Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kyron

Dátum: 2009.04.12. 12:43:11
A Húsvéti hagyományokban az is benne van, hogy másnap visszalocsolnak a lányok...
Ajaj! Remélem a Beho-nál nincs túl sok hagyományt ismerő fejlesztő.
Dátum: 2009.04.12. 04:54:34
"Meghajolsz a hölgy előtt, majd gyógyitalodból udvariasan megkínálod egy korttyal. Ő kedves mosollyal viszonozza gesztusodat, és átnyújt egy grifftojást (+83 lélekenergia)."
lol!
Húsvéti extra! Köszönjük Beholder!
Lányok! Ti kaptok valamit a portya után? Mert én ezt kaptam, miután legyőztem egy végzethölgyet!
Dátum: 2009.04.11. 21:08:16
A bajnoki az én szemszögemből egy olyan pontja a játéknak, amit legelőször nagyon vártam, mostanában meg csak kattintok egyet, és hátha szerencsém lesz. Sajnos a legtöbb szinten megvan az a fix 4-5-6 végzetúr, akik 99%-ban el fogják vinni a pálmát.
Lassan már csak az lesz a kérdés, hogy melyikük.
Félre ne értsetek, mind megérdemlik, mert valamit, valamikor ők nagyon jól csináltak, így tudtak a többiek fölé emelkedni. Ez mind rendben van.
Az én javaslatom a Csoportos viadal lenne.
Ezt többféleképpen gondoltam.

1. A bajnoki beosztás szerint jelentkezel a csoportos viadalon. Beraknak egy csapatba.(lehetőleg páratlan számú legyen, hogy könnyebb legyen dönteni). Két csapat összecsap. A csapatok tagjai harcolnak egymás ellen, véletlenszerűen kiosztva, hogy ki ki ellen küzd. A több győzelmet elért csapat jut tovább egyenes ágon.
Így még nagyobb lenne szerencse szerepe, mert jó cspatba kell kerülnöd, és ott is több győzelem kellene.

2. Csoportos viadal erősebbek ellen. Van 3(pl.) magasabb csoportba tartozó végzetúr. 9(pl.) eggyel alacsonyabb szintű végzetúr támad rájuk, de úgy, hogy a magasabb szintűeknek nem töltődik újra az ÉP-jük a csaták után. Így, ha a kicsik elég sokat tudnak sebezni, akár a náluk sokkal erősebbeket is ki tudják végezni.

Most hirtelen számomra jó ötleteknek tűnnek, de elég alaposan le kellene szimulálni, hogy ne legyen egyik fél számára sem biztos a győzelem.

A jutalom pedig lehetne Harci tetoválás, ami valamelyik szakértelmet növelné, valamint a győzelem miatt hírnévnek köszönhetően a lélekkufár is jobb cuccokat adhatna.(kereskedelem +5m +10?)

Vélemények?
Dátum: 2009.04.09. 21:14:19
Jó helyen keresed, vagy kattintasz rá?

"... Újabb két napi utazás, egyre távolabb a megszokott a vadászterületedtől, amikor végül rábukkansz hordavezéred táborára. Épp elkotródik a remegő végzetúr, aki ki merészelte hívni. A hatalmas testű hadúr dühödten fordul feléd, készen rá, hogy lesújtson, de aztán megismer téged, vagy legalábbis a hordátok szimbólumát.

- Mit akarsz? - förmed rád. - Ez az én területem!

- Válaszokat keresek, uram..."
Dátum: 2009.04.09. 12:54:20
"A használat varázspont költsége a célpont szintjétől függ. Egyszerre legfeljebb annyi végzeturat átkozhattok meg, amekkora az átokpiramis szintje."

