Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Büyük

Oldal: 123456789
Dátum: 2013.10.20. 00:16:28
Köszönöm,mindkettőtöknek.
Dátum: 2013.10.19. 08:57:17
Esetleg valami infója nincs valakinek,hogy mikor lesz a következő tali?Nekem 25.-éig le kell adjam a szabadnapkérelmemet a következő hónapra ha biztosat akarok, és az már eléggé közeleg.Sajnos nem mindenki ér rá alapból hétvégén,van akinek akkor is dolgoznia kell,az élet nem áll meg szombaton sem
Dátum: 2013.10.16. 22:54:55
Idézet: Bedzsik - 2013.10.16. 20:01:46
Idézet: Miklós - 2013.10.16. 17:15:29
A 30 pp-s beállitással még mindig nem értem, mi a probléma. Most néztem meg, Alendaar utolsó 20 csatáját nyerte. Többet sebződtök? Többet sebződnek az állataitok? A 30 pps beállításnak ez a lényege, hogy a csaták nehezebbek, inni kell a gyógyitalokat. Ha nem így lenne, defaultból mindenkinek 30 pp-vel kéne mennie. Igy azonban dönteni kell. Aki 30 pp-vel megy, annak nehéz lesz.


Már látom, tényleg nem érted, mi a probléma.
Az lenne a javaslatom, hogy a V3-ról másold le magadnak Büyüköt és kezdj el vele játszani az eventen (szigorúan 30PP-n)!
Ha tized olyan jól csinálod, mint ahogy a gazdája az eventen kívül, meg leszek Veled elégedve!

Bocs, Büyük!
De Miklósnak tényleg érezni kellene, hogy ez az "event" nem játék és szórakozás egy erős karinak, hanem csak frusztráció/szopás/stb...

Még hogy pörögnek a küldetések! Besz@rok!


Azért Miklósék védelmében azt meg kell jegyezzem,hogy valóban szemmel láthatóan gyengítettek az ellenfeleken.Én ma még nem vesztettem csatát 30-as beállítással.
Azt hiszem talán valahol Maci is írta,hogy gyengébbek lettek az eventes ellenfelei.

Egyébként én Miklósék helyében betenném a kufáros képlet szerinti ellenfeleket.Szerintem nem cél,hogy bárki szívjon a csatákkal inkább az,hogy szórakozzanak.

Az meg,hogy kinek éri meg és kinek nem az egyéni dolog mert nem mindenkinek van célpontja ahonnan ennél jóval több lét tud szerezni.Például csak tőlünk nemrégiben két magas szintű karakter csak és kizárólag a célponthiány miatt hagyta abba.Kínszenvedés volt már nekik és egyre több idő a napi pp-t ellőni.Ha csak egy ilyen állandó lehetőségük lett volna,hogy kreált karaktereken ellőhessék a pontjaikat és küldizhessenek szó nélkül maradtak volna, mert amúgy tetszett nekik a játék.Már talin is lett kérve Miklóstól,hogy legalább duplázza meg a kh karaktereket(minden emberről két klón legyen)de eddig mindig elutasította.Sajna ez nekünk két régi és jó játékosunkba került,akik ráadásul szépen fizettek is a játékért.
Aki talál a szintjén olyanokat akiktől 40-50k léket rabolgat annak persze,hogy nem éri meg az event,de az élmezőny meg a gyengébbek akik nem tudnak sok embert megverni biztosan örülnek az ilyen lehetőségeknek.
Dátum: 2013.10.15. 16:34:22
Idézet: Maci - 2013.10.15. 15:17:23
A csatában összesen 24356 sebzést okoztál, és 36673 sebzést kaptál.


A csatában összesen 27516 sebzést okoztál, és 45561 sebzést kaptál.

Nem tudom mi bajod Maci szerintem tök reális,hogy ennyire megver az evetbeli klón minket.
Lehet az a baj nem tettük le a blökiket ahogy tesztelte Miklós és azért kapunk ki ennyire.
Próbáld ki blöki nélkül úgy jobb lesz biztosan.
Dátum: 2013.10.15. 12:42:19
Idézet: Főispán - 2013.10.15. 12:34:12
Arról volt szó,hogy aki 30 pp-s beállítással megy,az szívni fog,de én 15 pp-s beállítással miért is 10+szinttel nagyobb ellenfelekkel vívok?
30 pp-n milyen ellenfelek jönnének?

Képzeld el a legrosszabb rémálmod,szorozd meg tízzel.Megvan?
Na olyanok.
Dátum: 2013.10.15. 12:24:29
Na jó de azt eddig is tudtam,hogy erős vagyok.Azért nem kellett volna ilyen durván szembesíteni vele.
Dátum: 2013.09.03. 10:23:51
Sziasztok!

