Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - McLee

Oldal: 12
Dátum: 2009.08.31. 18:19:09
Hát nekem nem igazán, s amennyire tudom, nem is vagyok ezzel egyedül.
Dátum: 2009.08.31. 18:14:01
Én már azzal is elégedett lennék, ha annak az egynek megkapnám, akit bejelöltem...
Dátum: 2009.08.28. 11:15:59
RokaMoka: szurkolok Neked! Komolyan!
Dátum: 2009.08.28. 11:04:29
Nincs ebben semmi paradoxon. Persze, hogy megy az ember, ha hívja egy SZERVERSZINTEN ismert játékos. De ettől még nem ismerem, nem tudom, mennyire megbízható és korrekt, és ő sem rólam.
Kinövöd magad a következő szerver indulásáig valamelyiken, hogy mindenki ismerjen, és a jövőbeli világban hozzád is dőlni fognak a játékosok
Nem kell összeesküvés elméleteket gyártani, az történt, hogy sokan análkül regeltek a szerverre, hogy vették volna a fáradtságot arra, hogy elolvassák, miért és milyen céllal jött létre, értelmezték volna a leírtakat, és megpróbáltak volna annak megfelelően felépíteni egy működő stratégiát, és taktikusan végigvinni.

Érdemeket meg nem kell emlegetni, biztos vagyok benne, hogy senki nem tekinti közülünk érdemnek ezt a helyzetet. Nekünk jött össze, amit elterveztünk.
Dátum: 2009.08.28. 10:41:15
Ki kell ábrándítsalak Rokamoka: nem ismertük mind egymást, mert én pl. senkit nem ismertem, csak egy tagot, akivel a V3-on is egy szöviben vagyunk. A maradék 33-mal nem találoztam még semmilyen formában. A kihagyás úgyis működhet ám, hogy aki egy napig nem azt csinálja, amire szükség van, az repül. Ilyen egyszerű ez.

Faust0ne: egyetértek, mindarra szükség van, amit leírtál, csak ezen a szerveren ez nem jön be. A többin igen
Dátum: 2009.08.28. 10:08:15
Bármily hihetetlen, egyetlen oka volt csak: olyan tagok vannak, akik feltétel nélkül, az egyéni érdekeiket félretéve mindig azt csinálták, amit a taktika megkívánt. Az sikerült, ami a legnehezebb - a sunnyogókat kihagyni a szöviből. Jó játékos sok van, más szövikben is, csak azt hiszem azokból van kevesebb, akik tényleg hajlandóak igazi közösségi játékosként résztvenni egy szövetség működtetésében. Ennyi az egész, semmi több.
Dátum: 2009.08.28. 09:44:51
Á, semmi gond. Az epikusokhoz így a 25. túl olyan 3 óra kell minimum, ugyanis csak egy része ütőképes a szövinek.

Nagyon kikapnál, ha nekem jönnél, ahogy nézem az adatlapodat, de mivel kissé nagy a szintkülönbség köztünk, nem is tudnál.
Mellesleg mivel érdemeltem ki a vérszomjadat?
Dátum: 2009.08.28. 09:30:15
Elég érdekesen látod a helyzetet
Te melyik v4-en játszol? Ugyanis most ütjük le a 29. epikust, este pedig a 30. következik. Ha ez nincs közelében a 30 epikus csatának, akkor mi?
Mit akarsz a hírektől?
Nézd a szövetségi toplistát és ott mindent megtalálsz, ami ebben az esetben mérvadó. Ott most az epikusnál 28-at látsz, egy óra múlva 29-et.

Thauglor: egyenlő esélyekkel indult mindenki, időben tudni lehetett, hogy indul a szerver és milyen feltételekkel. Nevetséges, hogy aki nem tud eredményt produkálni, az fikázza azokat, akik ismerik a játékot és jobban játszanak, ezért győznek.

Mellesleg mindenkivel egyetértek, aki hasonló sebességű szerver indítását hiányolja. Miért? Mert én is ezt szeretem a legjobban, épp a sebessége miatt.
Sajnos azonban azzal nehéz lenne vitatkozni, hogy a játékfejlesztés üteme nem tudná követni a gyors világ fejlődési sebességét. Nagy kár, de ez van.
Dátum: 2009.08.05. 06:27:51
Rendben, megértettem, ismét a szokásos paranoia.
Tudod, az a gond szerintem, hogy ez a hozzáállás azokat is sújtja, akik tisztességesen játszanak, míg a csalók mindig megtalálják a módját, hogy valahogy visszaéljenek a lehetőségekkel.
Mellesleg nem általános tárgyátadásról írtam, hanem egy konkrét körről a térkapus cuccok átadásának lehetőségéről.
Ha ez a lehetőség minden szövetség rendelkezésére állna, kicsit nehezen tudom elképzelni, hogyan lehetne ezzel visszaélni, hiszen bármely szövinek rendelkezésére áll, aki akar él vele, aki nem, nem.

