Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - TYRA.17T

Oldal: 1
Hali!
A spec. tém körbe én is rendesen beleszaladtam, frankón visza dobták egy kérdésemet, mivel hogy nem ismerheti mindenki. Ominózus kérdésem : Kik alapították a Nightwist?, szépen fel is soroltam a lehetséges válaszokat, annak rendje módja szerint / direkte lelestem lemez boritóról a neveket , hogyb helyesírási hiba ne legyen/. Erre rossssz!!! értékelést kapot, mert spec... . De kérdem én , azt mindenki tudja, hogy ,,a Beatlese milyen járműről zenél" kérdésre a sárgatengeralattjáró a válasz, azt csak véletlen találtam el, ...ez-e nem spec.? kérdem én.
Köv hibás kérdésemre + aztat mondták , hogy helyesírási hiba van benne, pedig a NET-ről lestem ki, hogy mit hogyan kel írni.

ui:Bocsika, ha most is rossszul irtam valamit, sajna othon felejtettem a szemcsimet.
Dátum: 2009.03.07. 15:35:59
Hali!

Csupán egy javaslat fejlesztéshez?:
- szerintem jó lenne, ha portyázás pontot lehetne cselekvés pontra cserélni, avagy
fordítva,
- meg lehetne valami kütyüt amibe LE-t lehetne gyüjtögetni, mert kicsit nehéz egy-
egy mütyürire gyüjtögetni ha folyton lerabolnak.
Dátum: 2009.02.26. 21:07:26
Hali! A toborzás ,hogy is működik? Mert egy icipicit egyedül érzem magam a szövetségben. Kösz. Üdv:TYRA.17T
Oldal: 1