Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - White horse

Oldal: 1
Dátum: 2012.08.22. 15:47:12
Hogyan halt meg Ernest Hemingway?
A helyes válasznak az volt megadva, hogy tisztogatás közben véletlenül elsült a fegyvere.
De ez nem igaz!
A valódi oka a Googléban is olvasható .Íme az idézet:
"Az egyre súlyosbodó depressziója miatt kapott elektrosokkos kezelések is nagyban hozzájárulhattak ahhoz, hogy 1961. július 2-án főbe lőtte magát."

Vagyis a jó válasz a depressziója miatt öngyilkos lett, ami a lehetséges válaszok között is szerepelt.
Üdv' White
Dátum: 2011.03.15. 19:01:22
V3 Vaslédy
Böngésző Firefox
Ha rá kattintok a kvizolimpia gombra utána pedig a jelentkezem a kvízolimpiára, ez a két szöveg látható:

A kvízolimpia jelenleg nem fut
Jelenleg zajlik a kvíz olimpia, és ma éjfélkor véget ér.

Vagy is egyáltalán nem tudtam rá jelentkezni egyik nap sem.

Ugyan ez a helyzet a V1 miszteria karakteremnél
Dátum: 2010.11.23. 15:14:58
Re: Kvízkérdések ellenőrzése;megvalósítás a gyakorlatban
204. hozzászólás - Tegnap, 16:50:22

Ez azért túlzás! Ekkora szarvas hiba! A történelmi leckék legelemibb kérdése, amit mindenkinek tudni kéne, hogy IV. Béla

Kivolt a 2.-dik honalapitó?

Géza fejedelem
2.Ulászló
1.Henrik
2.Béla
http://vk001.be/index.php
Kivolt a 2.-dik honalapitó: 2.Béla

* Válasz erre
* Idézet

Re: Kvízkérdések ellenőrzése;megvalósítás a gyakorlatban
205. hozzászólás - Tegnap, 17:13:39 (Válasz Miszteria #204 hozzászólására.)

Hasonló problémás kérdéseket a Kvíz 5. topikba légyszíves.
Mivel ezt a választ kaptam, most ide is beírtam. Jó lenne, ha ez a kérdés javítva lenne vagy kikerülne a kérdések köréből.
üdv: Miszteria
Dátum: 2009.08.21. 23:21:35
A kérdés az volt, hogy mikor alakult meg a Hungária együttes? A jó válasznak 1960 van megjelölve, pedig az együttest Fenyő Miklós alapította, 1967-ben. Ekkora szarvashibát nem kellene bent hagyni!
Dátum: 2009.03.04. 12:18:42
Sziasztok!
Vaslédy vagyok. A szövetségből való kilépéskor mennyi az a valamennyi bónusz, amit magammal vihetek más szövetség be ? ez mitől függ? Mert a játék leírásban csak annyi szertepel amit ide bemásoltam.
"Ha egy szövetséget elhagysz - akár önszántadból, akár kirúgnak -, a számítógép letárolja, mekkora volt a szövetség lélekkútja. Amikor belépsz egy másik szövetségbe, annak lélekkútját nem kell nulláról feltöltened, kapsz valamennyi bónuszt annak arányában, hogy az előző szövetségednek mekkora volt a lélekkútja. Így nem vész el az összes munka, amit ott végeztél, egy részét magaddal viheted."
Oldal: 1