Nem tudja valaki,szándékosan nincs benn a kufáros eventben a KH?Az eddigiekben benne volt,történt valami változás?
Dátum: 2013.08.24. 22:27:25
Nagyon remélem,hogy szokásotokkal ellentétben megerőltetitek magatokat a kompenzálással mert amellett,hogy az egész reggeli munkám ment a kukába utána nem voltam egész nap és a semmibe csorgott ki tudja mennyi pp-m mert kiakadt.Ha már ilyet csináltok miért nem vagytok képesek megoldani,hogy maximum fölé is mehessen egy időre minden erőforrás és ne érjen senkit kár?Keményen fizetek a játékért és elvárnék érte némi szolgáltatási minőséget is.
4 szerver,4 bajnoki egyszerre.Ez is megvan.

Csatáid a 2013. Augusztus 16. napon megrendezett viadalon:
Kör Ellenfél Eredmény
1. kör Madeleine Giovanni vs RobiGT Te győztél! Csata megtekintése
2. kör Madeleine Giovanni vs Csülök Te győztél! Csata megtekintése
3. kör Madeleine Giovanni vs HorrorMester Te győztél! Csata megtekintése
Gratulálok, Te nyerted meg a viadalt a kategóriádban!

Csatáid a 2013. Augusztus 16. napon megrendezett viadalon:
Kör Ellenfél Eredmény
1. kör Daedalus vs Matecsavo Te győztél! Csata megtekintése
2. kör Daedalus vs Vargánya Te győztél! Csata megtekintése
3. kör Daedalus vs Robi 34 Te győztél! Csata megtekintése
4. kör Daedalus vs Ghabson Te győztél! Csata megtekintése
5. kör Daedalus vs Öreg Tölgy Te győztél! Csata megtekintése
Gratulálok, Te nyerted meg a viadalt a kategóriádban!

Csatáid a 2013. Augusztus 16. napon megrendezett viadalon:
Kör Ellenfél Eredmény
1. kör Büyük vs Memo Te győztél! Csata megtekintése
2. kör Büyük vs Redboybeach Te győztél! Csata megtekintése
Gratulálok, Te nyerted meg a viadalt a kategóriádban!

Csatáid a 2013. Augusztus 16. napon megrendezett viadalon:
Kör Ellenfél Eredmény
1. kör Fitzlovag vs Ezequiel Te győztél! Csata megtekintése
2. kör Fitzlovag előnyerő Nem volt ellenfeled, továbbjutottál!
3. kör Fitzlovag vs Lady Arween Te győztél! Csata megtekintése
4. kör Fitzlovag vs Aeg'h Te győztél! Csata megtekintése
Gratulálok, Te nyerted meg a viadalt a kategóriádban!
Dátum: 2013.07.09. 09:59:52
Idézet: Viszok009 - 2013.07.09. 08:24:27
De, kár, hogy megint rosszul működik az új AF képesség...igen az Éberségre gondolok. Biztos nem érti a gép, hogy -200-as lopással nem tud(na) lopni a támadó, de mégis, kíváncsi vagyok mit fog írni Dikó úr.


Mi már rákérdeztünk erre.
Állítólag úgy működik,hogy a te lopásodból lejön az őrködés a maradékkal lopsz ha tudsz és az új Af képesség csak a lopott kövek számát csökkenti.Hogy mennyivel nem tudom.
Hogy konkrét példát írjak.
205-ös lopással megyek a 86-os őrködés ellen.205-172 elvileg 33-al lopok.Kifejlesztette a másik az af-et és valami 50-60-as lopással védekezik, ennek ellenére eddig 1-8 kiégettig loptam tőle.

mod.
Egyébként valószínű úgy kell működjön leírás szerint ahogy mondták.Csak elsőre mi is rosszul értelmeztük a működését.Itt arra hivatkozik ha már lopnak tőled akkor csökken a mennyisége amit elvisznek ,nem arra hogy megvédene a lopás ellen.
Éberség:

Amikor kiégett őskövet lopnak tőled, a lopott mennyiség csökken a te lopás szakértelmedtől függően.

Max. szint: 1

Költség: 10
Dátum: 2013.07.05. 21:58:47
Idézet: Gradon - 2013.07.05. 21:55:09
Vettem egy térkapu stimulátort és nem fogatta el a piramis!

Találkozott valaki ilyennel és mi a teendő ilyenkor?

Mert nem az kell hanem sima stimulátor,ami a relikviáknál van 10 őskőért.De csak akkor engedi megvenni ha van familiárisod.Ha nincs akkor sajnos csak dekrétummal tudod azt a feladatot megcsinálni.
Dátum: 2013.06.22. 21:47:20
Idézet: Birka - 2013.06.22. 21:20:52
Az EH minimumra is hat, csak V3-on mindenkinél van lé. így nem veszitek észre


Ez esetleg az energiamester Af képesség miatt van?
Ha így van akkor egy kicsivel jobb az ulltraimplant a 3-ason is,de még mindig nem érzem annyira acélosnak.
Dátum: 2013.06.22. 21:41:45
Idézet: Skizmester - 2013.06.22. 21:12:49
Idézet: Büyük - 2013.06.22. 21:05:40

Én kérdeztem Miklóstól,hogy nem lehetne-e az ultra-implantot eladni pechpontért, mert V3-on(mivel ott a lészívása nem számít) magas szinten gyakorlatilag nem ér semmit.
De nem igazán érdekelte a dolog.


Javits ki ha tevedek, de mintha a terkapubol jovo LE-t megdobna.


