Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Meistner

Oldal: 1
Dátum: 2009.08.15. 19:48:32
Idézet: winnie - 2009.08.15. 15:06:22
Idézet: Meistner - 2009.08.15. 14:51:14
Fantasztikusan „jó” az ötlet, hogy nem lehet semmit tudni arról, hogy mit és miért kéne csinálni, tényleg haláli izgalmas lett tőle a játék... [/quote

mit: fel kell ébreszteni Zarknodot. "Szerte a világon megtalálhatóak az ősi tleikan civilizáció manapilonjai. E mágikus szerkezetek segítségével energiát lehet koncentrálni elképzelhetetlen távolságokra. A pilonokat lélekenergia segítségével tudod aktiválni, minél több lélekenergiát használsz fel, annál nagyobb energiát fogsz koncentrálni."

miért: "Ha a lényt nem ébresztitek fel hamarosan, akkor a dolgok rosszabbra fordulhatnak..."

olvasd el a történetet.

kéjes mosollyal olvasom az ilyen kommenteket, hogy valakinek attól megy el a kedve, hogy nem lehet világosan eldönteni, hogy melyik út az optimálisabb, hanem végre egyszer lehet szerepjátszani vagy úgy dönteni, ahogy az életben, hogy nem tudod, hogy melyik a jobb választás.

gondolom neked az lenne az ideális, ha le lenne írva, hogy ha pilonozol, akkor, ha vége az eseménynek, az elköltött LE kétszeresét visszakapod. ha nem teszed, nem történik semmi. akkor tudnál dönteni. de így, hogy nem tudod, hogy melyik a JOBB út, már fájdalmak gyötörnek, hogy "jajj, oda az optimalizáció".

ez egy játék meglehetősen szabott korlátokkal, pár lehetőséggel. végre jön egy kisírt plusz lehetőség, neked meg elmegy a kedved azért, mert nem árulják el, hogy jó lesz-e neked? ejha.


Nagyon kedves tőled, hogy értékes szabad idődet arra áldoztad, hogy ide copyzd ezt rizsát.. A magam részéről kikapcsolódást, szórakozást, sikerélményeket kerestem ebben a játékban, csak sajnos nem találom. Értelmes ember lévén, soványnak találom ezt a magyarázatot, hogy hamar, hamar, mindenki és juj mi lesz ha nem...
" már fájdalmak gyötörnek, hogy "jajj, oda az optimalizáció"." nem tudom, hogy mi az az optimalizáció és nem emlékszem , hogy közös sörözések alkalmával a válladon sírtam volna el lelkem bánatát, fájdalmait...
"kéjes mosollyal olvasom.." tényleg? Fordulj szakorvoshoz, beteg vagy!
Dátum: 2009.08.15. 14:51:14
Ennek a fantasztikus újításnak köszönhetően, na meg a sikeres kommunikációnak ami bevezette, teljesen elment a kedvem az egésztől..
Fantasztikusan „jó” az ötlet, hogy nem lehet semmit tudni arról, hogy mit és miért kéne csinálni, tényleg haláli izgalmas lett tőle a játék...
Dátum: 2009.08.07. 00:08:00
Melyik városban található a Tűztorony?
Debrecen
Sopron
Szeged
Pécs


Szerintem Veszprémben is van, meg még legalább 6 városban...
Dátum: 2009.07.31. 14:57:52
Mi találhato az Információknál?

karakterlap,szakértelmek,legenda
karakterlap,szakértelmek,kviz
segitdég,karakterlap,szakértelmek
egyiksem


Általában egy hölgy aki megmondja, hogy hol a WC....

Én törölném..
Dátum: 2009.07.31. 14:54:35
Igen és jövöre, ha mutálódik itt lesz egy teljesen új jelölésü, pl H2N1, vagy egyébb variáció...
Dátum: 2009.07.30. 20:38:41
Minek a mértékegysége a fényév ?

