Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shutruk Nahhunte

Dátum: 2010.11.16. 11:04:34
Tehát:
Ha fejlesztenek, újítanak: Köcsög Behó, már megint felborítják a jól kifundált stratégiádat, már megint kezdheted elölről a gondolkodást...
Ha NEM fejlesztenek, nem újítanak: Köcsög Behó, még mindig semmi fejlesztés, unalmas ez az egész...

Itt szép lehetsz, de okos nem...
Dátum: 2010.11.16. 10:57:29
A kivit félbevágják, és kiskanállal kieszik a belsejét. Én nem szeretnék egy félbevágott Birkából csemegézni.
Dátum: 2010.11.14. 14:46:32
Töröltem. Biztos jó gyerek ez a Ricskosz, csak néha kicsit meggondolatlan.
Dátum: 2010.11.14. 12:11:53
Az ellen a 2-3 ember ellen, akik magas szinten veled egy szinten vannak. (Lehet hogy a 2-3 túl nagy szám?)
Dátum: 2010.11.14. 07:58:21
A "vok" szó(?) használata miatt nem látod. A játék beépített n00b-irtóval rendelkezik.
Dátum: 2010.11.12. 14:22:05
1. Jóreggelt.
2. Eltévedtél.
Dátum: 2010.11.11. 13:54:21
Osztottam-szoroztam, és arra jutottam, hogy én kifejlesztem ezt az új szakit, mert engem a játékélmény motivál, és nem számok. Köszi Miklós, bár ha ezt egy nappal előbb mondod, akkor nem pazaroltam volna el 10 követ a pálcikádra....

Egyre szimpatikusabb döntések... A szint/3 követelmény miatt már nem érzem ablakon kidobott kőnek.
Dátum: 2010.11.10. 15:25:39
Igen.
Dátum: 2010.11.09. 21:04:22
Én azt nem értem, hogy amikor KITALÁLTAD ezt a relikviát, miért nem gondolkodtál ELŐRE?
Úgy értem: Miért mindig mi szívjuk meg azt, hogy rosszul tervezel?
Dátum: 2010.11.09. 20:48:16
Idézet: Miklós - 2010.11.09. 20:42:09
Birka: a logikád kicsavart és nem helytálló. A világokon van az élmezőny, utána jön a VF-es középmezőny. Valószínűtlennek tartom, hogy a VF-es középmezőny legalján levő embernek legyen a legtöbb dukátja, és elhappolja a többiek elől az inspirátort... Aki inspirátort vesz, inkább a VFes mezőny élén áll, és az inspirátornak köszönhetően ott is fog maradni - úgy, hogy kétszer erősebb lesz mindenkinél... Az sem helytálló, hogy attól, hogy valaki 2x sebességgel kapja a csp-t, nem fog javulni a LE/TP aránya. Dehogynem... Egyrészt életének volt egy szakasza, amikor még nem volt VF-je, és ekkor a LE/TP aránya gyengébb volt, az ezzel együttes átlag javulni fog. Másrészt, csökken a más forrásból kapott, nem felezett TPje aránya a vadászathoz viszonyítva, és ez is a hányadost javítja.


Az én karimnak V3-on az Inspirátor az egyetlen lehetősége arra, hogy bajnokit nyerjen ebben az életben. Szerintem eséllyel indulok ezért a holmiért, és meglehetősen bosszantó, hogy egy olyan nerfet akarsz átverni a játékosokon, ami ezt a hangyaf@sznyi lehetőségemet is elfújja.
Dátum: 2010.11.09. 20:41:31
Teljesen igazad van, ment a vastag +10.
Dátum: 2010.11.09. 19:49:52
Viszont ez csak korlátozott számú emberre igaz, hisz' nem mindenkinek sikerült 30+ italt kiütnie, illetve akik ki is ütöttek ennyit, azok nem biztos hogy Inspirátort akarnak szerezni az élő aukción, ahova lehet hogy el sem mennek.
LGY-ért vásárolgatni meg elég lassú, tekintve hogy párosával kell megvenni, és az azért nem két fillér.

