Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bjork123

Oldal: 12345678910
Dátum: 2015.04.30. 10:32:45
A portyalistán látszanak a kristályhordás ellenfelek, de az ellenfélkeresőben nem lehet szűkíteni rájuk a keresést, mert hiányzik a negyedik gomb, a kristályé.
Dátum: 2015.03.14. 17:30:20
V3-ról jelentem: még müxik a kvízolimpia.
Dátum: 2015.03.12. 18:06:25
Ha fizetnél sem kötnék beléd. Egyszerűen nem éri meg a befektetett energia.
Dátum: 2015.03.12. 17:39:42
A hozzászólásodra írt reagálásomban még csak véletlenül sem írtam olyant, hogy miért nem jó, amit gondolsz. Az egyébként ironikus hangvétel Miklóséknak szólt, miszerint a bő három hónapja kezdődő szerverleállásokkal most már komolyan foglalkozni kívánnak.
Szerintem lépjünk túl ezen, mert talán mindketten optimistán nézünk a jövőbe, hogy most már tényleg akarják orvosolni ezt a problémát.
Meg amúgy is ott van neked A7935, akivel tényleg lehet cívódni.
Dátum: 2015.03.12. 17:14:01
Idézet: Offsboy - 2015.03.12. 16:48:09
Szerintem elsőre is simán elfogadható volt.


Szerintem hadd dönthessem el én, hogy mit, mikor és hanyadiknak(?) tartok simán elfogadhatónak
Dátum: 2015.03.12. 15:52:11
Idézet: Miklós - 2015.03.12. 12:48:01
Még egyszer, nagyon sajnáljuk, ami történt, engem is borzasztóan idegesít amikor egy olyan problémával kerülök szembe, amit én nem tudok megoldani, a dedikált szakember pedig szintén nem tudja, mit kezdjen vele.


Én ezt a sajnálkozást itt és most el tudom fogadni. Mert őszintének tűnik.
Dátum: 2015.03.12. 10:45:28
Idézet: Offsboy - 2015.03.12. 09:09:03
Köszönjük a témanyitást, mert így legalább látszik hogy foglalkoztok a problémával (gondolom egyébként is,de a látszat sokat számít).


Offs,
ha azt nézem, hogy a szerverleállások hónapok óta borzolják a játékosok idegeit, akkor ennek fényében tényleg nagyszerű, hogy Miklósék mostanra valamiféle jelét adják annak, hogy foglalkoznak vele (vagy legalábbis észrevették, hogy jó ideje baj van) /irónia/
Dátum: 2015.02.28. 22:14:14
Úgy gondolom, hogy egy olyan weboldal üzemeltetőjének, ahol a játékosok jelentős része fizet (értsd: szolgáltatást vásárol), kutyakötelessége hétvégén is ránézni az általa üzemeltetett weboldalra, és kutyakötelessége, hogy biztosítsa annak zökkenőmentes működését. De mivel az elmúlt hetek, hónapok tanulsága az, hogy bár naponta, napi szinten több alkalommal (alkalmanként 30-40 percre) rohadt le a szerver, Miklós egy szóval sem exkuzálta magát, hogy "bocs srácok, rajta vagyunk a megoldáson" vagy bármi más bullshittel. Csak Baraty sertepertélt holmi minieventes esszenciák miatt, de az ő száján sem csúszott ki még csak véletlenül sem egy "bocs"!

Miklós, ennél azért lényegesen több odafigyelést érdemelnének a játékosok, nem gondolod?!
Dátum: 2015.02.14. 12:47:28
Az utóbbi időszakban észrevehetően és zavaróan megsokasodott a szerverleállások száma. Az okok közül - azt gondolom - kizárhatjuk azt, hogy több tízezres játékosállomány szakadt rá egyidőben a játékra. Akkor viszont mi okozza? Szánjatok rá időt, hogy ezt rendbe tegyétek, mert ez a probléma erősen a játékélmény rovására megy, és ugye tudjuk, mit tesz az egyszeri játékos, ha sokadjára is a kifehéredett weboldal látványát kell élvezze! Megunja és elmegy...
Dátum: 2015.01.26. 14:29:56
Idézet: Tigrisnyul - 2015.01.25. 21:31:12
Melyik nem Budapest része?
Válasz lehetőségek között:
Kispet



Melyik nem Budapest része?

Pesterzsébet
Budaőrs
Újpest
Kispet


És a Budaőrs sem elegáns így leírva, nem igaz Tigrisnyul?
Dátum: 2014.07.15. 11:40:00
Miről ismert a magyar történelemben Bécsúlyhely?