A Nap tengelyforgásának ideje
A fénynek az 1 év alatt megtett távolsága
A Földnek a Naptól lévő távolsága
A fénynek a sebessége



A fényév a távolság csillagászatban használatos mértékegysége.

ez a válasz hiányzott, tehát törlésre javasolnám.
Dátum: 2009.07.30. 20:34:19
Mi a neve a legujabb influenza virusnak?
N1H1
Pestis
Hörghurut
Kolera

helyesírás!
melyik évben, mert, hogy évente változik a vírus..

Én törölném.
Dátum: 2009.07.01. 14:41:36
Milyen nemzet a Dák ?
német
magyar
angol
román*


naaa neee mááá!!!!!!!!!!!!!

egy erősen vitatható elmélet szerint talán, de max annak hihető, aki esküszik a magyarok sumér eredetére
Dátum: 2009.07.01. 10:22:00
Ki Micimackó kedvenc eledele?
sóska
palacsinta
méz
hamburger


kiiiii csodaaa???????
Dátum: 2009.07.01. 10:19:24
A csillagok háboruja filmben kiböl lesz Dart Vader?
Luk Skywalker
Quaigonmester
Anakin
Obivan Kenobi


király....
Dátum: 2009.03.23. 10:36:19
Köszi!
Az még nincs, de most legalább tudom mit kell tenni!
Dátum: 2009.03.23. 10:20:12
A befogott, beidomított állatom, portyázás közben sérült, elküldtem pihenni, már két napja, folyamatosan puszilgatom, hogy a morál jó legyen, de semmit sem gyógyul.
Valamit rosszul csinálok, vagy valamit még kéne tenni vele?

Kérlek segítsetek!
Előre is köszi.
Dátum: 2009.02.21. 09:05:57
Csak 5 perc meg egy csavarhúzó kell és igen!

A viccet félretéve a kérdés alapötlete nem rossz, csak a megfogalmazás igénytelen, és a válaszok pontatlanok.
Nem érdemes maszatolni, javitgatni, töprengeni, hogy mit is akarhatott a kérdező...
rossz kérdés+Delete=tiszta lap, új lehetőség
Dátum: 2009.02.20. 22:17:23
Idézet: Reelmc - 2009.02.20. 22:12:56
Melyik a számítógépben az adathordozó?
processzor
memóriakártya
winchester
videókártya

A memóriakártya is adathordozó. Törlést neki, 2 jó válasz van.


mivel a kérdés adathordozóra kérdez rá és nem adattárolóra így ellehet fogadni... bár sztem pontosítani kéne vagy átfogalmazni vagy akár törölni... de hamár így lett feltéve akkor jó a winyó... mert ha a memókártyát kiszeded a gépből azzal nemigen fogsz adatot hordozni mivel ideiglenes tároló egység... viszont a vinyóra lementett adatokat tudod hordozni mert amíg nem módosítod azon azlesz amit ráraktál...

A penndrive is memória kártya..... törölni!
Dátum: 2009.02.20. 22:13:01
Melyik kontinensen található Dánia?

Ázsia
Európa
Ausztrália
Afrika

Nem, nem, nem........DE.....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!
Dátum: 2009.02.20. 22:10:22
Minek a becézése kaja?

mandarin
étel
alma
pizza

ismétlem önmagam: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!
Dátum: 2009.02.20. 22:08:28
Melyik repülőgéptipus lépte át a hangsebességet,és emiatt kivonták a forgalomból?

Apache
Boening 747
Concord
Boening 743

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!
Dátum: 2009.02.14. 21:54:48
Mekkora kalibere van az AK-47nek?
5.56 mm
7.62 mm
9 mm
5.45 mm

Ezt talán nem kéne...


Olyanja az nincs (kalibere), mert az egy angolszász eredetü mértékegység, de az adott tipus legyakoribb specifikációja 7,62 mm -es ürmérettel készült.
Oldal: 1