Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - TIREX

Oldal: 1
Dátum: 2009.10.28. 19:37:23
Talán még is meg kellene várni a hétfőt,ha beugrik a gikszer,legyen aki orvosolni tudja!A hétvégén sok minden történhet,amit nehezebb helyrehozni ha belendül a nép!
Dátum: 2009.10.04. 18:44:09
sziasztok!

azt szeretném megtudni hogy az entitásoknál a legnagyobb kikérhető lényt hogy kell számolni?
én 52-es vagyok és úgy olvastam szintem-10-es a max, ez mit jelent azt hogy 42 entitással küzdhetek meg avagy hogy a 92-es epikus nekem a max?
Dátum: 2009.10.03. 16:37:09
jelenlegi állás szerint 4. de tervezik a folytatást és az megint a csillagok háborúja előtt fog játszódni......


és én is találtam most egyet:

Melyik egy felvágott fajta?
Párizsi
Borsodi
Soproni
Londoni

párizsi a helyes, de sopronival is találkoztam már a boltokban.
Dátum: 2009.09.30. 20:52:49
Gaso a gombra azért volt szükség mert a kufár ha eladsz neki egy tárgyat akkor nem nézi van-e benne kristály hanem ugyanannyit ad érte, vagyis a fejlesztés lényege hogy a lélekkufárok nagyobb haszonhoz ne jussanak
Dátum: 2009.09.30. 20:49:46
Miklós egy kérdésem van csak:

Meddig kell még várnunk rá ????

Amúgy grat tetszetős az ötlet.
Dátum: 2009.09.30. 14:35:36
Jelenleg megöléstől megjelenésig számol vissza, és a gond az hogyha a lejártakor nem vagy gépnél akkor annyival meghosszabódik a köv. 3 nap amennyivel később gyakod le az entitást
Dátum: 2009.09.30. 14:04:36
Biri kicsit bővebben is kifejthetnéd, mivel nem mindenki számára érthető ez így.
Dátum: 2009.07.14. 13:46:15
melyik a magyarkártya egyik színe?
zöld
kék
piros
sárga

Ha két jó válasz is van,talán a feltevőnek szimpatikusabb a jó válasz?
Dátum: 2009.07.02. 16:18:42
Ahogy vadászol, egyszer csak rossz előrzeted támad. Árnyak követnek mindenhol. Felbukkan előtted egy nagyobb maerju. Majd melletted még egy. Mögötted is kettő. Egyre többen vannak, bekerítettek. Innen nincs menekvés, felkészülsz a halálra! Az életedet azonban nem fogod olcsón adni. A szörnyek rád rontanak, éles fájdalom hasít beléd... Magadhoz térsz. Éjszaka van. Vadászni indultál, de nem találtál zsákmányt, ezért lepihentél, és elszundítottál. A falka támadása csak egy rossz álom volt! A hirtelen adrenalinpörgés segített, hogy lélekenergia tartalékaid felszabaduljanak (+774). +26 TP A szerzett lélekenergiából 70 a helyes válaszért kapott LE.


Vadászatod során egy maerju nyomait követed, de végül feladod a dolgot. Ekkor azonban váratlan meglepetés ér, egy végzetúr táborára bukkansz.
- Kérlek, ne bánts! - könyörög. - Új páncélra gyűjtök, a lélekkufár már félre is tette nekem!
- Megkönyörülök rajtad, de akkor is adakoznod kell!
A végzetúr ellenállás nélkül enged át a lélekenergiájából (+935). +26 TP A szerzett lélekenergiából 85 a helyes válaszért kapott LE.


Melyik is a nagyobb?Így mi értelme van a méretnek?
hol lehet a hiba?A Word nem találta!
Miben mérjük a hangot?

centiméter
decibel
liter
dekagramm
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Oldal: 1