az, hogy nem nagyon lehet olyan kérdést feltenni, ami sem nem "túl primitív", sem nem "speciális". Sőt, olyan is könnyen előfordulhat, hogy valaki szerint primitív, míg a másik azt mondja rá, hogy speciális.
Törlés gomb sajnos (vagy nem sajnos) nincs, de megszokható
Idézet: Codagan - 2009.02.20. 13:03:24
Hello! Én is kíváncsi lennék, hogy az utolsó két kérdésem miért kapott rossz értékelést. Az egyik az volt, "Minden szám 0. hatánya..." és ezt kellett befejezni. Helyes választ jelöltem meg, és úgy gondolom, ez sem nem lexikális, sem nem speciális, és nem volt benne helyesírási hiba sem.

Ha a kérdések közül másoltad, amit írtál, akkor van benne helyesírási hiba, vagyis inkább elgépelés: hatványa. Másrészt némelyek nem fogadják el a 0^0=1-et, mert szerintük nem definiált.

Idézet: Codagan - 2009.02.20. 13:03:24
Véleményem szerint ez a kérdés nagyjából a "Mennyi 1+1?" kategória, amire mindenki tud válaszolni. Ezt is lehúzták... Mi volt bennük a hiba?
Pont ez, nem kell 1+1 jellegű kérdés, sőt az 563+478 is törlésre kerül. Másrészt a "Mi nem segíthet", szerintem különben is rossz kérdés, mert ha nem használom nem segít. Ha meg egy keksztől jön meg éppen az ötlet, akkor az segít. Jah, a "nem"-et ne írd már csupa nagy betűvel, tudom, hogy egy csomóan ezt csinálják, de olyan ronda...
Dátum: 2009.02.19. 19:55:27
Helyes kviz válaszért hány %-al több LE-t kapsz?

Nincs is kviz!!!
100 %
1 %
10 %

Muszáj?
Dátum: 2009.02.19. 19:13:19
"Vadószkarakterek" alatt most értsd azokat a karaktereket, akik nem, vagy alig tudnak sikereket elérni portyán. 30. szint felett főleg prémiumos, gyorsan fejlődő karakterek vannak, olyanok, akik tudják hogyan játszanak elég jól ahhoz, hogy ne verjék mindig őket szét. De 25. szinten már van karakter 250 körüli TÖ-vel, ami nagyjából azt jelenti, hogy a véletlentől eltekintve mindig elverik. Neki nem maga a "kínzás" jelent mínuszt, hanem az, hogy ezentúl még többen járnak rá, és ha egyszer bejön valakinek, hogy megkínozta, az napról napra vissza fog menni rá, akkor is, ha a közvetlenül nem zsákmányol semmit.
Dátum: 2009.02.19. 17:58:05
Az energiakristályosítót kiégett őskőből is építheted, én 20. szintig kb 50-et találtam mindenféle szakértelem nélkül. Ahhoz, hogy tovább mehess 3. szintig kell felhúznod, ami 600 követ jelent, ezt egy 12 tagú szövetség produkálja erre a szintre (Ha nincs köztük prémiumos, aki elhasználja a kiégett kavicsokat). Amúgy igazad van, az őskővásárlóknak ez is egyszerűbb, de pont ezért fizetnek.

Idézet: Sasuke20 - 2009.02.19. 15:54:24
2, Kínzókamra
Ne legyen automatikus h ha legyőzünk valakit akkor visszük a kamrába, hanem bizonyos VP-ért cserébe tehessük csak meg mint pl a varázslatokat.

Szerintem is a kínzókamra a vadászókarik sorsának megpecsételése lesz. Megtámadják őket hajnalban, hogy estére beérjen a termés. Reggel 15% alatt ébrednek, és nem csinálhatnak mást, mint vadásznak. Más számlájára. De meglátjuk, mi lesz belőle
Egy szóval sem mondtam, hogy jelentéktelen személy volt. Nemcsak azért, mert nem akartam úgy járni, mint Asgoloth Wayne Chapmannal. Nem hallottam róla, de ettől még lehet jelentős. Megnéztem, ki az. Bár nem tudlak megérteni, de elfogadom, hogy egy olyan témából tettél fel kérdést, ami téged nem érdekel. Érdektelen lexikális tudás azért lesz, mert az értékelőket sem érdekelte. Még az is elképzelhető, hogy közülük voltak akik tudták a választ, mégis úgy gondolták, hogy ez nem olyan fontos dolog. Átmehetett volna a kérdés, de nem tette. Nem a kérdéssel volt akkora bajom, hogy hozzászóljak a témához, hanem Asgoloth olyan jellegű megnyilvánulásával, hogy "mindenki hülye, aki velem nem ért egyet". Már bocsánat a kifejezésért
Szerintem hallott már Michael Schumachertől, de ha azt kérdezted volna, hogy bajnok, akkor ugyanígy elküldött volna melegebb éghajlatra. Hogy miért érdektelen? A világban van többszáz sport, majdnem mindnek van saját bilágbajnoksága, vagy hasonló. Neked talán fontosabb a rally, mint a ping-pong, de nekem nem. Mellesleg a ping-pong világbajnokok nevét sem tudom, mert minek. A "szellemi nyomorultak" pedig képesek megtalálni egy mondatban a lényeget, és megérteni, hogy milyen kérdést lehet feltenni, és milyet nem. Néha tévednek, de ilyen nem szoktak ilyen hozzászólásokat írni amiért nem fogadják el egy-egy kérdésüket. Tisztelet ezúttal nem jár a kivételnek.
Ötletes Ezt úgy számoljuk, hogy egy átlagos halandó nem képes megkülönböztetni Dömdödöm szavait, vagy úgy, hogy csak 3 szót ismer?