Arra hat valóban,de az is inkább csak alacsony szinten jó mert magas szinten az erősebb karakterek(lehet a kevésbé erősek is,de erről nincs infóm) a lészívásos tárgyakból adódóan kimerítik az elszívható lét a térkapuból.Nekem általában az utolsó két ütés üresben megy lészívás nélkül.
Dátum: 2013.06.22. 21:05:40
Idézet: Offsboy - 2013.06.22. 19:22:30
Biztosan az én figyelmetlenségem, de mi volt az epikus kincsesládával? Pont lemaradtam.

Szerintem azt Birka elírta.
Én kérdeztem Miklóstól,hogy nem lehetne-e az ultra-implantot eladni pechpontért, mert V3-on(mivel ott a lészívása nem számít) magas szinten gyakorlatilag nem ér semmit.Véleményem szerint az isteni eledel és a zafír tiara jóval több bónuszt ad,és elég lehangoló sorban semmit nem érő dolgot kapni egy rakás pénzért,ami ráadásul egy halom mínusz pechpontot ad.
De nem igazán érdekelte a dolog.
Dátum: 2013.06.18. 07:21:48
Lehetne minden nap ilyen event.
Ugyan egyáltalán nem érdekel a verseny része,de jól fizet.

2013.06.18. A kínzókamrából 774460 LE áramlott beléd.
Dátum: 2013.06.01. 12:35:32
Idézet: Rodriguez - 2013.06.01. 00:16:40
Ilyen a tipikus külföldön élő magyar. Dögöljön meg a szomszéd tehene is mi? Te az életben is mindent így intézel, hogy vastagon fizetsz mindenért, mert azzal mindent el lehet intézni? Nem csodálom, hogy nincs egy ismerősöd akiben megbízol, hogy befizet neked. Ha nekem küldenéd el a pénzt, én is odaadnám az első hajléktalannak inkább

Nem azért szenvedsz hátrányt, mert nem tudsz elmenni, hanem mert ilyen iritáló vagy Mielőtt bezárod magad mögött az általad annyira lenézett ország ajtaját, ne felejtsd el leadni a személyidet is


Ne is haragudj,de nem te voltál véletlenül v3-on aki gyakorlatilag kiröhögött,hogy sokkal több pénzed van mint nekem mert te külföldön dolgozol,és ne is próbáljak hordát váltogatva elérni téged?Mert te úgyis mindig abba a hordába fogsz váltani mint én,hogy ne tudjalak támadni, és úgyis tovább bírod pénzzel?Most akkor ki is fizet vastagon mindenért?
Ezek szerint te csak egy külföldön dolgozó(de nem ott élő) tipikus magyar vagy,aki lenézi az itthon boldogulni próbálókat?

Nem nagyon akartam belefolyni a vitába de brutális megnyilvánulásaid vannak ,és ráadásul úgy forogsz mint egy szélkakas.
Megpróbálhatnál egy kicsit több tisztelettel viszonyulni az embertársaidhoz.
Dátum: 2013.05.26. 19:35:10
Idézet: Birka - 2013.05.26. 16:31:49
Cserébe a KH-nak eszeveszett ÉP regenje van és szinte fixen kibírják a 7 kört.


Nem mondod?
Akkor miért fekszik le a KH-sok fele már varikörben,kivéve reggel?
Szólj már rájuk akkor légyszíves,hogy teszerinted ki kéne bírják a csatákat végig,mert sajnos ahogy látom ezt ők nem tudják.
Dátum: 2013.01.27. 20:41:13
Idézet: Ariel - 2013.01.27. 19:26:08
Idézet: ADZSI76 - 2013.01.27. 19:04:37
Például?

Például átválthatok 30 pp/napra, fél perc alatt kész van a küldim, nem kell fél órát várnom, hogy újra támadhassak, a csatákért csp-t, pp-t kapok vissza.

Te hogyan kapsz vissza csp-t?
Nekem csak gyógy és manaitalt,fehér kristályszart,és kisebb portyaitalt dob felváltva.Ezek szerint van aki csp italt is kap?
Dátum: 2013.01.15. 20:02:43
Idézet: Shimrod85 - 2013.01.15. 19:59:43
Tudja valaki, hogy mik a feltételek, hogy portya támadásra adjon a xenó le-t s tp-t?

Lennie kell energiahasznosításodnak.
Dátum: 2013.01.15. 19:51:39
A nyereményed: 78500 Lélekenergia, 196 TP

Kösz szépen hetedszerre is,de igazán.
Nem tudom mit programozgattok ott a háttérben de egyre nehezebb elképzelni,hogy nem irányított ez a random!
Most komolyan ez,hogy működik?Ha pirosat pörgetek akkor van rá 80-90% esélyem,hogy lé lesz,és 10-20% a többi piros cuccra?
Bár úgysem írjátok le az esélyeket,hagy fizessünk csak mint a hülye gyerekek és reménykedjünk,hogy nem egy röhejes LÉjutalom lesz az igazán(de tényleg annyira) ultra ritka és nehezen kipörgethető nyeremény!
Oldal: 123456789