Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Aramyr del Kerithyon

Oldal: 12
Dátum: 2012.04.20. 09:55:24
Nem tudok gyógyitalokat használni/megvásárolnia V1-en. kiírja, hogy megettem/gyógyultam, de nem írja jóvá az ÉP-t se nem von le Le-t. A tárgyaimat fel /le tudom venni. Mire beírtam sikerült úgy látszik csak lag volt. 2-5 perces lag...bosszantó (kérem a moderátor tegye át a lag topicba a hozzászólásom)
Dátum: 2012.01.20. 15:33:05
Írj Baraty-nak privát üzenetet. Nekem be lett írva a tárgy.
Dátum: 2012.01.19. 15:43:43
Valami nem stimmel az aukciós házban a térkapu stimulátorral licitáltam rá, de nem is kaptam meg a tárgyat vagy ha valaki túllicitált, a dukátjaimat sem kaptam vissza ! Az archívumban pedig nem is található a tétel. Ez a V1-en történt. Ilyenkor mit lehet tenni? Hogyan kaphatnám vissza az (nehezen összekuporgatott) elveszített aranydukátokat? A hibajelentés fórumban már írtam, páran hasonlóan jártak mint én. Tehát nem egyedi esetről van szó.
Dátum: 2012.01.19. 13:26:15
v1-en vagy túllicitáltak a térkapu stimulátorra vagy nem kaptam meg a tárgyat!!! 200+ aranydukátom bánja az archívumban nem is szerepel a tétel akkor mire licitáltam? Mert a licitemet sem kaptam vissza
Dátum: 2010.12.10. 11:47:45
Sebezzen idomított állatod legalább 5 csatában többet, mint te!
küldetést hogyan lehet teljesíteni ? Oké több állat és nem sebző varázslat és buzogány...de volt már így is hogy többet sebeztem mint a 2 állatom. Általában az ember nem teszi be az állatát csak ha portyázik...Csak portyázással lehet megcsinálni? A címből nem derül ki, mert lehetne akár térkapu/entitás/epikus/ vagy esetleg kalandozás közbeni csata is...
Dátum: 2010.11.09. 11:38:48
Akkor jól értettem célpontot csinálok magamból a nálam magasabb végzeturaknak/úrnőknek. "üssetek nyugodtan ha mást nem de TP-t kaptok és elhurcolhattok a kínzókamrába"....Értelmetlen. Inkább a fordítottját szeretném büntetni a 7-8-9 szinttel lejjebb támadókat. Így is a szintkülönbség miatt sokkal jobb tárgyaik vannak....
Dátum: 2010.11.09. 10:51:02
A tapasztalat Af képesség minek? azért hogy az x. szinttel magasabbak engem üthessenek??? Ennek nincs értelme... A tüskés bőr szakértelmet hogyan tudom fejleszteni? Af képesség kell, hozzá hogy megjelenjen a listán vagy akadémia? Egyenlőre alig van pontom és nem szeretném baromságra költeni...érdemes a bőr evolúcióját fejleszteni hogy legyen tüskés bőr vagy inkább gyúrjak tovább a kalandor Af szakikra...
Dátum: 2010.10.15. 10:45:20
Hogy működik a harag itala??? 40. szintű!!! és csak 15 TSZ alatt lehet használni? ez így hasznavehetetlen!!!!! Vagy csak én olvastam félre?
2 nem lehetne a potyázást szigorítani? Mindig csak 5+ szintűek támadnak 4 állattal, + 5 tsz+x-es felszereléssel. eléggé bosszantó, hogy elkennek. Miért nem lehet bajnoki viadalszerű a portya?
Dátum: 2010.10.08. 11:57:40
Nem lehetne a portyázást mondjuk a bajnoki viadalhoz hasonlóan súlycsoport szerint csinálni? Nagyon elegem van hogy többször is csak +7 szinntel és minimum 1-200 tulajdonság összegűek támadnak 3-4 állattal +10 szintjüknél magasabb cuccaikkal simán elkennek.
Dátum: 2010.05.11. 10:24:21
A térképpel kapcsolatban: nem emlékszem pontosan mi is járt 8 térképért?Nekem úgy rémlik eggyel gyengébb tárgy és a 10 darabosak kaptak csak aranyat és 3-5 közöttiek bronzot. ez módosult a verseny ideje alatt?
Te a verseny során 8 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 1. helyezést ért el. -Csak bronz övet kaptam.
Dátum: 2009.01.19. 11:08:46
Heti kb 15 órát tudok játékra/építésre szánni. Sajna ez az első karakterem és eltoltam a fejlesztését, szövetséget keresek. 19. szintű vagyok
Dátum: 2008.10.20. 10:48:46
Nem lehetne egy olyan opciót csinálni ahol a játékos megnézheti a saját hozzászólásait a fórumokban? Könnyebb lenne megtalálnia a feltett kérdésére a válaszokat.
Dátum: 2008.10.18. 08:31:19
Szerintem a gyémántok felbroítják a játékegyensúlyt.....Hiába vagyok láthatatlan akkor sokan elkenik a karakterem...És a vadászattal sem sok Le-t lehet begyűjteni, főleg láthatatlanul....
Dátum: 2008.10.17. 11:31:44
Ha beidomítottam egy állatot és felszerelést adok neki, majd később szabadon akarom engedni le tudom-e venni a kiegészítőket vagy azok elvesznek, ha szabadon engedem?
Dátum: 2008.10.17. 09:18:49
Líthas
Most kezdtem el játszani csak, de _SZVSZ felboríthatjék a játékegyensúlyt- a Gyémánt horda nagyon TÁPOS-ra sikeredett a többi hordához képest . Ha nem akarom hogy örökké leverjenek alacsonyan kell tartanom az Életerőt- nagyon bizarr. Így viszont alig fejlődik a karakterem főleg ha láthatalan vagyok-és még az sem véd túl jól.
Dátum: 2008.09.30. 11:16:18
Most kezdetem el játszani ezért egy kicsit ködös a dolog 2. Tszinten választottam a "sebezz legalább 30 pontot egy körben" küldetést. Ez most vadászatra értendő vagy akkor is érvényes ha engem megtámad valaki? Mert 30 pontos sebzéssel nyertem az ellenem indított portya utolsó körében, de nem teljesítettem a küldetést- akkor ez a sebzés nem számít?
Oldal: 12