Lyuly!
Dátum: 2014.02.20. 22:34:01
"Amíg vadászol, láthatatlan vagy, katakombában bújkálsz, vagy pihensz, addig nem csatázhatsz xenomorf anyakirálynővel!"

Ha van Időprizmám, akkor sem üthetek vadászat közben xenomorf anyakirálynőt?
Dátum: 2014.02.15. 14:32:28
Egy pici OFF az elején:

Ha a Kiadói fórumon egy új bejegyzés születik - ami többségében a játékosokat jelentősen érintő újításról, változásról szól -, akkor esetleg megjelenhetne a karakterlapon egy diszkrét figyelmeztetés (pl. sárga/piros lesz a Fórum menü felirata). Így esetleg nem mindig ugyanaz a 20 ember fejtené ki a véleményét egy fejlesztés bevezetése előtt, hanem többen. És így talán árnyaltabb képet kap a játékosok véleményéről a JV.
Mivel maga a játék lényegesen több időt rabol el az életemből, mint pl. 2009-ben, én első körben a fórum rendszeres látogatásáról szoktam le Ha azt veszem, hogy sokkal több olyan játékos van, aki nem követi napi szinten a fórum életét, mint aki igen, akkor van létjogosultsága egy ilyen "fórumos" értesítőnek.

ON

A legteljesebb mértékben egyetértek két hozzászólás mondanivalójával RoscoBorlo (44. hsz) és McMad (50. hsz). Hosszú távon éppen a fizetős játékosokat veszítheti el a Beho. Az újabb és újabb fejlesztéseknek köszönhetően nemcsak bonyolultabbá, időigényesebbé vált a játék, hanem költségesebbé is. Mivel a fejlesztések zöme amúgy is további őskő fizetésére kényszerítette az eddig is fizető játékosokat, talán nem kellene az időráfordítás minimalizálását pénzzel elérhetővé tenni.
Dátum: 2013.11.05. 22:41:24
Most, hogy túl vagyunk a legfrissebb eventen, hadd összegezzem a véleményem.

Először is: az alapötletet adó Arielnek egy óriási elismerés jár tőlem. Remélem, hogy valamiféle honoráriumon már töri a fejét a JV.

A kezdeti – nem kívánt izgalmakat nyújtó – botladozások után (melyek talán elkerülhetőek lettek volna egy alaposabb teszteléssel) beindult a terület-, illetve pontszerzés. Ennek során a zafír horda viszonylag hamar bebiztosította vezető helyét, a második és harmadik helyért azonban öldöklő csata folyt az event végéig. Ha más nem, ez biztos életben tartotta az érdeklődést az esemény iránt.

Az event alatti portyák alkalmával kieső, meglehetősen nagy számú tárgy sem tudta viszont elfeledtetni azt, hogy milyen szegényes az eseményvégi jutalmazás. A leggyengébb és legerősebb hordamedál közti 7 tulajdonságpont a játék elején, azaz az 1-10. szint között még számottevő, de afölött már egyre kevésbé. A jövőben ezt kellene talán valahogy súlyozni, mert a mostanit nem érzem átgondoltnak. Az egyéni szerepvállalás ösztönzése szinte teljesen nulla, részben az előbb említett gyenge jutalmazás, részben annak rendszere miatt. A zafír hordát például véve már 500 győzelemmel megvolt a csúcsdíj, azt elérve vissza lehetett térni a jól megszokott napi portyázáshoz (főleg, ha valakinek az jobban "megéri"). Meglehet, hogy a jövőben nem ötféle hordamedált kellene díjként kitűzni, hanem csak hármat, viszont a három medál adta plusz tulajdonságpontok számát sokkal jobban el kellene tolni egymáshoz képest. Ha ezt meg tudjátok oldani, akkor még az is lenyelhető, hogy ezek a tulajdonságpontok amúgy csak ideiglenesek.

Mindent összevetve maga az esemény tetszett, gratulálok a fejlesztéshez, mert nagy munka lehetett benne. De ne üljetek a babérjaitokon, mert kellene még dolgozni ezen az eventen a következő hat hónapban, amikor is újra beindul a hordák harca. És ne csak a külsőt kapirgáljátok meg, mert az kevés lesz, annál kicsit mélyebbre kellene nyúlni!
Dátum: 2013.10.16. 22:22:29
Idézet: Miklós - 2013.10.16. 17:09:17
Ha jól értem, még 3 fő téma van ami pörög:

1.) Megéri-e az esemény?

2.) Miért kérünk őskövet a relikviákért?

3.) Lehet-e taktikázni az eventben v full lutri az egész?