Valószínű valamelyik kritérium miatt nem tudsz átkozni!
Vagy mert nem használsz woodoo babát...
Dátum: 2009.04.09. 06:47:13
Csak azért gondoltam, mivel néggyel ütöttél többet, és nyolcat sebeztél kritikusba. A kritikus pedig dupla sebzés nem?
Dátum: 2009.04.08. 20:34:59
Nem az lehet, hogy a 156 sebzést még "elnyelték", de a 160-at már nem?
Dátum: 2009.04.07. 21:11:00
Csak a fórumozókat, de ők valószínűleg játszanak is!
Dátum: 2009.04.06. 14:32:11
Őskövet csak akkor fogsz kapni, ha a beajánlott karakter is vesz, és te annak te csak bizonyos - ? 10% ? - százalékát kapod meg. A beajánlást az Ajánlás menüpont alatt láthatod, ott is legalul.
Dátum: 2009.04.06. 11:31:40
az...
Dátum: 2009.04.05. 16:19:42
Ha szintlépés után rászánsz bizonyos mennyiségű LE-t, akkor biztos, hogy sikeresen küzdesz a fertőzés ellen, a leírás egy kicsit félrevezető.
Még senki nem tudja, mi lesz a vége, az egyik oldalról sem, mivel addig még lépni kell pár szintet az élen haladóknak.
Így neked kell eldöntened, hogy beleölsz-e bizonyos mennyiségű LE-t, vagy sem!
Dátum: 2009.04.04. 14:19:01
A 4. szinttől tanulhatsz szakértelmeket. Ott lesz két ehhez szorosan kapcsolódó szakértelem. A csapdakészítés - vadászat során X% esély a lény elfogására - és az idomítás - a befogott lény tanítása, hogy harcolhasson melletted.
Még jó pár szakértelem kapcsolódik az állatokhoz, javaslom, hogy nézz el ide: http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek
szerk.: a csapda a 3. szinten van, bocsi...
Dátum: 2009.04.03. 07:06:49
Megoldható, valamelyik fórumon már írtak róla, ha jól tudom Sanyi kolléga tud róla többet!
Dátum: 2009.04.03. 06:58:40
...2x
Dátum: 2009.04.03. 05:27:30
A karakter képe alatt lévő beállításoknál!
De gondold át jól! Én a helyedben inkább elmennék láthatatlanba úgy, hogy megturbóznám a tp-t, és csak leparkolnék vele. Ha később meggondolod magad, akkor nem kell az elejétől kezdened!
Dátum: 2009.03.31. 20:40:18
Idézet: D4vid - 2009.03.31. 17:18:44
Elájulsz,és amíg nem megy az életpontod 15% fölé nem portyázhatsz.


És mellesleg téged sem támadhatnak!
Dátum: 2009.03.30. 06:07:52
Nincs. Ez egy ilyen küldetés. Ha nem akarsz ősköve venni, akkor a kiégetteknek csak az energiakristályosítónál lesz szerepe, sehol máshol.
Dátum: 2009.03.27. 21:57:21
Szerintem nem, de csináld meg és akkor majd biztosan tudni fogjuk.
De ha vársz egy kicsit, akkor lehet, hogy valaki okosabb hozzá tud szólni!
Dátum: 2009.03.27. 21:48:14
A világ1-en lévő Sárkány Testvériség, várja magányos gyémánt Sárkányfiókáit!
Amit nyújtani tudunk:
1. A karakterlapodra a játék készítői személyesen fogják beírni a következő szöveget: "a Sárkány Tesvériség szövetség tagja"! (Nem vicc, nézz meg engem, nekem is ott van!)
2. Ha nincs elég szövetségi építésed, ingyen építhetsz a lélekkutunkba! (bevizsgáltattuk szakértőkkel, és megállapították, hogy a mi kutunkból tör fel a legtisztább lélek Ghalla földjén!)
3. Ha van elég építésed, olyan megtiszteltetésben lesz részed, hogy tovább falazhatod megkezdett építményeinket! (Akár az össze lélekenergiádat beépítheted, így nem kell olyan felesleges dolgokkal foglalkoznod, mint a tulajdonságok és a szakértelmek!)
4. Pár ezer lélekenergiáért cserébe, Akadémiánk professzorai megtanítják neked gyűlölni más hordák csökevényes végezte-homanoidjait! (A módszer: az adott horda egyedeivel teli osztályterembe kell tanulnod, ahol te leszel a kis csicskás a tanárok mindig csak a többieket fogják dicsérni, téged pedig csak a feleltetésre hasznának!)
5. Kennelünkben a legújabb szközök állnak kedvenceid rendelkezésére, hogy még erősebbet tudjanak ugatni, nyihogni, hörögni, nyálkásodni, pernahajderkedni, stb. (Megfelelünk az összes állatvédelmi szabályzatnak, a kedvencek viadalaiban elhullott egyedeit nem temetjük el a földbe. Megetetjük a többivel.)
6. A térkapuból sok érdekes dolog hullik ki, ezek mindegyike nagyban erősíteni fog téged. (Csak le kell vágnod róla előző gazdáját.)
7. Ingyen, és bérmentve használhatod személyi masszőrünket és altatóorvosunkat egyben, aki egyedi módszerét használva a fáradt harcosokat pár lendületes karlendítéssel az álom jótékony homályába küld. (Csak az epikus mellé kell állnod és emlegetni a talpazatra kiírt lény felmenőit.)

Üdülés csekket, diákigazolványt és nyugdíjszelvényt is beszámítunk!
Családosoknak pótágyakat tudunk biztosítani, később saját szobát faragunk a kisvégzetdedeknek!

Keress minket bátran!
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=277
Dátum: 2009.03.26. 20:01:02
Akkor bocs ! Csak valahol beszéltél már erről a 0,5-ös LE dologról, csak nem emlékeztem rá pontosan!