Aki meg kiütött 30+ italt, elmegy a talira, és el is viszi a cókmókot, az is csak korlátozott ideig élvezheti az Inspirátor régi előnyét, amivel egy másik aspektusból viszont megsérti a játékszabályokat, mert Miklós nerfje egy "bug"-ot hivatott kijavítani, és a felettébb hiányos játékszabályok értelmében bűncselekmény egy buggal élni/visszaélni.
Hú, ez nekem nagyon tetszik. Legyen így.
Az inspirátor kiherélését meg szerintem mindenképp gondold át mégegyszer, végezz szokásos számításokat, és figyeld a közhangulatot. Ha folyton a játékosok kedve ellen teszel, akkor előbb-utóbb elmennek az "értelmes" játékosok, és mivel szvsz ők jelentős hányadát adják a Végzeturas bevételeteknek, nem kéne egy saját válságot csinálni.
Dátum: 2010.11.07. 21:18:53
Ott sem a régi már.
Dátum: 2010.11.07. 17:28:36
A sorrendet nem figyelembe véve:

1. Ágygömb és seprűnyél
2. Alice Csodaországban
3. Mary Poppins
4. Vissza a jövőbe III.
5. Amerikai Psycho
6. Nyomás utána
7. 300
8. Császárok klubja
9. Ollókezű Edward
10. Beatle Juice
Dátum: 2010.11.07. 17:22:18
Néhány helyen a TP átlag sem stimmel.
Viszont aki nagyon akarja, pár perc alatt a saját karakterére szabhatja.
Köszi Offsboy a táblát, nekem elég sokat segített az eljövendő időszakra vetített stratégia kialakításában.

Idézet: Szinv - 2010.11.07. 17:11:52

2. Ugyanitt a vadászatért kapott AF 0.019. Nekem magasabbra jött ki, átlag 0.021. A prémium tagságért járó 1.1-es szorzó is benne van?

A prémiumszorzó benne van.
Az effektív feszültség bizony ~230V. Nem gáz beismerni a tévedést egyébként...
Mikor játszottam én a "bogyómat", hogy mekkora magyar vagyok?
Már megbocsáss, de neked nem teljesen mindegy, hogy utóirattal látom el a hozzászólásomat, vagy post scriptummal? Tehát felétek aki nem csak magyarul képes kommunikálni, az már nem is magyar?
Én nem érveltem ezzel, hanem a felháborodásomnak adtam hangot egy olyan értelmi szinten, amit ő is biztos megért. Érvelésnél az ember reakciót vár, én nem várok reakciót.

Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Egyébként köszönöm a véleményedet, felcímkéztem és beraktam a Leszarom feliratú dobozba.
Idézet: Spion9 - 2010.11.06. 18:32:34



magyarország viszont tőlem soha a büdös életben nem fogja megkapni a nagybetűt, mivel 0%-ban tisztelem ezt az országot.

Ha akarsz legyél rá büszke, hogy magyar vagy én inkább szégyenlem.
Ostoba birka nép vagyunk, minden sz@rt lenyelünk.


További sok sikert ehez a gyökér játékhoz, az adminok meg bő nyállal bekaphatják.


Egyetlen kérdés merült fel bennem:
Az az orvos, aki segített anyádnak kipottyantania, még szabadlábon van, vagy ott helyben letartóztatták emberiség elleni bűncselekmény vádjával?
A legmélyebb tisztelettel: a kurv@ anyádat azért, amiért ezeket a mondatokat magyar nyelven merted leírni.
Egyébként egy vicc az összes hozzászólásod, annyi közöd van a villamosságtanhoz, mint egy POK-nak a vadászathoz.

P.s.: A gyengébb idegzetű fórumozóktól elnézést kérek, de ez a pattanás felbosszantott.
Dátum: 2010.11.06. 19:46:06
Ez hol van?