1. Valahogyan biztosan tudjátok mérni a "tetszési indexet" avagy a részvételi hajlandóságot, és össze tudjátok hasonlítani a többi eventével. Ennek a végeredményével te is megkapod a választ az első kérdésre. Remélhetőleg nem lesz annyira kiábrándító, mint amennyire eddig a fórum mutatta.
Kár is lenne ezért az egyébként kiváló alapötletként megjelent, de láthatóan felületesen letesztelt, és emiatt a bosszantó kezdeti hibáktól sem mentes eventért. Tényleg kár lenne érte. Csak ne mondja senki se a JV-ből, hogy "na majd a következő..."

2. Feltételezem, hogy senki sem vitatja el tőletek, hogy meg akartok élni a játékból. Ez természetes, hisz rengeteg munka van benne.
Minden játékos látja és sok ember a saját bőrén érzi, drasztikusan megnőtt annak az ára, hogy tartsa a lépést a többi játékossal (napi ajánlat, háborús csomag és általában az őskőért megvásárolható előnyök). A hardcore játékosok fognak rá költeni, és akár a falig is elmennek veletek együtt egy összevont világon. Mind a húszan...
Mérlegelted már, hogy a sűrű fillér, ritka forint közül választva, a böngészős játékok piacán melyik jelenti hosszú távon a sikeres üzleti modellt?

3. Lehet, bennem van a hiba, de reménytelennek tartom, hogy világokon átívelő összefogás jöjjön létre egyazon hordához tartozó játékosok között. Viszont drukkolok annak, aki nem olyan kishitű mint én
Összefogás nélkül viszont lutri.
Dátum: 2013.10.15. 22:20:00
Azt jól látom, hogy meg lett piszkálva a jutalom és a TP?

Ez volt:
A jutalmad 12856 lélekenergia és 59 TP.

Ez lett:
A jutalmad 11830 lélekenergia és 55 TP.
Dátum: 2013.10.11. 18:20:06
Russel Crowe melyik filmért kapott Oscar-díjat?

Amerikai Gengszter
Remény Bajnoka
A bennfentes
Egy csodálatos elme


Ezek közül egyikért sem.
Értem én, hogy Russell Crowe nevét és az Oscar-díjat nem a szanaszéjjel rágott Gladiátorral kapcsolatban akartad összefüggésbe hozni, de...
A színész 2000-ben a Gladiátorban nyújtott alakításáért kapott Oscart a legjobb férfi főszereplő kategóriában. 2002-ben az Egy csodálatos elme – ami itt jó válasznak lett megjelölve – is nagyot kaszált a díjkiosztón, de Russell Crowe nem kapott díjat, csupán jelölt volt akkor.

Így nem jó ez a kérdés, valaki javítsa valahogyan valamire, vagy dobjátok ki.

Amúgy meg Russell nevében két L van. Áh, de mindegy is...
Dátum: 2013.09.28. 22:28:14
Hányadik században élt Feke István író?

17. század
19. század
18. század
20. század


Feke? Teee!


Mikor és kik lőtték fel az első műholdat?

Szovjetunió Szputnyik-1
Amerikai Egyesült Államok Explorer-1
Kína Dong Fang Hong
Nagy Britannia Ariel-1


A kérdésben felesleges a mikor, mert egyik válasz sem tartalmaz dátumot.
Dátum: 2013.06.14. 21:19:52
Sziasztok,
talán kicsit OFF lesz, mert nem feltétlenül a Végzetúr "hibája", de ezt remélem, valaki meg tudja válaszolni.


Chrome alól böngészek elég régóta. Elhanyagolható, apró botlásokkal működik a program. Az elmúlt 1-2 hétben viszont kb. minden harmadik-negyedik klikkre a következő hibaüzenetet kapom:


A manóba!

Valamiért nem sikerült megjeleníteni ezt a weboldalt. A folytatáshoz töltse be újra, vagy keressen fel egy másik oldalt.

Újratöltés

Ha gyakran látja ezt, próbálja ki a következőt: javaslatok.


A javaslatok linknél semmi használhatót nem találtam.

Ez a hiba csak a Végzetúrnál fordul elő, más oldalnál sohasem. Pl. a Doomlordnál sem, holott nyilván erősen ugyanazt használja az angol szerver is, mint a magyar.

Ha valakinek van ezzel kapcsolatban ötlete vagy hasonló gondja, megköszönöm a választ.
Dátum: 2013.05.18. 16:24:06
Bakker, hogy mennyire igazad van!

Nem olyan régen szereztem meg a huzalozott reflexet...

Köszönöm a választ
Oldal: 12345678910