Amit a motivációról írtál, arra csak azt tudom mondani, hogy őszintén remélem, soha nem lesz belőled vezető sehol, mert nagyon nehéz dolgod lesz. Ugyanis a motiváció és az elismerés szerepe (legyen az játék vagy a való világ) kicsit más, mint amit gondolsz róla
De most nem mennék bele vezetéselméleti fejtegetésekbe, ha nem, nem.
Dátum: 2009.08.02. 16:33:15
Nem találtam megfelelőbb topicot, ezért írom az ötletemet ide, hiszen szintén a szövetségekkel kapcsolatos.
Nevezetesen a szövetségek vezetőinek adna olyan lehetőséget, amivel motiválhatnák a tagokat.
Arról lenne szó, hogy legyen lehetőségem (a védelemhez hasonlóan) a nálam lévő térkapus cuccok közül a kiválasztott szövetségi társamnak átadni.
Pl. ha kiemelt szövetségi feladatból valaki átlagon felül kiveszi a részét, kapna tőlem egy gyűrűt, amiből nekem már három is van.

Kérdésként merülhet fel, hogy honnan tudja a program, ki a vezető?

Erre két megoldás is kínálkozik:

- kezdetben minden játékosnak rendelkezésre állna ez a lehetőség, de amikor belép egy szövetségbe, ugyanúgy átadhatná egy kiválasztott tagnak, mint az egy szavazatot
- annak biztosítja ezt a lehetőséget a program, akinek pl. legalább 5, vagy egyszerűen a legtöbb szavazata van a szövetségen belül

Azt hiszem, aki igazán összetartó és jó hangulatú szövetségben játszik, érti, örömmel üdvözölné ezt a lehetőséget, és bár nem vagyok programozó, mivel már vannak közel azonos funkciók, gondolom a leprogramozása sem lenne aránytalanul nagy munka.
Dátum: 2009.06.30. 07:42:13
Sziasztok!

Ha szinttől függetlenül a tulajdonság- és szakértelemösszeged átlag felettiek (vagy vállalod, hogy a kapott útmutatás alapján rövid idő alatt azzá teszed) és van kedved csatlakozni egy dinamikusan fejlődő szövetséghez, jelentkezz a V3-on az Abydos Gate szövetségbe, még korlátozott számú hely kiadó. Amit tudni lehet rólunk:

Amit kérünk:
- egy szavazat átadása McLee részére
- olvasd rendszeresen a szövetségi fórumot
- támogasd a szövetséget a mindenkori feladatok végrehajtásában való aktív részvétellel
- aktivitás (naponta legalább egyszer lépj be)
- karaktered folyamatos fejlesztése

***

Amit kínálunk:

- a lehetőségekhez képest gyors egyéni és szövetségi fejlődés egymással összhangban
- nagyon sok tapasztalat (ezen alapszik a stratégiánk)
- saját chat-szoba a gyors kapcsolattartáshoz
- sikerélmény
- +18 védekezés, +18 támadás az eredményesebb portyák érdekében
- térkapu 5. ha küzdenél más dimenziók lényeivel mesés kincsekért
- mágustorony 7. ha szükséged van több Vp-re
- kennel 5. ha állataidat szeretnéd tréningeztetni
- aréna, ha tesztelni akarod magad szövetségi társaid ellen
- kémgömb, ha többet akarsz tudni ellenfeleidről
- átokpiramis, ha szeretnél átkot szórni ellenfeleidre
- aurapajzs 4. + lélekpajzs 1., ha óvni akarod a megszerzett LE-t
- palota 3., ha olcsóbban akarsz a lélekkufártól vásárolni
- energiakristályosító 3., ha több kiégett őskövet akarsz szerezni
- katakomba, ha el akarsz rejtőzni
- epikus emlékmű (1. szint épül), ha közösen akarsz küzdeni a szörnyek ellen

Hamarosan: Akadémia, a magasabb tudásért.

***

Amit szankcionálunk:

- szavazat átadásának megtagadása
- előzetes jelzés nélkül 7 napi inaktivitás
- a mindenkori szövetségi célkitűzések folyamatos és tartós figyelmen kívül hagyása

Egyszeri figyelmeztetés után 3 nap türelmi idő, majd megválunk egymástól.

***

Adó nincs, elsősorban a karakterfejlesztés a lényeg nálunk. Időnként van kiemelt építési feladat, abból mindenkinek részt kell vállalnia, de egyébként mindenki annyi épít, amennyire szerencsés akar lenni

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, jelentkezz nálam (NE itt, hanem privát üzenetben).

