Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shutruk Nahhunte

Dátum: 2015.08.18. 14:58:20
Shutruk Nahhunte V6 Karakter átadás megtörtént ,dnamax néven folytatja tovább. Egy élmény volt ez a sok év, de elég is volt.

Kivánok sok jó eventet, sok izgalmat, és sok sikert azoknak akik maradnak.
Dátum: 2015.07.25. 18:06:01
A változás szügségszerü volt, viszont kompenzálni kéne a játékosokat, mivel ez nem kevés erőforrás vezsteséggel járt nekik. Vagy a fele afpontot, vagy esélyt adott ideig a képesség teljes törlésére vezsteségtelenül. Ez az elszálás nem az ő hibájuk volt.
Dátum: 2015.07.22. 15:37:23
Mert senki nem jelentette, ez egy bug, a üsz is megerősítette, ha nem a szemem elött történik, felse tünik nekem se. Akik meg kihasználtak, síri kusban ülnek. Ez egyértelműen csalásnak számít, ugyan ez volt a térkapu buggal is, a xenoban a minuszba lehetett menni a csp-vel, stb. Nagyon nem szeretem az ilyesféle játék stílust. minimum mindenkinek aki normálisan játszott jóvá kéne irni a toplista jutalmat.
Dátum: 2015.07.22. 12:33:50
Az event működött láthatatlanul, erre a bizonyíték a v6-n a toplista utolsó helyezte, amióta ot van láthatatlan.
szabo0470 1024
Dátum: 2015.07.18. 10:30:46
Ugyan azért amiérta robánás túl erős.
PL: egy gyengébb karakter csak magas állatokal, simán bealázna egy évek óta jól játszó top karaktert.
Dátum: 2015.07.03. 14:18:58
Csatlóskristály csomag
Csatlóskristály csomag
Típus: egyéb
Szint: 20
Megvásárlásakor kapsz 20 csatlóskristályt. (naponta max. hármat vehetsz belőle)
Ár: 10
8 Őskő

Van értelme egyltalán már karaktert inditani minnimális öskö költéssel ?
Már nem azért de kincsesládiko, minikronit csomag, csatloskristály alélekfutárnál. Csak ösköért, ezek mind energia források, és onuszokat ado dolgok. Enyierövel, kérjüük a Szívoság övet vagy az araytallért ösköért. Ki let véve, aztán miszter tápot pénzért rinyagépek vissza sirták. tönkre lett téve ez a játék teljese. ha nem költsz öskövet mint az állat boxzsák leszel.
Dátum: 2015.06.28. 19:45:04
100 őskő hüség szimbólum és ot lehetsz gyémánt ahol akarsz.
Dátum: 2015.06.13. 06:52:07
fétisszilánk: 100 győzelmi embléma
10 fétisszlánk beváltható: A Végzet bronz fétise. 250. szint. +30 TP. A fétis által adott aktív bónusz nem a fétist viselő csatlós szintjétől függ, hanem az összes csatlósod szintjeinek összegétől. A szintösszeg minden 100 pontja után kapsz: karakterszint/10 varázslatelnyelést és karakterszint/60 elnyelést, +1 kritikus ütést és varázslatot, +1 transzdestrukciót, +1 kivégzést, +3 regenerációt, valamint 1%-kal csökken az állataidat ért varázslatsebzés.
(későbbiekben továbbfejleszthető ezüst stb.-re további fétisszilánkok segítségével).

200 alatti emblémát lehe össze gyüjteni, azzaz évek alatt lehet 10 ebből össze gyüjteni.

Én hivtam fel a figyelmet arra hogy elszált fétis, és V6-n ez nagyon szépen meg figyelhető.

Fő jutalom csak azoknak ér valamit akiknekvan húsvéti fétise. Ergó sokaknak ez relikvia kupon gyüjtés lesz. Esetleg ha mongyuk a husvéti fétist bele raknák agy vagy alterativa ként azzal már sokkkal jobb lenne.
Dátum: 2015.03.12. 09:02:10
Saul attól hogy nem tudod használni, nem jelenti az hogy nem is fogod, honnan lesz dukátot?
Dátum: 2015.03.09. 19:24:39
Aham csak mert te még nem szoktál számolgatni. Vadászatonként kapot plusz le-t a csatlóskristályok miatt a plusz le-t had ne soroljam fel megint. A lényeg hogy át mentünk szélsőségekbe a Behó által. A "pay or delet" korszakot éljük.
Dátum: 2015.03.09. 17:24:22
És ha van eszed és ősköved, amíg tehet betankolsz ezekből a cumókból, mint pl térkapustimulátor, csatlóskristály. És mivel a drága vezetőség ezt nem kontrolálta, abből anyit vettél amenyit akartál, amig nem végezté a feladatokkal. És ha pl nem tudsz enyi őskövet jelenleg szerezni megszívtad, mivel nem tudsz ezzel az előnyel mit kezdeni. Szóval Pay or delet. Igazam van vagy igazam van?
Dátum: 2015.03.09. 14:37:48
500 őskő a dekrétumok, nem beszélve a térkapu stimulátorokról, a vadászzsákmányról, a stimulátor (familiáris), a memória szelencéről, meg az összes szarról amit lehetett venni őskőért. Szóval nem csak a piramisról volt szó, hanem az őskőért vásárolható erőforrásokról, és egyéb fejlődést nagyban befolyásoló botosterekről. Szóval, tetszik vagy nem ha nem tudsz venni elég őskövet, lehúzhatod magad a wc-n. Én nem előretettem, de amint láttam hogy pénzeszsákok megcsináltam, belehúztam, de most ott tartok, hogy megint teperhetek valahogy behozni a le hátrányt, vagy törölhetek egy közel 3000 öskövet felemésztet karakterrel, mert igy se ért semmit, mert nincs rá további 10000, mert pénzből élek. Szóval a vezetősék vagy csinál valamit, vagy game over. ÉS egy beutaló miklósnak gerincműtétre, mert kéne neki egy.
Dátum: 2015.03.09. 10:52:36
Az kívánja a magyar végzetúr, hogy ne keljen töb száz vagy ezer őskövet költenie, eventekre hogy életben maradjon a karaktere, hogy vegyék figyelembe a v6-n a szinteket, ehez alakitsák a feladatokat, és ne a pénzeszsákoknak kedvezzen a játék, akinek nem okoz gondot havi több ezer őskövet vásárolni. Módosítsak a mostani piramist, hogy be lehessen fejezni, És ne keljen már megint kalkulálni hogy van e értelme folytatni, és hogy behozható e a le hátrány, mert kicsit el szált a vezetőség pénzügyileg. Hol van a pénzért erőforrást nem lehet elved Miklós ??? Fölöslegesen ötleteltek, mivel törölni fogtok, ha ez nem áll meg. Szóval ne könnyebbítsétek meg a dolgát a vezetőségnek, mivel ők lépten-nyomon, kicsesznek veletek.
Dátum: 2015.03.01. 14:34:48
Lehet tudni hogy a kérdéses, tp növelő szabály lészívásra is érvényes lesz, gondolok itt a vesztet csaták után járó leszívás ingyen léről ?
Dátum: 2015.02.25. 20:32:07
Kvízkérdés: Mibe van a pepszin?
A kérdésre jól válaszoltál (Gyomornedv).



Ez egy kicsit speciális, és magyartalan. "Miben"
Dátum: 2015.02.19. 09:39:35
50 alatti dekrétum mentes stratégiát ossza meg valaki, mert István szerint határ idő előtt lehet teljesíteni v6-n.
Dátum: 2015.02.18. 17:19:30
Apró térkapu stimulátor
Apró térkapu stimulátor
Típus: egyéb
Szint: 10
Felhasználásakor kapsz 3 térkapu pontot. (a maximum felé nem növel)
Ár: 3 Őskő

V6ra lesztek szívesek eltakarítani a csillagos módosulófeladatokat, nem elég hogy kényszer szerver, még arra nem veszika fáradságot hogy v6 kompatibilisre csinálják bu-t. Az apró tkp meg ha korlátlan akkor azonnal töröljék, ha korlátozott számban lehet vásárolni, akkor semmi baj vele. Végre valami ami könnyít, egy kicsit.
Dátum: 2015.01.31. 08:12:57
És ha már itt tartunk, a feladatok teljesítését mondgyuk v6-ra is ki terjeszteni, a közelgő BU-t is így átalakítani, mert egyik eventnek se lesz értelme ilyen feltételekkel v6-n. És nem a betanult szöveget a dekrétumokról és a vannak feladatokról. az előző mini event első körében 3, a második körében 0 teljesíthető volt.
Dátum: 2015.01.25. 22:06:10
Drágám feltünt, hogy akkora regenje van mindenkinek, hogy kínszenvedés a 15% alá szenvedni a karaktert. van hogy még gyógyultaban jövök ki a csatákból. A lere meg a karácsonyi sütik megoldást jeletenek, meg a portya ehval. gondolom az 1100-900 as csatákat ami közel 2000 csp valahogy mégis megcsinálták. MIndenki tudja hogy a landi cspből tolása oriási táp. plusz ajánlom figyelmedbe a toppot, 36 os szinten ál Nagycápa, akit a landi elött még nem is láttam sehol. És még sokan vannak akik jóval alatam voltak, most meg 1-2 szint van köztünk. 1200 csp-t beraktározva, feladatokat teljesítve, igy is sok szintet rohantak előre.
Dátum: 2015.01.25. 18:04:04
Sza... akarom mondani, gyenge cumókkal Azért remélem feltünt mindenkinek, hogy aki eddig szidtta az inspirációt, az most láthatja, hogy landi alatt menyit ér... Apropó, ugye aki lassításban volt a landragor eleje óta, az kap e valami bónuszt erre az egészre, mert aki inspirálva végig gyüjtögetet, az mocskosul jól járt.