Mindenkinek jó játékot kívánunk/kínálunk
Dátum: 2009.06.15. 15:49:27
Még van két hely a V3-on prosperáló Abydos Gate szövetségben! Nézd meg a lapunkat!
Dátum: 2009.06.02. 08:26:31
Sziasztok!

A 3. világban dinamikusan fejlődő AbydosGate szövetség keres tagokat, vagy akár kisebb szövetségek csatlakozását is örömmel vesszük.

***
Amit kérünk:
- egy szavazat átadása a megjelölt vezető tag részére
- olvasd rendszeresen a szövetségi fórumot
- támogasd a szövetséget a mindenkori feladatok végrehajtásában való aktív részvétellel
- aktivitás (naponta legalább egyszer lépj be)
- szinttől függetlenül átlagfeletti szakértelem- és tulajdonságösszeg vagy ennek elérése a kapott útmutatás alapján soron kívül
- időszakosan szintx70 LE napi építés (az egyéni fejlődés periódusaiban szünetel)

***

Amit jelenleg kínálunk:

- a lehetőségekhez képest gyors egyéni és szövetségi fejlődés egymással összhangban
- nagyon sok tapasztalat (ezen alapszik a stratégiánk)
- saját chat-szoba a gyors kapcsolattartáshoz
- sikerélmény
- épületbónuszok gyors fejlődése
- térkapu 5 szint

***

Várunk minden érdeklődőt!!
Ha érdekel, nézd meg a szövetségünk lapját, és keress engem privát üzenetben.

Jó játékot mindenkinek!
Dátum: 2009.05.09. 19:08:57
Az Abydos Gate Szövetség a 3. Világon keres egy fő 15-20 szint közti HARCOS tagot. Olyan karaktert várunk, aki harcra specializálódott, megvannak a megfelelő tulajdonságai és szakértelmei, és bármikor kész a harcra (naponta minimum 2-3 óránként játszik). Ha megfelelő szintű és képességű karakter jelentkezik 3 napon belül, akkor mentesül a kötelező építési limit alól fél évre.
Amennyiben több jelentkező lesz, úgy a legerősebbet azonnal felvesszük, a többiek számára pedig bővítünk, és pár nap múlva jöhetnek ők is.
Jelentkezni McLee-nél lehet, ne ide írjatok, hanem privát üzenetben!!!
Dátum: 2009.05.09. 08:04:01
Az Abydos Gate Szövetség a 3. Világon keres egy fő 15-20 szint közti HARCOS tagot. Olyan karaktert várunk, aki harcra specializálódott, megvannak a megfelelő tulajdonságai és szakértelmei, és bármikor kész a harcra (naponta minimum 2-3 óránként játszik). Ha megfelelő szintű és képességű karakter jelentkezik 3 napon belül, akkor mentesül a kötelező építési limit alól fél évre.
Amennyiben több jelentkező lesz, úgy a legerősebbet azonnal felvesszük, a többiek számára pedig bővítünk, és pár nap múlva jöhetnek ők is.
Jelentkezni McLee-nél lehet, ne ide írjatok, hanem privát üzenetben!!!
Dátum: 2009.04.30. 12:27:37
Még van pár hely a A hét smaragd szamuráj szövetségben az 1. világban.
Ha érdekel valakit és legalább 10. szintű, akkor írjon (de ne itt, hanem a játékban üzenjen) McLee-nek.
Most még nem kell eszement nagyságú LE-t tölteni a kútba, de ez hamarosan változni fog, tehát most érdemes jelentkezni.
Azonos szintű jelentkezők közül azt tudjuk felvenni, akinek magasabb a szakértelem összege.
Dátum: 2009.04.20. 19:46:01
Már csak 3 hely van az Abydos Gate Szövetségben a harmadik világban. Bárkit fogadunk, de most már 10. szint alatt nem igazán érdemes jelentkezni....
Dátum: 2009.04.16. 17:27:02
A hét smaragd szamuráj szövetség még mindig vár az 1. Világban jelentkezőket. Garantált előmenetel, nagy tapasztalatú tagok, demokratikus döntések. Még pár napig várunk az építéssel, hogy ne kelljen az újaknak nagy hátránnyal indulni.
Dátum: 2009.04.16. 15:19:18
A 3. Világban működő Abydos Gate Szövetség szívesen vár új tagokat a gyémánt hordából. Jelenleg 11-en vagyunk, s elég jól állunk építéssel. Jelentkezni McLee-nél lehet.
Dátum: 2009.04.09. 09:50:45
Az 1 világban ma megalakult a Hét smaragd szamuráj szövetség.
Várunk minden becsületes harcost!
Egy hétig nem építkezünk, hogy ne kelljen az új tagoknak erejükön felül tölteni a lélekkútba!
Oldal: 12